Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Борьба вольная
| Обновлено 08 июля 2024, 23:48
2003
3

Борьба. Украина получила еще три лицензии на Олимпиаду-2024

Все благодаря отказу россиян от участия

| Обновлено 08 июля 2024, 23:48
2003
3
Борьба. Украина получила еще три лицензии на Олимпиаду-2024
Getty Images/Global Images Ukraine

Сборная Украины получила еще три лицензии на участие в Олимпиаде-2024 в борьбе. Это произошло в результате перераспределения квот после того, как сборная россии отказалась от участия в Играх в нейтральном статусе.

Квоты украинцы завоевали в вольной борьбе: Василий Михайлов (весовая категория до 86 кг), Александр Хоцяновский (125 кг), а также Манола Скобельская (68 кг).

Эти три лицензии являются неименными, поэтому тренерский штаб сборной Украины может выбрать, каких именно спортсменов включить в состав на Олимпиаду в Париже.

Оцените материал
(8)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 3
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Обсервер Влад
Наскільки ж легше дихати буде на Олімпіаді без смороду усього цього ходячого кацаnського rівна!
valerafan1
Хочу довести до всих вболівальників  спорту, що в Україні немає справедливості і ліцензії отримують одні, а на Олімпійські Ігри посилають інших. В вазі 97 кг. ліцензію виборов Ілля Арчая. Він же став чемпіоном України дві неділі тому. Ніби питань не повинно бути. Але негідники з Федерації боротьби вирішили відправити на ігри свого вихованця Муразі Мчедлідзе, якого на чемпіонаті України і близько не було. Вони првели так звані контрольні сутички, на яких ніякого зважування, допінг контролю не було. Ілля виграв дві сутички, але на останній хвилині програв Муразі 1-2, який був кілограмів на 10 ваще Арчаї. Як таке можливе? Адже один готувався до чемпіонату України з піком форми на цей турнір, а іншого нагло просувають на Олімпіаду. І після цього ми просимо МОК та інші організації про справедливість. Оце вся правда про негідників в українській боротьбі.
vitaha33
Спасіба дядє юрє, 5 додаткових ліцензій.