Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Европы
|
99805
95

Мудрик ответил болельщику на просьбу пояснить цветы девушке из россии

Михаил решил использовать фразу Виктора Януковича, которая уже стала мемом

Мудрик ответил болельщику на просьбу пояснить цветы девушке из россии
Getty Images/Global Images Ukraine. Михаил Мудрик

23-летний вингер сборной Украины Михаил Мудрик чуть ли не впервые хоть как-то отреагировал на слухи о том, что состоит в отношениях с моделью из россии.

Мудрик опубликовал пост в своем Instagram после победы сборной Украины над Словакией на Евро-2024 (2:1).

«Спасибо за поддержку! Особенно после первого тайма. Вместе и до конца, команда», – подписал публикацию Михаил.

Один из болельщиков похвалил Михаила за игру против Словакии, но также и попросил пояснить за цветы, которые футболист, возможно, отправил своей девушке в ее день рождения:

«Конечно молодец, хорошо отыграл матч, но за цветы российским шл*****м поясни», – оставил комментарий фанат.

Мудрик решил ответить, но сделал это в оригинальном стиле, сославшись на фразу бывшего Президента Украины Виктора Януковича, которая уже стала мемом:

«Зайдешь ко мне отдельно, я тебе поясню», – ответил Михаил.

Оцените материал
(433)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 95
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Нехай щастить
Що не кажіть, але рівень IQ у Михася нижче середнього.Це не випадковість.Десь все це вже було. Пам'ятаю він критикуючого його вболівальника Челсі викликав на "дуель" пробивати штрафні але умова 10 000 фунтів чим добре повеселив публіку.
"Зірка футболу" проти  будівельника,але і там шанси були 50/50
Щось є таке у характері Михайла, будемо сподіватися на молодість.
Умник
Интересно когда детство у него выйдет?
Сергій Іващенко
А Міша впевнений шо здюжає цього хлопака? 🤣
havier
А що хлопець написав не так ? В країні війна ! Ви бачили що сьогодні орки зробили в ночі ? Пропоную подивитися! Він ні слова про це не написав , але як викинути тупенький жарт - так він перший ! 
serhiy
І звідки він сам такі фрази може знати -він же піздюк.
EGOS
мих.у.їл занадто повірив у себе, але як завжди не в тому напрямку...все йде до того що вихватить по дурному п..из..дяги, і нарешті зрозуміє життя (але і це не точно)))
turist86
Ні фіга собі, як у гравців збірної багато вільного часу - все читати, постити, коментувати. Краще повністю зосередитись на підготовці до Бельгії
Boodya
Це він підтвердив, чи заперечив?
Але, якщо розуміти, що це цитата яника, то мабуть підтвердив 
Ivan456
Що він там йому пояснив? Напевно знову пусті погрози. Хайпанувся на фанатах та й усе закрилась хвірточка. Поки вболівальники самі не розкриють цю темну справу ніхто нічого не пояснить, та незважаючи на ці слова я впевнений що квіти подарував її колишній бойфренд, а Михайло просто соплі жує.
Хоча зустрічатися з цією дівахою взагалі не ахті. По-перше, ця кацапка ще й досі подаруночки від колишнього приймає. Значить їхні стосунки просто на мілині, але не розірвані. По-друге, в країні йде війна, а такі новини навпаки розколюють народ зсередини, що на руку росЗМІ. По-третє, вернемося до наших класиків світової літератури: «Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, бо москалі – чужі люде, роблять лихо з вами».
karaka
классно пояснил сразу понятно стало 
sania
Воно ще й бидлан.
Richard Lewis
Ну воно на тій свмій кафедрі «школи життя» у проффесора і захищалось 
DK1961
Мне нравится как спорт уа эту руснявую бл...ь УВАЖИТЕЛЬНО называет "девушка из России". Вы на ее снимки гляньте! И теперь понятно, почему регбист все время в зале качается - видимо хочет такие же бицепсы наработать, как и у его "девушки". Бог в помощь, как правило уменьшение извилин в голове прямо пропорционально нарастанию бицепсов. Оно и видно по его бестолковой беготне на поле...
FCDK8841
Хватит залазить к человеку в постель. Это уже какой-то неприкрытый совок.
Ts.Ivan
Шо сказати  я вшоці 
Hards11
Що і кому він може пояснити?))))))))))))))))))))))))))))))))) 
Istm
Претензія до хлопа може бути в частині формулювання запитання до Мудрика. Вболівальник свічку не тримав, тож не може стверджувати, чи є згадана особа повією. В цьому контексті Мудрика зрозуміти можна.
ALEX jones
мих.у.їл занадто повірив у себе, але як завжди не в тому напрямку...все йде до того що вихватить по дурному п..из..дяги, і нарешті зрозуміє життя (але і це не точно)))
ALEX jones
Люди зовсім збожеволили. Хлопець та дівчина кохаються і їм байдуже у кого,який паспорт. Я люблю Україну , мій рідний брат живе Москві. Так що,мені треба відмовитись від рідної людини? Ідіоти ,зовсім розум загубили .
ALEX jones
Сосун купянський - яке ж ти гниле бидло-ходить і чи права людина чи не права -всюди мінусує. Кротяче гімно. Смердить на всьому сайті.