Турнирная таблица Евро-2024. Сборная Украины догнала лидеров группы E

В последнем туре 26 июня Украина сыграет против Бельгии

65706
17

21 июня в 16:00 в немецком Дюссельдорфе состоялся матч 2-го тура группы E Евро-2024 между сборными Словакии и Украины (1:2).

Все самые яркие моменты матча доступны в режиме Live в Telegram Sport.ua

На 17-й минуте словаки открыли счет, ударом головой отличился Иван Шранц. Украинцы создали камбек во втором тайме благодаря голам Николая Шапаренко и Романа Яремчука.

Ситуация в группе очень сложная. Украина набрала 3 очка, как и Румыния со Словакией. По личным встречам украинцы занимают вторую позицию.

Бельгия, пока идущая без набранных баллов, проведет игру 2-го тура против Румынии вечером 22 июня.

В последнем туре 26 июня Украина сыграет против Бельгии, а в другом поединке встретятся Румыния и Словакия.

Archie1991
Поки що немає що святкувати, ситуація в групі хитка, треба з Бельгією хоча б унічию зіграти, бо якщо програємо Бельгії, а Румунія і Словаччина зіграють внічию, то до побачення.
alex belogubko
с Бельгией не выпускайте Зину это проигрыш 100%--играть 10 против 11 тяжело а ЗИНА полный 0--любого другого только не его
PETP0
Рахувати нема що, з такими шансами як в нас з групи не виходять.
Alex Wolf
Якщо Бельгія виграє у Румунії з рахунком 1-0(в один м'яч),2-0(В ДВА),3-0(В ТРИ) і навіть в 4 м'ячі і в останньому турі всі між собою зіграють у нічию,то ми тоді будемо останні і вилітаємо,тому нам потрібна в останній грі тільки перемога,нас нічия в останній грі (на 90%)не влаштовує...
Archie1991
Але й нічия з Бельгією, це теж не факт, що вийдемо в плей офф, треба вигравати, бо у нас різниця м'ячів гірша з усіх. Розклади в цій групі це ще той крінж.
antt
Ну якщо навіть Бельгія внічию зіграє. Вона ще більш насиченіше буде грати проти України. А так можливо буде розраховувати на нічию. І знову другий тайм Реброва. Крім того два гола Лукаку не зарахували, що щось безпреценденте. І нам це в прицнипі не вигідно. Окрім факту, що словаки можливо до другого тайму не остерігалися України. А по ходу другої половини нічого не могли змінити. Взагалі досить цікаво вийшло. Відігралися на початку другого тайму. А вийшли вперед близько до завершення. Не вперше так. При нічиї з Бельгією словаки могли по іншому грати з нашою командою так як на початку, і не зупинятися на одному мячі, який був лише одним з реалізованих.
didora
Що ви прораховуєте. Зіграють Руминія -.Бельгія і все стане ясно. Якщо виграє Бельгія, то ми в них не виграємо і можемо бути хіба четвертими.