Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Украина. Премьер лига
| Обновлено 29 мая 2024, 04:47
15238
33

Источник: Сын Маркевича покинул Украину. Контракт с Карпатами будет прерван

Специалист не работает с клубом с середины мая

| Обновлено 29 мая 2024, 04:47
15238
33
Источник: Сын Маркевича покинул Украину. Контракт с Карпатами будет прерван
ФК Карпаты Львов. Остап Маркевич

Помощник главного тренера львовских «Карпат» 46-летний Остап Маркевич, который является сыном наставника команды Мирона Маркевича, покинул территорию Украины.

По информации источника, Остап Маркевич физически не работает во львовских «Карпатах» с середины мая. Причина – отъезд старшего тренера львовского клуба за границу в эти сроки. Отмечается, что с большой вероятностью сотрудничество «Карпат» со специалистом будет прервано.

Ранее сообщалось, что украинский тренер «Черноморца» Игорь Касьяненко не вернулся со сборов и сбежал за границу.

Оцените материал
(40)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 33
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Vovan78
А хулі так можна було? А чому іншим чоловікам виїзд заборонено? Чому бл..ть одним можна, а іншим х...й? Нехай Маркевич вийде і дасть внятну відповідь, на яких підставах його син, призовного віку, покинув територію України!
dudigo78
Ухилянт
turist86
Не працює з середини травня, бо 18 травня закон про мобілізацію трохи змінили?
Ron Noiill
Чекаєм що тепер те мямло Маркевич скаже. 
vazazh
Про родинку маркнвичкй я вже писав не раз. Нічого нового, обое - бл...
Алекс 122
Він дійсно патріот але розумів що з 18 травня починає діяти закон про мобілізації і порадився з батьком а той сказав тікай синку .це останній шанс а я прикрию якось .буду пахати за двох тренерів.Він біг бистріше за гравців Карпат 
c_a_p2
Якщо правда то батьку треба їхати за сином... Згадав долю моїх родичів що зйоблися з України... 
KIEWADIM
Виїхав? красава. Поділись контактами, або геолокацію зкинь кудою переходити кордон
Михайло Думич
Втік! Так із Мироном Богдановичем можуть так само попрощатися.
Алекс 122
А в який спосіб він виїхав з України ?
Алекс 122
Можуть навіть Маркевича вигнати як батька ухилянта 
Павло
Якщо не не помиляюсь, це називається "зйобік"? 
Sergio
яблуня від яблуні
Ron Noiill
Та то таке, ви воюйте, сідайте в тюрму ,платіть штрафи - а ті у кого зв'язки і гроші і так платять за ваше існування раби.
vazazh
Що ми обговорюємо? Виїхав - зрозуміло чому, хоча 100 % мав би бронь, як в нас 2 ліга (?) не відомо що її має, але ж... прикрити - не заважає. Друге - почнемо з пана мирона (бо це ж його син), як так склалося, що довгий час (раніше ніж виникли "гарбати"і при їх існуванні), жив уЛьвові і бьуло в мене два сусіди, які грали в цих "гарбатих" (один з початку існування, другий трохи пізнише). Так от добре знаю, що пан мирон, навіть "кулю" витіснив з усіх фінансових договорняків, виходили на нього. Тому дивуватися, що його "взяли", а не мого сусіда -- не має чого, бо добре знали, де "Гроші лежать". Все наступне життя пана мирона - це продовження - "Деньги давай, деньги давай.." (Ильф и Петров). Казав раніше - хто вклав бабло на відродження "гарбат" і на скільки? МАбуть гроші закінчуються, далі буде облом, в конкуренції з Рухом, тому "коза ностра" (сімя) рве когті.
Выталкиватель парашутистов
Вы тут спрашиваете как ему удалось покинуть пределы нашей страны? А вы разве не знали, что он инвалид труда, ума и детства? Как такого могут взять в армию? Потом от него одни неприятности на поле боя...
Gargantua
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
mini.f
Вспомнился рассказ одного знакомого мента, который принимал участие в расследовании грабежа Маркевича бандитами. Он мне озвучил сумму денег которые бандиты забрали у него и я был в ох....е... Может его и живым оставили, потому что все отдал, а может это им так показалось... Цеховики тех времен и рядом с ним не стояли. А возмущаться его сыном не стоит, таких ухилятов в Украине - десятки тысяч, и стоит это не очень дорого, тем более папашка давно мультимиллионер, там может быть такой вариант, что военком сам напросился помочь. Вот в Одессе. только в прошлом году засадили одного военкома, так недавно еще одного там-же повязали. и так по всей Украине... Война, это очень прибыльное дело ....