Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Украина. Премьер лига
| Обновлено 28 мая 2024, 23:03
8559
14

В Рухе объяснили, почему игроки не поедут в олимпийскую сборную Украины

Главный тренер команды Виталий Пономарев дал свой комментарий

| Обновлено 28 мая 2024, 23:03
8559
14
В Рухе объяснили, почему игроки не поедут в олимпийскую сборную Украины
ФК Рух. Виталий Пономарев

Главный тренер львовского «Руха» Виталий Пономарев объяснил, почему 5 футболистов команды не поедут в расположение олимпийской сборной Украины:

«Я говорил с представителем штаба Руслана Ротаня и объяснил нашу позицию. На каждого из наших молодых футболистов выпала колоссальная физическая и психологическая нагрузка в течение сезона. Приведу пример: если рядом с Валентином Рубчинским в «Днепре-1» всегда играют такие опытные зубры, как Пихаленок, Сваток и Гуцуляк, то у нас возле Слюбика и Квасницы – такие же юные ребята, как они сами. И вот они отыграли тяжелый сезон, сейчас без отдыха должны отправиться на зарубежный турнир, а уже 24 июня мы начинаем подготовку к новому чемпионату... Когда им отдыхать, а главное – лечиться?

Проблема в том, что каждый из пяти основных игроков (Слюбик, Дидык, Роман, Сыч, Квасница) доигрывал со старыми болячками, некоторые из которых могут перерасти в хронические (например, у Квасницы) и требуют системного лечения. Мы хотели отпустить довызванного Слюсара, но и он получил повреждение в матче последнего тура с «Динамо». Поэтому было принято решение отправить в олимпийскую сборную Федора – он и играл меньше товарищей, и относительно здоров.

Тем не менее, подчеркну, что мы будем рады и будем считать за честь вызов любого нашего игрока на Олимпиаду. Думаю, тренеры хорошо знакомы с возможностями большинства из них. Никаких препятствий с нашей стороны здесь быть не может. Главное, чтобы все были свежими и здоровыми».

Оцените материал
(8)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 14
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
fifa2020
СБУ треба ще раз на табачну фабрику цього чмоні завітати!
Petro_ua
Слова справжнього довбо*оба!
Ці люди не поважають країну у якій живуть і заробляють гроші!
Для них збірна це зайвий і непотрібний клопіт!
Таких потрібно вичавлювати із нашого спорту і країни!
Війна їх нічого не навчила!
Тварі!
Ще є надія на самих хлопців, які заявлять, що президент і тренер не подумали, сказали дурницю, а вони самі дуже хочуть і обовʼязково поїдуть у збірну… представляти честь країни, яка воює, на Олімпійських іграх!
Бо вони мають можливість грати у футбол, заробляти гроші… а не сидять в окопах!
Тому зобовʼязані грати, незважаючи ні на що…
Тільки, якщо травма залізобетон….
Gorunuch 123 Gorunuch123
Рух , як обіжені , думали шо їм путівку в еврокубкі дадуть на халяву , ну дибіли підняли би цінник на своїх гравців , а так і хлопців жалко , а рух хочю бачіти в першій лізі за таке
Умник
Дядя ракеты шахеды кабы херячут по мирному населению люди гибнут, вот это психологический груз.
А ты сейчас рассказываешь о людях где зп. Млн гривень почти как им тяжело.
Слушай ну не хотите вы отпускать ну скажи ты прямо.
Gargantua
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Keen Vision
Дивна позиція. Олімпіада - це вітрина. Тим більше у єврокубках Рух не гратиме. А якщо гравцям дійсно так треба відпочити, то на інші фінальні турніри збірних влітку їх теж доцільно не викликати.
Keen Vision
Там на ЛБЗ теж із лікуванням не дуже, мʼяко кажучи. Але інтересами країни не нехтують. Ну кожному своє, звісно. Наприкінці чемпіонату вболівав, щоб Рух потрапив у єврокубки, але наразі радію, що цього не сталося. Хай краще відпочивають бідосі, бо ще перевтомляться від таких навантажень.
Vovan78
З такої логіки, так науя головній збірній їхати на євро? Тут теж гравці втомилися і перепочинку зовсім не має. Після закінчення чемпіонатів відразу розпочинається збір. Тому з таких команд знімати науй броні, на ВЛК і вперед. Це стосується не тільки Руха, а і всіх, хто не відпускає гравців в збірні вміх рівнів.
D.Lanskoy
Дурня повна. Навіть якщо ці молоді олені, які швидше за всіх відновлюються, дуже втомилися за сезон, який навіть близько за інтенсивністю не може зрівнятися з АПЛ чи Бундеслігою чи Ла Лігою, все одно, сама їхня участь на Олімпіаді піднимає їхню ринкову ціну. Їх тупо можна дорожче продати потім і купити нових молодих талантів! Це вперше Україна їде на Олімпіаду, це такий шанс себе показати! Дійсно, я сприймаю це тільки як образу на те, що Рух в останню мить не потрапив в єврокубки.
i.Serge
Но ведь можно и бронь снять ... Не хотят защищать честь страны на спортивной арене, пусть идут на поле боя
Vitaliy Shevchenko
Без цих "кудесників шкіряного м'яча" можна обійтись і на ОІ. Навіть не мотивоване Динамо-2 не можуть обіграти. Він так заявляє, вроді його гравці відігравали там основну скрипку (навіть переглядати не потрібно). Якраз на цьому турнірі й треба було на них подивитись. Бо якщо поїде основа основ (хоча маю сумніви що Динамо граючи кваліфікацію, не поставить свої інтереси вище чим репутацію країни) то не потрібно їх викликати і на самі ОІ. 
dimando560
Пизда пузата, воїни сидять у окопах третій рік майже без перерв, а ці не можуть відновитися після футболу, щоб представити Україну!
i.Serge
С другой стороны, они отказываются только на сборы и подготовительный турнир ехать, а на Олимпиаду согласны. Типа, мы и так готовы, и самые лучшие, а готовиться и проверять нас не нужно - приедем сразу в Париж.... Можно подумать в сборной тренеры-дураки, и будут специально гробить на тренировках сильных игроков после тяжелого сезона
Алекс 122
Вони просто псіхують що швхтар віддавв гру в житомирі і полетіли повз єврокубків і зло зганяють.Але ж ахмєтову ссить сказати