Зинченко получил среднюю оценку за матч Арсенала против Ман Сити

Канониры с минимальным перевесом выиграли центральный матч 8-го тура АПЛ

2904
4

В воскресенье, 8 октября, в 18:30 в центральном матче 8-го тура АПЛ Арсенал обыграл Манчестер Сити (1:0).

Украинский футболист Александр Зинченко вышел в основе канониров и провел на поле 75 минут, после чего был заменен. Украинец получил от Whoscored оценку 6.7, среднюю по команде.

Единственный в матче гол забил Габриэл Мартинелли на 86-й минуте, у него оценка 7.7.

А лучшим игрок стал хавбек канониров Деклан Райс, его действия на поле оценили отметкой 7.8.

Лидеры АПЛ: Тоттенхэм, Арсенал (по 20), Ман Сити (18), Ливерпуль (17).

Viktor Shuper
хто не шарить, Зіна виконує величезний обсяг роботи в кожному матчі. так-то по позиції він фланговий захисник, але коли дивишся матч, то грає він то в центрі, то на фланзі, то ще десь, постійно в русі, постійно виконує функції розпасовщика. в збірній в нього роль абсолютно інша
Віктор Коробка
Зінченко - молодець, Мартінеллі - взагалі красень. Вийти на заміну, забити гол і навести такого шороху в обороні МС! Оце дійсно бажання грати!
andriyars
коли дивлюсь на його дії в кожному матчі то не розумію яка його доля в перемозі взагалі, якби його не було то в арсеналі нічого не змінилосяб! обєктивно. просто він наш, а так толку вінд нього взагалі не видно