Опозорился за 13 минут. Мудрик – худший игрок в матче Челси – Ноттингем

Игра завершилась поражением «синих» со счетом 0:1

52747
40
Getty Images/Global Images Ukraine. Михаил Мудрик

2 сентября состоялся матч 4-го тура АПЛ между клубами «Челси» и «Ноттингем Форест». Игра завершилась поражением «синих» со счетом 0:1.

Украинский футболист хозяев Михаил Мудрик начал поединок на скамейке запасных и появился на поле на 77-й минуте встречи.

После завершения поединка статистический портал WhoScored поставил Михаилу оценку в 5.9 баллов. Отметим, что при выходе на замену игрок сразу же получает 6.0 баллов.

ВИДЕО МОМЕНТА ИЗДЕВАТЕЛЬСКОГО ФИНТА ЭЛАНГИ ПЕРЕД МУДРИКОМ

Лучшим в матче стал правый защитник «Ноттингема» Вилли Боли (7.9). Автор единственного гола Антони Эланга получил 7.8 баллов.

Оценки WhoScored за матч Челси – Ноттингем Форест – 0:1

(399)

Комментарии 40
Віктор Коробка
Здається, в Челсі знайшли цапа - відбувайла. Клуб - чемпіон по витраченим грошам, в 4-х матчах двічі програв + одна нічия - а все через гравця, якого інколи випускають наприкінці матчу.
NikoKam1969
Може редактор зганьбився. Що за назва заголовку ?
Умник
 Мы не умеем своих поддерживать.
Хейт наше все.
Зганьбилися вся команда коли еланга вертел всю защиту.
Челси набор футболистов. Без мысли характера и настроя.
Я гоню на Динамо. Так вот Динамо сильнее)))).
Даже с Лутоном это индивидуальные действия.
Есть еще в апл инвалид-клуб Мю.
Даже не знаю кто начудит больше.
При миллиардных вливаниях.
А Миша если что уйдет зимой и норм. Все будет.
Так было с роббеном салахом де брюйне лукаку фабрегасом.
Клуб могильник.
Severian742
Заголовок такий ніби він за ці 13 хвилин привіз пенальті заробив червону або з двох метрів не влучив у ворота як Джексон.
Виявляється то тільки Мудрик зганьбився а Челсі дуже навіть прославилося такою грою.Хай продовжують у тому ж дусі і будуть боротися за виживання а не за єврокубки.
 Стерлінг відіграв повний матч і оцінка 6.1, Мадуеке вийшов на 61 й хвилині оцінка 6.0, Мудрик вийшов на 77 й хвилині оцінка 5,9. Різниця в оцінках цих трьох гравців настільки "відчутна" що варто було обливати помиями тільки одного Мудрика який провів на полі найменше часу.
При тому що команда і без нього була настільки безпорадна що навіть один гол забити це для них виявляється непосильне завдання.
Viktor Shuper
хз що не так з Челсі. Почеттіно ж наче непоганий тренер, не фізрук, а гри нема зовсім у команди
Владислав Рейский
в аренду его
umnuy2
меня просто бесит что он не двигается и не открывается даже за эти позорные 15 минут.Ходит пешком реально.Чел ты должен носиться туда сюда это данное тебе время.
avk2307
Ну насправді весь Челсі виглядав погано.
Але від Мудрика чекають хоч щось за ті 70 млн, а він поки що не може навіть трошки видавити з себе.
Хоча інші не набагато кращі, але ж компанія Піар була що Мудрик сам все вирішує і на новий рівень Челсі виведе.
А по факту Палмер на заміну за 40 млн краще виходить і це перший матч і він з Англії а не іноземець.
Тому і реакція така.
ALKOSruLKA
...а що ві міг показати за 13 хвилин? ...там уся команда якась обдовбана виходить на поле...
Sukiyaki
 понятно, что  Мудрик не тот игрок, который может за 15-20 минут "решить" проблему.
Выпускать его на такой отрезок - заведомо ослабить команду. Печаль конечно, но далее он будет получать еще меньше времени.