Профессиональный бокс
|
22839
20

Проблемы с Фьюри. Переговоры о поединке Усика зашли в тупик

Фьюри не смог договориться с Саудовской Аравией

Проблемы с Фьюри. Переговоры о поединке Усика зашли в тупик
Getty Images/Global Images Ukraine. Фьюри и Усик

По информации СМИ, бой Александр Усик - Тайсон Фьюри имел все шансы пройти в Саудовской Аравии, однако британец не сумел договориться о гонораре.

При проведении боя в Саудовской Аравии каждый боксер сам договаривается с организаторами о сумме, и если Усик сумел прийти к соглашению, то условия Фьюри приняты не были.

Вторым вариантом остается бой на Уэмбли, но тут Фьюри не готов к распределению гонорара 50 на 50. Британец уверен, что он один продает бой у себя на родине, поэтому Усик должен получить меньше.

На это уже не соглашается сторона украинца, поэтому сейчас в переговорах наступил тупик. При этом у сторон остается мало времени до 29 апреля – на эту дату забронирован стадион Уэмбли.

Источник Boxingnews24
Оцените материал
(320)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 20
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Анатолій Чорнобук
Він що думає танцювати парний танець один? Тоді отримає саЛуппу... Тут питання не в імені а кількості титулів. Хочеш виступати то домовляйся. Не хочеш чи не вмієш - винайми юристів. А так просто не матимеш ні шансу ні грошей. Не розумію...
Александр Белогубко
Усик не подавайся на их унижения--3 пояса против 1 --ты должен ставить условия -не хочет пошёл вон--70%на 30% 
New Zealander
Короче Фьюри зассал поэтому и заломил неподьемную сумму в Аравии
Oleg Konev
На рингу Ф'юрі виглядає як кульгава шкапа , техніка в нього "а-ля валуєв".
Команда Тайсона прекрасно розуміє, що шансів на перемогу з високо технічним боксером зовсім небагато і є великий ризик втратити навіть те, що вдалось досягти непосильним трудом.
По цій простій причині вони всі дружно петляють аби уникнути поєдинку.
Шкода, що в боксерському комітеті нема повноважень на покарання хитро зроблених.
Бензар Євген
Цей блазень робить все, щоби уникнути боя, бо розуміє, що в нього всі шанси втратити єдиний пояс, без якого він перетвориться на звичайного огроменного боксера телепня а-ля Валуєв у ринзі. Там мабуть працює команда профіхитрунів, яким поставлена задача здриснути красиво від Усика, щоби привід був красивий! Він здавна готував підгрунтя до. цього, бо казав, що для нього гроші головне! Бреше звісно, головне для нього як для Кріша, бо він такий же самозакоханий, це те, щоби його обожнювали як Найвеличнішого! Тому й не домовився з арабами! Все йде до того, що він під приводом жадібності Кролика, здрисне хутко! І буде всім казати зі своїми родичами, що в нього руки чухалися побити Кролика, але він виявився боягузом, та ще й жадібним! Боюся, що цей бовдур звалить з небитою мордою від Усика! 
dikcher
Пузо - сцикло, як я і казав.
Анатолій Чорнобук
А міг би солідно заробити
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности