24 апреля 2022, 16:00
Трансляция
Формула 1
Гран-при Эмилии-Романьи 2022. Гонка
Гонка завершена
Формула 1
| Обновлено 05 мая 2022, 18:48
5345
7

Ферстаппен выиграл гонку в Италии, дубль Ред Булла, неудача Феррари

Триумф Ред Булла, Норрис - в топ-3

| Обновлено 05 мая 2022, 18:48
5345
7
Ферстаппен выиграл гонку в Италии, дубль Ред Булла, неудача Феррари
Getty Images/Global Images Ukraine

Топ-10: Ферстаппен, Перес, Норрис, Расселл, Боттас, Леклер, Цунода, Феттель, Магнуссен, Стролл

Победу в гонке Гран-при Эмилии-Романьи одержал пилот Ред Булла Макс Ферстаппен, который лидировал со старта и до финиша.

Топ-3 замкнули Серхио Перес и Ландо Норрис.

На своей территории неудачно выступила Феррари: Карлос Сайнс сошел на старте, а Шарль Леклер был третьим, но в конце допустил ошибку и финишировал 6-м.

Источник Sport.ua
Оцените материал
(30)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 7
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Станислав Кокра
Але ж начудили Ферарі із стратегією на гонку..немає слів..отже все тільки починається
RoNIkyo
Здається цей сезон буде тримати в напрузі аж до самого кінця
Rash VM
Знову Феррарі як поганому "танцору" постійно щось заважає. Лузери бл...
antt
І сьогодні багато незадоволених. Впершу чергу тіфозі - які побачили дуже прикрий виліт (а особливо безвихідне буксування в гравію) одного із своїх гонщиків на самому початку гонки, а Сайнс цього разу хвалив машину і мав непогані шанси. Не в кращому настрої був і Леклерк - замість 2-3-тього місця зайняв шосте ( це із серії про "поспішиш", не треба було так гнатися за Пересом чи Ферстапеном). На жаль через вищезгадану рекламу не побачив чи він обігнав мексиканця перед вильотом з траси. Як і дивно було бачити всередині другого десятка Хемілтона, набагато нижче нового напарника Рассела та колишнього менш титулованого чемпіона - Феттеля. Коли його після гонки запитали як він почувається "всередині поля" (in the middle of the field), було очевидно що відповідь на таке питання важко дається британцю, тим більше він опинився не всередині а в кінці фактично пелотону. Очевидно роль аутсайдера це щось небачене для нього. А якщо згадати про минулий сезон коли в травні-червні дехто писав що Мерс сконцентрувався уже на сезоні 2022 - результати напевно якнайгірші якщо б це було правдою.
Andy_P
Где Хэмилтон, где??? И как пролюбила неплохую поначалу гонку Феррари? Как важен болид и команда, и какое место во всём этом занимает пилот А делают из них идолов, небожителей. Сменился регламент? Стоило красным сделать приличный двиг - уже и Альфа Ромео около подиума
ss2000
Мені подобається чемпионат , краще ніж гегемонія однієї команди. Багато помилок у топ команд але буде цікава бородьба , я сподіваюсь і "Мерси" з "Маками" підтягнуться.
antt
Цікава ситуація - на домашній гонці для Ферарі в Імолі, яку багато років до 2020 не використовували, Ферстапен і Ред Бул робить серйозний камбек і минулорічний, сумнівний, чемпіон суттєво відіграє в Леклерка. Мені одне дивно - чому Сайнс цього сезону коли Ферарі "на коні" так провально виступає. Минулого року здається був майже на рівні Леклерка. А сьогодні взагалі в першому повороті вилетів як і в кваліфікації щось подібне було. Леклерк все таки втримався в гонці, хоч і вилетів з траси, але вдало. Все таки хоч тут показав майстерність. Після цього взагалі здивувався, як це Ферарі, яка вже стояла біля борта, в одному із кадрів, знову на трасі. Спочатку подумав що це повтор епізоду коли вилетів монегаск, але на 1-2 хвилину повтор в прямій трансляції це занадто. Це все на фоні того - що пряма трансляція пішла на рекламу і пропустила цей епізод (не на Сетанті). Випадок коли реклама, навіть в Європі, вибирає найбільш "вдалий" момент.