Босс Ред Булла: «Мерседес не хочет проигрывать энергетическому напитку»

Кристиан Хорнер уколол именитого конкурента

Босс Ред Булла: «Мерседес не хочет проигрывать энергетическому напитку»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Босс команды Формулы-1 Ред Булл Кристиан Хорнер считает, что такой большой автомобильной компании, как Мерседес, не очень комфортно проигрывать компании по производству энергетического напитка.

Ред Булл - известный в мире энергетик.

«Если оценивать Мерседес, то это одна из самых больших автомобильных компаний в мире. Ред Булл несколько бледнеет на фоне могущества Мерседеса».

«Как однажды сказал Льюис Хэмилтон, мы «всего лишь компания по производству энергетика», которая решила участвовать в гонках. Я думаю, Мерседесу не хочется проигрывать энергетическому напитку».

«Мерседес - это настоящая машина по добыванию трофеев, и мы понимаем, что им не слишком комфортно быть проигравшими в битве с энергетиком», - сказал Хорнер.

Пилот Ред Булла Макс Ферстаппен выиграл чемпионство Ф-1 и прервал доминирование Мерседеса, который выигрывал все титулы с 2014 года.

Источник — Sky Sports

(46 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    andre_lui
    andre_lui, 12.12.2021 23:21
    +8
    Ред булл не выиграл. Выиграл Ферстаппен. Кубок за мерсами!
    Любомир Ковалишин
    Любомир Ковалишин, 13.12.2021 00:42
    +4
    Buvalii, 12.12.2021 23:54
    читай уважніше! Мерседес виграв чемпіонат!!! ред бул лише поки що вважається переможцем в індівідуальному заліку пілотів, але апеляція все змінить. судді тягли ферстапа і в бразилії не дискваліфікував та сьогодні, це занадно... занадто судді перебухали енергетика
    В тебе якесь вибіркове бачення. Чому ти не згадав Гран прі Великобританії, де Хем навмисне вибив Макса і мав бути дискваліфікований, але отримав тільки смішні 10 с.? Чому ти не згадуєш Бразилію, де Хем змінив двигун і чомусь отримав тільки штраф в 5 позицій, хоча мав отримати 10? Чому ти згадуєш як по ходу сезону Хема попереджали за те, за що Макса штрафували? Навіть в сьогоднішній гонці Хем мав бути оштрафований на 5 с. за зрізання повороту. Я розумію, що програвати неприємно, але треба це робити з гідністю. Мерседес і його вболівальники цього не вміють. Сьогодні Хем програв виключно через дурість та безвідповідальність своєї команди. Хем міг змінити шини і повернутися на своїй позиції, але чомусь цього не зробив. Пояснити це важко. І не треба придумувати дурні відмазки.
    Любомир Ковалишин
    Любомир Ковалишин, 12.12.2021 23:35
    +1
    andre_lui, 12.12.2021 23:21
    Ред булл не выиграл. Выиграл Ферстаппен. Кубок за мерсами!
    Якраз титул Ферстапену виграв Ред Бул командно. А от в Мерсів з командою халепа повна. Як показав сезон, на самій силовій установці вже не вигребеш, треба ще майстерність пілотів і план команди на кожну гонку.
    Ярослав Игоревич
    Ярослав Игоревич, 13.12.2021 10:08
    0
    Любомир Ковалишин, 13.12.2021 00:42
    В тебе якесь вибіркове бачення. Чому ти не згадав Гран прі Великобританії, де Хем навмисне вибив Макса і мав бути дискваліфікований, але отримав тільки смішні 10 с.? Чому ти не згадуєш Бразилію, де Хем змінив двигун і чомусь отримав тільки штраф в 5 позицій, хоча мав отримати 10? Чому ти згадуєш як по ходу сезону Хема попереджали за те, за що Макса штрафували? Навіть в сьогоднішній гонці Хем мав бути оштрафований на 5 с. за зрізання повороту. Я розумію, що програвати неприємно, але треба це робити з гідністю. Мерседес і його вболівальники цього не вміють. Сьогодні Хем програв виключно через дурість та безвідповідальність своєї команди. Хем міг змінити шини і повернутися на своїй позиції, але чомусь цього не зробив. Пояснити це важко. І не треба придумувати дурні відмазки.
    Ну так, об'єктивно кажучи, Мерседес не програв енергетичному напою, як кажеться у заголовку. Мерседес виграв кубок конструкторів.
    А якщо говорити про "командну" перемогу, то Хорнер пообіцяв Латіфі запас енергетика на все життя
    Buvalii
    Buvalii, 12.12.2021 23:54
    -8
    Любомир Ковалишин, 12.12.2021 23:35
    Якраз титул Ферстапену виграв Ред Бул командно. А от в Мерсів з командою халепа повна. Як показав сезон, на самій силовій установці вже не вигребеш, треба ще майстерність пілотів і план команди на кожну гонку.
    читай уважніше! Мерседес виграв чемпіонат!!! ред бул лише поки що вважається переможцем в індівідуальному заліку пілотів, але апеляція все змінить. судді тягли ферстапа і в бразилії не дискваліфікував та сьогодні, це занадно... занадто судді перебухали енергетика