ПЕТРАКОВ: «Мы православные. Когда предки шли на войну – всегда крестились»

Главный тренер сборной Украины рассказал об итогах жеребьевки плей-офф ЧМ

ПЕТРАКОВ: «Мы православные. Когда предки шли на войну – всегда крестились»
© Профутбол. Александр Петраков

Главный тренер сборной Украины Александр Петраков рассказал об итогах жеребьевки плей-офф чемпионата мира 2022, где сине-желтые сыграют против Шотландии:

«Мы православные. Как наши предки. Когда у них все было хорошо или шли на войну – всегда крестились. Так и я.

Я очень нервничал перед жеребьевкой. Очень доволен, что попалась Шотландия. Я думаю только об одной игре – 24 марта, против Шотландии. Стадион в Глазго нашим ребятам знаком.

Сейчас сплю нормально. Я плохо спал в первый месяц работы в сборной. Я вставал ночью, ходил по квартире, пил снотворное. А потом втянулся. Сейчас уже все нормально. Ребята мне помогли».

Александр ПЕТРАКОВ: «С Италией и Португалией было бы без шансов»

Источник — ПроФутбол

(49 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    UPL
    UPL, 28.11.2021 23:14
    +11
    Нема кращого тренера, ні в якій команді, де за нього команда стоїть горою та стіною! Удачі Петракові, удачі нам всім хто вболіває за львів’янина Яремчуком чи донеччанина Матвієнко! Нам всім потрібно забути , що в центрі грає маріуполець Шапаренко чи запорожець Степаненко! Просто від Криму до Чернігова,від Луганська до Ужгорода потрібно всім нам підтримати н нашу рідну команду!
    Михаил Степанов
    Михаил Степанов, 28.11.2021 21:24
    +10
    молись, крестись. И мы вместе с тобой...главное дай результат и не облажайся.
    Vitalik_Medvid
    online
    Vitalik_Medvid, 29.11.2021 01:53
    +4
    garik_trinity, 29.11.2021 00:55
    А Вы и правда верите, что всё произошло от взрыва? Что же тогда явилось причиной этого взрыва и последовавшего за ним хаоса? И как этот хаос стал упорядоченным? Или верите, что человек от обезьяны произошел? А почему не от свиньи, допустим? У неё вон даже органы внутренние схожи с человеческими.
    А я хіба говори, що вірю в якийсь взрив? Ні. Я вірю в те, що люди занадто примітивні істоти, аби зрозуміти походження світу, звідки воно пішло і що було початком. Наш мозок просто не здатний сприйняти усе те, що могло би бути початком, бо інакше ми би вже давно знали відповідь. А релігія - це спосіб упростити все, і зняти з себе відповідальність. Бо коли з’являлись усі боги? Коли люди не могли щось пояснити ще з часів язичництва. Знань було недостатньо, от і вигадували «вищі сили». Те саме й зараз. А щодо зняття відповідальності - набагато простіше піти до церкви і щось у когось попросити, ніж спробувати впоратись самостійно, чи не так? А потім казати « ну така воля божа», коли щось не вдалося. Щодо усіх вірян - я не маю нічого проти, кожен може вірити у те, що хоче. Але на 1 місці повинен бути здоровий глузд Бо коли людина ставить на 1 місце релігію, вона стає небезпечною для усіх оточуючих.
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 29.11.2021 00:22
    +3
    Марина Гарина, 28.11.2021 22:53
    А ми католики ... і нам не по дорозі
    Марина, ви шотландка)? В Україні не переслідують людей за віросповідання, ваш допис не зовсім доречний.
    oenergo.com
    oenergo.com, 28.11.2021 23:25 (изменен)
    +3
    Vitalik_Medvid, 28.11.2021 23:16
    Моляться чому? Бо вірять, що бог їм допоможе. Бог в церквах як зображається на іконах? В образі людини, в образі дядька. В церквах теж все для дітей? Чи можливо ти сам нам всім тут розкажеш, як виглядає вища сила і як вона повинна зображатись?
    На иконах не Бог, а Сын Божий и святые - все были в теле человеческом. Ну человеку проще общаться с себе подобным.
    Monatmore1976
    Monatmore1976, 28.11.2021 22:14
    +3
    Вірити - це принаймні краще ніж з погордою відноситись до суперника, або тупо надіятись на свої сили
    Olexa Bilous
    Olexa Bilous, 29.11.2021 01:25 (изменен)
    +2
    Католики теж хрестяться. А взагалі, як може казати тренер в публічному просторі, що з якимись командами було б без шансів. Треба проти будь-якої команди виходити і грати на перемогу. Якщоб Усик або Камбосос подивилися на ставки букмекерів, сказали, що тут без шансів й викинули б білий рушник. Як взагалі команда буде грати вподальшому, якщо трнер в неї не вірить?
    Iv70
    Iv70, 28.11.2021 23:16
    +2
    pl2012ua, 28.11.2021 21:52
    до православнутих були два мільярди років еволюції
    Не гневи Бога.
    justhateme
    online
    justhateme, 29.11.2021 11:06
    +1
    Vitalik_Medvid, 29.11.2021 01:53
    А я хіба говори, що вірю в якийсь взрив? Ні. Я вірю в те, що люди занадто примітивні істоти, аби зрозуміти походження світу, звідки воно пішло і що було початком. Наш мозок просто не здатний сприйняти усе те, що могло би бути початком, бо інакше ми би вже давно знали відповідь. А релігія - це спосіб упростити все, і зняти з себе відповідальність. Бо коли з’являлись усі боги? Коли люди не могли щось пояснити ще з часів язичництва. Знань було недостатньо, от і вигадували «вищі сили». Те саме й зараз. А щодо зняття відповідальності - набагато простіше піти до церкви і щось у когось попросити, ніж спробувати впоратись самостійно, чи не так? А потім казати « ну така воля божа», коли щось не вдалося. Щодо усіх вірян - я не маю нічого проти, кожен може вірити у те, що хоче. Але на 1 місці повинен бути здоровий глузд Бо коли людина ставить на 1 місце релігію, вона стає небезпечною для усіх оточуючих.
    тут є краща гра з вірянами.
    В світі - 8 мільярдів людей.
    2.3 - християне
    1.9 - іслам
    1.4 - не вірять
    2.4 - інші
    Якщо "логіка" то не просто слово, значення, якого ви знаєте, а ще є розуміння про теорію ймовірності, то поясніть мені будь ласка, чому саме ваша релігія є "правильною" і дійсно існує, а інші - ні. Базуючись на чому ви можете це довести. Не було жодного вірянина (православні, католики, протестанти, мусульмане, індуісти, та іудаісти) який зміг довести свою точку зору.
    justhateme
    online
    justhateme, 29.11.2021 10:21
    +1
    Iv70, 29.11.2021 09:39
    Опасно для окружающих
    твоё человеконенавистное,
    фашистское,
    мировоззрение.
    P.S. Вижу, ты растёшь.
    Из школяра-матершинника
    превратился в профессора
    многописания.
    МК не читай-
    опасно для жизни.
    До чого тут фашизм? Впевнений що знаєш значення слів?
    xvalenok02
    online
    xvalenok02, 29.11.2021 07:11
    +1
    Bibenco, 29.11.2021 01:10
    И на генном уровне, ближе всего к человеку именно свинья.
    Не на генном уровне.
    А по физиологическим показателям. Температура, давление, частота сердцебиение и прочее.
    Мастер, Яду!
    Мастер, Яду!, 29.11.2021 01:56
    +1
    Bibenco, 29.11.2021 01:10
    И на генном уровне, ближе всего к человеку именно свинья.
    Генетически к человеку ближе всего свинья
    Это неправда.
    Этот вопрос очень легко проверяется: вы просто берете последовательности геномов человека и других млекопитающих и смотрите, на кого они больше похожи. Никакого чуда там не происходит. Человек больше всего похож на шимпанзе, дальше — горилла, другие приматы, потом грызуны. Свиньи́ там и рядом нет.
    WladWest
    WladWest, 29.11.2021 01:24
    +1
    Bibenco, 29.11.2021 01:10
    И на генном уровне, ближе всего к человеку именно свинья.
    На генном уровне ближе всех к свинье буряты.
    pl2012ua
    pl2012ua, 02.12.2021 01:20
    0
    вірити в казки дуже легко, бо не потрібно думати. Тому навкруги стільки віруючих, інфантильніх дорослих, які не спроможні взяти на себе відповідальність за своє життя і переклаюдають її на вигаданих літаючих чарівників.
    Artem79
    Artem79, 29.11.2021 10:39
    0
    Чота Петраков явно перенервничал, слегка побредил в интервью. Теперь на спортивном сайте можно прочитать теологические диспуты
    xvalenok02
    online
    xvalenok02, 29.11.2021 07:11
    0
    К чему это крестился?
    Fanat230784
    Fanat230784, 29.11.2021 07:05 (изменен)
    0
    Vitalik_Medvid, 28.11.2021 23:11
    А по кількості мінусів до коментаря можна оцінити кількість християнутих на сайті)
    Поставив вам мінус. Можете мене вважати християнутим теж...
    Краще бути християнутим, ніж бовдуром
    Мастер, Яду!
    Мастер, Яду!, 29.11.2021 01:58
    0
    Ми - русскiе, с нами Босх!
    Vitalik_Medvid
    online
    Vitalik_Medvid, 29.11.2021 01:45
    0
    garik_trinity, 29.11.2021 00:49
    Да ни от кого Бог не рождался. Он - начало и конец всего.
    Так а звідки то «начало» взялось?
    garik_trinity
    garik_trinity, 29.11.2021 13:08
    -1
    Vitalik_Medvid, 29.11.2021 01:45
    Так а звідки то «начало» взялось?