ОФИЦИАЛЬНО. ФХУ готова автоматически исключить Донбасс и Краматорск из УХЛ

Клубам дали еще один шанс

ОФИЦИАЛЬНО. ФХУ готова автоматически исключить Донбасс и Краматорск из УХЛ
© uhl.ua

Федерация хоккея Украины сообщила, что по итогам заседания Дисциплинарного комитета решила не исключать клубы Донбасс и Краматорск из УХЛ.

Оба клуба по два раза нарушили регламент и задействовали дисквалифицированных игроков в своих матчах, что должно привести к снятию клубов.

Однако ФХУ отметила, что дает клубам еще один шанс. В случае, если в следующем матче Донбасса и Краматорска (играют между собой во вторник) снова будут задействованы дисквалифицированные, то команды автоматически будут исключены из УХЛ.

Ранее владелец Донбасса Борис Колесников из-за конфликта с федерацией отозвал игроков из сборной Украины. За это ФХУ наказала хоккеистов.

Клубы подали иски в гражданские суды.

Источник — Федерация хоккея Украины

(80 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
  terhoha
  terhoha, 22.11.2021 16:53
  +6
  Дитячий садочок. Молодша група.
  vok_vok
  vok_vok, 23.11.2021 08:53
  +3
  ffggpl, 22.11.2021 23:51
  Неужели нельзя сесть за стол переговоров и договорится!
  А сєпарам що - побузити та все прос@ати.
  Score Pion
  Score Pion, 23.11.2021 00:03
  +3
  ffggpl, 22.11.2021 23:51
  Неужели нельзя сесть за стол переговоров и договорится!
  З колесниковим як і з Росією домовитися неможливо...
  Хосе Карерас
  Хосе Карерас, 23.11.2021 09:51
  +1
  З такими темпами все йде до того, що у збірній буде грати 5Українців а всі решта Росіяни.Мені це не подобається.Для чого ця показуха і небажання(невміння)працювати зі школами?Просто мож навести Росіян і хвалитися результатом.Хто Зубкову таку дурну ідею нашептав??
  APL
  APL, 22.11.2021 16:58 (изменен)
  +1
  Я взагалі не розумію як Донбас грає в цій лізі, ладно Ахметов відкрито не говорив що Донбас раіса, і ми мишебраття як це проповідує Колєснік
  igogo
  igogo, 24.11.2021 08:31
  0
  Потому что Донбасс обогнал Сокол_колоС
  suforza1921
  suforza1921, 23.11.2021 09:22
  0
  Ну не можу вже з цих коментаторів, які геть далеко від теми. Опустимо зараз людські якості Колесникова, його політичні погляди (я КАТЕГОРИЧНО!!! не сприймаю ці речі). Але УХЛ - це дітище Колесникова, він його створив і довів до нинішнього, далеко не найгіршого стану. Натомість ФХУ за двадцять років так нарозвивала хокей, що напрогресувала збірну з вищого в аутсайдери третього дивізіону. І поки ФХУ забила болт на хокей, саме Колесников їм займався. Тепер же в УХЛ приходить Зубко, диктує свої умови. Це як в будинок який ви побудували, вривається якийсь пан, трясе папірцем, що ніби-то підтверджує, що саме цей пан тут хазяїн, а не ви, ставить вам умови і грозить вигнати вас з вашого будинку, якщо ви ці умовви не виконаєте. Я не адвокат Колесникова, п'ятий раз пишу тут на сайті, що він жодного морального права не мав відкликати хокеїстів зі збірної, але треба будь-які речі оцінювати справедливо і об'єктивно. Впевнений, що шантажами і погрозами обидві сторони тільки нашкодять хокею. Потрібен компроміс. Ніяких виключень з чемпіонату, ніяких зняття очок, але тільки під задукоментовані гарантії того, що у майбутньому демарші гравців зі збірної не повторяться.
  ffggpl
  ffggpl, 22.11.2021 23:51
  0
  Неужели нельзя сесть за стол переговоров и договорится!
  Aleksandr Plutakhin
  Aleksandr Plutakhin, 22.11.2021 18:26
  0
  а якщо"готовы", то чому не виключают? Мабуть щось не так в цій справі. Зрозуміло, що колєсніков і Ко повне гівно, але якщо кажете А, топовинні казати і Б. Чи це все понти?
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности