1608
0

Энергия - Контингент - 3:1

Перепросились за Суми

«Енергетики» після виїзної поразки від «СумДУ-Артмотора» хотіли виправитись перед власними вболівальниками і дуже активно розпочали поєдинок. На початку гри ударами відзначились Якунін і Овсянніков, але впевнено діяв воротар гостей. А на 6-й хвилині, як грім серед ясного неба, житомирці відкрили рахунок. Литвиновського вивели сам на сам із воротарем, він обіграв Кардаша і відправив м’яч у порожні ворота.

Після пропущеного голу «енергетики» ще більше почали тиснути на ворота гостей. Кондратюк, Піддубний мали зрівнювати цифри на табло, але це зробив Кузь. Луців віддав на Легчанова, той прострілив у штрафний майданчик, де дальню штангу замикав Кузь, Проценко удар парирував, але арбітри показали на центр майданчика – 1:1.

Відразу Овсяннікову не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути простріл і вивести свою команду вперед. А гості могли забити знову, Кондратюк обрізався і Саківський вийшов тет-а-тет із воротарем, але на цей раз Кардаш виграв боротьбу із нападаючим «Контингента». До перерви шанс мав ще Кондратюк, але Проценко зреагував на його удар впритул.

По перерві «енергетики» продовжували атакувати ворота гостей і на 26-й хвилині Луців забив другий гол. Кузь пробив по воротах, воротар заблокував його удар, а першим на добивання встиг Луців. А за 5 хвилин «енергетики» забили втретє. Литвиновський не зміг переграти Кардаша з меж штрафного майданчика і воротар львів’ян вкинув м’яч на Легчанова, який вийшов тет-а-тет із голкіпером гостей і технічно того перекинув.

Овсянніков і Кондратюк могли ще збільшити рахунок, але один удар пройшов мимо воріт, а з другим ударом справився воротар. Єдиний, хто намагався врятувати матч у складі житомирян – це Романов. І він мав забивати, але Кузь кинувся під удар і виніс м’яч із пустих воріт. П’ятого польового гравця гості випустили лише на 39-й хвилині і нічого путнього створити не змогли.