Вильи в Динамо не будет. Руководство Бока Хуниорс назвало заоблачные цифры

Трансфер колумбийца срывается

Вильи в Динамо не будет. Руководство Бока Хуниорс назвало заоблачные цифры
© Getty Images/Global Images Ukraine. Себастьян Вилья

Возможный трансфер левого вингера «Бока Хуниорс» Себастьяна Вильи находится под большим сомнением.
 
Об этом сообщил ведущий трансферный эксперт Южной Америки Сесар Луис Мерло.
 
«Сейчас переговоры полностью приостановлены. Украинцы попросили озвучить сумму возможного трансфера, а руководство «Боки» назвало заоблачные цифры. Меня попросили, чтобы эта сумма осталась конфиденциальной. Если одна из сторон не изменит собственной позиции, будет сложно достичь взаимопонимания», – сообщил журналист.
 
Трансферами «Бока Хуниорс» занимается легендарный Хуан Роман Рикельме – второй вице-президент клуба, фактически выполняющий функции спортивного директора.
 
Себастьян Вилья играет за «Боку Хуниорс» с 2018 года. Имеет на своем счету 98 матчей, 15 голов и 14 ассистов за аргентинскую команду. Также провел 4 матча за национальную сборную Колумбии.

Источник — Футбол 24

(71 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Alex86 1
    Alex86 1, 09.11.2021 20:06
    +4
    ну и ладненько
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 10.11.2021 07:11
    +3
    OnlyKharkov, 09.11.2021 22:10
    Или Металлист Сурок в жизнь не перебьет цену этих двух нормальных клубов
    А МХ купував цього сезону когось дорожче 2 млн.? Ну то ДК Вітіньо за 6 млн. підписало, то що це доводить?
    belerilf1
    belerilf1, 09.11.2021 19:39
    +3
    суркис попал на суркиса
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 10.11.2021 07:09
    +2
    Grigorio666, 09.11.2021 21:21
    НАПАДАЮЧОГО В ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ДИНАМО" КИЇВ ПОТРІБНО і хорошого((СТАТУРНОГО))) ЗАХИСНИКА, а справді вінгерів і півзахисників в команді аж ПЕРЕБІР : Тимчик, ВЕРБІЧ, Миколенко, Де Пена, Циганков, Гармаш, Буяльський, Сидорчук(може зіграти на будь-якому фланзі і в центрі)), Шапаренко, Лєднєв, Андрієвський, Шепелєв, ще й Караваєв, який також може де завгодно зіграти!!!!!!!!!!!
    НАПАДНИКИ: Рамірес ---((надії на цього нападника, але ще потрібно ЗІГРАТИСЯ)))), Супряга---((на мою думку """РАНО ЗІРКА ЗАЗВІЗДЄЛАСЯ, відчув себе Неймаром чи Мбаппе, відчув на собі багато слави і грошей, навіщо грати, і за що тільки було давати Дніпру такі дєнжища як 10млн.₴, треба мати ЧУЙЛО і мати ВЕЗІННЯ і плюс до того потрібно добре тренуватися і шукати на полі м'яча, а не він тебе має знайти))))) Шкурін---((( доволі непоганий футболіст, міцний, але не рівень Динамо, хіба тільки для заміни, з якимись простенькими клубами, або в кубкових матчах випускати)))), Антюх----(( молодий і що саме головне не має відповідного досвіду)))), Кулач---((на даний момент взагалі не має ігрового часу і вважаю, що в пару до Раміреса він не підходить і тим паче також ігрової практики немає???!!!!Але ще одне, що можливо йому краще буде в інші команді,--- нижчого рівня-- Колос, Верес, Ворскла, Дніпро, Металіст 1925, Десна або закордоном, якась Джерела, Спеція і ТД.))))))))))) ВІТІНЬО---((новенький в команді і толком ні досвіду, ні зіграності, НАВІТЬ ЩЕ НЕЗРОЗУМІЛО нащо ЗДАТНИЙ ГРАВЕЦЬ і що цій команді може дати??????)), Бєсєдін((травмований))).....
    З усіх перелічених вінгерами є лише Циганков, Де Пена, Вербич. Інші - це або центральні півзахисники, або крайні захисники.
    Віталій Ткачук
    Віталій Ткачук, 09.11.2021 20:21
    +2
    Нападник потрібен, а не вінгер ( їх й так вистачає ).
    rasta13
    rasta13, 09.11.2021 20:40
    +1
    Трансферная политика Динамо не логична, лучше бы купили опорника нормального с хорошим пасом или защитника.
    Grigorio666
    Grigorio666, 09.11.2021 21:21
    -1
    rasta13, 09.11.2021 20:40
    Трансферная политика Динамо не логична, лучше бы купили опорника нормального с хорошим пасом или защитника.
    НАПАДАЮЧОГО В ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ДИНАМО" КИЇВ ПОТРІБНО і хорошого((СТАТУРНОГО))) ЗАХИСНИКА, а справді вінгерів і півзахисників в команді аж ПЕРЕБІР : Тимчик, ВЕРБІЧ, Миколенко, Де Пена, Циганков, Гармаш, Буяльський, Сидорчук(може зіграти на будь-якому фланзі і в центрі)), Шапаренко, Лєднєв, Андрієвський, Шепелєв, ще й Караваєв, який також може де завгодно зіграти!!!!!!!!!!!
    НАПАДНИКИ: Рамірес ---((надії на цього нападника, але ще потрібно ЗІГРАТИСЯ)))), Супряга---((на мою думку """РАНО ЗІРКА ЗАЗВІЗДЄЛАСЯ, відчув себе Неймаром чи Мбаппе, відчув на собі багато слави і грошей, навіщо грати, і за що тільки було давати Дніпру такі дєнжища як 10млн.₴, треба мати ЧУЙЛО і мати ВЕЗІННЯ і плюс до того потрібно добре тренуватися і шукати на полі м'яча, а не він тебе має знайти))))) Шкурін---((( доволі непоганий футболіст, міцний, але не рівень Динамо, хіба тільки для заміни, з якимись простенькими клубами, або в кубкових матчах випускати)))), Антюх----(( молодий і що саме головне не має відповідного досвіду)))), Кулач---((на даний момент взагалі не має ігрового часу і вважаю, що в пару до Раміреса він не підходить і тим паче також ігрової практики немає???!!!!Але ще одне, що можливо йому краще буде в інші команді,--- нижчого рівня-- Колос, Верес, Ворскла, Дніпро, Металіст 1925, Десна або закордоном, якась Джерела, Спеція і ТД.))))))))))) ВІТІНЬО---((новенький в команді і толком ні досвіду, ні зіграності, НАВІТЬ ЩЕ НЕЗРОЗУМІЛО нащо ЗДАТНИЙ ГРАВЕЦЬ і що цій команді може дати??????)), Бєсєдін((травмований))).....
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 09.11.2021 21:32
    -2
    Цена не озвучивается , чтобы Шахтер не купил
    OnlyKharkov