Обалденный новичок. Металлист подписал перспективного бразильского вингера

Александр Ярославский лично представит Паулиньо Бойя в качестве футболиста харьковчан

Обалденный новичок. Металлист подписал перспективного бразильского вингера
© ФК Металлист Харьков. Паулиньо Бойя

Харьковский «Металлист» усилился 23-летним бразильским вингером Паулиньо Бойя.

Бойя вскоре прилетит в Харьков и после решения всех официальных вопросов будет представлен болельщикам.

Воспитанник «Сан-Паулу» в последнее время выступал в аренде за «Жувентуде» и был стабильным игроком основного состава.

13 ноября в перерыве матча с «Прикарпатьем» президент «Металлиста» Александр Ярославский представит бразильского новичка харьковской публике.

Напомним, ранее два легионера «Металлиста» восстановились после травм.

Источник — ФК Металлист

(124 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Александр Гриненко
    Александр Гриненко, 07.11.2021 16:56
    +15
    Всё писец шахтеру и дк.😆
    PUTINHUILO
    PUTINHUILO, 07.11.2021 17:54
    +13
    Где-то в Киеве плачет цыган,которому не купили столько бразильских игрушек
    Вячеслав Федак
    Вячеслав Федак, 07.11.2021 17:53
    +10
    Robert Monroe, 07.11.2021 16:50
    В чому полягає його "неймовірність"?
    В тому,що він не Гармаш)))
    gajvir
    gajvir, 07.11.2021 16:54
    +10
    Robert Monroe, 07.11.2021 16:50
    В чому полягає його "неймовірність"?
    Неймовірність в тому, що гравця якого ганяють по орендах по 2 лігах Португалії та Бразилії, який нарешті перший сезон заграв за одного з аутсайдерів чемпіонату Бразилії, подати як суперзірку ))))))
    Augusto
    Augusto, 07.11.2021 17:29
    +8
    gajvir, 07.11.2021 16:54
    Неймовірність в тому, що гравця якого ганяють по орендах по 2 лігах Португалії та Бразилії, який нарешті перший сезон заграв за одного з аутсайдерів чемпіонату Бразилії, подати як суперзірку ))))))
    Дитинко, знову, як завжди, коли стосується "Металіста" - в "молоко". Я розумію, що ти та люди накшталт тебе відчувають "такую неприязнь, что кушать не могут". Я нагадаю тобі не таку давню історію -7 - 8 років тому. Правда, можливо за тобою ще батьки у колисці прибирали, але то таке. Так ось тобі: Марлос, Тайсон, Шавьер, Соса, Вільягра, Торсільєрі, Торрес, Крістальдо, Фининьйо, Азеведо, Бланко, Жажа. Чув про таких? І це не рахуючи чудових українців. Вони теж були спочатку "ноунеймами" тоді. І у той же час такі ж імбецили писала теж саме, - як під копірку. Сьогодні - Балулі, Пейшото, Ріаскос, Ґаріс, які роблять "погоду" і показують приклад. Кого у лизі можно ставити поруч? Я маю більше довіру професіоналізмута чуйці пана Краснікова, а не дописам шмаркатив дійсно "ноунеймів"
    Петя Рудик
    Петя Рудик, 07.11.2021 17:52
    +5
    Вячеслав Федак, 07.11.2021 17:40
    І пішла желчь)))Красніков практично не помиляється.Хто знав Сосу чи Хав'єра,Тайсона чи Марлоса,Балулі та Пейшото доки вони не потрапили до Металісту? Ласкаво просимо до найкращої
    футбольної родини!
    Ну про Сосу ти дуже помиляєшся.
    fedd1979
    fedd1979, 07.11.2021 18:00
    +3
    Андрій Машко, 07.11.2021 17:33
    Бандюкан ярославський по другому колу має намір продати метал і заробити??? Крім жадоби і власного піару ярославського ніколи і нічого не цікавило
    Не знаю, мені він чомусь не такий бридкий, як Коломойський і Ахметов. Може я помиляюся
    iravik83
    iravik83, 07.11.2021 17:52
    +3
    Вячеслав Федак, 07.11.2021 17:40
    І пішла желчь)))Красніков практично не помиляється.Хто знав Сосу чи Хав'єра,Тайсона чи Марлоса,Балулі та Пейшото доки вони не потрапили до Металісту? Ласкаво просимо до найкращої
    футбольної родини!
    это ты не знал Хосе Сосу он был известен своими выступлениями ранее!!
    Robert Monroe
    Robert Monroe, 07.11.2021 16:50
    +3
    В чому полягає його "неймовірність"?
    Kote
    Kote, 07.11.2021 19:27
    +2
    gajvir, 07.11.2021 19:01
    Ну розкажи мені , неучу, в чому ж неймовірність цього футболіста ????? Просвіти .
    хотя бы в том,,что название статей пишут люди для привлечения внимания читателей! ты такую фразу от оф.представителей Металлиста слышал? на заборах еще и не то пишут, мож верить всему! а вот когда игрок играть начнет, тогда и посмотрим....
    Augusto
    Augusto, 07.11.2021 18:31
    +2
    iravik83, 07.11.2021 17:52
    это ты не знал Хосе Сосу он был известен своими выступлениями ранее!!
    Ну и что? Там Соса оказался не у дел. Бывает такое в карьере футболистов. Однако "засвеченный" ранее Соса - пример того, что одно-два исключения подтверждают правило. А это уже, однако, тенденция - умение блестяще работать на трансферном рынке! И не покупать вслепую за десятки миллионов непрокачанных футболистов, как это делает команда спецов в Шахтере. Тем более, Красников сейчас заматерел в этом деле - и не одними бразильцами дарит наш футбол. Француз Балули, англичанин Харрис, колумбиец Риаскос ))
    Augusto
    Augusto, 07.11.2021 18:24
    +2
    Андрій Машко, 07.11.2021 17:33
    Бандюкан ярославський по другому колу має намір продати метал і заробити??? Крім жадоби і власного піару ярославського ніколи і нічого не цікавило
    А з чого ти взяв, що він "бандюкан" ? З Ахметовим переплутав?
    Calm
    Calm, 07.11.2021 16:40
    +2
    Ждём-с
    Kote
    Kote, 07.11.2021 18:06
    +1
    gajvir, 07.11.2021 16:54
    Неймовірність в тому, що гравця якого ганяють по орендах по 2 лігах Португалії та Бразилії, який нарешті перший сезон заграв за одного з аутсайдерів чемпіонату Бразилії, подати як суперзірку ))))))
    идиот.... при том во всех отношениях....для начала сравни эти лиги с наши болотом! мож хватит ума понять разницу! кстати что то подобное слышал о Тайсоне в свое время....
    Александр Гриненко
    Александр Гриненко, 07.11.2021 17:58
    +1
    Вячеслав Федак, 07.11.2021 17:40
    І пішла желчь)))Красніков практично не помиляється.Хто знав Сосу чи Хав'єра,Тайсона чи Марлоса,Балулі та Пейшото доки вони не потрапили до Металісту? Ласкаво просимо до найкращої
    футбольної родини!
    С Сосой перегиб,до металлиста он играл в баварии,и наполи.
    sergrey4
    sergrey4, 07.11.2021 20:40
    0
    fedd1979, 07.11.2021 18:00
    Не знаю, мені він чомусь не такий бридкий, як Коломойський і Ахметов. Може я помиляюся
    Звичайно, помиляєтесь.
    Люди діляться на багатих і бідних. Далі бідні діляться до незкінченності, а багаті ні з ким не діляться, інакше вони не були б багаті.
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 07.11.2021 20:35
    0
    Augusto, 07.11.2021 17:29
    Дитинко, знову, як завжди, коли стосується "Металіста" - в "молоко". Я розумію, що ти та люди накшталт тебе відчувають "такую неприязнь, что кушать не могут". Я нагадаю тобі не таку давню історію -7 - 8 років тому. Правда, можливо за тобою ще батьки у колисці прибирали, але то таке. Так ось тобі: Марлос, Тайсон, Шавьер, Соса, Вільягра, Торсільєрі, Торрес, Крістальдо, Фининьйо, Азеведо, Бланко, Жажа. Чув про таких? І це не рахуючи чудових українців. Вони теж були спочатку "ноунеймами" тоді. І у той же час такі ж імбецили писала теж саме, - як під копірку. Сьогодні - Балулі, Пейшото, Ріаскос, Ґаріс, які роблять "погоду" і показують приклад. Кого у лизі можно ставити поруч? Я маю більше довіру професіоналізмута чуйці пана Краснікова, а не дописам шмаркатив дійсно "ноунеймів"
    Ви добре вмієте хамити іншим та погано аналізуєте. Марлос, Тайсон, Клейтон Шав'єр на момент переходу до МХ ноунеймами були лише для пересічного вболівальника з України. Вже тоді вони були твердими гравцями основи клубів-призерів чемпу Бразилії, чи грали у фіналі Кубку, ставали кращими бомбардирами штатів, Кубку Бразилії. МХ платив за кожного з них від 4 млн. і вище ще за тими цінами. Ось такі "ноунейми". А за Сосу, що до МХ грав за Баварію та Наполі, взагалі нема про що казати. А Ви вже порівнюєте з ними гравця, що перший сезон грав за команду-аутсайдера та коштує 1 млн. за нинішніми цінами
    Вячеслав Федак
    Вячеслав Федак, 07.11.2021 19:34
    0
    Петя Рудик, 07.11.2021 17:52
    Ну про Сосу ти дуже помиляєшся.
    Це все взаналі)Соса не був стабільним,інакше ні коли не пішов до України.Доречі Металіст вів і Левандовськи,коли про нього навіть не всі знали у Польщі. Ми "підбираємо" перспективних та розкриваємо їх.Так зрозуміле?)
    gajvir
    gajvir, 07.11.2021 19:01
    0
    Kote, 07.11.2021 18:06
    идиот.... при том во всех отношениях....для начала сравни эти лиги с наши болотом! мож хватит ума понять разницу! кстати что то подобное слышал о Тайсоне в свое время....
    Ну розкажи мені , неучу, в чому ж неймовірність цього футболіста ????? Просвіти .
    Вячеслав Федак
    Вячеслав Федак, 07.11.2021 17:48 (изменен)
    0
    Андрій Машко, 07.11.2021 17:33
    Бандюкан ярославський по другому колу має намір продати метал і заробити??? Крім жадоби і власного піару ярославського ніколи і нічого не цікавило
    )))"Досвідченність" пре через дупу)))Ярославский офіцер у відставці правоохоронних органів.
    P.S.Галімий висер не про що)