Элина Свитолина – Мария Осорио. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга на турнире на Тенерифе

Элина Свитолина – Мария Осорио. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

В среду украинская теннисистка Элина Свитолина (№6 WTA) продолжит выступления на турнире WTA 250 на Тенерифе.
     
Украинка доиграет матч первого круга против Марии Камилы Осорио Серрано из Колумбии (№63 WTA), который был приостановлен после первого сета при счете 7:5 в пользу Свитолиной из-за наступления темноты. Встреча пройдет вторым запуском на центральном корте после матча Шмидлова – Кристиан. Ориентировочное время начала встречи – 14:00 по Киеву.

Ранее теннисистки между собой не играли.
 
В следующем раунде победительница встречи сразится против Маяр Шериф (№64 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Источник — Sport.ua

(33 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    denzellezned
    denzellezned, 19.10.2021 21:47
    +12
    Успіху Молодець що не поїхала в мордор👍🇺🇦💪
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 19.10.2021 21:50
    +7
    Невчасно. Завтра, скоріш за все, Еліні грати півтора матчі. А як там нога, не дуже зрозуміло.
    Kubok-69
    Kubok-69, 19.10.2021 21:43
    +6
    Вчасно увімкнула морально-вольові)
    vital
    vital, 19.10.2021 21:11
    +6
    Добре що Еля без пов'язки на нозі грає. Погано що всі суперниці Елі стараються сипати дропами, знаючи що Еля вже не може як у 2017-2018 роках встигати їх нейтралізовувати.
    vital
    vital, 20.10.2021 09:56
    +4
    Sashamar, 19.10.2021 23:33
    Та взагалі незрозуміло, нащо їй з травмою той Тенеріфе. Навіть якби була теоретична можливість потрапляння на Підсумковий, все одно здоров'я дорожче.
    По-перше Еля боєць, який завжди бореться до останнього. Тому й не знімається по ходу матчів, навіть маючи пошкодження. По-друге, вона точно має більше інформації щодо планів представників ТОП-10 Чемпіонської гонки на участь у Підсумковому, ніж ми. По-трєтє умовні +280 очок у рейтинг за цей інтерненшл, навіть за умови вірогідного вильоту з ТОП-10 рейтингу wta, зайвими точно не будуть. Кароліна Плішкова теж вилітала з ТОП-10 цього сезону, але досить швидко повернулася. Правда чешка змінила свою команду. А Еліна цього вперто не робить. П.с. Основне питання в тому який фізичний стан Елі? Чи не турбує її пошкодження? Якщо раптом їй поточний турнір не цікавий, ми про це швидко дізнаємося по її результатах. Її теперішнього рівня як раз на виграш wta-250 і вистачає. Останні 3 виграних турніри Світоліною були інтернешнелами.
    captain2009
    captain2009, 19.10.2021 21:27
    +4
    vital, 19.10.2021 21:11
    Добре що Еля без пов'язки на нозі грає. Погано що всі суперниці Елі стараються сипати дропами, знаючи що Еля вже не може як у 2017-2018 роках встигати їх нейтралізовувати.
    Все набагато простіше - суперниці готуються до гри проти топа, вивчають її слабкі сторони, потім цю тактику використовують у грі. Біля сітки Світоліна не грає добре, це також відомий факт, тому бажаючи закидати її дропами буде дедалі більше.
    Elis
    Elis, 20.10.2021 14:56
    +2
    Еліна рано розслабилась і дала колумбійці заграти.
    ona_proigraet
    ona_proigraet, 20.10.2021 15:51
    +1
    Elis, 20.10.2021 15:31
    З таким ніком це правильне рішення
    Одразу стало 2:2.
    после 2-2 начал подглядывать... ну и всё накрылось
    Elis
    Elis, 20.10.2021 15:46
    +1
    Ось і все.
    anachar
    anachar, 20.10.2021 15:23
    +1
    Любая,извините, Serrano прекрасно себя чувствует в игре с Элей! Нечего Эле противопоставить никому!!!
    olya403
    olya403, 20.10.2021 15:22
    +1
    в колумбійки останнім часом поразка за поразкою, і аж тут маячить перемога над топом. Еліна відпустила гру і дає їй робити, що заманеться
    sergo1957
    sergo1957, 20.10.2021 15:12
    +1
    Как же раздражает это комментатор ! Хочу туда где жара и пальмы ! А отопление суки не включают !
    olya403
    olya403, 20.10.2021 14:58
    +1
    ну от, приїхали...
    Muskrat2
    Muskrat2, 19.10.2021 23:45
    +1
    Даяна,виграй третій сет!!!, 19.10.2021 21:50
    На сьогодні все. Всі пішли дивитися на Реал.) Ну а ми на Шахту глянемо.
    Навіщо ви згадуєте ногом'яч серед пристойної публіки?
    Elis
    Elis, 20.10.2021 17:01
    0
    ona_proigraet, 20.10.2021 15:51
    после 2-2 начал подглядывать... ну и всё накрылось
    Так ось хто винен))) А ми всі думали травма)
    anachar
    anachar, 20.10.2021 15:49
    0
    Элина-подарок любой школьнице, причем топовый подарок!
    sv_2000
    sv_2000, 20.10.2021 15:36
    0
    Совершенно непонятно зачем Элине этот турнир....Видно что не кондиции, совсем плохо бежит. В принципе она может и вытянуть этот матч и в таком состоянии. Уровень соперницы невысок... Но зачем? Цепляется за шанс попасть на Итоговый на отказах соперниц? И что ей там в таком состоянии светит? А не лучше ли ей уже идти в отпуск, отдохнуть, подлечиться? Сильно в рейтинге она не упадет. Перезарядить батарейки надо и в новом году опять штурмовать десятку... А может лучше на Шлемы концентрироваться, не ишачить на рейтинг, а подводить себя к ним на пик
    Elis
    Elis, 20.10.2021 15:31
    0
    ona_proigraet, 20.10.2021 15:23
    не могу больше смотреть на эти мучения, выключаю
    З таким ніком це правильне рішення
    Одразу стало 2:2.
    Elis
    Elis, 20.10.2021 15:27
    0
    Якби ви знали, як мене тішить, коли в цієї вискочки дропи не проходять
    Elis
    Elis, 20.10.2021 15:17
    0
    Тим часом Костюк/Кіченок виграли пару.