ВИДЕО. Тиффози ставят лайк. Малиновский дал интервью на итальянском языке

Украинец имеет хорошее взаимопонимание с партнерами по команде

ВИДЕО. Тиффози ставят лайк. Малиновский дал интервью на итальянском языке
© Getty Images/Global Images Ukraine

Украинский полузащитник «Аталанты» Руслан Малиновский дал интервью на итальянском языке.

Руслан неплохо говорит на итальянском языке и имеет хорошее взаимопонимание с партнерами по команде.

В текущем сезоне Серии A Малиновский сыграл 7 матчей и забил 1 гол. Однако в состав сборной Украины Руслан не был вызван.

ВИДЕО. Тиффози ставят лайк. Малиновский дал интервью на итальянском языке

Источник — Sport.ua

(83 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 12.10.2021 19:30
    +14
    offshorezeli, 12.10.2021 19:26
    наплыв нассыкив, "вси мають розмовляты на ридненький, як так, маричка"
    Краще розмовляти рідною мовою, ніж висловлювати на дикому суржику брєдові ватні ідеї
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 12.10.2021 19:41
    +12
    offshorezeli, 12.10.2021 19:33
    если ты родился в украине, украинский не становится автоматом для всех родным языком, но это сложная истина для таких идиотов как ты.
    1) Ти тупе проросійське хамло.
    2) З народження приблизно 20 років я розмовляв переважно російською.
    3) Україна пишеться з великої літери.
    4) Я поважаю людей незалежно від мови, якою вони спілкуються, а не поважаю хамів, що не цінують ні своєї землі, ні свого народу.
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 12.10.2021 19:37
    +10
    offshorezeli, 12.10.2021 19:32
    я никакие идеи не выражал, только высмеивал долбоёбов, и ты видимо один из них, если даже не понял этого.
    Ніякі ідеї не висловлюють лише люди, які мовчать або не думають перед тим, як щось сказати. А за хамство скоро сходиш в бан. Ти пишеш, що мрієш звалити з країни. То вали скоріше, повітря чистіше стане.
    serg-9
    serg-9, 12.10.2021 19:15
    +9
    Навіщо ж вчити було італійську що це йому дасть. Без української ж обходиться. Зміг опанувати італійську - негайно в тренери збірної замість Петракова і на всі позиції, суперзірку.
    Далі, логічно, очікувати супер журналістських розслідувань скільки разів на тиждень суперзірка сре в туалеті
    robot61
    robot61, 12.10.2021 19:14
    +9
    Продажний італ"янський жополиз!!!Італ"янську вивчив а УКРАІНСЬКУ-НІ !!!ТОШНИТЬ ВІД НЬОГО !!!,.,.'
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 12.10.2021 19:46
    +8
    offshorezeli, 12.10.2021 19:35
    вообще грустно что у таких дятлов как ты есть дети, страшно подумать чему ты их научишь.
    Вчу любити свою землю і людей навколо, а не виливати своє невдоволення, комплекси та злобу на інших, як ти тут робиш. Думаєш, звалиш з України, щось зміниться? Ти й туди привезеш своє гниле нутро та будеш усім невдоволеним.
    Cruijff
    Cruijff, 12.10.2021 19:53
    +7
    offshorezeli, 12.10.2021 19:31
    вот из-за таких долбоёбов в комах которые мечтают всех прогнуть под свой мирок, и хочется свалить с этой психбольницы. не страна, а сборище долбоёбов никого не уважающих, ничей язык окрим своеи найспивучущуи.
    А тобі не огидно від того, що колись сусідня недоімперія всунула в мірок твій / твоїх предків ватну колоніальну культуру, а ти досі продовжуєш її відстоювати?!
    І навіть не важко уявити, куди ти можеш звалити - а там, як ми знаємо, поважають мови меншин ага
    Cruijff
    Cruijff, 12.10.2021 19:36
    +6
    Ёкарный Бабай, 12.10.2021 18:17
    Новость огонь, только кто-то хоть слово понял, о чем он говорит?
    Тут справа не в новині, чим ближче матч збірної тим більша частота Малиновського
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 12.10.2021 18:17
    +5
    Новость огонь, только кто-то хоть слово понял, о чем он говорит?
    robot61
    robot61, 12.10.2021 21:47
    +4
    Розумчики прибалти!!!! Не здав єкзамен з мови краіни де ти родився і живеш - отримай на обкладинку штамп ЧУЖИЙ !!! Ніколи не отримаеш керівноі посади та пільг!!! Вони вважають це ігнором рідноі мови!!! Треба нам також впровадити АНТИІГНОР !!!
    Хью Джекман
    Хью Джекман, 12.10.2021 20:23
    +4
    Archie FireLion, 12.10.2021 20:14
    Його предки, скоріш за все, панаєхавшиє з запорєбріка, тому я думаю, йому не огидно.
    Його прізвище Бойкінюк і він самий звичайнісінький українець, якому мізки промиває Шарій. І це найогидніше.
    Archie FireLion
    Archie FireLion, 12.10.2021 20:14
    +4
    Cruijff, 12.10.2021 19:53
    А тобі не огидно від того, що колись сусідня недоімперія всунула в мірок твій / твоїх предків ватну колоніальну культуру, а ти досі продовжуєш її відстоювати?!
    І навіть не важко уявити, куди ти можеш звалити - а там, як ми знаємо, поважають мови меншин ага
    Його предки, скоріш за все, панаєхавшиє з запорєбріка, тому я думаю, йому не огидно.
    Sauron
    Sauron, 12.10.2021 18:35 (изменен)
    +4
    Ёкарный Бабай, 12.10.2021 18:17
    Новость огонь, только кто-то хоть слово понял, о чем он говорит?
    Что-то фундаментале кальчо результато.
    В целом ясно
    Mr.Budd
    Mr.Budd, 12.10.2021 19:47
    +3
    "в прошлом году я был молодцом. Надо понимать, что я не проходил подготовку с командой. И это очень важно. Сейчас я сыграл все матчи и очень этим доволен. Стараюсь быть лучше в каждом матче. Пока мы ищем наш футбол и знаем, что можем играть лучше. Моя цель играть каждый матч на высоком уровне, а не матч хорошо, матч плохо. Хочу выйти на верный путь и делать максимум для команды. Я не сделал много ассистов и не забил много голов, но надеюсь, что после этой паузы все вернётся "
    stopor2016
    stopor2016, 12.10.2021 19:20
    +1
    Ёкарный Бабай, 12.10.2021 18:17
    Новость огонь, только кто-то хоть слово понял, о чем он говорит?
    Шева понял ...
    Istm
    Istm, 12.10.2021 18:56
    0
    Sauron, 12.10.2021 18:35
    Что-то фундаментале кальчо результато.
    В целом ясно
    ще nostra
    олег смирнов
    олег смирнов, 12.10.2021 19:28 (изменен)
    -2
    теперь все ясно...они просто друг друга не поняли с петраковым..Они на разных языках шпрехают
    offshorezeli
    offshorezeli, 12.10.2021 19:35
    -17
    Роман Порывай, 12.10.2021 19:30
    Краще розмовляти рідною мовою, ніж висловлювати на дикому суржику брєдові ватні ідеї
    вообще грустно что у таких дятлов как ты есть дети, страшно подумать чему ты их научишь.
    offshorezeli
    offshorezeli, 12.10.2021 19:24
    -18
    жалуется на Петракова наверное, так чтобы никто не понял
    offshorezeli
    offshorezeli, 12.10.2021 19:33
    -19
    Роман Порывай, 12.10.2021 19:30
    Краще розмовляти рідною мовою, ніж висловлювати на дикому суржику брєдові ватні ідеї
    если ты родился в украине, украинский не становится автоматом для всех родным языком, но это сложная истина для таких идиотов как ты.