Тест или паспорт вакцинации. Просто так на матч Украина - Босния не пустят

Во Львове ужесточили правила входа на стадион

Тест или паспорт вакцинации. Просто так на матч Украина - Босния не пустят
© uaf.ua

Руководство Арены Львов сообщило о том, что болельщики, которые приобрели билет на матч отбора ЧМ-2022 Украина - Босния, не смогут просто так попасть на стадион.

Каждому, кто хочет пройти на трибуны, нужно иметь при себе паспорт о полной вакцинации (две прививки) или отрицательный тест на коронавирус, сделанный не более чем за 72 часа до старта матча.

Без одного из этих документов на стадион не пустят даже при наличии билета.

Матч состоится 12 октября, начало в 21:45.

Источник — Sport.ua

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 07.10.2021 07:25
    +6
    А от в мене виникає питання: Якщо людина має паспорт вакцінації та повторно хвора на Ковід (це таки буває не рідко), то чим ці заходи допоможуть? Типу вона не заразить інших, бо в неї ж паспорт? Краще б тоді просто тест для усіх був, тільки із завчасним попередженням перед продажем квитків, а не так як зараз зробили.
    adidas777
    adidas777, 07.10.2021 00:55
    +4
    K_Sarioglo@i.ua, 07.10.2021 00:34
    Сподіваюсь, що не відмотають. Бо вони все роблять правильно.
    Что они делают правильно?
    Что разводят людей?
    Если во время продажи билетов, не было такого требования про наличие ковид паспорта и теста.
    То что вдруг изменилось через пару дней?
    Или вы хотите сказать, что Европе так же поступают?
    Если в Европе заботятся о здоровье своих граждан, то делают это не после продажи билетов, а до её начала! И честно предупреждают, какие будут правила прохода на то или иное мероприятие.
    А не делают это после того, как срубят бабла за юилеты.
    А теперь можно и включить заботу о гражданах, верно?
    vitaha33
    vitaha33, 07.10.2021 00:43
    +3
    K_Sarioglo@i.ua, 07.10.2021 00:34
    Сподіваюсь, що не відмотають. Бо вони все роблять правильно.
    Що саме правильно? Кинувши людей? І ти це підтримуєш? Ти просто уяви, скільки часу треба, щоб 26000 людей перевірити вакцинацію чи тест, паспорт України і квиток, а ще обшукати, турнікети і тд.
    Короче, нафіг той футбол впав. Але нехай мені повернуть кошти, інакше реально подам в суд, благо знаю юриста, серйозного рівня, який точно цим займется. Витирати ноги об людей досить, зелені вже зовсім страх втратили, бєзпрєдєл гірше Яника твориться, законом всі підтираються
    Олексій Коваль
    Олексій Коваль, 07.10.2021 00:24
    +3
    Нормально
    vitaha33
    vitaha33, 07.10.2021 00:32 (изменен)
    +2
    K_Sarioglo@i.ua, 07.10.2021 00:23
    Зробити тест на коронавірус і отримати результат за кілька днів до гри можна абсолютно спокійно. Отримав негативний результат - візьми папірець про нього і спокійно йди собі на гру.
    А якщо тест буде позитивним - то про які походи в суспільні місця взагалі може бути мова?
    А чому я маю робити тест за свої кошти? Оскільки мене не попередили, якщо хочуть тест, то нехай перед матчем роблять безкоштовні тести. Ще раз, при продажу квитків в оферті не було вказано про паспорт вакцинації, тому і вимагати його чи тест ніхто не має права. Хочете тест - робіть за кошт арени-Львів. Думаю, завтра вони зрозуміють, чим це все запахне і відмотають назад. Інакше 20 тис вболівальників, які не попадуть на стадіон їм влаштують... Квитки ж не копійчані...
    K_Sarioglo@i.ua
    K_Sarioglo@i.ua, 06.10.2021 23:55
    +2
    Правильне рішення.
    vitaha33
    vitaha33, 06.10.2021 23:09 (изменен)
    +2
    Червоної зони немає? Ні. А згідно якого закону мають право перевіряти вакцинованих чи ні, адже це персональна медична інформація, і дозвіл на її отримання ніхто не має права. На квитку немає інформації, що вхід для вакцинованих? Ні. То чому міняють правила під час гри? Або матч без глядачів, або пускайте усіх. На крайняк відкрийте портал повернення квитків
    Saar
    Saar, 06.10.2021 22:59
    +2
    Варелыч Васин, 06.10.2021 22:52
    А как же спорт вне политики? И тут надувалово...
    "А как же" не дублірувать кайапський наратив!?
    Persian
    Persian, 06.10.2021 22:50
    +2
    Правильно! Давно уже пора. И не только в Львове !
    avk2307
    avk2307, 07.10.2021 07:30
    +1
    adidas777, 07.10.2021 00:55
    Что они делают правильно?
    Что разводят людей?
    Если во время продажи билетов, не было такого требования про наличие ковид паспорта и теста.
    То что вдруг изменилось через пару дней?
    Или вы хотите сказать, что Европе так же поступают?
    Если в Европе заботятся о здоровье своих граждан, то делают это не после продажи билетов, а до её начала! И честно предупреждают, какие будут правила прохода на то или иное мероприятие.
    А не делают это после того, как срубят бабла за юилеты.
    А теперь можно и включить заботу о гражданах, верно?
    Ну это ж не так. Вот за границу едешь и каждую неделю новые правила по тестам, справка и т.д. (не у нас, а в Европе и других странах)
    И кстати на тот же евро билеты продавали, а правила въезда не во всех странах были к билетам привязаны.
    Хотя в целом- правда насчёт нашего руководства.
    avk2307
    avk2307, 07.10.2021 07:22
    +1
    vitaha33, 07.10.2021 00:09
    Так квитки автоматично повернули, або відкрили портал для продажу. Плюс квитки на євро продавали до епідемії, тому порівняння недоцільне. А в нас відкрили продаж тиждень тому, не могли одразу сказати що квитки для вакцинованих? А у нас вакциновано менше 20% населення, і то з них половину покупляли вакцинацію. Тобто таким абсурдним рішенням кинули 80% тих, хто купив квитки. Як гроші будуть повертати?
    Та не переживай, повернуть.
    УЄФА наприклад тільки в січні-квітні 2021 повертали гроші. Наші точно раніше повернуть.
    K_Sarioglo@i.ua
    K_Sarioglo@i.ua, 07.10.2021 00:23
    +1
    vitaha33, 07.10.2021 00:09
    Так квитки автоматично повернули, або відкрили портал для продажу. Плюс квитки на євро продавали до епідемії, тому порівняння недоцільне. А в нас відкрили продаж тиждень тому, не могли одразу сказати що квитки для вакцинованих? А у нас вакциновано менше 20% населення, і то з них половину покупляли вакцинацію. Тобто таким абсурдним рішенням кинули 80% тих, хто купив квитки. Як гроші будуть повертати?
    Зробити тест на коронавірус і отримати результат за кілька днів до гри можна абсолютно спокійно. Отримав негативний результат - візьми папірець про нього і спокійно йди собі на гру.
    А якщо тест буде позитивним - то про які походи в суспільні місця взагалі може бути мова?
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 06.10.2021 23:01
    +1
    vitaha33, 06.10.2021 22:42
    В суд подам за таке. Ви взагалі офігіли? Згідно якого закону ви не пустите мене на футбол?
    Herman Cain Award ищет тебя
    adidas777
    adidas777, 07.10.2021 15:26
    0
    avk2307, 07.10.2021 07:30
    Ну это ж не так. Вот за границу едешь и каждую неделю новые правила по тестам, справка и т.д. (не у нас, а в Европе и других странах)
    И кстати на тот же евро билеты продавали, а правила въезда не во всех странах были к билетам привязаны.
    Хотя в целом- правда насчёт нашего руководства.
    Во первых билеты на Евро продавались до начала пандемии.
    Во вторых, естественно у каждой страны существуют свои правила в связи с ковидом.
    А так как Евро проводилось во многих странах мира, с разными законам, всё это орагнизовать было безумно сложно.
    В нашем случае, мы говорим про одну страну и один город.
    И очень короткие сроки начиная от продажи билетов, и вчерашними новыми правилами прохода на стадион.
    Так что это сравнение не уместно.
    avk2307
    avk2307, 06.10.2021 23:50
    0
    vitaha33, 06.10.2021 23:09
    Червоної зони немає? Ні. А згідно якого закону мають право перевіряти вакцинованих чи ні, адже це персональна медична інформація, і дозвіл на її отримання ніхто не має права. На квитку немає інформації, що вхід для вакцинованих? Ні. То чому міняють правила під час гри? Або матч без глядачів, або пускайте усіх. На крайняк відкрийте портал повернення квитків
    Я тобі як приклад Євро 2020 приведу.
    Перенесли на рік і пофіг, що хтось квитки на літак або готель втратив.
    На стадіон пускали тільки з тестом за 72 години.
    Є питання?
    Saar
    Saar, 06.10.2021 22:56
    0
    vitaha33, 06.10.2021 22:42
    В суд подам за таке. Ви взагалі офігіли? Згідно якого закону ви не пустите мене на футбол?
    Згідно 12 тис щодня хворих, десятків смертей за добу, забитих лікарень, знасилених лікарів... і ти тут ще баран тупий, задаєш питання тупорилі!
    Barack
    Barack, 06.10.2021 22:45
    0
    Chuess
    Chuess, 06.10.2021 22:41
    0
    Очень вовремя, а кто не захочет , за билеты деньги вернут?
    xvalenok02
    xvalenok02, 07.10.2021 11:56
    -1
    Деление на правильных и неправильных.
    Насилие при условии, что вакцинация дело добровольное.
    Хотя с другой стороны принесёт кто-то справку о вакцинации, т. е. что он больной и его пустят. А здоровому откажут. Тупо.
    просто парень
    просто парень, 07.10.2021 11:34
    -1
    Роман Порывай, 07.10.2021 07:25
    А от в мене виникає питання: Якщо людина має паспорт вакцінації та повторно хвора на Ковід (це таки буває не рідко), то чим ці заходи допоможуть? Типу вона не заразить інших, бо в неї ж паспорт? Краще б тоді просто тест для усіх був, тільки із завчасним попередженням перед продажем квитків, а не так як зараз зробили.
    Да что тут не понятного)) надо же как то стадо заставить эти вакцины сделать))) вот и выдумывают все что могут))))