ФОТО. Отобрал пояса. Как Усик перебоксировал Джошуа в Лондоне

Блестящая победа украинца

ФОТО. Отобрал пояса. Как Усик перебоксировал Джошуа в Лондоне
© Getty Images/Global Images Ukraine

Вечером 25 сентября на домашней арене «Тоттенхэма» в Лондоне, столице Англии, состоялось шоу бокса от промоутерской компании Matchroom Boxing.

Главным событием стал 12-раундовый бой, в котором сошлись украинец Александр Усик (18–0, 13 КО) и Энтони Джошуа из Великобритании (24–1, 22 КО). На кону стояли титулы чемпиона по версиям WBA, WBO, IBF и IBO, которыми владел британец.

Украинец провел отличный поединок и одержал победу по очкам.

Предлагаем вашему вниманию фотогалерею боя в Лондоне.

Источник — Sport.ua

(93 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Istvan Gerics
    online
    Istvan Gerics, 26.09.2021 01:31
    +12
    Браво!!! Україна пишаєся тобою!!!
    Bonita Bonita
    Bonita Bonita, 26.09.2021 01:29
    +11
    Круто, молодец! Пояса опять в Украине
    alefteev77
    online
    alefteev77, 26.09.2021 01:28
    +8
    PFCLviv, 26.09.2021 01:24
    Фюрі цього малороса в першому раунді завалит! Джошуа розчарував, програти такому слабкому супернику...
    Ми зараз говоримо про боксера Усика. Це велике та заслужене досягнення з часів Холіфілда, а думаю навіть потужніше.
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 26.09.2021 01:25
    +5
    Хороший поединок.
    Чистый, без бесконечных клинчей.
    Василь Гаранджа
    Василь Гаранджа, 26.09.2021 01:27
    +4
    PFCLviv, 26.09.2021 01:24
    Фюрі цього малороса в першому раунді завалит! Джошуа розчарував, програти такому слабкому супернику...
    Ну, так можна було думати перед цим боєм. Зараз в мене є сумніви. Джошуа виходив на поєдинок дуже самовпевнено, а в результаті не завдав надто багато хороших ударів. Можливо, йому вистачило б і одного потужного прямого удару, але він його так і не зміг створити
    Westwood.
    online
    Westwood., 26.09.2021 01:34
    +3
    PFCLviv, 26.09.2021 01:24
    Фюрі цього малороса в першому раунді завалит! Джошуа розчарував, програти такому слабкому супернику...
    1000% этот черт ездит работаь в Польшу или в Чехию дубовый
    и говорит за страну и осуждает людей
    сам никто и ничто и зовут тебя не как как то так
    R1d3r
    R1d3r, 26.09.2021 01:32
    +3
    alefteev77, 26.09.2021 01:28
    Ми зараз говоримо про боксера Усика. Це велике та заслужене досягнення з часів Холіфілда, а думаю навіть потужніше.
    Холи и Усик два великих крузера-чемпиона!
    Westwood.
    online
    Westwood., 26.09.2021 01:31
    +2
    PFCLviv, 26.09.2021 01:24
    Фюрі цього малороса в першому раунді завалит! Джошуа розчарував, програти такому слабкому супернику...
    Зестрелись
    Все время дизморалил здесь и обрсался лол
    alefteev77
    online
    alefteev77, 26.09.2021 01:58
    +1
    PFCLviv, 26.09.2021 01:38
    тепер кіріл дасть йому премію
    малорос герой в Расії
    піп Кіріл - це фейк в своїй теологічній професії, яка вимагає духовної чистоти та порядності.
    -
    А от Усік в своєму ремеслі (боксі) досяг найвищих вершин.
    Empty
    online
    Empty, 26.09.2021 01:48
    +1
    R1d3r, 26.09.2021 01:24
    Энтони, респект тебе за то что почти не клинчевал в отличие от Вовы Клинчко...
    Кличко це не тільки Володимир.... Є ще Віталій який бив 40р+ міг би джошуа на сон відправити ... Але Усик це мозг боксу .. і з підбородком все ок .. не пам'ятаю коли Сашу захитало .. як на мене кума він переплюнув (лому)
    Roman Stekhnovych
    Roman Stekhnovych, 26.09.2021 02:26
    0
    Молодець!!! Дякую за супер бокс та емоції!!! Але не можу не згадати "мацковський сатанат".., надіюся що почнеш читати та усвідомиш.., як ти був не правий до нації, яка вже на восьмому році борониться від навали золотоОрдинців.., кожен день гинуть України КРАЩІ СИНИ!!! Так ти переписав новітню історію боксу.., це заслуговує найліпших похвал!!! Але будь ласка не лізь до ворога в обійми.., ми (українці) лише за 20-е століття від їх рук втратили близько 30 міліонів людей.., і то ці цифри є майже офіційними.... Здоров'я тобі та наснаги.., та ще прозріння!!!
    The_Chinese_
    online
    The_Chinese_, 26.09.2021 01:42
    0
    PFCLviv, 26.09.2021 01:38
    тепер кіріл дасть йому премію
    малорос герой в Расії
    Что вы за черти такие убогие?
    Westwood.
    online
    Westwood., 26.09.2021 01:41
    -1
    PFCLviv, 26.09.2021 01:38
    тепер кіріл дасть йому премію
    малорос герой в Расії
    Этот тот момент когда пошутил и самому весело рак
    PFCLviv
    online
    PFCLviv, 26.09.2021 01:36
    -6
    Istvan Gerics, 26.09.2021 01:31
    Браво!!! Україна пишаєся тобою!!!
    ФСБ МП пишається точно...
    PFCLviv
    online
    PFCLviv, 26.09.2021 01:38
    -7
    тепер кіріл дасть йому премію
    малорос герой в Расії
    R1d3r
    R1d3r, 26.09.2021 01:24
    -7
    Санек, я в тебя верил! Ты поставил на место всех завистливых кличкод.рочеров! Ты лучший!!!
    R1d3r
    R1d3r, 26.09.2021 01:24
    -8
    Энтони, респект тебе за то что почти не клинчевал в отличие от Вовы Клинчко...
    R1d3r