Ястремская и Калинина планируют выступить на турнире в Москве

Две украинские теннисистки заявились на Кубок Кремля

Ястремская и Калинина планируют выступить на турнире в Москве
© Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремская

Две украинские теннисистки, Даяна Ястремская и Ангелина Калинина, попали в альтернативный список турнира WTA 500 Кубок Кремля. Он пройдет в Москве с 18 по 24 октября.

Возглавляет список участниц турнира девятая ракетка мира, испанка Гарбинье Мугуруса.

Ранее сообщалось о том, что на Кубке Кремля не выступят Элина Свитолина и Марта Костюк. Они в это время будут играть на турнире на Тенерифе.

Источник — Twitter

(23 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    udman1111
    udman1111, 21.09.2021 18:53
    +18
    Одна справа чемпіонат світу коли варіантів немає фактично, але коли свідомо туди ідуть, а не в Тенеріфе наприклад то це гидко і ніякоі поваги до таких осіб немає.
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 21.09.2021 19:10
    +17
    О, а тут я абсолютно не здивований.
    Богдан Саженко
    Богдан Саженко, 21.09.2021 18:48
    +13
    мерзоти
    Сергей Войцеховский
    Сергей Войцеховский, 22.09.2021 11:24
    +4
    Arctic, 21.09.2021 21:43
    Кожного року сподіваєшся, що ніхто з наших туди не поїде і кожного року знаходяться бажаючі....
    На фіга туди їхати?
    ,там не будуть вболівати За, там тільки проти...
    Сум...
    "там не будуть вболівати За, там тільки проти..." я не знаю точно, но думаю ви не праві. В Москві будуть вболівати за любого українця, проти іноземця. Якщо я не правий, коли вони будуть грати, включіть хоча б на 5хв. гру, і побачимо чи буде підтримка в українок.
    Spectra
    Spectra, 21.09.2021 21:00
    +4
    Ещё наверное Надя Киченок туда поедет
    Standard
    Standard, 23.09.2021 13:48
    +1
    Проблема і осуд не в тому, що вони їдуть, а в тому, що ведуть вони себе недостойно. Лижуться і обіймаються з лишніми хромосомами, а потім з дурнуватою усмішкою виправдовуються.
    tiltman
    tiltman, 21.09.2021 21:45
    +1
    Я ще на юсо казав, що нахєр ви вболіваєте за Ястремську, якщо вона ватна повія, то тоді мене замінусувли
    Arctic
    online
    Arctic, 21.09.2021 21:43
    +1
    Кожного року сподіваєшся, що ніхто з наших туди не поїде і кожного року знаходяться бажаючі....
    На фіга туди їхати?
    ,там не будуть вболівати За, там тільки проти...
    Сум...
    Sportfil
    Sportfil, 23.09.2021 13:34
    -2
    udman1111, 21.09.2021 18:53
    Одна справа чемпіонат світу коли варіантів немає фактично, але коли свідомо туди ідуть, а не в Тенеріфе наприклад то це гидко і ніякоі поваги до таких осіб немає.
    Можливо через те, що рівень в Тенеріфе 250, а в Москві - 500. А взагалі Україна замість хейту власних спортсменів, могла б спромогтися створити у себе якійсь турнір. (навіть у чоловічому турі рівень якого значно нижчий, провели хоч і "помойний", але Челленджер Київ Опен )
    Mazak
    Mazak, 21.09.2021 20:42
    -6