Свитолина проиграла Кербер во втором круге турнира в Цинциннати

Напряженный трехсетовый матч длился более двух часов

Свитолина проиграла Кербер во втором круге турнира в Цинциннати
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

В американском городе Цинциннати продолжается престижный турнир серии WTA 1000 на хардовом покрытии.

Первая ракетка Украины Элина Свитолина (WTA 5), сеяная под 4-м номером, начала турнир со второго раунда поединком против опытной соперницы Анжелик Кербер из Германии (WTA 21), в активе которой три победы на турнирах Большого шлема.

В напряженном трехсетовом матче, который длился более двух часов, выиграла Анжелик Кербер. Уступив в первой партии, Элина сумела уверенно выиграть вторую, но в третьем сете проиграла два гейма на своей подаче и ликвидировать отставание не сумела. 

Напомним, ранее украинская теннисистка Даяна Ястремская в первом раунде обыграла Кэти Макнелли из США в двух сетах (7:6, 7:6) и в следующем раунде сыграет против Барборы Крейчиковой из Чехии, сеяной под 9-м номером.

WTA 1000. Цинциннати (США)

Женщины. Второй раунд

Элина Свитолина (Украина) [4] – Анжелик Кербер (Германия) – 5:7, 6:2, 4:6

Фото матча Элина Свитолина (Украина) – Анжелик Кербер (Германия) 

Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine

 

Источник — Sport.ua

(29 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Stanislav Matusevych
    Stanislav Matusevych, 18.08.2021 19:27
    +15
    Йде час, нічого не змінюється. Друга поспіль поразка у першому раунді WTA 1000, причому знову своїй клієнтці. Знову трохи більше сету нормальної гри. Тепер уже в середині матчу. Знову немає впевненості в ударах, особливо зліва по лінії. Знову незрозуміла роль Беттлза: приблизно 3/4 ударів направлялися шульзі під форхенд.
    Падіння продовжується. Аж самому цікаво, в якому десятку рейтингу воно закінчиться. Хоча б, сподіваюсь, не в іншій сотні?
    Kanarejka
    Kanarejka, 18.08.2021 19:21
    +9
    Шкода. Після 2го сету було відчуття, що виграє....
    Александр Науменко
    Александр Науменко, 18.08.2021 19:27
    +8
    Технічний арсенал Еліни дуже обмежений. Дивно, 26 років, а смеш так і не навчилась бити. Падіння продовжується. Сумно.
    Сергей Журавко
    Сергей Журавко, 18.08.2021 19:46
    +7
    Браво,Элина! Нормальный матч.Спасибо за бронзу в Токио.
    Katya
    Katya, 18.08.2021 19:43
    +4
    Згодна були дуже хороші моменти, АЛЕ по фактам : це що за смеш, що за вихід на сітку, що за дурість фігачити під форхенд ЛІВШІ. Так само було в півфіналі ОІ, висновки не зробила. Знову ж таки ПОДАЧА, вона все псує. Якби вона відточила 1 подачу, все було би набагато легше. Добре що не було купу двіних, як зазвичай. Чи то вона психологічно не налаштована, чи жара мішала. Кароче, Світоліна знову вилетіла в першому ж раунді. Будемо наіятись що до UO ще підтягне всі скіли
    vital
    vital, 19.08.2021 08:54
    +3
    Mazyr2412, 18.08.2021 20:06
    І я згідний. Хороший матч(не видатний) з сильним суперником. Навіть розіграшів більше виграла. Програла декілька ключових очків, особливо часто не вдавалося подати після брейків. Її гра на доброму рівні топ 10-15. Хоче більше ,потрібно щось змінювати (теж вважаю що тренера). Но "всё пропало"тут навіть і не пахне. Удачі Еліні, вона наш топ!!!
    Я завжди Елю підтримую, але в даному випадку Станіслав має рацію. Саму гру подивитися не вдалося через тренування. Але те що Еліна програла Конті, проти якої було в неї +5 / -0 і зараз Кербер, проти якої в українки була не менша тривала поточна переможна серія, не може викликати нічого, окрім подиву. Якщо навіть на якихось відрізках гри Світоліна й показувала якісний теніс, все одно результату ж немає. В колишньої Еліни 2017-2018 першому матчі на турнірі було все навпаки - був результат (перемога) без якісної гри. Але ж Еля тоді додавала від матчу до матчу з виходом на пік під вирішальні стадії турнірів.
    П.с. Припущу що забагато емоцій було в Еліни в липні (одруження + Олімпіада), тому реально що після такого вона повністю провалить американську серію турнірів. А віз (Беттлз) і нині там
    Kanarejka
    Kanarejka, 18.08.2021 19:45
    +3
    Disiny7, 18.08.2021 19:33
    Как достали эти "всепропальщики-коментаторы"
    Нормально боролась, несколько супер розыгрышей выдала. Идёт подготовка к US-open, не более. Но тут же одни эксперты
    Солідарна з вами на 100%. На жаль, не можу більше одного "+" покласти
    Олег Судак
    Олег Судак, 18.08.2021 19:25
    +1
    Добре,що починала з 2 раунду.Тепер ніхто не скаже,що вилетіла після першого кола.
    dudigo78
    dudigo78, 18.08.2021 19:23
    +1
    Цілком прогнозовано. Тішить те, що вже наступного року буде дааалеко внизу в рейтингу. Може нарешті візьметься за голову. Хоча, про що я?
    Mazyr2412
    Mazyr2412, 18.08.2021 20:06
    0
    Kanarejka, 18.08.2021 19:45
    Солідарна з вами на 100%. На жаль, не можу більше одного "+" покласти
    І я згідний. Хороший матч(не видатний) з сильним суперником. Навіть розіграшів більше виграла. Програла декілька ключових очків, особливо часто не вдавалося подати після брейків. Її гра на доброму рівні топ 10-15. Хоче більше ,потрібно щось змінювати (теж вважаю що тренера). Но "всё пропало"тут навіть і не пахне. Удачі Еліні, вона наш топ!!!
    Vlad Ltava
    Vlad Ltava, 18.08.2021 20:00
    0
    Удивляться нечему.
    vital
    vital, 18.08.2021 19:25
    -1
    Жаль, Еліна вслід за Халеп і Плівковою впевнено рухається до вильоту з ТОП-10
    Spectra
    Spectra, 19.08.2021 03:31
    -2
    Как только Свитолина начало проигравать, Монфис начал побеждать??? Может завершать карьеру есть кому заробатывать на жизнь
    Kapitan Vrungel
    Kapitan Vrungel, 18.08.2021 19:38
    -4
    Похоже, Элине лучше на семейной жизни сосредоточиться...
    vital
    vital, 18.08.2021 19:26
    -4
    *Плівковою...
    Александр Ад
    Александр Ад, 18.08.2021 19:24
    -4
    Еслі Світоліна програє в перщому матчі.то шо говорить про наших інших.Хай би уже йшла в декрет шолі.не мучила свої і наши нерви
    terhoha
    terhoha, 18.08.2021 22:56
    -5
    Давно казав пора борщі варить Афро-французу і не позоритись.
    Владимир Копяк
    Владимир Копяк, 18.08.2021 20:04
    -5
    Давного говорил и буду повторять - реальное место Светолиной в рейтинге,между 25 и 40 местом. Так что поражению не стоит огорчаться, ее соперница как-никак 21 в рейтинге. Она явно сильнее Светолиной по всем показателям. В 2022 году наша теннисистка должна занять в рейтинге подобающее ей место...
    Shchebet