Анатолий ТРУБИН: «Ворота оберегаешь всю карьеру, а любимую — всю жизнь»

Вратарь «Шахтера» стал гостем на свадьбе своего одноклубника

Анатолий ТРУБИН: «Ворота оберегаешь всю карьеру, а любимую — всю жизнь»
© ФК Шахтер Донецк. Анатолий Трубин

19-летний голкипер донецкого «Шахтера» и сборной Украины Анатолий Трубин стал гостем на свадьбе 22-летнего украинского игрока «Шахтера» Валерия Бондаря с ведущей Дарьей Савиной.

«Ворота оберегаешь всю карьеру, а любимую — всю жизнь.

P.S. С вашим днем, Валера и Даша», — прокомментировал Анатолий свежее фото.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 22.07.2021 13:36
    0
    Владимир Пидвирный, 22.07.2021 08:43
    Вам там що забороняють розмовляти і писати рідною мовою? Так не любити свою землю, не поважати її традиції. А фото - яке їхало, таке здибало.
    багато футболістів є суржикомовних, а не московськомовних.....а в шд та дк їм показують престиж бути московськомовним) зросійщення гравців - то один з пунктів діяльності багатьох фк в Україні) до школи вони ж не ходять, а з сімей вони робітничих, тому нормальної української там не чують. Тому й мають комплекс через свою суржикомовність)
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 22.07.2021 10:06
    +1
    Владимир Пидвирный, 22.07.2021 08:43
    Вам там що забороняють розмовляти і писати рідною мовою? Так не любити свою землю, не поважати її традиції. А фото - яке їхало, таке здибало.
    Ты для начала своё имя по-русски перестань писать, потом будешь других чему-то там учить
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 22.07.2021 08:43
    0
    Вам там що забороняють розмовляти і писати рідною мовою? Так не любити свою землю, не поважати її традиції. А фото - яке їхало, таке здибало.
    futbolboss
      futbolboss, 22.07.2021 02:52
    -7
    Де Цой, тьху Ніцой ???, не на солов'їній балакає, хлопаки несіть шини, на гіляку його. Слава уКрайні. Ukraina über alles !!!
    Алексей Ильин
    online
      Алексей Ильин, 22.07.2021 10:06
    +1
    Владимир Пидвирный, 22.07.2021 08:43
    Вам там що забороняють розмовляти і писати рідною мовою? Так не любити свою землю, не поважати її традиції. А фото - яке їхало, таке здибало.
    Ты для начала своё имя по-русски перестань писать, потом будешь других чему-то там учить
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 22.07.2021 13:36
    0
    Владимир Пидвирный, 22.07.2021 08:43
    Вам там що забороняють розмовляти і писати рідною мовою? Так не любити свою землю, не поважати її традиції. А фото - яке їхало, таке здибало.
    багато футболістів є суржикомовних, а не московськомовних.....а в шд та дк їм показують престиж бути московськомовним) зросійщення гравців - то один з пунктів діяльності багатьох фк в Україні) до школи вони ж не ходять, а з сімей вони робітничих, тому нормальної української там не чують. Тому й мають комплекс через свою суржикомовність)
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 22.07.2021 08:43
    0
    Вам там що забороняють розмовляти і писати рідною мовою? Так не любити свою землю, не поважати її традиції. А фото - яке їхало, таке здибало.