Калинина не смогла обыграть Путинцеву в финале турнира в Будапеште

Ангелина проиграла первый финал соревнований WTA в карьере

Калинина не смогла обыграть Путинцеву в финале турнира в Будапеште
© Hungarian GP. Ангелина Калинина

Украинская теннисистка Ангелина Калинина (№95 WTA) не сумела взять титул на турнире WTA 250 в Будапеште.
 
В финале украинка проиграла лидеру посева Юлии Путинцевой из Казахстана (№42 WTA). 
 
Будапешт. Финал
Ангелина Калинина (Украина) – Юлия Путинцева (Казахстан) – 4:6, 0:6

Оба сета начинались с брейка от Путинцевой. Но если в первом сете Ангелина нашла в себе силы для борьбы за результат, то во второй – смирилась со своей участью.

По большому счету, особых шансов в этом матче у украинки не было. Было видно, что она слишком устала играть третий турнир подряд, в каждом из которых выходила в финал. Ближе всего к потенциальной интриге Ангелина была в восьмом гейме первого сета, но на больше-меньше все же уступила.

На следующую неделю Калинина заявлена еще и на соревнованиях в польской Гдыне, но с большой долей вероятности там она играть не будет. К примеру, Путинцева уже снялась. 
 
Для Калининой это был дебютный финал на уровне WTA. С понедельника она поднимется на 81-ю позицию в мировом рейтинге, установив личный рекорд.
 
Путинцева выиграла второй титул в карьере, она станет 35-й в мировой классификации.

Отметим, что у Ангелины прервалась победная серия, которая насчитывала 14 матчей.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Iryna Antoniuk
      Iryna Antoniuk, 19.07.2021 16:08
    +1
    Калініна послухалась добрих парад, та знялась з Гдині. А Козловій не пощастило, замість купи лакі-лузерів та кваліфаєрів вийшла на Саснович.
    vital
      vital, 19.07.2021 08:05
    +3
    На мою думку ключовий розіграш матчу був у 8-му геймі на подачі суперниці, коли Ангеліна за рахунку 0-30 мала простим ударом завершувати свою атаку вінерсом і робити потрійний брейкпойнт. Але тоді м'яч після сильного удару і контакту з тросом полетів в кут. Жаль що Ангеліна не змусила Путівцеву нервуватися , відповідно сипати помилками.
    Все одно Калініна великий молодець, адже вона єдина з наших дівчат, хто в цьому році дійшов до фіналу турніру wta. Думаю цей успіх тривалістю в 14 перемог поспіль став можливим після перемоги Ангеліни над екс першою ракеткою світу Кербер. Це додало впевненості Ангеліні у власних силах.
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 19.07.2021 00:02
    -4
    Що задурний заголовок, ..змирилась з власною долею" що?? Наскільки я знаю і більшість що долю ми самі собі робимо, про що чітко написала в Термінатоп 2 Сарра Коннор "Немає долі окрім тої, яку ми творимо самі"
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.07.2021 22:30
    +3
    Тобто, нічого особливого я не пропустив. Дивуватися нічому, адже то на рівні 25-тисячників Ангеліна могла місяць поспіль грати, ще й вигравати. Тут рівень інший, енерговитратність теж. Треба відпочити і подумати над подальшими планами. Нинішній рейтинг дозволяє вже грати турніри WTA. Колись уже треба переходити на них, не можна ж усю кар'єру на ITF просидіти. З грунту варто переходити на американський хард, при цьому відпочивши. Скласти правильний розклад змагань під себе зараз - непросте завдання. Але вирішувати Ангеліні його доведеться.
    INMSpace
      INMSpace, 18.07.2021 22:30
    +3
    Зіграла трохи нижче рівня, який демонструвала останнім часом. Напевно, хвилювання завадило. Тим не менш, Ангеліна потроху прогресує, досягла сотні і рухається у бік 50.
    yira
      yira, 18.07.2021 21:45
    +1
    Калініна, окрім Гдині, ще заявлена 26 липня на Белград. І там вона аж друга сіяна ( перша румунка Патріція Марія Тіг).
    Якщо зніматися, то час вже взагалі зав'язувати з европейською глиною і перебератись готуватись на американський хард. Але там Ангеліна не заявлена ані в Сан-Хосе, ані в Конкорд, ні в Монреаль.
    Планує зіграти тільки Цинцинатті і зразу Мейджор???
    В кого які думки?
    Vik_77
    online
      Vik_77, 18.07.2021 21:35
    -2
    chevars2ukr.net, 18.07.2021 20:31
    До чого тут наша спортсменка. Річ йде про тебе,44-річний чолов'яга, а ввічливості, як у трирічної дитини
    Ну дякую, що я хоть 44 річний,а не 64 річний
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 20:31
    -7
    Vik_77, 18.07.2021 20:10
    Буду тикати,бо ганьбиш нашу спортсменку,при чому не заслужено. То чому маю поважати?
    До чого тут наша спортсменка. Річ йде про тебе,44-річний чолов'яга, а ввічливості, як у трирічної дитини
    ArsenyPilat
      ArsenyPilat, 18.07.2021 20:20
    -6
    А разве должна была?
    samird
    online
      samird, 18.07.2021 20:14
    +7
    Олексій Олексієв, 18.07.2021 19:28
    В гругому сеті "попливла" Ангеліна. В основному грала не погано. Набирається досвіду. Перспективна тенісистка. Успіхів їй.
    Она уже лет 5-6 перспективная. Ни в коем случае не хочу обидеть Ангелину, но не хватает ей определенных качеств. Но в топ-50 должна пробиться обязательно! Для этого потенциал есть.
    Vik_77
    online
      Vik_77, 18.07.2021 20:10
    +11
    chevars2ukr.net, 18.07.2021 20:02
    Ти жлобенок, мені не тикай
    Буду тикати,бо ганьбиш нашу спортсменку,при чому не заслужено. То чому маю поважати?
    Vik_77
    online
      Vik_77, 18.07.2021 20:04
    -1
    Дивує інше-з якого це дива Калініна йшла таким явним фаворитом....?! Хто розбирається в ставках сьогодні заробив трохи
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 20:02
    -12
    Vik_77, 18.07.2021 20:00
    Ганьба це ти. Досить рівна гра,можливо,не вистачило досвіду+втома
    Ти жлобенок, мені не тикай
    Vik_77
    online
      Vik_77, 18.07.2021 20:00
    +9
    chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:44
    Це не гра, а ганьба. Краще було б Гелі програти американці. Було б зрозуміло, а сьогодні - нема слів. Хоча є один вислів -"Бережи честь змолоду".
    Ганьба це ти. Досить рівна гра,можливо,не вистачило досвіду+втома
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:44
    -16
    Це не гра, а ганьба. Краще було б Гелі програти американці. Було б зрозуміло, а сьогодні - нема слів. Хоча є один вислів -"Бережи честь змолоду".
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 18.07.2021 19:40
    +8
    Все равно молодец, только мне не совсем понятно что с такой игрой делать на харде
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 18.07.2021 19:39
    +1
    introvert
    online
      introvert, 18.07.2021 19:30
    +3
    З того що бачив, незважаючи на рахунок, була рівна гра. Гра зразка римованої кацапської приказки... яку із зрозумілих причин наводити не стану. Дві класичні "пушерки" - тенісистки без подачі і акцентованого завершального удару - напомилялися за матч стільки, ніби зійшлися які-небудь Коллінз з Ястремською. Калініна виявилась щедрішою і, судячи з усього, у другому сеті перестала грати взагалі.
    Ось такі вони, фінали турнірів ВТА напередодні ОІ
    Олексій Олексієв
      Олексій Олексієв, 18.07.2021 19:28
    +13
    В гругому сеті "попливла" Ангеліна. В основному грала не погано. Набирається досвіду. Перспективна тенісистка. Успіхів їй.
    Elis
    online
      Elis, 18.07.2021 19:27
    +28
    Ангеліна довгий шлях пройшла, не вистачило зовсім трішки - на фінальний матч. Бажаю відпочити і знов видати довгу переможну серію, але вже з титулом WTA в результаті.
    Elis
    online
      Elis, 18.07.2021 19:27
    +28
    Ангеліна довгий шлях пройшла, не вистачило зовсім трішки - на фінальний матч. Бажаю відпочити і знов видати довгу переможну серію, але вже з титулом WTA в результаті.
    Олексій Олексієв
    online
      Олексій Олексієв, 18.07.2021 19:28
    +13
    В гругому сеті "попливла" Ангеліна. В основному грала не погано. Набирається досвіду. Перспективна тенісистка. Успіхів їй.
    Vik_77
    online
      Vik_77, 18.07.2021 20:10
    +11
    chevars2ukr.net, 18.07.2021 20:02
    Ти жлобенок, мені не тикай
    Буду тикати,бо ганьбиш нашу спортсменку,при чому не заслужено. То чому маю поважати?
    Vik_77
    online
      Vik_77, 18.07.2021 20:00
    +9
    chevars2ukr.net, 18.07.2021 19:44
    Це не гра, а ганьба. Краще було б Гелі програти американці. Було б зрозуміло, а сьогодні - нема слів. Хоча є один вислів -"Бережи честь змолоду".
    Ганьба це ти. Досить рівна гра,можливо,не вистачило досвіду+втома
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 18.07.2021 19:40
    +8
    Все равно молодец, только мне не совсем понятно что с такой игрой делать на харде
    samird
    online
      samird, 18.07.2021 20:14
    +7
    Олексій Олексієв, 18.07.2021 19:28
    В гругому сеті "попливла" Ангеліна. В основному грала не погано. Набирається досвіду. Перспективна тенісистка. Успіхів їй.
    Она уже лет 5-6 перспективная. Ни в коем случае не хочу обидеть Ангелину, но не хватает ей определенных качеств. Но в топ-50 должна пробиться обязательно! Для этого потенциал есть.
    vital
    online
      vital, 19.07.2021 08:05
    +3
    На мою думку ключовий розіграш матчу був у 8-му геймі на подачі суперниці, коли Ангеліна за рахунку 0-30 мала простим ударом завершувати свою атаку вінерсом і робити потрійний брейкпойнт. Але тоді м'яч після сильного удару і контакту з тросом полетів в кут. Жаль що Ангеліна не змусила Путівцеву нервуватися , відповідно сипати помилками.
    Все одно Калініна великий молодець, адже вона єдина з наших дівчат, хто в цьому році дійшов до фіналу турніру wta. Думаю цей успіх тривалістю в 14 перемог поспіль став можливим після перемоги Ангеліни над екс першою ракеткою світу Кербер. Це додало впевненості Ангеліні у власних силах.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.07.2021 22:30
    +3
    Тобто, нічого особливого я не пропустив. Дивуватися нічому, адже то на рівні 25-тисячників Ангеліна могла місяць поспіль грати, ще й вигравати. Тут рівень інший, енерговитратність теж. Треба відпочити і подумати над подальшими планами. Нинішній рейтинг дозволяє вже грати турніри WTA. Колись уже треба переходити на них, не можна ж усю кар'єру на ITF просидіти. З грунту варто переходити на американський хард, при цьому відпочивши. Скласти правильний розклад змагань під себе зараз - непросте завдання. Але вирішувати Ангеліні його доведеться.
    INMSpace
    online
      INMSpace, 18.07.2021 22:30
    +3
    Зіграла трохи нижче рівня, який демонструвала останнім часом. Напевно, хвилювання завадило. Тим не менш, Ангеліна потроху прогресує, досягла сотні і рухається у бік 50.
    introvert
    online
      introvert, 18.07.2021 19:30
    +3
    З того що бачив, незважаючи на рахунок, була рівна гра. Гра зразка римованої кацапської приказки... яку із зрозумілих причин наводити не стану. Дві класичні "пушерки" - тенісистки без подачі і акцентованого завершального удару - напомилялися за матч стільки, ніби зійшлися які-небудь Коллінз з Ястремською. Калініна виявилась щедрішою і, судячи з усього, у другому сеті перестала грати взагалі.
    Ось такі вони, фінали турнірів ВТА напередодні ОІ
    Iryna Antoniuk
    online
      Iryna Antoniuk, 19.07.2021 16:08
    +1
    Калініна послухалась добрих парад, та знялась з Гдині. А Козловій не пощастило, замість купи лакі-лузерів та кваліфаєрів вийшла на Саснович.
    yira
    online
      yira, 18.07.2021 21:45
    +1
    Калініна, окрім Гдині, ще заявлена 26 липня на Белград. І там вона аж друга сіяна ( перша румунка Патріція Марія Тіг).
    Якщо зніматися, то час вже взагалі зав'язувати з европейською глиною і перебератись готуватись на американський хард. Але там Ангеліна не заявлена ані в Сан-Хосе, ані в Конкорд, ні в Монреаль.
    Планує зіграти тільки Цинцинатті і зразу Мейджор???
    В кого які думки?
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
    online
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 18.07.2021 19:39
    +1