Теперь Элина Монфис. Свитолина сменила фамилию в соцсетях

Теннисистка изменила профиль в соцсетях

Теперь Элина Монфис. Свитолина сменила фамилию в соцсетях
© Getty Images/Global Images Ukraine

Украинская теннисистка Элина Свитолина, которая вышла замуж за француза Гаэля Монфиса, сменила фамилию в своих социальных сетях.

В Instagram теперь написано Elina Monfils. Это же значится в профиле Twitter.

Пока нет информации, под какой фамилией украинка будет заявлена, например, на Олимпиаде и ближайших турнирах.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(30 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 18.07.2021 14:03
    +1
    svetikrm, 18.07.2021 09:55
    Корни всех предков Свитолиных будет продолжать Юлиан, старший брат.
    У евреев кровь по матери передается, к вашему сведению.
    Hottabych
    online
      Hottabych, 18.07.2021 12:52
    +1
    Nordenus, 18.07.2021 00:56
    Только не говорите что теперь она будет играть в теннис под фамилией Монфис...
    Будет играть под фамилией Монфилс
    Hottabych
    online
      Hottabych, 18.07.2021 12:51
    0
    dudigo78, 18.07.2021 09:12
    Може я помиляюсь, але відчуття такі, що про неї, як тенісистку, ми всі скоро забудемо
    Будет новая теннисистка,Элина Монфилс.
    павло пасічник
    online
      павло пасічник, 18.07.2021 12:50
    -4
    DAFS2122, 18.07.2021 10:52
    сестра Монфиса может быть Свитолиной
    не знал, что у Эли есть братЪ
    Абсурд, маразм, дебілізм, ідіотизм, шизофренія...
    павло пасічник
    online
      павло пасічник, 18.07.2021 12:47
    -5
    Vytas Meskauskas, 18.07.2021 00:38
    Улетучились корни и продолжение рода раз и навсегда всех предков на Свитолиной .
    Ідіотським, дебільним, злочинним, тваринним ІНСТИНКТОМ...
    Микола
    online
      Микола, 18.07.2021 11:02
    +3
    Michael Benko, 18.07.2021 09:50
    Яка вам взагалі різниця, хто і що робить в СВОЄМУ житті? Я просто повірити не можу скільки тут гнилі. Невже у вас настільки безтурботне життя, що окрім зміни прізвище, яка вас абсолютно, ні в якому разі не стосується, вас більше нічого не цікавить? Переходить в свої Одноклассники і обливайтеся брудом і міряйтеся думками там, а ця сторінка присвячена спорту, тож давайте поважати це.
    И где ты, дорогой, увидел здесь спорт?
    DAFS2122
      DAFS2122, 18.07.2021 10:52
    -3
    Андрій Ванчак, 18.07.2021 01:06
    Гаель Світолін і Еліна Монфіс, пара просто бімба)))
    сестра Монфиса может быть Свитолиной
    не знал, что у Эли есть братЪ
    DAFS2122
      DAFS2122, 18.07.2021 10:50
    -1
    да она никогда не возьмёт его фамилию
    aleks8-48
      aleks8-48, 18.07.2021 10:06
    +4
    Справа, звичайно, її, але не думаю, що поміняти таке світле прізвище, під яким вона стала тією, ким вона є, під яким вона стала улюбленицею багатьох уболівальників, на незвичну для нашого вуха, можна назвати словами класика: "Нехай гірше, аби інше".
    Багато відомих спортсменок, артисток не змінюють своє прізвище і це не заважає їм не в сімейному житті, ні на професіональному терені. Але давайте не дуже цим заморочуватися - це не кінець світу,-не сподобається поміняє назад. Головне, щоб це не відбилося на рівні її тенісу, а якщо відіб'ється, то тільки в кращу сторону.
    svetikrm
      svetikrm, 18.07.2021 09:55
    +1
    Vytas Meskauskas, 18.07.2021 00:38
    Улетучились корни и продолжение рода раз и навсегда всех предков на Свитолиной .
    Корни всех предков Свитолиных будет продолжать Юлиан, старший брат.
    Michael Benko
    online
      Michael Benko, 18.07.2021 09:50
    +11
    Яка вам взагалі різниця, хто і що робить в СВОЄМУ житті? Я просто повірити не можу скільки тут гнилі. Невже у вас настільки безтурботне життя, що окрім зміни прізвище, яка вас абсолютно, ні в якому разі не стосується, вас більше нічого не цікавить? Переходить в свої Одноклассники і обливайтеся брудом і міряйтеся думками там, а ця сторінка присвячена спорту, тож давайте поважати це.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 18.07.2021 09:32
    +2
    Відомі жінки часто залишають своє призвище що прославили або додають до свого призвище чоловіка.Але це вибір Еліни,головне щоб радувала народ тенісом світового рівня.Щасти у Токіо!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.07.2021 09:12
    -3
    Може я помиляюсь, але відчуття такі, що про неї, як тенісистку, ми всі скоро забудемо
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 18.07.2021 08:42
    -6
    Слабо верится, что брак будет крепким. Монфис и с Хантуховой крутил и другими. Не знаю, что должно произойти, чтобы превратился в порядочного семьянина.
    Володимир Максименко
      Володимир Максименко, 18.07.2021 05:44
    -3
    А игра от этого изменится?
    Interstellar Петрович
    online
      Interstellar Петрович, 18.07.2021 04:52
    +1
    Настоящий козак.
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 18.07.2021 01:06
    +12
    Гаель Світолін і Еліна Монфіс, пара просто бімба)))
    rus
    online
      rus, 18.07.2021 00:59
    +13
    Vytas Meskauskas, 18.07.2021 00:38
    Улетучились корни и продолжение рода раз и навсегда всех предков на Свитолиной .
    Продолжение рода от фамилии не зависит
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 18.07.2021 00:57
    -14
    Зовсім дівка здуріла.
    Nordenus
    online
      Nordenus, 18.07.2021 00:56
    -3
    Только не говорите что теперь она будет играть в теннис под фамилией Монфис...
    rus
    online
      rus, 18.07.2021 00:59
    +13
    Vytas Meskauskas, 18.07.2021 00:38
    Улетучились корни и продолжение рода раз и навсегда всех предков на Свитолиной .
    Продолжение рода от фамилии не зависит
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 18.07.2021 01:06
    +12
    Гаель Світолін і Еліна Монфіс, пара просто бімба)))
    Michael Benko
    online
      Michael Benko, 18.07.2021 09:50
    +11
    Яка вам взагалі різниця, хто і що робить в СВОЄМУ житті? Я просто повірити не можу скільки тут гнилі. Невже у вас настільки безтурботне життя, що окрім зміни прізвище, яка вас абсолютно, ні в якому разі не стосується, вас більше нічого не цікавить? Переходить в свої Одноклассники і обливайтеся брудом і міряйтеся думками там, а ця сторінка присвячена спорту, тож давайте поважати це.
    aleks8-48
    online
      aleks8-48, 18.07.2021 10:06
    +4
    Справа, звичайно, її, але не думаю, що поміняти таке світле прізвище, під яким вона стала тією, ким вона є, під яким вона стала улюбленицею багатьох уболівальників, на незвичну для нашого вуха, можна назвати словами класика: "Нехай гірше, аби інше".
    Багато відомих спортсменок, артисток не змінюють своє прізвище і це не заважає їм не в сімейному житті, ні на професіональному терені. Але давайте не дуже цим заморочуватися - це не кінець світу,-не сподобається поміняє назад. Головне, щоб це не відбилося на рівні її тенісу, а якщо відіб'ється, то тільки в кращу сторону.
    Микола
    online
      Микола, 18.07.2021 11:02
    +3
    Michael Benko, 18.07.2021 09:50
    Яка вам взагалі різниця, хто і що робить в СВОЄМУ житті? Я просто повірити не можу скільки тут гнилі. Невже у вас настільки безтурботне життя, що окрім зміни прізвище, яка вас абсолютно, ні в якому разі не стосується, вас більше нічого не цікавить? Переходить в свої Одноклассники і обливайтеся брудом і міряйтеся думками там, а ця сторінка присвячена спорту, тож давайте поважати це.
    И где ты, дорогой, увидел здесь спорт?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 18.07.2021 09:32
    +2
    Відомі жінки часто залишають своє призвище що прославили або додають до свого призвище чоловіка.Але це вибір Еліни,головне щоб радувала народ тенісом світового рівня.Щасти у Токіо!
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 18.07.2021 14:03
    +1
    svetikrm, 18.07.2021 09:55
    Корни всех предков Свитолиных будет продолжать Юлиан, старший брат.
    У евреев кровь по матери передается, к вашему сведению.
    Hottabych
    online
      Hottabych, 18.07.2021 12:52
    +1
    Nordenus, 18.07.2021 00:56
    Только не говорите что теперь она будет играть в теннис под фамилией Монфис...
    Будет играть под фамилией Монфилс
    svetikrm
    online
      svetikrm, 18.07.2021 09:55
    +1
    Vytas Meskauskas, 18.07.2021 00:38
    Улетучились корни и продолжение рода раз и навсегда всех предков на Свитолиной .
    Корни всех предков Свитолиных будет продолжать Юлиан, старший брат.
    Interstellar Петрович
    online
      Interstellar Петрович, 18.07.2021 04:52
    +1
    Настоящий козак.
    Hottabych
    online
      Hottabych, 18.07.2021 12:51
    0
    dudigo78, 18.07.2021 09:12
    Може я помиляюсь, але відчуття такі, що про неї, як тенісистку, ми всі скоро забудемо
    Будет новая теннисистка,Элина Монфилс.