Марта Костюк – Анастасия Севастова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча первого круга в Истборне

Марта Костюк – Анастасия Севастова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

22 июня украинская теннисистка Марта Костюк (№67 WTA) начнет борьбу в основной сетке травяного турнира WTA 500 в Истборне.

В матче первого круга украинка, которая преодолела квалификацию, сразится против Анастасии Севастовой из Латвии (№61 WTA). Встреча состоится первым запуском на корте №5. Время начала – 15:30 по Киеву.

Ранее девушки встречались дважды, счет равный.

Во втором круге победительница встречи сразится против Элизы Мертенс (№16 WTA) или Кори Гауфф (№23 WTA).

Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча 

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Ruslan
      Ruslan, 22.06.2021 17:54
    +1
    Цей плач, емоції після програшів, крики... Вразив викрик: "Підтримай мене! Задрала вже..." Якби ж я міг підтримати - їздив б за нею кожен турнір. Але думаю ці емоції повинні вирувати всередині і на зовні не виплескуватись. Якщо Марта навчиться справлятись з чортовими хвилями які її психічно з ніг скошують - все буде нормально. Може потрібно в команду взяти психолога? Мама ж я так зрозумів по ходу матчу нічим помогти не може.
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 22.06.2021 17:52
    -2
    Мама винувата і це обговорюється. А Марточка психопатичним типом була ним і помре . Пішла ... ....
    korrektno
    online
      korrektno, 22.06.2021 17:48
    +5
    По грі Марти сказати нічого паганого не можна, а поведінка (розпач, крики, манернічання) все зводить нанівець. Не солідно, не прикрашає, заважає зосередженню. Як це не розуміти, переглянувши матч???
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 22.06.2021 17:46
    +2
    На траві вона трохи інакша. Але сподіваймось, що і на цьому покритті з часом заграє.
    KeniSan
      KeniSan, 22.06.2021 17:44
    0
    Даже не знаю что говорить. Был уверен что Марта выиграет эту игру, но задержки, ветер и психика Костюк несовместимы с игрой в теннис.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 22.06.2021 17:42
    0
    Перший гейм третього сету... І далі жодного брейку.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.06.2021 17:42
    +2
    Ну, рискну смело предположить, что первый Шлем, который возьмет Марта, будет не Уим
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 17:42
    +1
    Закономірний підсумок. Проти думаючої тенісистки пристойного рівня неможливо виграти на траві у грунтовому стилі.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.06.2021 17:35
    0
    Удивительные эти англ комментаторы... Как можно Севастову Севастаева произносить?)))
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 17:30
    +2
    Mazyr2412, 22.06.2021 17:27
    На мою думку, забагато Марта крутить м'яч. Тут потрібно грати більш плоско і потужно.
    Саме так. Топ-спіни на траві не потрібні. Але Марта продовжує грати у грунтовий теніс. Як її з нього перемкнути, велике запитання.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 22.06.2021 17:29
    0
    Марта добре грає в захисті і слабко в атаці.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 22.06.2021 17:27
    +3
    На мою думку, забагато Марта крутить м'яч. Тут потрібно грати більш плоско і потужно.
    Elis
    online
      Elis, 22.06.2021 17:25
    +1
    Вперед, Марто, борися! Насті вже не 20, в запеклій боротьбі має швидше втомитись.
    olya403
    online
      olya403, 22.06.2021 17:11
    +2
    Ці Мартині крики...Цікаво, чи вона хоч інколи дивиться, як це виглядає збоку
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.06.2021 17:11
    +2
    sv_2000, 22.06.2021 16:05
    В общем, нечего здесь комментировать, Марта забыла выйти на корт. Пойду Элину посмотрю, там нормальная игра
    Как фанат Марты не смог себя заставить переключиться на другой матч, хоть там и интереснее было по идее... Ну что сказать посмотрел внимательно 2 сета. 1-й можно не упоминать, там было черти что. 2-й - это уже нормальная борьба, в которой Марта проявила характер и победила... Но что-то нерадостно мне.... Туго Марте дается игра на траве.... Самое удивительная для меня - это некачественная игра у сетки, где Марта, вроде как, топ. И дропы хреново летят. Бегает Марта по задней, тащит, восторга от ее игры на треве не испытываю, вау - эффекта, как это часто бывает на грунте/харде не испітіваю, мягко говоря
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 22.06.2021 17:06
    +2
    Mazyr2412, 22.06.2021 16:11
    Поясніть мені,що це за прийом?!( Невже так важко прийняти на траві? І що це за подача?!( Що це за гра?!
    Хочешь заявится в женскую сетку на ближайший турнир?
    Dima Stoyan
      Dima Stoyan, 22.06.2021 17:05
    +1
    Dima Stoyan, 22.06.2021 17:03
    Витягнута з матчболу)) давай, Марта, додавання❗👍
    Ох уж цей T9..
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 17:03
    +3
    Як Марті вдалося зачепити цей сет? Б'ється до останнього, хоч і багато чого не виходить.
    okrug9
      okrug9, 22.06.2021 17:03
    0
    Давай Марто!! За подругу (Бадосу) мсти)))
    Dima Stoyan
      Dima Stoyan, 22.06.2021 17:03
    +2
    Витягнута з матчболу)) давай, Марта, додавання❗👍
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.06.2021 16:04
    +7
    Mazyr2412, 22.06.2021 15:57
    Світоліна грає на порядок краще ніж Марта!( Одні розчарування!(
    Ну, Элина, несмотря на бытующие здесь мнения играть умеет))
    korrektno
    online
      korrektno, 22.06.2021 17:48
    +5
    По грі Марти сказати нічого паганого не можна, а поведінка (розпач, крики, манернічання) все зводить нанівець. Не солідно, не прикрашає, заважає зосередженню. Як це не розуміти, переглянувши матч???
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 21.06.2021 13:14
    +5
    Схоже на Альбіоні дощить.
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 22.06.2021 17:27
    +3
    На мою думку, забагато Марта крутить м'яч. Тут потрібно грати більш плоско і потужно.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 17:03
    +3
    Як Марті вдалося зачепити цей сет? Б'ється до останнього, хоч і багато чого не виходить.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.06.2021 16:05
    +3
    В общем, нечего здесь комментировать, Марта забыла выйти на корт. Пойду Элину посмотрю, там нормальная игра
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 22.06.2021 15:57
    +3
    Світоліна грає на порядок краще ніж Марта!( Одні розчарування!(
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 22.06.2021 17:46
    +2
    На траві вона трохи інакша. Але сподіваймось, що і на цьому покритті з часом заграє.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.06.2021 17:42
    +2
    Ну, рискну смело предположить, что первый Шлем, который возьмет Марта, будет не Уим
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 17:30
    +2
    Mazyr2412, 22.06.2021 17:27
    На мою думку, забагато Марта крутить м'яч. Тут потрібно грати більш плоско і потужно.
    Саме так. Топ-спіни на траві не потрібні. Але Марта продовжує грати у грунтовий теніс. Як її з нього перемкнути, велике запитання.
    olya403
    online
      olya403, 22.06.2021 17:11
    +2
    Ці Мартині крики...Цікаво, чи вона хоч інколи дивиться, як це виглядає збоку
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.06.2021 17:11
    +2
    sv_2000, 22.06.2021 16:05
    В общем, нечего здесь комментировать, Марта забыла выйти на корт. Пойду Элину посмотрю, там нормальная игра
    Как фанат Марты не смог себя заставить переключиться на другой матч, хоть там и интереснее было по идее... Ну что сказать посмотрел внимательно 2 сета. 1-й можно не упоминать, там было черти что. 2-й - это уже нормальная борьба, в которой Марта проявила характер и победила... Но что-то нерадостно мне.... Туго Марте дается игра на траве.... Самое удивительная для меня - это некачественная игра у сетки, где Марта, вроде как, топ. И дропы хреново летят. Бегает Марта по задней, тащит, восторга от ее игры на треве не испытываю, вау - эффекта, как это часто бывает на грунте/харде не испітіваю, мягко говоря
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 22.06.2021 17:06
    +2
    Mazyr2412, 22.06.2021 16:11
    Поясніть мені,що це за прийом?!( Невже так важко прийняти на траві? І що це за подача?!( Що це за гра?!
    Хочешь заявится в женскую сетку на ближайший турнир?
    Dima Stoyan
      Dima Stoyan, 22.06.2021 17:03
    +2
    Витягнута з матчболу)) давай, Марта, додавання❗👍
    Elis
    online
      Elis, 22.06.2021 16:07
    +2
    А в Еліни в другому сеті дзеркальний рахунок. І на сет впевнено подала. Може, вона краще грає, коли її не дивляться?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 15:52
    +2
    І Марта туди ж. Таке враження, що погодні умови заважають тільки нашим. Так же, як тільки наші футболісти за три матчі через три на четвертий день втомлюються так, що ноги не можуть носити. Жах якийсь.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 21.06.2021 17:02
    +2
    introvert, 21.06.2021 13:56
    Цей дощ надовго. (с)
    Судячи з прогнозу погоди в Істборні - до середи Марті потрапити на корт не світить.
    Завтра з обіду скоріш за все випогодиться.
    Ruslan
    online
      Ruslan, 22.06.2021 17:54
    +1
    Цей плач, емоції після програшів, крики... Вразив викрик: "Підтримай мене! Задрала вже..." Якби ж я міг підтримати - їздив б за нею кожен турнір. Але думаю ці емоції повинні вирувати всередині і на зовні не виплескуватись. Якщо Марта навчиться справлятись з чортовими хвилями які її психічно з ніг скошують - все буде нормально. Може потрібно в команду взяти психолога? Мама ж я так зрозумів по ходу матчу нічим помогти не може.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 17:42
    +1
    Закономірний підсумок. Проти думаючої тенісистки пристойного рівня неможливо виграти на траві у грунтовому стилі.
    Elis
    online
      Elis, 22.06.2021 17:25
    +1
    Вперед, Марто, борися! Насті вже не 20, в запеклій боротьбі має швидше втомитись.