Усик — Джошуа: «Энтони, как дела?»

Украинский боксер продолжает подготовку к поединку с британцем

Усик — Джошуа: «Энтони, как дела?»
© Getty Images/Global Images Ukraine

34-летний украинский боксер Александр Усик (18-0, 13 КО) продолжает подготовку к поединку против 31-летнего британского бойца Энтони Джошуа (24-1, 22 КО), чемпиона мира по версиям IBF, WBA, WBO и IBO в тяжелом весе.

«Энтони, как дела?», — обратился Александр к своему будущему сопернику.

Ранее сообщалось, что контракт на бой Усик — Джошуа будет подписан уже на этой неделе.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 10.06.2021 07:44
    -1
    Володимир Ляшенко, 09.06.2021 20:35
    Всі нижче викладені звинувачення голослівні і притягнуті за вуха! У нас в країні демократія і кожен має право на власні політичні чи релігійні погляди. От коли ці погляди несуть загрозу (державному ладу, правопорядку, здоров'ю чи моральності) - тоді і можна про щось там говорити. А так це все видумки і наклепи на нашого українського спортсмена. От коли буде рішення суду чи хоча б як мінімум порушена СБУ кримінальна справа - от тоді й поговоримо!
    Мистер Нокаут, balabolchenko_lompachenko, bullyUA та їм подібні поливають брудом боксерів прекрасно розуміючи, що ті боксери не читають їх коментарі! Їхнє завдання заключається в підбурюванні публіки проти цих боксерів!
    Володимир Ляшенко
    online
      Володимир Ляшенко, 09.06.2021 20:35
    -1
    bullyUA, 09.06.2021 20:18
    О чем спор? Ватник обречен. Ему даже Гундяев не поможет.
    Всі нижче викладені звинувачення голослівні і притягнуті за вуха! У нас в країні демократія і кожен має право на власні політичні чи релігійні погляди. От коли ці погляди несуть загрозу (державному ладу, правопорядку, здоров'ю чи моральності) - тоді і можна про щось там говорити. А так це все видумки і наклепи на нашого українського спортсмена. От коли буде рішення суду чи хоча б як мінімум порушена СБУ кримінальна справа - от тоді й поговоримо!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 09.06.2021 20:18
    -4
    О чем спор? Ватник обречен. Ему даже Гундяев не поможет.
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 09.06.2021 17:29
    +5
    Володимир Ляшенко, 09.06.2021 16:57
    Шо ж ми за народ такий дебільний, що топимо проти свого? Вам ніггерійський англосакс (чи англосакський ніггер) рідніший?
    Вся Україна вболівала за Усіка та Ломаченка, поки вони не показали своє ватне нутро.
    klokuchka55
      klokuchka55, 09.06.2021 17:05
    0
    Володимир Ляшенко, 09.06.2021 16:57
    Шо ж ми за народ такий дебільний, що топимо проти свого? Вам ніггерійський англосакс (чи англосакський ніггер) рідніший?
    Народ ми не дибільний,а деякі люди дибіли, хочуть + за те,що називають Усіка ватніком,попом,слугою Гундяева,і т.д...що дибіли тільки не напише за +
    Володимир Ляшенко
    online
      Володимир Ляшенко, 09.06.2021 16:57
    +1
    Шо ж ми за народ такий дебільний, що топимо проти свого? Вам ніггерійський англосакс (чи англосакський ніггер) рідніший?
    Fedka_edinoros
      Fedka_edinoros, 09.06.2021 16:54
    -5
    Сашок посмешище
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 09.06.2021 16:40
    -1
    Чем дебильнее комментарий снизу: - тем больше плюсов!
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 09.06.2021 14:54
    0
    Евгений Семыкин, 09.06.2021 14:19
    А так уже было ? не припоминаю )
    Буде.
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 09.06.2021 14:19
    +1
    GloryUkraine, 09.06.2021 13:27
    Після бою Вусік оприлюднить перелік травм, з якими він вийшов на бій і через які програв нокаутом.
    А так уже было ? не припоминаю )
    IgorVl
      IgorVl, 09.06.2021 13:56
    0
    Сам Джошуа считает бой более опасным, чем наши интернет эксперты
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 09.06.2021 13:27
    +1
    Після бою Вусік оприлюднить перелік травм, з якими він вийшов на бій і через які програв нокаутом.
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2021 13:24
    +1
    В Джошуа як справа, так і зліва - краще не потрапляти
    Bolshoi
      Bolshoi, 09.06.2021 12:39
    -1
    Один уже допрыгался, друган на очереди.
    Ruud
      Ruud, 09.06.2021 12:27
    0
    опять начинается базар-вокзал, а после боя все такие смирные
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 09.06.2021 17:29
    +5
    Володимир Ляшенко, 09.06.2021 16:57
    Шо ж ми за народ такий дебільний, що топимо проти свого? Вам ніггерійський англосакс (чи англосакський ніггер) рідніший?
    Вся Україна вболівала за Усіка та Ломаченка, поки вони не показали своє ватне нутро.
    Володимир Ляшенко
    online
      Володимир Ляшенко, 09.06.2021 16:57
    +1
    Шо ж ми за народ такий дебільний, що топимо проти свого? Вам ніггерійський англосакс (чи англосакський ніггер) рідніший?
    Евгений Семыкин
    online
      Евгений Семыкин, 09.06.2021 14:19
    +1
    GloryUkraine, 09.06.2021 13:27
    Після бою Вусік оприлюднить перелік травм, з якими він вийшов на бій і через які програв нокаутом.
    А так уже было ? не припоминаю )
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 09.06.2021 13:27
    +1
    Після бою Вусік оприлюднить перелік травм, з якими він вийшов на бій і через які програв нокаутом.
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2021 13:24
    +1
    В Джошуа як справа, так і зліва - краще не потрапляти
    klokuchka55
      klokuchka55, 09.06.2021 17:05
    0
    Володимир Ляшенко, 09.06.2021 16:57
    Шо ж ми за народ такий дебільний, що топимо проти свого? Вам ніггерійський англосакс (чи англосакський ніггер) рідніший?
    Народ ми не дибільний,а деякі люди дибіли, хочуть + за те,що називають Усіка ватніком,попом,слугою Гундяева,і т.д...що дибіли тільки не напише за +
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 09.06.2021 14:54
    0
    Евгений Семыкин, 09.06.2021 14:19
    А так уже было ? не припоминаю )
    Буде.
    IgorVl
    online
      IgorVl, 09.06.2021 13:56
    0
    Сам Джошуа считает бой более опасным, чем наши интернет эксперты
    Ruud