Марта КОСТЮК: «Все готовит вас к тому, о чем вы просили»

Украинская теннисистка прокомментировала свой вылет с Ролан Гаррос

Марта КОСТЮК: «Все готовит вас к тому, о чем вы просили»
© Getty Images/Global Images Ukraine

18-летняя украинская теннисистка Марта Костюк прокомментировала поражение от Инги Свентек в поединке четвертого круга Ролан Гаррос.

«Все, через что вы проходите, готовит вас к тому, о чем вы просили», — написала Марта после матча.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(21 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    anachar
      anachar, 08.06.2021 16:42
    +3
    Насколько большая разница в игре с нашей примой №1!!!! Данные прекрасные, с правильным подходом скоро будем свидетелями громких побед. Здоровья, удачи и опыта!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 08.06.2021 10:22
    0
    Ва Са, 08.06.2021 09:59
    «Все, через что вы проходите, (виснажливі тренування , самовіддана гра на турнірах , емоції і т.д. ) готовит вас к тому , ( перемоги , успіх , вершини тенісу ) о чем вы просили» ( у Господа ) .
    Я це розшифрував так ,, але це не точно .
    Просто слово "Просили" якось не дуже сенсовне. "Бажали" підходить більше, але це таке. ХАй собі Марта тренується у мовному містецтві, може ще до політики доведеться йти ))
    Ва Са
    online
      Ва Са, 08.06.2021 09:59
    +6
    vizuals, 08.06.2021 09:08
    Щось я трохи не догнав, про що вона просила, але нічого, може потім пояснить
    «Все, через что вы проходите, (виснажливі тренування , самовіддана гра на турнірах , емоції і т.д. ) готовит вас к тому , ( перемоги , успіх , вершини тенісу ) о чем вы просили» ( у Господа ) .
    Я це розшифрував так ,, але це не точно .
    znak51
    online
      znak51, 08.06.2021 09:52
    +6
    RUSLAN LUTSENKO, 08.06.2021 09:27
    Це щось типу, через тернii до зiрок! Крок за кроком, через роботою над собою, через бiль, пiт, сльози, прикрi поразки прийти до того, ради чого ти живеш в спортивному сенсi до великих перемог, якi неодмiнно прийдуть через важку працю та вiру в Бога та в себе! Щасти тобi Марто!!! Хай все буде так як ти просила! З чисто душею та в iрою в Бога все прийде!!!!
    Абсолютно згоден, а з досівдом прийде вміння вигравати такі топові ігри
    RUSLAN LUTSENKO
      RUSLAN LUTSENKO, 08.06.2021 09:27
    +12
    Комментарий свернут. Показать
    Це щось типу, через тернii до зiрок! Крок за кроком, через роботою над собою, через бiль, пiт, сльози, прикрi поразки прийти до того, ради чого ти живеш в спортивному сенсi до великих перемог, якi неодмiнно прийдуть через важку працю та вiру в Бога та в себе! Щасти тобi Марто!!! Хай все буде так як ти просила! З чисто душею та в iрою в Бога все прийде!!!!
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 08.06.2021 09:13
    -1
    Програла майбутній чемпіонці RG
    vizuals
    online
      vizuals, 08.06.2021 09:08
    0
    Щось я трохи не догнав, про що вона просила, але нічого, може потім пояснить
    captain2009
    online
      captain2009, 08.06.2021 08:42
    +15
    Марта, дякую за вчорашню гру! Це було реально круто, молодчинка! Мені подобається, що ти намагаєшься включати голову, грати різноманітно. Віримо, що велики перемоги ще попереду! Здоров'я і нехай травми обходять стороною! Працюй, розвивайся, рухайся вперед!
    Vladdal
    online
      Vladdal, 08.06.2021 08:20
    +2
    Слишком умно для меня
    captain2009
    online
      captain2009, 08.06.2021 08:42
    +15
    Марта, дякую за вчорашню гру! Це було реально круто, молодчинка! Мені подобається, що ти намагаєшься включати голову, грати різноманітно. Віримо, що велики перемоги ще попереду! Здоров'я і нехай травми обходять стороною! Працюй, розвивайся, рухайся вперед!
    RUSLAN LUTSENKO
      RUSLAN LUTSENKO, 08.06.2021 09:27
    +12
    Комментарий свернут. Показать
    Це щось типу, через тернii до зiрок! Крок за кроком, через роботою над собою, через бiль, пiт, сльози, прикрi поразки прийти до того, ради чого ти живеш в спортивному сенсi до великих перемог, якi неодмiнно прийдуть через важку працю та вiру в Бога та в себе! Щасти тобi Марто!!! Хай все буде так як ти просила! З чисто душею та в iрою в Бога все прийде!!!!
    Ва Са
    online
      Ва Са, 08.06.2021 09:59
    +6
    vizuals, 08.06.2021 09:08
    Щось я трохи не догнав, про що вона просила, але нічого, може потім пояснить
    «Все, через что вы проходите, (виснажливі тренування , самовіддана гра на турнірах , емоції і т.д. ) готовит вас к тому , ( перемоги , успіх , вершини тенісу ) о чем вы просили» ( у Господа ) .
    Я це розшифрував так ,, але це не точно .
    znak51
    online
      znak51, 08.06.2021 09:52
    +6
    RUSLAN LUTSENKO, 08.06.2021 09:27
    Це щось типу, через тернii до зiрок! Крок за кроком, через роботою над собою, через бiль, пiт, сльози, прикрi поразки прийти до того, ради чого ти живеш в спортивному сенсi до великих перемог, якi неодмiнно прийдуть через важку працю та вiру в Бога та в себе! Щасти тобi Марто!!! Хай все буде так як ти просила! З чисто душею та в iрою в Бога все прийде!!!!
    Абсолютно згоден, а з досівдом прийде вміння вигравати такі топові ігри
    anachar
    online
      anachar, 08.06.2021 16:42
    +3
    Насколько большая разница в игре с нашей примой №1!!!! Данные прекрасные, с правильным подходом скоро будем свидетелями громких побед. Здоровья, удачи и опыта!!!!
    Vladdal
    online
      Vladdal, 08.06.2021 08:20
    +2
    Слишком умно для меня
    vizuals
    online
      vizuals, 08.06.2021 10:22
    0
    Ва Са, 08.06.2021 09:59
    «Все, через что вы проходите, (виснажливі тренування , самовіддана гра на турнірах , емоції і т.д. ) готовит вас к тому , ( перемоги , успіх , вершини тенісу ) о чем вы просили» ( у Господа ) .
    Я це розшифрував так ,, але це не точно .
    Просто слово "Просили" якось не дуже сенсовне. "Бажали" підходить більше, але це таке. ХАй собі Марта тренується у мовному містецтві, може ще до політики доведеться йти ))
    vizuals
    online
      vizuals, 08.06.2021 09:08
    0
    Щось я трохи не догнав, про що вона просила, але нічого, може потім пояснить