ЧМ по хоккею. Обзор финального матча Финляндия - Канада

Канада выиграла в овертайме

ЧМ по хоккею. Обзор финального матча Финляндия - Канада
© Getty Images/Global Images Ukraine
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(13 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    sinfromhell
      sinfromhell, 07.06.2021 17:08
    0
    adidas77, 07.06.2021 15:45
    Канадцы все шайбы затолкали.
    Очень разочарован этим ЧМ!
    Если такая мёртвая Канада стали всё равно чемпионами....
    Финов жаль, по игре они играли лучше. И вообще весь чемпионат они провели гораздо сильнее.
    Но не всегда выигрывает сильнейший.
    Особисто для вас існує простий та дійовий вихід - надалі більше нікколи не дивитися ЧС з хокею.
    adidas77
      adidas77, 07.06.2021 15:45
    -3
    Канадцы все шайбы затолкали.
    Очень разочарован этим ЧМ!
    Если такая мёртвая Канада стали всё равно чемпионами....
    Финов жаль, по игре они играли лучше. И вообще весь чемпионат они провели гораздо сильнее.
    Но не всегда выигрывает сильнейший.
    AЛВ
      AЛВ, 07.06.2021 13:05
    +3
    Вітання братам канадцям.!!!Молодці.!!!
    Ihor_az_jesm
    online
      Ihor_az_jesm, 07.06.2021 13:01
    0
    Закономірно. Фіни заслуговували б на перемогу, якби в нападі була парочка асів з НХЛівським чуттям. Або хоч би вже на пару років молодший Антілла та вундеркінд Какко, як воно було пару років тому. Вперше не вболівав за Фінляндію, бо бачив, що вона не заслуговує. Впевнено, добре перли - на медалі напрацювали. Не більше. І за Канаду не вболівав, хоч три поспіль виграші проти найсильнішої трійки цього турніру - реабілітують їх за групу, як справжніх чемпіонів. І це - не третій склад Канади був, не п'ятий і не восьмий. Принаймні одна людина зі складу першого (і чимало зробила), п'ятірка - другого, решта - третього. З тих, які були не зайняті в кубку Стенлі. А разом з зайнятими - може й Швеція чемпіонами Світу би стала - хто його зна? Юніори - це пусті балачки. По 2-3 юніори в Канади та США в складі завжди є останні років 30. А до того було по десять юніорів чи більше. Середній вік - 24: це молодо, це показник тренерської стратегії. Але згадайте, що на останньому Кубку Канади робила збірна Північної Америки U-23?
    Ihor_az_jesm
    online
      Ihor_az_jesm, 07.06.2021 13:00
    0
    Закономірно. Фіни заслуговували б на перемогу, якби в нападі була парочка асів з НХЛівським чуттям. Або хоч би вже на пару років молодший Антілла та вундеркінд Какао, як воно було пару років тому. Вперше не вболівав за Фінляндію, бо бачив, що вона не заслуговує. Впевнено, добре перли - на медалі напрацювали. Не більше. І за Канаду не вболівав, хоч три поспіль виграші проти найсильнішої трійки цього турніру - реабілітують їх за групу, як справжніх чемпіонів. І це - не третій склад Канади був, не п'ятий і не восьмий. Принаймні одна людина зі складу першого (і чимало зробила), п'ятірка - другого, решта - третього. З тих, які були не зайняті в кубку Стенлі. А разом з зайнятими - може й Швеція чемпіонами Світу би стала - хто його зна? Юніори - це пусті балачки. По 2-3 юніори в Канади та США в складі завжди є останні років 30. А до того було по десять юніорів чи більше. Середній вік - 24: це молодо, це показник тренерської стратегії. Але згадайте, що на останньому Кубку Канади робила збірна Північної Америки U-23?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 07.06.2021 09:18
    +1
    Супер матч! Браво Канада! Даже назначение на финальную игру расейской бригады арбитров не помогло финам- класс есть классс! Даже далеко не 5-тым составом,канадцы в очередной раз доказали,кто является сильнейшей хоккейной державой в мире. Скоро они будут присылать на ЧМ команду студенческой лиги и будут чемпионами....
    AЛВ
    online
      AЛВ, 07.06.2021 13:05
    +3
    Вітання братам канадцям.!!!Молодці.!!!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 07.06.2021 09:18
    +1
    Супер матч! Браво Канада! Даже назначение на финальную игру расейской бригады арбитров не помогло финам- класс есть классс! Даже далеко не 5-тым составом,канадцы в очередной раз доказали,кто является сильнейшей хоккейной державой в мире. Скоро они будут присылать на ЧМ команду студенческой лиги и будут чемпионами....
    sinfromhell
    online
      sinfromhell, 07.06.2021 17:08
    0
    adidas77, 07.06.2021 15:45
    Канадцы все шайбы затолкали.
    Очень разочарован этим ЧМ!
    Если такая мёртвая Канада стали всё равно чемпионами....
    Финов жаль, по игре они играли лучше. И вообще весь чемпионат они провели гораздо сильнее.
    Но не всегда выигрывает сильнейший.
    Особисто для вас існує простий та дійовий вихід - надалі більше нікколи не дивитися ЧС з хокею.
    Ihor_az_jesm
    online
      Ihor_az_jesm, 07.06.2021 13:01
    0
    Закономірно. Фіни заслуговували б на перемогу, якби в нападі була парочка асів з НХЛівським чуттям. Або хоч би вже на пару років молодший Антілла та вундеркінд Какко, як воно було пару років тому. Вперше не вболівав за Фінляндію, бо бачив, що вона не заслуговує. Впевнено, добре перли - на медалі напрацювали. Не більше. І за Канаду не вболівав, хоч три поспіль виграші проти найсильнішої трійки цього турніру - реабілітують їх за групу, як справжніх чемпіонів. І це - не третій склад Канади був, не п'ятий і не восьмий. Принаймні одна людина зі складу першого (і чимало зробила), п'ятірка - другого, решта - третього. З тих, які були не зайняті в кубку Стенлі. А разом з зайнятими - може й Швеція чемпіонами Світу би стала - хто його зна? Юніори - це пусті балачки. По 2-3 юніори в Канади та США в складі завжди є останні років 30. А до того було по десять юніорів чи більше. Середній вік - 24: це молодо, це показник тренерської стратегії. Але згадайте, що на останньому Кубку Канади робила збірна Північної Америки U-23?
    Ihor_az_jesm
    online
      Ihor_az_jesm, 07.06.2021 13:00
    0
    Закономірно. Фіни заслуговували б на перемогу, якби в нападі була парочка асів з НХЛівським чуттям. Або хоч би вже на пару років молодший Антілла та вундеркінд Какао, як воно було пару років тому. Вперше не вболівав за Фінляндію, бо бачив, що вона не заслуговує. Впевнено, добре перли - на медалі напрацювали. Не більше. І за Канаду не вболівав, хоч три поспіль виграші проти найсильнішої трійки цього турніру - реабілітують їх за групу, як справжніх чемпіонів. І це - не третій склад Канади був, не п'ятий і не восьмий. Принаймні одна людина зі складу першого (і чимало зробила), п'ятірка - другого, решта - третього. З тих, які були не зайняті в кубку Стенлі. А разом з зайнятими - може й Швеція чемпіонами Світу би стала - хто його зна? Юніори - це пусті балачки. По 2-3 юніори в Канади та США в складі завжди є останні років 30. А до того було по десять юніорів чи більше. Середній вік - 24: це молодо, це показник тренерської стратегії. Але згадайте, що на останньому Кубку Канади робила збірна Північної Америки U-23?