Завацкая проиграла финал квалификации на турнире в Италии

Украинка уступила Кэти Макнелли из США

Завацкая проиграла финал квалификации на турнире в Италии
© WTA. Катарина Завацкая

Украинская теннисистка Катарина Завацкая (№130 WTA) завершила борьбу в квалификации нового турнира WTA 250 в Парме.
 
В финале отбора украинка, посеянная под седьмым номером, проиграла второй сеяной американке Кэти Макнелли (№109 WTA). 
 
Парма. Финал квалификации
Катарина Завацкая (Украина) – Кэти Макнелли (США) – 3:6, 4:6
 

Ранее с турнира снялась Марта Костюк, которая проходила по рейтингу в основную сетку.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 17.05.2021 02:17
    0
    vizuals, 16.05.2021 18:50
    Ви можете мене обкласти фєкаліямі, але в нас крім Лопатецької немає теннісісток
    Вы шо не поняли? Человек решил потроллить вас!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.05.2021 22:37
    +1
    Александр Науменко, 16.05.2021 21:48
    Завацька вже давно збитий льотчик.
    збитий льотчик це тенісистка, яка колись чогось досягла, а зараз опустилась на дно, а завацька всю свою кар'єру навіть до першої сотні не наблизилась. Це просто її рівень
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.05.2021 21:48
    +1
    Завацька вже давно збитий льотчик.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 16.05.2021 21:20
    +4
    Андрій Некрасов, 16.05.2021 20:56
    Шо Ви курите... яка Лопатецька? та шо у 2 колі 15-тисячника в Анталії зливає?
    Толкових у нас 5: Еліна - шоб Ви там не говорили, але краще на даний момент немає.
    Даяна - але чим закінчется допінгове діло?
    Марта - в основу Шлемов проходить, і то добре.
    Є ще Козлова і Заватська - але тут повинно багато що зростись, жереб, зірки, настрій.
    Є ще Леся та Бондаренко (але вік та травми).
    Нажаль Снігур та Лопатецька не вийшли з юніорського тенісу, і мабуть вже не вийдуть.
    Про Калініну забули, яка не гірше Катерин може виступати. На жаль Лопатецькій перенесена травма можливо вже й не дасть піднятись до рівня, на який вона свого часу виходила. А от щодо тих зовсім молодих, хто в перспективі зможе щось вагоме показати, потенціал бачу лише у ще зовсім юної Соболєвої.
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 16.05.2021 21:19
    0
    Калініну забув... її можно додати до Козлової та Заватської
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 16.05.2021 20:56
    +6
    vizuals, 16.05.2021 18:53
    Ну Марта ще. Світко - це давно вже мотлох
    Шо Ви курите... яка Лопатецька? та шо у 2 колі 15-тисячника в Анталії зливає?
    Толкових у нас 5: Еліна - шоб Ви там не говорили, але краще на даний момент немає.
    Даяна - але чим закінчется допінгове діло?
    Марта - в основу Шлемов проходить, і то добре.
    Є ще Козлова і Заватська - але тут повинно багато що зростись, жереб, зірки, настрій.
    Є ще Леся та Бондаренко (але вік та травми).
    Нажаль Снігур та Лопатецька не вийшли з юніорського тенісу, і мабуть вже не вийдуть.
    vizuals
    online
      vizuals, 16.05.2021 18:53
    -10
    vizuals, 16.05.2021 18:50
    Ви можете мене обкласти фєкаліямі, але в нас крім Лопатецької немає теннісісток
    Ну Марта ще. Світко - це давно вже мотлох
    vizuals
    online
      vizuals, 16.05.2021 18:50
    -6
    Ви можете мене обкласти фєкаліямі, але в нас крім Лопатецької немає теннісісток
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 16.05.2021 20:56
    +6
    vizuals, 16.05.2021 18:53
    Ну Марта ще. Світко - це давно вже мотлох
    Шо Ви курите... яка Лопатецька? та шо у 2 колі 15-тисячника в Анталії зливає?
    Толкових у нас 5: Еліна - шоб Ви там не говорили, але краще на даний момент немає.
    Даяна - але чим закінчется допінгове діло?
    Марта - в основу Шлемов проходить, і то добре.
    Є ще Козлова і Заватська - але тут повинно багато що зростись, жереб, зірки, настрій.
    Є ще Леся та Бондаренко (але вік та травми).
    Нажаль Снігур та Лопатецька не вийшли з юніорського тенісу, і мабуть вже не вийдуть.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 16.05.2021 21:20
    +4
    Андрій Некрасов, 16.05.2021 20:56
    Шо Ви курите... яка Лопатецька? та шо у 2 колі 15-тисячника в Анталії зливає?
    Толкових у нас 5: Еліна - шоб Ви там не говорили, але краще на даний момент немає.
    Даяна - але чим закінчется допінгове діло?
    Марта - в основу Шлемов проходить, і то добре.
    Є ще Козлова і Заватська - але тут повинно багато що зростись, жереб, зірки, настрій.
    Є ще Леся та Бондаренко (але вік та травми).
    Нажаль Снігур та Лопатецька не вийшли з юніорського тенісу, і мабуть вже не вийдуть.
    Про Калініну забули, яка не гірше Катерин може виступати. На жаль Лопатецькій перенесена травма можливо вже й не дасть піднятись до рівня, на який вона свого часу виходила. А от щодо тих зовсім молодих, хто в перспективі зможе щось вагоме показати, потенціал бачу лише у ще зовсім юної Соболєвої.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.05.2021 22:37
    +1
    Александр Науменко, 16.05.2021 21:48
    Завацька вже давно збитий льотчик.
    збитий льотчик це тенісистка, яка колись чогось досягла, а зараз опустилась на дно, а завацька всю свою кар'єру навіть до першої сотні не наблизилась. Це просто її рівень
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 16.05.2021 21:48
    +1
    Завацька вже давно збитий льотчик.
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 17.05.2021 02:17
    0
    vizuals, 16.05.2021 18:50
    Ви можете мене обкласти фєкаліямі, але в нас крім Лопатецької немає теннісісток
    Вы шо не поняли? Человек решил потроллить вас!
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 16.05.2021 21:19
    0
    Калініну забув... її можно додати до Козлової та Заватської