Der Spiegel: Отец Ястремской просил ее бывшего парня взять вину на себя

Неожиданные подробности допингового дела от немецких журналистов

Der Spiegel: Отец Ястремской просил ее бывшего парня взять вину на себя
© Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремская

Бывший парень украинской теннисистки Даяны Ястремской заявил, что отец спортсменки попросил его взять на себя вину за ее положительный результат теста на допинг.
 
Сообщается, что позиция защиты украинки заключается в том, что запрещенный препарат (местеролон) попал в ее организм через половой акт с ее экс-бойфрендом.
 
По словам бывшего парня теннисистки, он сдал анализ крови и написал заявление для трибунала ITF. Позже отец Ястремской попросил его сдать волосы на анализ, после этого бойфренд Даяны отказался сотрудничать с защитой украинки.
 
Отметим, что официальные слушания по делу Ястремской пройдут в мае. Ранее были отклонены все апелляции украинки об отмене временного отстранения от соревнований.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Der Spiegel

(51 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.05.2021 12:48
    +1
    т..е акт был , но не с ним))) он сразу и недопер видно
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 15.05.2021 12:42
    +1
    ass36, 15.05.2021 06:18
    Вот какой профессиональный спорт во всей своей красе, все они принимают допинг только одним можно а другим нельзя вот в чем разница.
    ай-яй-яй, какой жестокий мир, заговор масонов вокруг Ястремской
    Олег Молодов
      Олег Молодов, 15.05.2021 09:59
    +1
    Это стыд.... в гэнг-бенге крайнего не найдут)))
    ass36
    online
      ass36, 15.05.2021 06:18
    +4
    Вот какой профессиональный спорт во всей своей красе, все они принимают допинг только одним можно а другим нельзя вот в чем разница.
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 15.05.2021 01:22
    +1
    Вадім Рубік, 14.05.2021 20:16
    Неможе лише традиційним способом... Нетрадиційним 100 процентів може.. Я про це давно говорив)) тут питання втому, що адміни трішки понабирались в естонців того чого ненада.. Типу уже 2 місяці прошло з посту Галицького, а тут типу ж Шпігель, людина проводила розслідування.. І то набрехати встигла, ну бо просто хто оригінал слів Дані читав той пойме
    Все вже давно зрозуміло, як про родину Ястремських, так і про дію цього стероїду, про який вони розповсюджували дезінформацію. А тепер виявляється ще й фальсифікували покази. Думаю, що вони хотіли зменшити тренувальні навантаження після травми.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.05.2021 23:06
    +2
    Это не новинка! Было и через помаду и через мясо и через секs...
    28 января 2020, 17:20
    Канадская чемпионка спаслась от бана: допинг принимал ее парень, вещество попало к ней после «обильного обмена жидкостями»
    11-кратная чемпионка мира по гребле Лоренс Венсан-Лапойнт резонансно оправдана в допинговом деле.
    /
    Там взяли волос парня, но нашли ДВА запрещеных препарата - тот что Надо и тот, что не засосала.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.05.2021 23:05
    +1
    Michael Rewert, 14.05.2021 22:44
    Основна мова Т9 на телефоні латинська і російська(так як телефон був куплений саме в Польщі, відповідно Т9 незавжди встигаю змінювати через фізіологічні особливості.. Доступно об'яснив??
    Вкрай доступно. Правда, про фізіологічні особливості ми трохи вже здогадувалися, але дякую за підтвердження)
    Дима Борщёв
      Дима Борщёв, 14.05.2021 23:03
    0
    Michael Rewert, 14.05.2021 22:51
    Доречі, а чого прізвище на кацапський манер?? Рюский, ану киш звідси.. Не псуй прізвище свого кіногероя однофамільця
    Я украинец, а что ты такое, для всех загадка? 😂
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 14.05.2021 22:53
    0
    Stanislav Matusevych, 14.05.2021 22:02
    А-А-А-А-А!!!!! Ховаємось усі! Кубіки клонуються!
    Шось що мізки в адміна не клонуються, сірки іноді невистачає.. Підтуплює явно, аж на два місяці
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 14.05.2021 22:51
    0
    Дима Борщёв, 14.05.2021 22:04
    Рубік, дізлайкі кушаєт своімі твінками🤣
    Доречі, а чого прізвище на кацапський манер?? Рюский, ану киш звідси.. Не псуй прізвище свого кіногероя однофамільця
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 14.05.2021 22:49
    +3
    А чего можно было ожидать от ментовской семейки ? Это они специ по уводу преступников от наказания, когда подставное лицо, за соответствующую плату, мотает срок за нужного человека... А вообще-то,пять баллов за креативность и новизну. Я такую отмазку первый раз в жизни слышу... На понт решили взять,чувствуется одесский подход к решению проблемы....
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 14.05.2021 22:48
    +1
    etorfine, 14.05.2021 22:25
    Ахах, больший позор, чем у Ястремской - это только комменты кубика рубіка)
    Як там в днр готові Ахметку уже прийняти з їх кротофермою?? Чи ти лише бурята проводив вночі?? Ааа?? Ты ж хвалився рівнем життя в квазіреспубліці, шо ти робиш на українському сайті??
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 14.05.2021 22:45
    -1
    Дима Борщёв, 14.05.2021 21:21
    Очевидно, что на теннисной ветке, ты главный и единственный клоун)
    А аргументи?? Чи лише аби пукнути?? Як це по-українськи
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 14.05.2021 22:44
    -4
    SportsMan, 14.05.2021 22:34
    На каком языке это написано?
    Как могут быть вперемешку буквы "ы" и "і"? После каждого слова передергивать ctrl+shft? Это нервы?
    Основна мова Т9 на телефоні латинська і російська(так як телефон був куплений саме в Польщі, відповідно Т9 незавжди встигаю змінювати через фізіологічні особливості.. Доступно об'яснив??
    SportsMan
    online
      SportsMan, 14.05.2021 22:34
    +5
    Вадім Рубік, 14.05.2021 19:54
    Спорт юа опустився ще нижче дна.. Ну непонімаєте вы що простите?? Ну навіщо постити інфу двомісячної давності?? Галицький два тижні перед тим клянётся в коханні, предлагаю руку і серце, а потім різко обвинувачує що батько пічкає її допінг ом і він через те з нею типу розставсь.. Хоть насправді воно бреше як дихає.. По перше забувають про негативну пробу перед тим, на останньому турнірі Даяны того року, потім вона уже в Україні не в змагальний період здає позитивну пробу на препарат, що шкодить дівчині.. Тут одразу питання чому два допінг-контроля за тиждень, не по наводці лі це раз.. Інше-Галицький займався боксом і принімав відповідні препарати(повірте тому, хто слідкував його інсту), нуі ше вірогідна деталь:він принімав шей Віагру і тому сам же боїться, шо всі визнають який він мачо насправді... Я невірю йому через кучу причин.. Хоч і Ястремска сама винна в своїй біді
    На каком языке это написано?
    Как могут быть вперемешку буквы "ы" и "і"? После каждого слова передергивать ctrl+shft? Это нервы?
    etorfine
      etorfine, 14.05.2021 22:25
    +2
    Ахах, больший позор, чем у Ястремской - это только комменты кубика рубіка)
    Дима Борщёв
      Дима Борщёв, 14.05.2021 22:04
    0
    Michael Rewert, 14.05.2021 21:47
    Скиньте адмінам скрін інстаграм у.. Бо ти ущербні неможуть навіть в БТУ перевірити інформацію.. Типу шоб мы помилились та нє.. Бути неможе... Псс.. Той недолугий журналіст шей понавикручував скільки:Даня:якби батько Даяны попросив бы прикрити Даяну навіть не предлагаю и мені гроші я звісно бы допоміг Даяні... А ше краще слова насмішки його в адрес Даяны процитували:ахаах, як же я можу бути з людиною якшо батько пічкає її допінгом постійно, я давно про це знаю.....
    Рубік, дізлайкі кушаєт своімі твінками🤣
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.05.2021 22:02
    +4
    А-А-А-А-А!!!!! Ховаємось усі! Кубіки клонуються!
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 14.05.2021 21:47
    -6
    Игорь Онищук, 14.05.2021 19:32
    ну у шпигеля она сегодняшняя, а у меня скриншот инстаграма сделан 21 февраля, 2 месяца расследовал этот журналист, и родил перепечатку сообщения
    Скиньте адмінам скрін інстаграм у.. Бо ти ущербні неможуть навіть в БТУ перевірити інформацію.. Типу шоб мы помилились та нє.. Бути неможе... Псс.. Той недолугий журналіст шей понавикручував скільки:Даня:якби батько Даяны попросив бы прикрити Даяну навіть не предлагаю и мені гроші я звісно бы допоміг Даяні... А ше краще слова насмішки його в адрес Даяны процитували:ахаах, як же я можу бути з людиною якшо батько пічкає її допінгом постійно, я давно про це знаю.....
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 14.05.2021 21:40
    -3
    Stanislav Matusevych, 14.05.2021 21:28
    У цьому коменті прекрасно все. І дворічна історія, і Даня в інстаграмі, і я якимось місцем до всього цього, і Шпігель в ролі жовтої преси. Особливо, звичайно, останнє: куди там бідолашному німецькому виданню до істини інстаграмних постів.
    Пане Кубіку, прошу, не зупиняйтеся! Так смішити здатен далеко не кожен юморист)
    Два мічяця звісно, це опечатка.. От попросіть пана Ігоря хай вам скине скрін слів бившого Даяни, прямо в морду, бо професійного цілий нуль в команді.. Шпігель жовта преса така ж як Більд.. А даний клоун, типу журналіст, який навіть недождався правильно слова перевести.. А адміни на спорт юа сидять і постоять всяку єрунду двомісячної давності, а коли ти їм в пику суниш факты лише стоять обіженок і банять.. Отакі от профі.. Вот вы і смішите.. Матусевич і прочіє.. Що нездатні навіть перевірити інфу.. Позорникі
    axylinam
    online
      axylinam, 14.05.2021 18:06
    +16
    По всей видимости анализы нужно брать у Саши Баина,а если серьёзно,то эта история мутная
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 14.05.2021 18:09
    +14
    Тю. Наймите там "парня" и скажите что от него. Там же счетчика входящих нет
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 14.05.2021 18:34
    +8
    Как тут всё интересно! Что вы, ребята здесь принимаете? Или курите? Дождаться слушаний по делу нет сил?
    SandroKing
      SandroKing, 14.05.2021 18:07
    +6
    В общем, как и ожидалось, что история с допингом полученным якобы от парня обычная выдумка от семьи Ястремской.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 14.05.2021 22:34
    +5
    Вадім Рубік, 14.05.2021 19:54
    Спорт юа опустився ще нижче дна.. Ну непонімаєте вы що простите?? Ну навіщо постити інфу двомісячної давності?? Галицький два тижні перед тим клянётся в коханні, предлагаю руку і серце, а потім різко обвинувачує що батько пічкає її допінг ом і він через те з нею типу розставсь.. Хоть насправді воно бреше як дихає.. По перше забувають про негативну пробу перед тим, на останньому турнірі Даяны того року, потім вона уже в Україні не в змагальний період здає позитивну пробу на препарат, що шкодить дівчині.. Тут одразу питання чому два допінг-контроля за тиждень, не по наводці лі це раз.. Інше-Галицький займався боксом і принімав відповідні препарати(повірте тому, хто слідкував його інсту), нуі ше вірогідна деталь:він принімав шей Віагру і тому сам же боїться, шо всі визнають який він мачо насправді... Я невірю йому через кучу причин.. Хоч і Ястремска сама винна в своїй біді
    На каком языке это написано?
    Как могут быть вперемешку буквы "ы" и "і"? После каждого слова передергивать ctrl+shft? Это нервы?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.05.2021 21:28
    +5
    Вадім Рубік, 14.05.2021 21:15
    Клоун, ця вся типу сенсація ще дворічної давності, причому перекручені слова.. Причому тут експерт і тд як я цитував слова Дані в інстаграмі.. Я понімаю що у тебе мізків нуль і піти почитати з першоджерел догадатись просто лінькі.. Але таких клоунів як адміни на спорт юа.. Ніколи нічо не перевіряють, Матусевич хоть би людей з БТУ запитав би, хоть і порохоботи, але ж має мізкі в голові.. Але ж нє.. Краще брехню передрукувати... А тобі:шукай першоджерела, а не жовту пресу
    У цьому коменті прекрасно все. І дворічна історія, і Даня в інстаграмі, і я якимось місцем до всього цього, і Шпігель в ролі жовтої преси. Особливо, звичайно, останнє: куди там бідолашному німецькому виданню до істини інстаграмних постів.
    Пане Кубіку, прошу, не зупиняйтеся! Так смішити здатен далеко не кожен юморист)
    ass36
    online
      ass36, 15.05.2021 06:18
    +4
    Вот какой профессиональный спорт во всей своей красе, все они принимают допинг только одним можно а другим нельзя вот в чем разница.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.05.2021 22:02
    +4
    А-А-А-А-А!!!!! Ховаємось усі! Кубіки клонуються!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 14.05.2021 22:49
    +3
    А чего можно было ожидать от ментовской семейки ? Это они специ по уводу преступников от наказания, когда подставное лицо, за соответствующую плату, мотает срок за нужного человека... А вообще-то,пять баллов за креативность и новизну. Я такую отмазку первый раз в жизни слышу... На понт решили взять,чувствуется одесский подход к решению проблемы....
    Дима Борщёв
      Дима Борщёв, 14.05.2021 21:21
    +3
    Вадім Рубік, 14.05.2021 21:15
    Клоун, ця вся типу сенсація ще дворічної давності, причому перекручені слова.. Причому тут експерт і тд як я цитував слова Дані в інстаграмі.. Я понімаю що у тебе мізків нуль і піти почитати з першоджерел догадатись просто лінькі.. Але таких клоунів як адміни на спорт юа.. Ніколи нічо не перевіряють, Матусевич хоть би людей з БТУ запитав би, хоть і порохоботи, але ж має мізкі в голові.. Але ж нє.. Краще брехню передрукувати... А тобі:шукай першоджерела, а не жовту пресу
    Очевидно, что на теннисной ветке, ты главный и единственный клоун)
    yan2018
    online
      yan2018, 14.05.2021 18:32
    +3
    lenares85, 14.05.2021 18:16
    Он что дурак на себя брать в терму сесть. А вообще это бред полный через половой акт принять метадон, сколько же это нужно спермы сьесть вагон. Человек столько не произведет
    ТЕРМУ
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 14.05.2021 23:06
    +2
    Это не новинка! Было и через помаду и через мясо и через секs...
    28 января 2020, 17:20
    Канадская чемпионка спаслась от бана: допинг принимал ее парень, вещество попало к ней после «обильного обмена жидкостями»
    11-кратная чемпионка мира по гребле Лоренс Венсан-Лапойнт резонансно оправдана в допинговом деле.
    /
    Там взяли волос парня, но нашли ДВА запрещеных препарата - тот что Надо и тот, что не засосала.
    etorfine
    online
      etorfine, 14.05.2021 22:25
    +2
    Ахах, больший позор, чем у Ястремской - это только комменты кубика рубіка)
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.05.2021 19:08
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    що за треш ганебний?
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 14.05.2021 18:09
    +2
    Закачал допинг...есть возможность снять вину....Мужикам сложнее...иди раскажи кому ...Теперь все Росийские льіжницьі могут принимать местеролон
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.05.2021 12:48
    +1
    т..е акт был , но не с ним))) он сразу и недопер видно
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 15.05.2021 12:42
    +1
    ass36, 15.05.2021 06:18
    Вот какой профессиональный спорт во всей своей красе, все они принимают допинг только одним можно а другим нельзя вот в чем разница.
    ай-яй-яй, какой жестокий мир, заговор масонов вокруг Ястремской
    Олег Молодов
    online
      Олег Молодов, 15.05.2021 09:59
    +1
    Это стыд.... в гэнг-бенге крайнего не найдут)))
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 15.05.2021 01:22
    +1
    Вадім Рубік, 14.05.2021 20:16
    Неможе лише традиційним способом... Нетрадиційним 100 процентів може.. Я про це давно говорив)) тут питання втому, що адміни трішки понабирались в естонців того чого ненада.. Типу уже 2 місяці прошло з посту Галицького, а тут типу ж Шпігель, людина проводила розслідування.. І то набрехати встигла, ну бо просто хто оригінал слів Дані читав той пойме
    Все вже давно зрозуміло, як про родину Ястремських, так і про дію цього стероїду, про який вони розповсюджували дезінформацію. А тепер виявляється ще й фальсифікували покази. Думаю, що вони хотіли зменшити тренувальні навантаження після травми.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.05.2021 23:05
    +1
    Michael Rewert, 14.05.2021 22:44
    Основна мова Т9 на телефоні латинська і російська(так як телефон був куплений саме в Польщі, відповідно Т9 незавжди встигаю змінювати через фізіологічні особливості.. Доступно об'яснив??
    Вкрай доступно. Правда, про фізіологічні особливості ми трохи вже здогадувалися, але дякую за підтвердження)