Анастасия Соболева проиграла в финале турнира ITF

Украинка не смогла завоевать второй титул

Анастасия Соболева проиграла в финале турнира ITF
© ФТУ. Анастасия Соболева

17-летняя украинская теннисистка Анастасия Соболева проиграла в финале 15-тысячника ITF в Турции.
 
В решающем матче днепрянка в двух сетах уступила шестой сеяной Садой Нахимана из Бурунди.

Анталья. 1/2 финала
Анастасия Соболева (Украина) – Сада Нахимана (Бурунди) – 4:6, 6:7(8)

Напомним, что на прошлой неделе Соболева выиграла дебютный титул.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    AleksMih
      AleksMih, 25.04.2021 22:33
    +1
    Девочка, с травмами мышц верхних конечностей без подачи отыграла один сет с разницей в два гейма, второй с тайбрейком, отвоевала 6 матчболов и при этом нет характера , псих, ругается - играть не будет ? Ребята … сделайте хороший день двум мальчикам на пенсии, Джону и Джимми , расскажите им такое. А в компашке не таких именитых первых ракеток мира как Марсело, Энди и Илие они будут смеяться неделю.
    Muskrat2
      Muskrat2, 25.04.2021 17:31
    0
    Не бачив, щоб вона так подавала раніше, значіть вже щось її непокоїло. Вона ще на наступний тиждень заявлена, подивимось чи буде грати. На турнірі велика конкуренція, багато сильних юніорів.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 25.04.2021 17:07
    +1
    ihor63, 25.04.2021 15:54
    Подача знизу, бо рука права тейпована, очевидно, травма. В 17 років психіка ще нестійка, нема чому дивуватися. Але потенціал в неї, безсумнівно, є
    В Корі Гофф психіка і в 17 стійка. Але якщо Соболєва травмована відіграла на рівних, то щоб б було, якби не рука?
    Наскільки вона психована побачимо протягом року. Ну й роботу команди побачимо.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 25.04.2021 16:28
    +3
    так мене теж здівувала подача знізу в 17 років.Но в принціпі молодець удачі ії бажаю,хоча два турніра поспіль-це перебор
    Vladdal
    online
      Vladdal, 25.04.2021 16:13
    +1
    Віталій Романюк, 25.04.2021 15:59
    Травмована - знімайся. Є таке залізне правило у профі. Бо наробиш собі біди. Пам'ятаєте Дашу Лопатецьку? До чого довела рідна мати дитину, коли заявляла її на страшенну кількість турнірів? І де тепер ця дійсно талановита дівчинка піся розриву меніска?
    Да, именно так. Даша у Кори Гофф выигрывала. И где сейчас Даша... А Кори вполне так прилично смотрится на взрослом уровне.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 25.04.2021 16:12
    +3
    ihor63, 25.04.2021 13:36
    Молодець, Настя! Відіграла 6 матчболів, має характер. Потрібно працювати, основа є добра, може бути майбутня Світоліна або ще краще
    О, ещё одна первая ракетка? Какая по счёту?
    Девчёнке только-только 17 исполнилось, что будет через год мы не знаем. Марта в 16 до третьего круга АО доходила. И что после этого с её игрой стало, помните?
    Віталій Романюк
    online
      Віталій Романюк, 25.04.2021 16:11
    -2
    ihor63, 25.04.2021 16:09
    Згоден, що краще було б знятися, але після 12 перемог поспіль важко зупинитися
    Є таке слово - ТРЕБА! І це мала зробити команда Насті
    ihor63
    online
      ihor63, 25.04.2021 16:09
    -1
    Віталій Романюк, 25.04.2021 15:59
    Травмована - знімайся. Є таке залізне правило у профі. Бо наробиш собі біди. Пам'ятаєте Дашу Лопатецьку? До чого довела рідна мати дитину, коли заявляла її на страшенну кількість турнірів? І де тепер ця дійсно талановита дівчинка піся розриву меніска?
    Згоден, що краще було б знятися, але після 12 перемог поспіль важко зупинитися
    Віталій Романюк
    online
      Віталій Романюк, 25.04.2021 15:59
    +5
    ihor63, 25.04.2021 15:54
    Подача знизу, бо рука права тейпована, очевидно, травма. В 17 років психіка ще нестійка, нема чому дивуватися. Але потенціал в неї, безсумнівно, є
    Травмована - знімайся. Є таке залізне правило у профі. Бо наробиш собі біди. Пам'ятаєте Дашу Лопатецьку? До чого довела рідна мати дитину, коли заявляла її на страшенну кількість турнірів? І де тепер ця дійсно талановита дівчинка піся розриву меніска?
    ihor63
    online
      ihor63, 25.04.2021 15:54
    0
    Віталій Романюк, 25.04.2021 15:43
    Ми з вами якісь різні матчі дивилися. Як на мене, маємо ще одного псіхуса. Кидання ракетки в корт, волання у Всесвіт (в деяких момента мені почулися мати), і абсолютна безвольність (апатичність у ключових розіграшах. Ну і подача знизу у 17 років - це шедеврально.
    Подача знизу, бо рука права тейпована, очевидно, травма. В 17 років психіка ще нестійка, нема чому дивуватися. Але потенціал в неї, безсумнівно, є
    Віталій Романюк
    online
      Віталій Романюк, 25.04.2021 15:43
    +3
    ihor63, 25.04.2021 13:36
    Молодець, Настя! Відіграла 6 матчболів, має характер. Потрібно працювати, основа є добра, може бути майбутня Світоліна або ще краще
    Ми з вами якісь різні матчі дивилися. Як на мене, маємо ще одного псіхуса. Кидання ракетки в корт, волання у Всесвіт (в деяких момента мені почулися мати), і абсолютна безвольність (апатичність у ключових розіграшах. Ну і подача знизу у 17 років - це шедеврально.
    ihor63
    online
      ihor63, 25.04.2021 13:36
    +4
    Молодець, Настя! Відіграла 6 матчболів, має характер. Потрібно працювати, основа є добра, може бути майбутня Світоліна або ще краще
    Віталій Романюк
    online
      Віталій Романюк, 25.04.2021 15:59
    +5
    ihor63, 25.04.2021 15:54
    Подача знизу, бо рука права тейпована, очевидно, травма. В 17 років психіка ще нестійка, нема чому дивуватися. Але потенціал в неї, безсумнівно, є
    Травмована - знімайся. Є таке залізне правило у профі. Бо наробиш собі біди. Пам'ятаєте Дашу Лопатецьку? До чого довела рідна мати дитину, коли заявляла її на страшенну кількість турнірів? І де тепер ця дійсно талановита дівчинка піся розриву меніска?
    ihor63
    online
      ihor63, 25.04.2021 13:36
    +4
    Молодець, Настя! Відіграла 6 матчболів, має характер. Потрібно працювати, основа є добра, може бути майбутня Світоліна або ще краще
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 25.04.2021 16:28
    +3
    так мене теж здівувала подача знізу в 17 років.Но в принціпі молодець удачі ії бажаю,хоча два турніра поспіль-це перебор
    Vladdal
    online
      Vladdal, 25.04.2021 16:12
    +3
    ihor63, 25.04.2021 13:36
    Молодець, Настя! Відіграла 6 матчболів, має характер. Потрібно працювати, основа є добра, може бути майбутня Світоліна або ще краще
    О, ещё одна первая ракетка? Какая по счёту?
    Девчёнке только-только 17 исполнилось, что будет через год мы не знаем. Марта в 16 до третьего круга АО доходила. И что после этого с её игрой стало, помните?
    Віталій Романюк
    online
      Віталій Романюк, 25.04.2021 15:43
    +3
    ihor63, 25.04.2021 13:36
    Молодець, Настя! Відіграла 6 матчболів, має характер. Потрібно працювати, основа є добра, може бути майбутня Світоліна або ще краще
    Ми з вами якісь різні матчі дивилися. Як на мене, маємо ще одного псіхуса. Кидання ракетки в корт, волання у Всесвіт (в деяких момента мені почулися мати), і абсолютна безвольність (апатичність у ключових розіграшах. Ну і подача знизу у 17 років - це шедеврально.
    AleksMih
      AleksMih, 25.04.2021 22:33
    +1
    Девочка, с травмами мышц верхних конечностей без подачи отыграла один сет с разницей в два гейма, второй с тайбрейком, отвоевала 6 матчболов и при этом нет характера , псих, ругается - играть не будет ? Ребята … сделайте хороший день двум мальчикам на пенсии, Джону и Джимми , расскажите им такое. А в компашке не таких именитых первых ракеток мира как Марсело, Энди и Илие они будут смеяться неделю.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 25.04.2021 17:07
    +1
    ihor63, 25.04.2021 15:54
    Подача знизу, бо рука права тейпована, очевидно, травма. В 17 років психіка ще нестійка, нема чому дивуватися. Але потенціал в неї, безсумнівно, є
    В Корі Гофф психіка і в 17 стійка. Але якщо Соболєва травмована відіграла на рівних, то щоб б було, якби не рука?
    Наскільки вона психована побачимо протягом року. Ну й роботу команди побачимо.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 25.04.2021 16:13
    +1
    Віталій Романюк, 25.04.2021 15:59
    Травмована - знімайся. Є таке залізне правило у профі. Бо наробиш собі біди. Пам'ятаєте Дашу Лопатецьку? До чого довела рідна мати дитину, коли заявляла її на страшенну кількість турнірів? І де тепер ця дійсно талановита дівчинка піся розриву меніска?
    Да, именно так. Даша у Кори Гофф выигрывала. И где сейчас Даша... А Кори вполне так прилично смотрится на взрослом уровне.
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 25.04.2021 17:31
    0
    Не бачив, щоб вона так подавала раніше, значіть вже щось її непокоїло. Вона ще на наступний тиждень заявлена, подивимось чи буде грати. На турнірі велика конкуренція, багато сильних юніорів.
    ihor63
    online
      ihor63, 25.04.2021 15:54
    0
    Віталій Романюк, 25.04.2021 15:43
    Ми з вами якісь різні матчі дивилися. Як на мене, маємо ще одного псіхуса. Кидання ракетки в корт, волання у Всесвіт (в деяких момента мені почулися мати), і абсолютна безвольність (апатичність у ключових розіграшах. Ну і подача знизу у 17 років - це шедеврально.
    Подача знизу, бо рука права тейпована, очевидно, травма. В 17 років психіка ще нестійка, нема чому дивуватися. Але потенціал в неї, безсумнівно, є