ФОТО. Тебе здесь не рады. Ультрас Динамо обратились к Луческу на румынском

Мирча пока не реагирует

ФОТО. Тебе здесь не рады. Ультрас Динамо обратились к Луческу на румынском
© WBC Ультрас Динамо

Ультрас «Динамо» WBC вывесили на матче с «Александрией» баннер на румынском, надпись на котором гласила: «Тебе здесь не рады».

Фанаты столичного клуба таким образом обратились к главному тренеру киевлян Мирче Луческу.

«Луческу за десять лет не проявил никакого уважения к нашей стране, чтобы понимать украинский, поэтому мы вынуждены сделать для него текстовик на румынском языке.

Активные болельщики никогда не примут Луческу и при любой возможности напоминать о недопустимости пребывания приспособленцев в киевском «Динамо», – объяснили свою акцию ультрас.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook

(27 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    McLay
    online
      McLay, 07.04.2021 06:48
    +1
    А самі "ультрики", спілкуються українською?
    McLay
    online
      McLay, 07.04.2021 06:44
    +1
    Там весь клуб на чолі з тренерами говорять російською! Чому "фани" їм усім не виставляють банери, українською - так усім, а не одному Луческу!
    Nashwill
      Nashwill, 06.04.2021 19:04
    +2
    То не ультрас,а проплачена днонецька шобла. Тут теж такі є, типу макса-під@ракса,форева дауніто і фашика нассенюка
    Валерій Сніжко
      Валерій Сніжко, 06.04.2021 17:52
    +10
    Я уболівальник Динамо, Київ з 1955 року і мені дивно: чому це "хтось", який себе визначає "ультрас", має за мене і таких як і я уболівальників із великим досвідом, принижувати тренера, який працює для нашої команди. А той, хто підтримує отих "ультрас" та ще й у патріоти їх зараховує, той не тямить що говорить, тому прикро за ту людину. А Луческу і команді його помічників шана й побажання успіхів у їхній роботі! Динамо з М.Луческу - вперед!
    zzg77
    online
      zzg77, 06.04.2021 17:40
    +7
    Какие это ультрас Динамо?? Кто вам сказал это?? Это болельщики Шахтёра, проплаченные Палкиным.
    Liverpool1982r
      Liverpool1982r, 06.04.2021 17:34
    +9
    То не фанати а стадо людина працює результат є шо ще хотіти
    vladimir20211
      vladimir20211, 06.04.2021 17:21
    +3
    думаю луческу станет с командой чемпионом и уйдет.и придет условный михайличенко которому фаны будут рады.насчет сравнеия луческу-ребров.у каждого своя колокольня. он взял два чемпионства когда у шахтера начались проблемы с переселением.поднял ференцварош.но это венгрия.уроаень чемпионата беларуси.все относительно
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 06.04.2021 17:19
    +9
    Зачем печатать этот бред. Фанаты 2мя руками за Луческу.
    Kevko
    online
      Kevko, 06.04.2021 17:08
    +8
    20 дебилов
    gajvir
    online
      gajvir, 06.04.2021 16:54
    +9
    Шановний сайт , будь ласка, не називайте стайку дебілів "фанатами столичного клубу". Хоча є ще один клуб , який дуже бажає стати "столичним" ))))) , тоді все стає зрозумілим.
    Michel
      Michel, 06.04.2021 16:47
    +12
    Луческу - красавец! Показал этой скaчyщeй быдлoтe, где их место. Можно как угодно относится к Лучу. Но факт - он сделал результат. А что ультрасы - ваше дело телячье - обоcр@лcя - стой!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.04.2021 16:40
    +9
    а скільки команда через тих “найвідданіших” натерпілася збитків. і моральних, і фвнансових. то когось потовчуть, то расистський скандал, то з нацистською символікою десь засвітяться...
    так що шати “совісті клубу” вони натягнули на себе дещо передчасно як і право судити інших
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.04.2021 16:30
    +9
    DKTheBest2, 06.04.2021 16:10
    Я більш як впевнений, що Луческу прийшов в Динамо аби насолити Шахтарю, який схоже не найкращим чином повівся з ним.
    В Динамо, через похилий вік, він довго не пробуде. Це нормально. На рахунок мови, то він казав раніше, що не хоче робити помилок і тому розмовляє на румунській. Це також зрозуміло. Не так просто добре вивчити мову в його віці.
    А те, що він себе так поводив до Динамо раніше це повністю на його совісті і найменше, що він має зробити, то це вибачитися.
    вперше за багато років в Динамо прийшов кваліфікований та досвідчений тренер, який здатен і команду з тої сраки, де вона опинилась, витягнути, і чогось навчити тих, хто зараз поруч з ним працює і в майбутньому може стати тренером.
    а те, що він якось не так себе поводив... ну до відвертмх образ він не опускався. а все інше, то в рамках ідеологічної війни між Динамо та Шахтарем. та й отримував у відповідь він теж немало
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 06.04.2021 16:27
    +11
    Не раді, так ігноруйте й не відвідуйте матчі. У чому проблема, хіба хтось примушує? "Їжаки плакали, кололись, але продовжували їсти кактус". (с) По правді сказати, саме ультрас наразі є позором Динамо. Прикро та соромно за їх неадекватну поведінку..
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.04.2021 16:22
    +8
    AgroZaryаRоmaLviv, 06.04.2021 14:13
    Нєдобалєльщіки,що ви вказуєте ультрі? Ви НІХТО по відношенню до ультри...ви ниєте,а вони виїзди катають і в карантин і по Європі...і на майдані вони перші і на війні... Просто закрийте рильця свої!!!!
    а толку з того їхнього “катання”? замість підтримки ображають головного тренера, нервують команду.
    стосовно іншого: на Майдані були і на сході воюють лише ультрас? інших нікого немає?
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 06.04.2021 16:21
    +3
    umnuy2, 06.04.2021 15:59
    Я тоже могу назвать себя ультрасом МС и послать на испанском Гвардиолу
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 06.04.2021 16:19
    +3
    выходят на поле команда ШД: сразу видно - шахтеры - угольная пыль глубоко въелась в кожу, не отмывается...
    -D
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 06.04.2021 16:10
    -1
    Я більш як впевнений, що Луческу прийшов в Динамо аби насолити Шахтарю, який схоже не найкращим чином повівся з ним.
    В Динамо, через похилий вік, він довго не пробуде. Це нормально. На рахунок мови, то він казав раніше, що не хоче робити помилок і тому розмовляє на румунській. Це також зрозуміло. Не так просто добре вивчити мову в його віці.
    А те, що він себе так поводив до Динамо раніше це повністю на його совісті і найменше, що він має зробити, то це вибачитися.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 06.04.2021 15:59
    +7
    Я тоже могу назвать себя ультрасом МС и послать на испанском Гвардиолу
    edi
      edi, 06.04.2021 15:48
    -4
    Oleg Savchuk, 06.04.2021 13:39
    Ну й дебіли,не фанати а чмо якесь , треба радіти успіхам клубу
    До чого тут чемпіонство, вони пояснили чому це роблят, то, що він обсирив Динамо то всі забули, йому порівно, дали гроші, дали контракт от і все, яка різиця чи Динамо, чи Зоря чи Шахтар чемпіон. Тілки я вас прошу не росказуйте який Суркус патріот, шо він шо ахметов срали на українців. Але що говорти, як тут купа дибілов, так бо мовити українців, живуть по 40 років і не здатні говорити державною, от і підтримують Луческу, а ултрас мають патріотичну позицію а не позуцію шалави, раз чемпіони то пофіг на все, хай обсирає клуб і не стараєтся говорити мовою держави в якій працює. В Україні 50 % какая разніца, шо дивуватися, сайт спорт уа російською мовою і зробили версію тіпи для націоналістів, щоб не плакали, так і живемо друзі, в гімнодержаві, не знаємо хто ми є. Кива, аваков, суркіси, ахметов венедіктова .... стидно за це все. В Іспанії тренери вчат іспанську, в англії англійську, італії, франції, тілки в недо державі можна ромунською, бразильською, русійською. Нема самобутності нема поваги до себе, блукаємо по світі, чекаємо на подачки...
    Sergey RockStar
    online
      Sergey RockStar, 06.04.2021 13:36
    +23
    Разогнать вообще этих дебилоидов и нет пускать матчи! Я уверен, рано-или поздно Луческу уйдет, придет очередное "динамовское сердце", и потом они же будут ныть, что раньше при Луческу было лучше
    Павел СН
    online
      Павел СН, 06.04.2021 13:27
    +19
    ДЕБIЛИ!!! цiкаво скiльки iм платять за це? Справжнi вболiвальники радiють за успiхи улюбленноi команди.Браво Динамо, браво Луческу, браво Суркiс!!!!
    SandroKing
    online
      SandroKing, 06.04.2021 13:57
    +18
    Вспоминаю как с Семиным они творили тоже самое что и с Луческу сейчас. Хотя тот достиг лучшего результата после Лобановского и никто его не переплюнул. Но зато алкаша Демьяненка поддерживали как родного.
    SandroKing
    online
      SandroKing, 06.04.2021 13:54
    +17
    solart1964, 06.04.2021 13:51
    Вы ничего не попутали? Футбол - это игра. Это в политике надо смотреть кто что сказал, а тут важен результат. Луческу его дает. Если кому-то он после этого не нравится, то они болеют не за Динамо, а за свое Эго.
    Для ультрас никогда результат не имел особого значения. Они поддерживали Хацкевича, а Михайличенко для них вообще был идолом. Им бы покричать или харю кому-то начистить, вот это их стихия.
    Сергій Кулиняк
      Сергій Кулиняк, 06.04.2021 13:23
    +17
    Я понимаю все ! Ну болельщики Динамо К это не только ультрас
    Игорь Михайлович сказал правильно приходи в клуб ложи деньги и руководи !
    Сколько раз Суркис платил и штрафы и ограничения в плане посещения.
    Пусть сделает то что умеет для наследства вашего клуба и откроет суркису глаза
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.04.2021 14:05
    +16
    в заглавии ошибка
    надо:“стадо долбо*бов, именующих себя ультрас Динамо, обратилось к Луческу”
    Max30
      Max30, 06.04.2021 13:21
    +16
    Как они достали,недоболельщики
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 06.04.2021 15:07
    +15
    Стою как-то после игры Черноморец-Динамо на выходе со стадиона с друзьями, в это время мимо нас валит толпа киевских ультрас. Один из толпы подбежал к нам стрельнуть сигаретку. Угостили, я и спроси его - а кто и с каким счетом выиграл? Он посмотрел на меня как на марсианина и говорит - мы сюда приехали оторваться и побузить на стадионе, а не на футбол смотреть... Вот вся сущность этих далеких от футбола ушлепков. Уверен на все 100% что этими ультрас стоят определенные фигуры, которые рулят этими оморозками. Я так думаю,что рулит этой компашкой человек с липовым дипломом,который,пока, всеми способами отмазывается от киевских следаков.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 06.04.2021 13:46
    +14
    Кожен має право на власну позицію. Ультра Динамо також. Але позиція однобічна, нажаль. Проти Луческу і Суркісів. Коли у них запитуєш про те, а що вони особисто пропонують? Які є шляхи вирішення ситуації? Чи є фінансовий план як викупити Динамо, підняти його на більш високий рівень, взяти інших тренерів? Немає такого плану. Є лише ось така позиція, що баба яга проти...
    А клуб іде до перемоги в чемпіонаті. Не словами, а ділами.
    solart1964
    online
      solart1964, 06.04.2021 13:51
    +13
    Вы ничего не попутали? Футбол - это игра. Это в политике надо смотреть кто что сказал, а тут важен результат. Луческу его дает. Если кому-то он после этого не нравится, то они болеют не за Динамо, а за свое Эго.
    Michel
    online
      Michel, 06.04.2021 16:47
    +12
    Луческу - красавец! Показал этой скaчyщeй быдлoтe, где их место. Можно как угодно относится к Лучу. Но факт - он сделал результат. А что ультрасы - ваше дело телячье - обоcр@лcя - стой!
    padlo95
    online
      padlo95, 06.04.2021 13:37
    +12
    Павел СН, 06.04.2021 13:27
    ДЕБIЛИ!!! цiкаво скiльки iм платять за це? Справжнi вболiвальники радiють за успiхи улюбленноi команди.Браво Динамо, браво Луческу, браво Суркiс!!!!
    Согласен...
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 06.04.2021 16:27
    +11
    Не раді, так ігноруйте й не відвідуйте матчі. У чому проблема, хіба хтось примушує? "Їжаки плакали, кололись, але продовжували їсти кактус". (с) По правді сказати, саме ультрас наразі є позором Динамо. Прикро та соромно за їх неадекватну поведінку..
    Ададададада Аьададададад
      Ададададада Аьададададад, 06.04.2021 15:00
    +11
    Кучка даунів хоче себе попіарити)) Більш логічного пояснення не бачу. Хіба за 4 роки, без чемпіонства команди, ці полудурки звикли до друго місця і перше ну аж ніяк не хочуть) Луческу бажаю терпіння!
    SandroKing
    online
      SandroKing, 06.04.2021 13:40
    +11
    А в Киеве не рады этим так называемым ультрас.
    Валерій Сніжко
    online
      Валерій Сніжко, 06.04.2021 17:52
    +10
    Я уболівальник Динамо, Київ з 1955 року і мені дивно: чому це "хтось", який себе визначає "ультрас", має за мене і таких як і я уболівальників із великим досвідом, принижувати тренера, який працює для нашої команди. А той, хто підтримує отих "ультрас" та ще й у патріоти їх зараховує, той не тямить що говорить, тому прикро за ту людину. А Луческу і команді його помічників шана й побажання успіхів у їхній роботі! Динамо з М.Луческу - вперед!
    Jack Kilowat
    online
      Jack Kilowat, 06.04.2021 14:58
    +10
    Недоумки.
    funnycat
      funnycat, 06.04.2021 13:25
    +10
    Комментарий свернут. Показать
    Понимаю такую позицию
    Но вот мне интересно , Лесик и особенно Хац который зубами за кресло держались - не приспособленцы были ?
    ——-
    Как по мне успехи Динамо - важнее всего .
    И цеолит оправдывает средства .
    Liverpool1982r
      Liverpool1982r, 06.04.2021 17:34
    +9
    То не фанати а стадо людина працює результат є шо ще хотіти
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 06.04.2021 17:19
    +9
    Зачем печатать этот бред. Фанаты 2мя руками за Луческу.