Кошмар по-французски. Капитан ПСЖ тоже ограблен. Родители в заложниках

Бразилец Маркиньос пострадал от грабителей, как и аргентинец Анхель Ди Мария

Кошмар по-французски. Капитан ПСЖ тоже ограблен. Родители в заложниках
© Getty Images/Global Images Ukraine. Маркиньос

Защитник и капитан «ПСЖ» Маркиньос также пострадал от ограбления во время матча 29-го тура чемпионата Франции против «Нанта» (1:2).

Грабители обчистили дом родителей бразильца. Отец и мать футболиста в момент преступления были дома и стали заложниками. Маркиньос провел на поле всю игру.

Чуть ранее в прессе появилась информация, что ограблен хавбек «ПСЖ» Анхель Ди Мария, причем жена и дети аргентинца в момент ограбления были дома. Полузащитника заменили во время матча, и он немедленно отправился домой.

За последние два года от грабителей также пострадали другие игроки «ПСЖ»: Серхио Рико, Тьяго Силва, Эрик Шупо-Мотинг.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ESPN

(55 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    winner2012
      winner2012, 15.03.2021 18:42
    +4
    Al Zolo, 15.03.2021 18:24
    Месси надо подумать перед тем как ехать в беспредельное место
    После этого Месси точно туда не поедет))
    А вообще, если были уже такие случаи с другими футболистами, так почему каждый не приставил охрану к своему дому? Зарплаты хватает там у всех на национальную гвардию!
    Другой вопрос, я думаю адреса там явно не открыты в целях безопасности кто и где с футболистов живёт, возможно слив в клубе происходит или отслеживают после матчей по дороге домой. В любом случае охрану должны были приставить еще после первых случаев)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 15.03.2021 18:24
    +4
    Месси надо подумать перед тем как ехать в беспредельное место
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 15.03.2021 18:22
    +2
    turist86, 15.03.2021 12:58
    За останні два роки від грабіжників також постраждали інші гравці «ПСЖ»: Серхіо Ріко, Тьяго Сілва, Ерік Максім Шупо-Мотінг.
    У супербагатого клубу є служба безпеки? Це може бути одна й та ж сама банда.
    І французькі копи такі ж самі йолопи, як у комедії "Таксі-1, 2,3,4" ?
    что значит у супербагатого клуба есть служба безпеки??? у клуба есть - они охраняют, скажем базу . А игроки сами у себя на обеспечении - могут позволить себе собственную охрану на ту ЗП которую получают. Другой вопрос, почему они этого не делают, хз
    alexderjav
      alexderjav, 15.03.2021 16:09
    +2
    DIBUA, 15.03.2021 07:31
    Це у Франції так весело? Тобто будинки та квартири територіально розміщені у Франції?
    Тоже не совсем понятно из текста статьи, но если его заменили и он сразу уехал, то думаю - да
    turist86
    online
      turist86, 15.03.2021 12:58
    +10
    За останні два роки від грабіжників також постраждали інші гравці «ПСЖ»: Серхіо Ріко, Тьяго Сілва, Ерік Максім Шупо-Мотінг.
    У супербагатого клубу є служба безпеки? Це може бути одна й та ж сама банда.
    І французькі копи такі ж самі йолопи, як у комедії "Таксі-1, 2,3,4" ?
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 15.03.2021 11:55
    +3
    О, а італійська мафія наприклад ніколи заручників не брала серед багатих людей так? А серед скауерів, що діяли колись в Англії були тільки чорнюки?
    Просто постійний стереотип зараз: серед білих бандитів в Європі і Америці менше.
    Cassini
    online
      Cassini, 15.03.2021 10:45
    +16
    Головне щоб з родинами все було гаразд. А майно я впевнений застраховане.
    recrut1983
      recrut1983, 15.03.2021 10:12
    +8
    Виктор Петренко, 15.03.2021 09:51
    Всі знають що ПіСЖони жирують від космічних зарплат.Ось цим і користуються грабіжники.
    А зараз будуть жирувати "роботяги"-криминали. Вони заслужили?
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 15.03.2021 09:51
    -12
    Всі знають що ПіСЖони жирують від космічних зарплат.Ось цим і користуються грабіжники.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 15.03.2021 09:42
    +6
    Анатолій Чорнобук, 15.03.2021 08:06
    А нічого що мавпун отримує за день річну зарплату вчителя? Нехай грабують...
    Право повинно захищати майновладців, бо навіщо тоді вчитися, працювати, заробляти, вдосконалюватись, навіщо тоді робити інвестиції, планувати майбутнє, народжувати дітей? Бо ж прийде хтось і забере усе в один момент.
    У нас в країні безліч прихильників соціалізму.
    Обмеження статків повинно відбуватись у законний спосіб, бо якщо почнеться екпропріація, то це для французів 1789 -99 роки, а в наших реаліях 1917-20.
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 15.03.2021 09:42
    +11
    У нас із дружиною саме в Ніцці вкрали на пляжі айфон. Багато де були, а трпилося це саме у Франції, у перший же день. Звернулись в поліцію, ті сказали цо за день багато таких випадків, і шукати ніхто не буде (натякнувши)
    recrut1983
      recrut1983, 15.03.2021 09:25
    +17
    Анатолій Чорнобук, 15.03.2021 08:06
    А нічого що мавпун отримує за день річну зарплату вчителя? Нехай грабують...
    Пограбовані кошти аж ніяк не підуть вчителям. Бо грабували не Робін Гуди. Як би вам не було заздрісно до чужих статків, але елементи що це зробили набагато гірші. Суспільству потрібно їх позбавлятись.
    Andy Chak
      Andy Chak, 15.03.2021 08:37
    +16
    Комментарий свернут. Показать
    толерантність французів до чорношкірих і арабів приносить свої “результати”...
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 15.03.2021 08:27
    +25
    Я так розумію, що ніхто не зрозумів суті? Батьки стали заручниками грабіжників. Не факт, що взагалі їх повернуть живими. По Ді Марії, як я зрозумів, його родина або залякана, або теж в заручниках. Ви взагалі нічого не розумієте, коли пишете всі ці несенитниці по колір шкіри і рівень доходів.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 15.03.2021 08:06
    -25
    volf2020, 15.03.2021 07:46
    Нічого страшного все що вкрали клуби компенсують подвійно а якщо негр то ще більше.
    А нічого що мавпун отримує за день річну зарплату вчителя? Нехай грабують...
    volf2020
    online
      volf2020, 15.03.2021 07:46
    -20
    Нічого страшного все що вкрали клуби компенсують подвійно а якщо негр то ще більше.
    DIBUA
    online
      DIBUA, 15.03.2021 07:31
    +6
    Це у Франції так весело? Тобто будинки та квартири територіально розміщені у Франції?
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 15.03.2021 08:27
    +25
    Я так розумію, що ніхто не зрозумів суті? Батьки стали заручниками грабіжників. Не факт, що взагалі їх повернуть живими. По Ді Марії, як я зрозумів, його родина або залякана, або теж в заручниках. Ви взагалі нічого не розумієте, коли пишете всі ці несенитниці по колір шкіри і рівень доходів.
    recrut1983
      recrut1983, 15.03.2021 09:25
    +17
    Анатолій Чорнобук, 15.03.2021 08:06
    А нічого що мавпун отримує за день річну зарплату вчителя? Нехай грабують...
    Пограбовані кошти аж ніяк не підуть вчителям. Бо грабували не Робін Гуди. Як би вам не було заздрісно до чужих статків, але елементи що це зробили набагато гірші. Суспільству потрібно їх позбавлятись.
    Cassini
    online
      Cassini, 15.03.2021 10:45
    +16
    Головне щоб з родинами все було гаразд. А майно я впевнений застраховане.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 15.03.2021 08:37
    +16
    Комментарий свернут. Показать
    толерантність французів до чорношкірих і арабів приносить свої “результати”...
    Igor Krasnenko
    online
      Igor Krasnenko, 15.03.2021 09:42
    +11
    У нас із дружиною саме в Ніцці вкрали на пляжі айфон. Багато де були, а трпилося це саме у Франції, у перший же день. Звернулись в поліцію, ті сказали цо за день багато таких випадків, і шукати ніхто не буде (натякнувши)
    turist86
    online
      turist86, 15.03.2021 12:58
    +10
    За останні два роки від грабіжників також постраждали інші гравці «ПСЖ»: Серхіо Ріко, Тьяго Сілва, Ерік Максім Шупо-Мотінг.
    У супербагатого клубу є служба безпеки? Це може бути одна й та ж сама банда.
    І французькі копи такі ж самі йолопи, як у комедії "Таксі-1, 2,3,4" ?
    recrut1983
      recrut1983, 15.03.2021 10:12
    +8
    Виктор Петренко, 15.03.2021 09:51
    Всі знають що ПіСЖони жирують від космічних зарплат.Ось цим і користуються грабіжники.
    А зараз будуть жирувати "роботяги"-криминали. Вони заслужили?
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 15.03.2021 09:42
    +6
    Анатолій Чорнобук, 15.03.2021 08:06
    А нічого що мавпун отримує за день річну зарплату вчителя? Нехай грабують...
    Право повинно захищати майновладців, бо навіщо тоді вчитися, працювати, заробляти, вдосконалюватись, навіщо тоді робити інвестиції, планувати майбутнє, народжувати дітей? Бо ж прийде хтось і забере усе в один момент.
    У нас в країні безліч прихильників соціалізму.
    Обмеження статків повинно відбуватись у законний спосіб, бо якщо почнеться екпропріація, то це для французів 1789 -99 роки, а в наших реаліях 1917-20.
    DIBUA
    online
      DIBUA, 15.03.2021 07:31
    +6
    Це у Франції так весело? Тобто будинки та квартири територіально розміщені у Франції?
    winner2012
      winner2012, 15.03.2021 18:42
    +4
    Al Zolo, 15.03.2021 18:24
    Месси надо подумать перед тем как ехать в беспредельное место
    После этого Месси точно туда не поедет))
    А вообще, если были уже такие случаи с другими футболистами, так почему каждый не приставил охрану к своему дому? Зарплаты хватает там у всех на национальную гвардию!
    Другой вопрос, я думаю адреса там явно не открыты в целях безопасности кто и где с футболистов живёт, возможно слив в клубе происходит или отслеживают после матчей по дороге домой. В любом случае охрану должны были приставить еще после первых случаев)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 15.03.2021 18:24
    +4
    Месси надо подумать перед тем как ехать в беспредельное место
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 15.03.2021 11:55
    +3
    О, а італійська мафія наприклад ніколи заручників не брала серед багатих людей так? А серед скауерів, що діяли колись в Англії були тільки чорнюки?
    Просто постійний стереотип зараз: серед білих бандитів в Європі і Америці менше.
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 15.03.2021 18:22
    +2
    turist86, 15.03.2021 12:58
    За останні два роки від грабіжників також постраждали інші гравці «ПСЖ»: Серхіо Ріко, Тьяго Сілва, Ерік Максім Шупо-Мотінг.
    У супербагатого клубу є служба безпеки? Це може бути одна й та ж сама банда.
    І французькі копи такі ж самі йолопи, як у комедії "Таксі-1, 2,3,4" ?
    что значит у супербагатого клуба есть служба безпеки??? у клуба есть - они охраняют, скажем базу . А игроки сами у себя на обеспечении - могут позволить себе собственную охрану на ту ЗП которую получают. Другой вопрос, почему они этого не делают, хз
    alexderjav
    online
      alexderjav, 15.03.2021 16:09
    +2
    DIBUA, 15.03.2021 07:31
    Це у Франції так весело? Тобто будинки та квартири територіально розміщені у Франції?
    Тоже не совсем понятно из текста статьи, но если его заменили и он сразу уехал, то думаю - да