Элина Свитолина – Виктория Азаренко. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча 1/4 финала на турнире в Дохе

Элина Свитолина – Виктория Азаренко. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Элина Свитолина

Четвертого марта украинская теннисистка Элина Свитолина (№5 WTA) продолжит выступления на турнире WTA 500 в Дохе.

В 1/4 финала украинка сыграет против Виктории Азаренко из Беларуси (№14 WTA) с которой играла в рамках этого турнира в паре. Встреча состоится третьим запуском на центральном корте после матча Джессика Пегула – Каролина Плишкова. Ориентировочное время начала матча – 17:10 по Киеву.

Ранее девушки встречались трижды, все матчи украинка проиграла.

Победительница матча в полуфинале сразится против Гарбинье Мугурусы из Испании (№16 WTA) или Марии Саккари из Греции (№25 WTA).

Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 04.03.2021 22:53
    0
    В неї еструс а ви про теніс якийсь
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 04.03.2021 19:27
    0
    Andrii_MKh, 04.03.2021 18:42
    Какой идиот её посеял под 1м номером?
    Скажу вам по секрету - той "дурень" скоріше за все зробить її першою сіяною через кілька днів на турнірі в Дубаї.
    Sinichkin
      Sinichkin, 04.03.2021 18:59
    -1
    Це не стид і позор, це закономірність, Елька пішла вниз. Її Серена врекла, сказавши що Світоліній не виграти Шльома(ха-хаха).
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 04.03.2021 18:48
    +1
    Vlad Ltava, 04.03.2021 18:47
    Як вийшла з кислим фейсом, так і закінчила. Не розумію, як з таким тенісом можна бути 5-ю ракеткою, коли ті що нижче грають на дві голови вище!?
    Поки очки не списуються, то і з такою грою можна побути в п'ятірці.
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 04.03.2021 18:48
    -1
    Зате класна еротична фотосесія - залюбуєшся.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 04.03.2021 18:47
    +2
    anachar, 04.03.2021 18:41
    Стоит по центру колода и как школьницу разводит по углам! Просто позор!!
    Не зовсім стоїть. Коли потрібно, то рухаться і до сітки встигає. По куткам розводить, бо має потужний удар. Коротше - Азаренка тряхнула стариною... А Еля просто здає - все більше і більше...
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 04.03.2021 18:47
    0
    Як вийшла з кислим фейсом, так і закінчила. Не розумію, як з таким тенісом можна бути 5-ю ракеткою, коли ті що нижче грають на дві голови вище!?
    Виктор Алтухов
      Виктор Алтухов, 04.03.2021 18:45
    -2
    Удивляюсь, как Свитолина умудряется оставаться в 5=ке. Наверное, за пределами 5-ти нет сильных теннисисток, но, уверен, скоро вылетит за пределы 10-ки
    romeoboss50
      romeoboss50, 04.03.2021 18:44
    +2
    Элине с тенисом треба заканчивать
    А Азаренко треба поступать в театральный потому что она актриса
    Но я желаю ей что бы её спина так схватил и не разогнуло. Брехуха
    Руслан Луценко
      Руслан Луценко, 04.03.2021 18:44
    0
    Може вона буха була? Iнщих думок в мене немае...
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 04.03.2021 18:44
    -1
    Віталій Возняк, 04.03.2021 18:41
    Ну що ж? Тепер можна нормально відпочити до Дубаї.
    Ага. Фотосессии , инстаграммы , бухло . Тренировки?? Не, не слышали.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 04.03.2021 18:42
    -1
    Какой идиот её посеял под 1м номером?
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 04.03.2021 18:41
    +2
    Ну що ж? Тепер можна нормально відпочити до Дубаї.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 04.03.2021 18:41
    0
    Black cock lives matter
    vital
    online
      vital, 04.03.2021 18:41
    0
    Еля не інакше як змагається з Плішковою хто нижче впаде рейтингу.
    anachar
    online
      anachar, 04.03.2021 18:41
    +2
    Стоит по центру колода и как школьницу разводит по углам! Просто позор!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.03.2021 18:40
    +10
    Який фантастичний жах... Після таких матчів спортсмен повинен вибачатися перед своїми вболівальниками, якщо йому на них не насрати.
    Kle
      Kle, 04.03.2021 18:39
    +1
    Даже разобранная Азаренко вновь победила Элину! Умничка, белоруска! Дальше Вика, к сожалению, без шансов.. .
    vital
    online
      vital, 04.03.2021 18:38
    +3
    Вже й не пам'ятаю коли Елі свічка приносила виграш очка. Хоч щось побачив.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 04.03.2021 18:35
    0
    Народ, а почему Костюк не играет, кто знает?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.03.2021 18:40
    +10
    Який фантастичний жах... Після таких матчів спортсмен повинен вибачатися перед своїми вболівальниками, якщо йому на них не насрати.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 04.03.2021 18:21
    +10
    Яка ж Світоліна виглядає безпомічною, ніякої поваги ні до себе ні до вболівальників. Програє навіть там де сама Азаренко не може. Позорище одним словом. Такий матч можна сміливо назвати договірним.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 04.03.2021 18:22
    +9
    Це звичайно жахливе видовище
    olya403
    online
      olya403, 04.03.2021 18:19
    +9
    Віка її як школярку...
    olya403
    online
      olya403, 04.03.2021 17:41
    +8
    якось аж соромно...
    fedd1979
    online
      fedd1979, 04.03.2021 18:02
    +6
    Грьобаний стид... Я не вірив, що це настільки правда (попередні дописи), поки не побачив два перші гейми 2-го сету. Азаренко дійсно СТОЇТЬ і при цьому (ще й роблячи по дві подвійні) примудряється брати гейм... Я ще не бачив такого позору
    vital
    online
      vital, 04.03.2021 17:43
    +6
    Еля, як можна влітати стоячій суперниці?
    avtv5555
      avtv5555, 04.03.2021 18:28
    +5
    Элина уже далеко не топ 10, играет на уровне теннисисток 3 - 4 десятка.
    step
    online
      step, 04.03.2021 17:55
    +5
    Тут просто слів нема!!!такої ганьби давненько не бачив...і діло не в рахунку...а в самій грі якщо це можна назвати грою)
    никовіліст
    online
      никовіліст, 04.03.2021 17:46
    +5
    Одна надія. Що Азаренка впаде й не зможе тримати ракетку... Ганьба...
    vital
    online
      vital, 04.03.2021 18:17
    +4
    Беттлз, піди сам...
    olya403
    online
      olya403, 04.03.2021 18:04
    +4
    Аза стоїть, а та лупить або їй на ракетку, або в аутище...
    Виктор Волков
    online
      Виктор Волков, 04.03.2021 17:27
    +4
    Думаю борьбы не было бы. Азаренка Элине не по зубам. Хоть я болею за Свитолину.
    vital
    online
      vital, 04.03.2021 18:38
    +3
    Вже й не пам'ятаю коли Елі свічка приносила виграш очка. Хоч щось побачив.
    vital
    online
      vital, 04.03.2021 18:35
    +3
    Еля настільки не цікаво грає, що навіть вболівальники, які, як правило, хочуть щоб матч тривав подовше, все одно більше підтримують білоруську.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 04.03.2021 18:47
    +2
    anachar, 04.03.2021 18:41
    Стоит по центру колода и как школьницу разводит по углам! Просто позор!!
    Не зовсім стоїть. Коли потрібно, то рухаться і до сітки встигає. По куткам розводить, бо має потужний удар. Коротше - Азаренка тряхнула стариною... А Еля просто здає - все більше і більше...
    romeoboss50
    online
      romeoboss50, 04.03.2021 18:44
    +2
    Элине с тенисом треба заканчивать
    А Азаренко треба поступать в театральный потому что она актриса
    Но я желаю ей что бы её спина так схватил и не разогнуло. Брехуха
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 04.03.2021 18:41
    +2
    Ну що ж? Тепер можна нормально відпочити до Дубаї.
    anachar
    online
      anachar, 04.03.2021 18:41
    +2
    Стоит по центру колода и как школьницу разводит по углам! Просто позор!!
    anachar
    online
      anachar, 04.03.2021 18:23
    +2
    Да, для Элины непреодолимая!