ВИДЕО. Как Костюк готовится к новым турнирам

Украинская теннисистка тренируется на киевских кортах

ВИДЕО. Как Костюк готовится к новым турнирам
© Getty Images/Global Images Ukraine

18-летняя украинская теннисистка Марта Костюк продолжает подготовку к новым соревнованиям. Костюк тренируется на киевских кортах.

Ранее Костюк проиграла россиянке Веронике Кудерметовой в поединке первого круга Australian Open.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 24.02.2021 20:41
    0
    Щось незрозуміло з Ліоном. То була заявлена на ньому Марта, то вже наче не заявлена. Травма?
    Elis
      Elis, 22.02.2021 22:36
    +1
    Mazyr2412, 22.02.2021 22:02
    А чому це вона не грає в Аделаїді? Там вистачало турнірів після АО,Цуренко(140 ракетка, приблизно) хоча б пробувала грати,а ця додому. Чи вона розраховувала перемогти на шлемі? Навіщо (окрім фінансів)було облетіти пів світу,відсидіти в "карцері" дві неділі,щоб зіграти два з половиною матчі? Доки молода і низько рейтингова, потрібно більше грати.
    Заліковувала травму плеча. По-перше, ніхто не знав, що їх посадять там в "карцер", по-друге, впевнена, що Марта планувала тренуватись і виступити на АО достойніше, ніж це вдалось, зважаючи на травму і жорсткий карантин. Попередній мейджор і турнір давав надії так думати.
    sv_2000
      sv_2000, 22.02.2021 22:18
    +3
    Mazyr2412, 22.02.2021 22:02
    А чому це вона не грає в Аделаїді? Там вистачало турнірів після АО,Цуренко(140 ракетка, приблизно) хоча б пробувала грати,а ця додому. Чи вона розраховувала перемогти на шлемі? Навіщо (окрім фінансів)було облетіти пів світу,відсидіти в "карцері" дві неділі,щоб зіграти два з половиною матчі? Доки молода і низько рейтингова, потрібно більше грати.
    У нее были последствия травмы плеча. Думаю, пауза с этим связана
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 22.02.2021 22:02
    +2
    А чому це вона не грає в Аделаїді? Там вистачало турнірів після АО,Цуренко(140 ракетка, приблизно) хоча б пробувала грати,а ця додому. Чи вона розраховувала перемогти на шлемі? Навіщо (окрім фінансів)було облетіти пів світу,відсидіти в "карцері" дві неділі,щоб зіграти два з половиною матчі? Доки молода і низько рейтингова, потрібно більше грати.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.02.2021 22:18
    +3
    Mazyr2412, 22.02.2021 22:02
    А чому це вона не грає в Аделаїді? Там вистачало турнірів після АО,Цуренко(140 ракетка, приблизно) хоча б пробувала грати,а ця додому. Чи вона розраховувала перемогти на шлемі? Навіщо (окрім фінансів)було облетіти пів світу,відсидіти в "карцері" дві неділі,щоб зіграти два з половиною матчі? Доки молода і низько рейтингова, потрібно більше грати.
    У нее были последствия травмы плеча. Думаю, пауза с этим связана
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 22.02.2021 22:02
    +2
    А чому це вона не грає в Аделаїді? Там вистачало турнірів після АО,Цуренко(140 ракетка, приблизно) хоча б пробувала грати,а ця додому. Чи вона розраховувала перемогти на шлемі? Навіщо (окрім фінансів)було облетіти пів світу,відсидіти в "карцері" дві неділі,щоб зіграти два з половиною матчі? Доки молода і низько рейтингова, потрібно більше грати.
    Elis
      Elis, 22.02.2021 22:36
    +1
    Mazyr2412, 22.02.2021 22:02
    А чому це вона не грає в Аделаїді? Там вистачало турнірів після АО,Цуренко(140 ракетка, приблизно) хоча б пробувала грати,а ця додому. Чи вона розраховувала перемогти на шлемі? Навіщо (окрім фінансів)було облетіти пів світу,відсидіти в "карцері" дві неділі,щоб зіграти два з половиною матчі? Доки молода і низько рейтингова, потрібно більше грати.
    Заліковувала травму плеча. По-перше, ніхто не знав, що їх посадять там в "карцер", по-друге, впевнена, що Марта планувала тренуватись і виступити на АО достойніше, ніж це вдалось, зважаючи на травму і жорсткий карантин. Попередній мейджор і турнір давав надії так думати.
    Віталій Возняк
    online
      Віталій Возняк, 24.02.2021 20:41
    0
    Щось незрозуміло з Ліоном. То була заявлена на ньому Марта, то вже наче не заявлена. Травма?