Иван ФЕДЫК: «Нужно было забивать Шахтеру. А пенальти не было»

Наставник дал комментарий по итогам матча УПЛ

Иван ФЕДЫК: «Нужно было забивать Шахтеру. А пенальти не было»
© fcrukh.com

Наставник «Руха» Иван Федык дал комментарий по итогам поражения 0:2 в матче против «Шахтера».

«В первом тайме нужно было забивать тогда, когда могли. Если не использовать моменты, то тяжело. После второго гола было сложно. Я считаю, что пенальти там не было. Нам было тяжело против «Шахтера», было сложно прессинговать. На таком поле они хорошо выходили из-под прессинга, и после второго мяча все было решено».

«Пенальти я пересмотрел, но считаю, что там не было такого момента, чтобы назначать его», - сказал Федык.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 22.02.2021 08:50
    -1
    "пенальти не було..." Й чому у нас не ставлять судити тренерив? Вони настильки впевненише розумиються у правилах, мабуть настильки б краще й судили...
    П.С. В кожного цигана - його коняка - найкраща, а инщи - так соби!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 21.02.2021 22:45
    -1
    PFCLviv, 21.02.2021 19:58
    Краще вже командам із Західної України грати у Екстраклясі чи створювати свою Західноукраїнську футбольну лігу!
    Досить терпіти знущання сепаратистів - "арбітрів" над Україною та українською мовою !
    Так це ж ти і є сепар. Уже тобі подавай окремий західноукраїнськийчемпіонат, причому без "Карпат".
    Yelsss
    online
      Yelsss, 21.02.2021 22:16
    +2
    Пенальті суддя придумав бо був слизький рахунок.Нажаль в футболі корупція велика
    greatgiginthesky
      greatgiginthesky, 21.02.2021 21:32
    -3
    what a fuck, l can see this weird person everywhere for two days, he cries, that his languiage has been abused, but his avatar is already blue because of vodka, stop drinking!
    shoko
    online
      shoko, 21.02.2021 20:55
    -3
    PFCLviv, 21.02.2021 20:09
    Проаналізуйте суддівство таких як копієвскій, кріваносав, козак та інші... Вони тупо гасять ПФК Львів!
    Вчора вже собі дозволили дати картку за українську мову! Це просто стид, сором і жирна крабка від українофобів! І все це покриває УАФ даючи смішні штрафи...
    Український футбол помер !
    З чого ви вирышили що тренер має право підходити до четвертего арбітра і вимагати поговорити з ним і навіть не важливо якою мовою це тиск на арбітра, це жовта..а коли з правилами футболу не знайомий то тоді да - включається мовне питанння
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:23
    +1
    Кухаревич легенько доторкнувся до матвієнка, зразу жовта! Коноплянка косить рухівця, тупо посмішки...................... Ганьба таким "суддям"!
    Це не судівство, а безпрєдєл !
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 21.02.2021 20:21
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    Загнали вас в будку псин и норм.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:09
    0
    Проаналізуйте суддівство таких як копієвскій, кріваносав, козак та інші... Вони тупо гасять ПФК Львів!
    Вчора вже собі дозволили дати картку за українську мову! Це просто стид, сором і жирна крабка від українофобів! І все це покриває УАФ даючи смішні штрафи...
    Український футбол помер !
    salomon77757
    online
      salomon77757, 21.02.2021 20:06
    0
    PFCLviv, 21.02.2021 20:05
    Мафія поставила задачу знищити всі футбольні клуби із Західної України !
    Українофоби - "арбітри" тупо гасять західноукраїнські команди !
    Екстракляса бл..ь здесь при чём???
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:05
    -1
    Мафія поставила задачу знищити всі футбольні клуби із Західної України !
    Українофоби - "арбітри" тупо гасять західноукраїнські команди !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:04
    0
    Вчора копієвський відсудив матч просто ганебно! не дав пенальті, помилково призначив пенальті, однобоке судівство проти Львова за копієвським спостерігається давно!
    Жирною крапкою вчора була жовта за українську мову! Це ганьба і геноцид!
    salomon77757
    online
      salomon77757, 21.02.2021 20:04
    0
    PFCLviv, 21.02.2021 20:02
    За українську мову нам дають картки, судівство однобоке... Над українцями знущаються і вбивають українські команди! Українофоби - "арбітри" засуджують українців за їх рідну мову, це не футбол, а знущання над українцями. Вони розпалюють ворожнечу і сіють ненависть і хаос ! Ганьба УАФ !
    В многом с тобой согласен. Но при чём Екстракляса
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:02
    0
    За українську мову нам дають картки, судівство однобоке... Над українцями знущаються і вбивають українські команди! Українофоби - "арбітри" засуджують українців за їх рідну мову, це не футбол, а знущання над українцями. Вони розпалюють ворожнечу і сіють ненависть і хаос ! Ганьба УАФ !
    andre_lui
    online
      andre_lui, 21.02.2021 20:01
    +5
    А пенальті справді не було! Дивно, що після ВАР такі призначення. Вилучення було.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 21.02.2021 20:00
    +4
    PFCLviv, 21.02.2021 19:58
    Краще вже командам із Західної України грати у Екстраклясі чи створювати свою Західноукраїнську футбольну лігу!
    Досить терпіти знущання сепаратистів - "арбітрів" над Україною та українською мовою !
    Екстракляс? Це хто ще сепар з такими ідеями?
    salomon77757
    online
      salomon77757, 21.02.2021 19:59
    -1
    PFCLviv, 21.02.2021 19:58
    Краще вже командам із Західної України грати у Екстраклясі чи створювати свою Західноукраїнську футбольну лігу!
    Досить терпіти знущання сепаратистів - "арбітрів" над Україною та українською мовою !
    А при чем здесь Екстракляса? Или там все топят за Украину?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 19:59
    -1
    Український футбол помер вчора!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 19:58
    -4
    Краще вже командам із Західної України грати у Екстраклясі чи створювати свою Західноукраїнську футбольну лігу!
    Досить терпіти знущання сепаратистів - "арбітрів" над Україною та українською мовою !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 19:56
    -4
    Привикай Федик, поставлена задача українофобам - "арбітрам" знищити всі проукраїнські клуби із Західної України !
    За українську мову українофоби - "арбітри" вже карають !
    andre_lui
    online
      andre_lui, 21.02.2021 20:01
    +5
    А пенальті справді не було! Дивно, що після ВАР такі призначення. Вилучення було.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 21.02.2021 20:00
    +4
    PFCLviv, 21.02.2021 19:58
    Краще вже командам із Західної України грати у Екстраклясі чи створювати свою Західноукраїнську футбольну лігу!
    Досить терпіти знущання сепаратистів - "арбітрів" над Україною та українською мовою !
    Екстракляс? Це хто ще сепар з такими ідеями?
    Yelsss
    online
      Yelsss, 21.02.2021 22:16
    +2
    Пенальті суддя придумав бо був слизький рахунок.Нажаль в футболі корупція велика
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:23
    +1
    Кухаревич легенько доторкнувся до матвієнка, зразу жовта! Коноплянка косить рухівця, тупо посмішки...................... Ганьба таким "суддям"!
    Це не судівство, а безпрєдєл !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:09
    0
    Проаналізуйте суддівство таких як копієвскій, кріваносав, козак та інші... Вони тупо гасять ПФК Львів!
    Вчора вже собі дозволили дати картку за українську мову! Це просто стид, сором і жирна крабка від українофобів! І все це покриває УАФ даючи смішні штрафи...
    Український футбол помер !
    salomon77757
    online
      salomon77757, 21.02.2021 20:06
    0
    PFCLviv, 21.02.2021 20:05
    Мафія поставила задачу знищити всі футбольні клуби із Західної України !
    Українофоби - "арбітри" тупо гасять західноукраїнські команди !
    Екстракляса бл..ь здесь при чём???
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:04
    0
    Вчора копієвський відсудив матч просто ганебно! не дав пенальті, помилково призначив пенальті, однобоке судівство проти Львова за копієвським спостерігається давно!
    Жирною крапкою вчора була жовта за українську мову! Це ганьба і геноцид!
    salomon77757
    online
      salomon77757, 21.02.2021 20:04
    0
    PFCLviv, 21.02.2021 20:02
    За українську мову нам дають картки, судівство однобоке... Над українцями знущаються і вбивають українські команди! Українофоби - "арбітри" засуджують українців за їх рідну мову, це не футбол, а знущання над українцями. Вони розпалюють ворожнечу і сіють ненависть і хаос ! Ганьба УАФ !
    В многом с тобой согласен. Но при чём Екстракляса
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 21.02.2021 20:02
    0
    За українську мову нам дають картки, судівство однобоке... Над українцями знущаються і вбивають українські команди! Українофоби - "арбітри" засуджують українців за їх рідну мову, це не футбол, а знущання над українцями. Вони розпалюють ворожнечу і сіють ненависть і хаос ! Ганьба УАФ !