ЧМ-2021 по биатлону. Украина заняла 5 место в мужской эстафете

Антон Дудченко на последнем круге не смог удержать медальную позицию

ЧМ-2021 по биатлону. Украина заняла 5 место в мужской эстафете
© Getty Images/Global Images Ukraine. Антон Дудченко

В субботу, 20 февраля, в словенской Поклюке состоялась мужская эстафета в рамках чемпионата мира-2021 по биатлону.

Сборная Украины, которую представляли Богдан Цымбал, Дмитрий Пидручный, Артем Прима и Антон Дудченко, большую часть гонки была среди претендентов на медали.

После третьего этапа Прима и вовсе передал эстафету Дудченко на второй позиции. Однако 24-летний Дудченко на последнем этапе не смог составить конкуренцию лучшим биатлонистам планеты.

В итоге Норвегия ожидаемо стала чемпионом мира, серебряные медали завоевали шведы, а замкнули тройку призеров представители СБР.

Результаты гонки:

1. Норвегия Норвегия (0+8)  1:12:27,4
2. Швеция Швеция (0+7)  +33,1
3.  СБР (0+5)  +50,9
4. Франция Франция (1+11)  +1:02,0
5. Украина Украина (0+4)  +1:12,7
6. Италия Италия (2+14)  +1:35,5

Биатлонный сезон-2020/21: расписание, анонсы, трансляции, результаты

Источник — Sport.ua

(110 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Аа Бб
    Аа Бб, 20.02.2021 17:17
    +18
    Для нашей сборной финиш в топ-6 - это успех! К тому же призовые неплохие заработали.
    Владислав Антонов
    online
    Владислав Антонов, 20.02.2021 17:20
    +13
    Хороша гонка, Цимбал і Дудченко - перспективні хлопці. Успіхів їм!
    tima fialko
    tima fialko, 20.02.2021 18:30
    +9
    Дивно,п"яте місце з двома відкриттями сезону-Дудченко і Цимбалом,а так багато гундосників.Хлопці заслуговують одну оцінку-відмінно!
    Aleksey Katoshyn
    Aleksey Katoshyn, 20.02.2021 18:04
    +9
    Дякую скандинавам, вони на медальній церемонії проігнорували привітаннями "ИХТАМНЕТУ"
    István István
    István István, 20.02.2021 17:19
    +9
    Молодці хлопці ...на даний час це досить оптимальний результат і перед гонкою 5 місце вважалося би успіхом ...поки в на нема ще одного Прими і Підручного ...може наступного сезону і Дудченко і Цимбал додадуть в швидкості і можна буде боротись за медалі
    axylinam
    online
    axylinam, 20.02.2021 17:16
    +9
    Молодцы-отлично пробежали,только чистая стрельба Дудченко давала бы медаль
    der_MaiStier
    online
    der_MaiStier, 20.02.2021 19:32
    +8
    Kle, 20.02.2021 18:51
    Россию поздравляю с медалью!
    Де ти там побачив Парашу ? 3-є місце посів СБРод 404 під білим прапором
    dudigo78
    online
    dudigo78, 20.02.2021 19:03
    +8
    Kle, 20.02.2021 18:51
    Россию поздравляю с медалью!
    І чого ти приперся на український сайт? Іди вітай своїх бурятів на спорт сру
    garik_trinity
    garik_trinity, 20.02.2021 17:19
    +8
    Ещё бы одного бегуна нашей сборной - и была бы медаль. Но и так неплохо
    vizuals
    vizuals, 20.02.2021 18:29
    +7
    Aleksey Katoshyn, 20.02.2021 18:04
    Дякую скандинавам, вони на медальній церемонії проігнорували привітаннями "ИХТАМНЕТУ"
    Та Самуельссон взагалі красава - розібрався з Лаптеноговим, залишив без срібла
    ya_3
    online
    ya_3, 20.02.2021 17:21
    +7
    Дуже дякуємо хлопцям за класну гонку та підтвердження того, що талановита та здатна молодь у нашому біатлоні є! МОЛОДЦІ!
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 20.02.2021 17:20
    +7
    Достойно.Молодцы !
    Лучшие по стрельбе 0+4 вместе с Германией и Канадой !
    Но Германия нам проиграла 30с, а Канада 1мин 50с
    vizuals
    vizuals, 20.02.2021 17:19
    +7
    Дудченко з Цимбалом - звісно - не рівня лідерам. Так що результат ще норм
    dudigo78
    online
    dudigo78, 20.02.2021 19:06
    +6
    Щодо розстановки, то будемо відверті. Не було в нас сьогодні шансів на медаль при будь-яких розкладах. Коли два спортсмена програють ходом багато, то як ти хх не розставляй нічого б не було. Ну пробіг би Дудченко третій етап, програв би хвилину і Підручний потім десь з 7-8 місця підняв би на то саме пяте. Так що маємо те, що маємо
    introvert
    introvert, 20.02.2021 18:15
    +6
    ya_3, 20.02.2021 18:00
    Я виказав свою думку а також слова самого Дмитра, якщо ви рахуєте по-іншому - ваше право. Фінішер повинен мати не тільки психологічну стійкість, але й хорошу швидкість на останньому колі. Чи підходить повністю Підручний під ці критерії - дивіться самі...
    Мы говорим про одного и того же спортсмена? У Димы прекрасный финишный круг, да и с психологией все в порядке. А то, что на ЧМ стрельба разладилась, так с любым может случиться. То, как он собрался на эстафету, только подтверждает его ценность как командного бойца.
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 20.02.2021 17:32
    +6
    Йося 1й ходом.
    2 Пидручный +5с
    3 Самуэльссон +12с
    .........
    14. Прима +34с.
    Сможет ли Прима завтра стрельнуть 0+0+0+0 ? За Фортуной должок ..
    Василий Будник
    Василий Будник, 20.02.2021 17:27
    +6
    vizuals, 20.02.2021 17:23
    Ну так, у цьому сезоні вже якісь надії подарували. У жінок теж Блашко додала. Ще б одну молодицю підтягнути до Джими і Блашко, і можна змагатися
    Меркушина сегодня обнадежила. Она амбициозная, надежда есть.
    ya_3
    online
    ya_3, 20.02.2021 17:25
    +6
    vizuals, 20.02.2021 17:23
    Ну так, у цьому сезоні вже якісь надії подарували. У жінок теж Блашко додала. Ще б одну молодицю підтягнути до Джими і Блашко, і можна змагатися
    Сподіваюсь, наступного сезону вже й Бех підтягнеться, а можливо й у екс-Варвинець друге дихання відкриється
    vizuals
    vizuals, 20.02.2021 19:37
    +5
    Kle, 20.02.2021 18:51
    Россию поздравляю с медалью!
    Це трохи не за адресою)))
    Mazyr2412
    online
    Mazyr2412, 20.02.2021 18:40
    +5
    Круто команда готова.Чотири естафети-всі в топ 5. Молодці тренери і спортсмени!