Свитолина и Монфис объявили о паузе в отношениях

Это было трудным решением для пары

Свитолина и Монфис объявили о паузе в отношениях
© Instagram. Гаэль Монфис и Элина Свитолина

26-летняя украинская теннисистка Элина Свитолина объявила о паузе в отношениях с 34-летним французским теннисистом Гаэлем Монфисом.

«Всем привет!

Гаэль Монфис и я решили взять паузу в наших отношениях.

Решение было невероятно трудным, потому что мы продолжаем любить друг друга…

НО два лучших друга поняли, что пришло время получить немного свободного пространства и помочь друг другу жить максимально радостной и полной жизнью, насколько это возможно.

Мы не дадим других комментариев, и мы благодарим вас наперед за уважение к нашей личной жизни. Желаем всем много любви, Элина и Гаэль», — написала Элина. Точно такой же пост появился и у Гаэля.

Свитолина и Монфис публично заявили, что находятся в отношениях, в январе 2019-го года. В июне того же года пара заявила о разрыве отношений, но потом вновь их возобновила.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Instagram

(139 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    098
      098, 26.02.2021 23:37
    0
    Мені шкода розмістити це в Інтернеті, але у мене немає вибору. Я ніколи не вірив у любовні заклинання чи заклинання, поки не зустрів того фокусника, коли цього року відвідав свого друга в Україні на діловому саміті. Я думав, що людина на ім’я доктор АЛАБА був справді могутнім, і він міг допомогти із заклинаннями, які повернули б загублених, закоханих та чарівні гроші, магію чи магію для хорошої роботи чи щастя. Зараз я щаслива. Я даю свідчення, тому що чоловік, за якого я хотів одружитися, залишив мене за 5 тижнів до весілля, і моє життя було перевернуто з ніг на голову, бо наші стосунки тривали 3 роки. Я дуже любив його, але його мати була проти нас і не мала добре оплачуваної роботи. Зустрівши цього чарівника, я розповів йому, що сталося, і пояснив йому ситуацію. Спочатку я вагався і підозріло, але просто спробував. І через два дні, коли я повернувся до Німеччини, мені зателефонував друг (нині чоловік), який прийшов до мене, і я вибачився, що все було домовлено з його матір’ю та сім’єю та отримав нову співбесіду, щоб одружитися. Я не повірив, бо доктор АЛАБА просто запитав моє ім’я та ім’я мого друга і все, що я хотів. Що ж, зараз ми щасливі у шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: зараз ми щасливі у шлюбі та чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: зараз ми щасливі у шлюбі та чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна адреса: dralaba3000@gmail.com Ви також можете надіслати йому WhatsApp на +2349071995123.
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 22.02.2021 17:41
    -1
    Правильно сделала но рипутацию она уже себе испортила. Через пол года сойдутся.
    mah
      mah, 22.02.2021 17:39
    0
    Ничего, не перевелись еще в Нигерии богатыри.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 21.02.2021 18:53
    +2
    Богдан Саженко, 20.02.2021 12:54
    Дивний вибір у Світоліной .Ну не подобаються мені діти і браки різних рас .Не повинно такє бути .ІМХО
    у азиатов или латиноамериканцев, с европейцами например, дети красивые получаются, таких много среди моделей или артистов, так что не надо тут всех под одну гребенку )))
    Ilya
    online
      Ilya , 21.02.2021 15:31
    +2
    Владимир Копяк, 20.02.2021 10:21
    Этот афрофранцуз-альфонс знатно раскрутил нашу Светолину на бабки(для чего свои кровные тратить, если есть очередная дурнушка...), так что Светолина получили хороший урок по жизни,может теперь с умом будет подходить к выбору половых партнеров... Будет ли она после этого лучше играть,вряд-ли, время упущено....
    Завидно?
    Просто посмотри его призовые и перестань писать про альфонса )
    Ilya
    online
      Ilya , 21.02.2021 15:30
    +1
    Возможно я что-то но эта фраза "Прийшов час отримати трохи вільного простору і допомогти один одному жити максимально радісним і повним життям, наскільки це можливо".
    А разве отношения не нужны для того что бы помогать друг другу в сложные моменты, максимально получать удовольствия и поддержку друг для друга?
    Я писал очень давно, что то, как она ВЫСТАВЛЯЛА отношения - не есть нормой.
    Тут все пишут, что это плюс, карьера пойдет в гору. А откуда у вас эта уверенность?
    Она находясь в отношениях не тренировалась?
    Любой разрыв длительных отношений, не проходит быстро, она может наоборот в депрессию впасть.
    Им обеим удачи в дальнейшем, но это не ПЕРЕРЫВ в отношениях, а точка.
    AleksMih
      AleksMih, 20.02.2021 22:46
    +10
    Полдела для шлема сделано, осталось объявить паузу Бэттлзу
    Interstellar Петрович
    online
      Interstellar Петрович, 20.02.2021 22:16
    -1
    Стерся?
    syrkis-shybkis
    online
      syrkis-shybkis, 20.02.2021 21:17
    +1
    Та кому вы и ваша личная жизнь нужны
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 20.02.2021 21:09
    +10
    Владимир Копяк, 20.02.2021 10:21
    Этот афрофранцуз-альфонс знатно раскрутил нашу Светолину на бабки(для чего свои кровные тратить, если есть очередная дурнушка...), так что Светолина получили хороший урок по жизни,может теперь с умом будет подходить к выбору половых партнеров... Будет ли она после этого лучше играть,вряд-ли, время упущено....
    Подивись скільки цей альфонс заробив своєю працею і порівняй с собою.
    mb_cdi
      mb_cdi, 20.02.2021 18:46
    0
    Может это пойдет ей на пользу...а то вечно подающая надежды и не одного шлема
    Minolt
      Minolt, 20.02.2021 17:44
    +8
    Ожидаемо. Для Монфиса 2 года рекорд. Обычно не больше двух месяцев.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 20.02.2021 15:23
    +16
    Нарешті непогана новина! Взагалі, ідея серйозних відносин із одним з відомих ловеласів Туру була з самого початку така собі. Ну і варто лише подивитися, які результати були в Еліни до цих відносин і вже у них. При тому, що інших серйозних змін не було. Тим не менше, цього замало. Треба змінювати і щось у команді, як мінімум, тренера з друга на авторитета для Еліни.
    Цікаво послухати на цю тему того самого спеціяліста, який ще напередодні АО розповідав, що дали Світоліній ці стосунки і як зробили її розкутішою. Перевзується у повітрі? Не здивуюся.
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 20.02.2021 12:54
    +1
    Дивний вибір у Світоліной .Ну не подобаються мені діти і браки різних рас .Не повинно такє бути .ІМХО
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 20.02.2021 12:50
    0
    Там таких Монфісів багато,скоро нового побачимо..
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 20.02.2021 12:35
    -1
    судя по последним резалтам-это инициатива француза-хуже он еще не выступал
    sarra2008
    online
      sarra2008, 20.02.2021 12:24
    -6
    Шо апять
    iravik83
      iravik83, 20.02.2021 12:23
    -10
    чернильницу поматросили и бросили !!
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 20.02.2021 11:47
    -4
    Пора в дикрет ))))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.02.2021 11:28
    -8
    Короче говоря, отматросил чернозадый казанова очередную белую дурочку,...
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 20.02.2021 09:58
    +26
    Может это и к лучшему! Больше сосредоточится на теннисе...
    captain2009
    online
      captain2009, 20.02.2021 11:10
    +19
    Це все, що треба знати про причини поразки Пегулі. Як на мене, то це чудова новина. Можливо, нарешті, Еліна сконцентрується на турнірах.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 20.02.2021 15:23
    +16
    Нарешті непогана новина! Взагалі, ідея серйозних відносин із одним з відомих ловеласів Туру була з самого початку така собі. Ну і варто лише подивитися, які результати були в Еліни до цих відносин і вже у них. При тому, що інших серйозних змін не було. Тим не менше, цього замало. Треба змінювати і щось у команді, як мінімум, тренера з друга на авторитета для Еліни.
    Цікаво послухати на цю тему того самого спеціяліста, який ще напередодні АО розповідав, що дали Світоліній ці стосунки і як зробили її розкутішою. Перевзується у повітрі? Не здивуюся.
    Henriklarsson11
    online
      Henriklarsson11, 20.02.2021 10:34
    +15
    зрозуміли, що прийшов час отримати трохи вільного простору і допомогти один одному жити максимально радісним і повним життям
    -------------------------------------------------------------
    якщо для того щоб жити радісно та повно їм потрібно бути окремно, то звісно нема сенсу бути разом
    scorpio16
      scorpio16, 20.02.2021 11:13
    +14
    Владимир Копяк, 20.02.2021 10:21
    Этот афрофранцуз-альфонс знатно раскрутил нашу Светолину на бабки(для чего свои кровные тратить, если есть очередная дурнушка...), так что Светолина получили хороший урок по жизни,может теперь с умом будет подходить к выбору половых партнеров... Будет ли она после этого лучше играть,вряд-ли, время упущено....
    Ничего не упущено , она 26 летняя теннисистка , это не художественная гимнастика , где в 25 уже завершают карьеру.
    Будет пахать на тренировках с толковым тренером и все будет.
    AleksMih
      AleksMih, 20.02.2021 22:46
    +10
    Полдела для шлема сделано, осталось объявить паузу Бэттлзу
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 20.02.2021 21:09
    +10
    Владимир Копяк, 20.02.2021 10:21
    Этот афрофранцуз-альфонс знатно раскрутил нашу Светолину на бабки(для чего свои кровные тратить, если есть очередная дурнушка...), так что Светолина получили хороший урок по жизни,может теперь с умом будет подходить к выбору половых партнеров... Будет ли она после этого лучше играть,вряд-ли, время упущено....
    Подивись скільки цей альфонс заробив своєю працею і порівняй с собою.
    Minolt
    online
      Minolt, 20.02.2021 17:44
    +8
    Ожидаемо. Для Монфиса 2 года рекорд. Обычно не больше двух месяцев.
    romanchik.8403
    online
      romanchik.8403, 20.02.2021 09:58
    +7
    Бедного Гаэля изъеб..ла Наша Галя..
    Trollface
    online
      Trollface, 20.02.2021 09:59
    +6
    Все правильно. Нужно сосредоточиться на спорте.
    micha(ZAKARPATTJA)
      micha(ZAKARPATTJA), 20.02.2021 11:10
    +5
    """""Решение было невероятно трудным, потому что мы продолжаем любить друг друга…""""""
    Мудрость приходить с возрастом, но иногда возраст приходить один.
    pas2012
      pas2012, 20.02.2021 10:12
    +4
    Санта Барбара))))
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 21.02.2021 18:53
    +2
    Богдан Саженко, 20.02.2021 12:54
    Дивний вибір у Світоліной .Ну не подобаються мені діти і браки різних рас .Не повинно такє бути .ІМХО
    у азиатов или латиноамериканцев, с европейцами например, дети красивые получаются, таких много среди моделей или артистов, так что не надо тут всех под одну гребенку )))
    Ilya
    online
      Ilya , 21.02.2021 15:31
    +2
    Владимир Копяк, 20.02.2021 10:21
    Этот афрофранцуз-альфонс знатно раскрутил нашу Светолину на бабки(для чего свои кровные тратить, если есть очередная дурнушка...), так что Светолина получили хороший урок по жизни,может теперь с умом будет подходить к выбору половых партнеров... Будет ли она после этого лучше играть,вряд-ли, время упущено....
    Завидно?
    Просто посмотри его призовые и перестань писать про альфонса )
    Ilya
    online
      Ilya , 21.02.2021 15:30
    +1
    Возможно я что-то но эта фраза "Прийшов час отримати трохи вільного простору і допомогти один одному жити максимально радісним і повним життям, наскільки це можливо".
    А разве отношения не нужны для того что бы помогать друг другу в сложные моменты, максимально получать удовольствия и поддержку друг для друга?
    Я писал очень давно, что то, как она ВЫСТАВЛЯЛА отношения - не есть нормой.
    Тут все пишут, что это плюс, карьера пойдет в гору. А откуда у вас эта уверенность?
    Она находясь в отношениях не тренировалась?
    Любой разрыв длительных отношений, не проходит быстро, она может наоборот в депрессию впасть.
    Им обеим удачи в дальнейшем, но это не ПЕРЕРЫВ в отношениях, а точка.
    syrkis-shybkis
    online
      syrkis-shybkis, 20.02.2021 21:17
    +1
    Та кому вы и ваша личная жизнь нужны
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 20.02.2021 12:54
    +1
    Дивний вибір у Світоліной .Ну не подобаються мені діти і браки різних рас .Не повинно такє бути .ІМХО
    098
    online
      098, 26.02.2021 23:37
    0
    Мені шкода розмістити це в Інтернеті, але у мене немає вибору. Я ніколи не вірив у любовні заклинання чи заклинання, поки не зустрів того фокусника, коли цього року відвідав свого друга в Україні на діловому саміті. Я думав, що людина на ім’я доктор АЛАБА був справді могутнім, і він міг допомогти із заклинаннями, які повернули б загублених, закоханих та чарівні гроші, магію чи магію для хорошої роботи чи щастя. Зараз я щаслива. Я даю свідчення, тому що чоловік, за якого я хотів одружитися, залишив мене за 5 тижнів до весілля, і моє життя було перевернуто з ніг на голову, бо наші стосунки тривали 3 роки. Я дуже любив його, але його мати була проти нас і не мала добре оплачуваної роботи. Зустрівши цього чарівника, я розповів йому, що сталося, і пояснив йому ситуацію. Спочатку я вагався і підозріло, але просто спробував. І через два дні, коли я повернувся до Німеччини, мені зателефонував друг (нині чоловік), який прийшов до мене, і я вибачився, що все було домовлено з його матір’ю та сім’єю та отримав нову співбесіду, щоб одружитися. Я не повірив, бо доктор АЛАБА просто запитав моє ім’я та ім’я мого друга і все, що я хотів. Що ж, зараз ми щасливі у шлюбі і чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: зараз ми щасливі у шлюбі та чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна пошта така: зараз ми щасливі у шлюбі та чекаємо на нашу маленьку дитину, а мій чоловік також має нову роботу, і наше життя стало набагато кращим. Його електронна адреса: dralaba3000@gmail.com Ви також можете надіслати йому WhatsApp на +2349071995123.
    mah
    online
      mah, 22.02.2021 17:39
    0
    Ничего, не перевелись еще в Нигерии богатыри.
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 20.02.2021 18:46
    0
    Может это пойдет ей на пользу...а то вечно подающая надежды и не одного шлема