Дженнифер Брэди – Джессика Пегула. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча 1/4 финала на Открытом чемпионате Австралии по теннису

Дженнифер Брэди – Джессика Пегула. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Getty Images/Global Images Ukraine. Дженнифер Брэди

17 февраля состоится четвертьфинальный матч Открытого чемпионата Австралии по теннису, в котором сыграют две американские теннисистки.

Дженнифер Брэди (№24 WTA) сразится с Джессикой Пегулой (№61 WTA), встреча начнется в 04:30 по Киеву.

Ранее девушки провели один матч, победила Пегула.

Победительница матча сразится за место в финале с Эшли Барти (№1 WTA) или Каролиной Муховой (№27 WTA).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    captain2009
    online
      captain2009, 17.02.2021 14:42
    +1
    Elis, 17.02.2021 14:18
    Проблема в тому, що це ми з вами хочемо, щоб Еліна досягла більшого. А Еліну може цілком влаштовувати таке життя, як у мене і у вас - ходити на роботу, добре заробляти, мати стосунки, хоббі (тік-ток), відпочивати. В неї молодість теж одна, Шолом їй найкращі роки не поверне. По-людськи її теж можна зрозуміти. Тим більше, що працює вона справді дуже багато. Але покласти на вівтар все - далеко не кожен так зможе. Та і з точки зору щасливого життя - чи варто?..
    Еліна і вболівальники - це як вічна трагедія, коли батьки хочуть онуків, а молода пара зовсім не поспішає заводити дітей)))) Врешті не можна задовольняти свої потреби за чийсь рахунок, це не чесно. А те, що не спимо вночі - то це ж наш вибір, не Елінин, правда?
    Я не дивлюся її вночі - сплю. Щодо того, що її влаштовує така ситуація - ок, це зрозуміло, але тоді вона - не топ-гравець, правда? Але ж вона сама їм назвалася. ніхто за язик не тягнув. І в професійний спорт також ніхто не тягнув, та й не вимагає, щоб вона продовжувала грати. Я вважаю, що треба бути чесною - якщо ти топ, то й прагнення мають бути топові, тобто перемога на ТВШ. А якщо ні, то перейди в середняки, і ніхто не буде сподіватися на великі досягнення. Я, швидше, хочу, щоб вона той ТВШ виграла, навіть, не для себе, а для України і діток-спортсменів, які тенісом займаються і для яких вона кумиром є. Щоб вона була для них прикладом, натхненням. А все інше - то її особиста справа, звичайно.
    Elis
    online
      Elis, 17.02.2021 14:18
    +1
    captain2009, 17.02.2021 11:14
    Звичайно, що ми - чоловіки, не спеціалізуємося на жіночий психології, але я все ж вважаю, що якщо б він не поїхав, а підтримав Світоліну, то їй було б набагато легше пройти далі. З його появою Світоліна змінилася як спортсменка не в кращу сторону, але це, звісно, моя особиста суб'єктивна думка. Мені дуже шкода, що маючи зараз величезні можливості вона зупинилася в своєму прогресі. Можливо, це її потолок, але чомусь здається, що вона може досягнути більшого.
    Проблема в тому, що це ми з вами хочемо, щоб Еліна досягла більшого. А Еліну може цілком влаштовувати таке життя, як у мене і у вас - ходити на роботу, добре заробляти, мати стосунки, хоббі (тік-ток), відпочивати. В неї молодість теж одна, Шолом їй найкращі роки не поверне. По-людськи її теж можна зрозуміти. Тим більше, що працює вона справді дуже багато. Але покласти на вівтар все - далеко не кожен так зможе. Та і з точки зору щасливого життя - чи варто?..
    Еліна і вболівальники - це як вічна трагедія, коли батьки хочуть онуків, а молода пара зовсім не поспішає заводити дітей)))) Врешті не можна задовольняти свої потреби за чийсь рахунок, це не чесно. А те, що не спимо вночі - то це ж наш вибір, не Елінин, правда?
    captain2009
    online
      captain2009, 17.02.2021 11:14
    0
    Elis, 17.02.2021 10:38
    Я читала, але не поділяю думку про Монфіса, як перешкоду до завоювання Шолома. Лиш у чоловічій голові могла зародитись така теорія, бо треба дуже не знати і не розуміти жіночу психологію)) Та і коли Еліна брала всі свої титули, то вже не була цнотлива)
    Про причини можна тільки фантазувати, а фантазувати - це завжди невдячна справа. Я більше бачу, шо коли Еліна в ненайкращій формі, завжди є обмежена кількість ігор, які вона може пройти (до 1/4), схоже, там далі відбувається емоційний/енергетичний спад, або яма, що не дає тримати концентрацію. Ось де працювати психологу.
    Звичайно, що ми - чоловіки, не спеціалізуємося на жіночий психології, але я все ж вважаю, що якщо б він не поїхав, а підтримав Світоліну, то їй було б набагато легше пройти далі. З його появою Світоліна змінилася як спортсменка не в кращу сторону, але це, звісно, моя особиста суб'єктивна думка. Мені дуже шкода, що маючи зараз величезні можливості вона зупинилася в своєму прогресі. Можливо, це її потолок, але чомусь здається, що вона може досягнути більшого.
    Elis
    online
      Elis, 17.02.2021 10:38
    +2
    captain2009, 17.02.2021 06:33
    Привіт, Еліс! "Мала б проходити" - не рахується. Щоб проходити середняків, треба концентруватися на тенісі, а не на чомусь\комусь іншому. Черговий втрачений шанс у вигляді плюс-мінус легкої сітки.
    Я читала, але не поділяю думку про Монфіса, як перешкоду до завоювання Шолома. Лиш у чоловічій голові могла зародитись така теорія, бо треба дуже не знати і не розуміти жіночу психологію)) Та і коли Еліна брала всі свої титули, то вже не була цнотлива)
    Про причини можна тільки фантазувати, а фантазувати - це завжди невдячна справа. Я більше бачу, шо коли Еліна в ненайкращій формі, завжди є обмежена кількість ігор, які вона може пройти (до 1/4), схоже, там далі відбувається емоційний/енергетичний спад, або яма, що не дає тримати концентрацію. Ось де працювати психологу.
    captain2009
    online
      captain2009, 17.02.2021 06:33
    0
    Elis, 17.02.2021 06:15
    Навіщо я це подивилась? Посередня гра двох крепкеньких середнячків, обох Еліна мала б проходити в 2-х сетах. Там лиш проти Серени в її нинішній формі є що грати, але точно не проти ось цих двох американок.
    Рівень гри на пізніх стадіях Шоломів, починаючи від минулорічного АО, мене надзвичайно засмучує. Серена, якщо вистачить сил, має забирати його.
    Привіт, Еліс! "Мала б проходити" - не рахується. Щоб проходити середняків, треба концентруватися на тенісі, а не на чомусь\комусь іншому. Черговий втрачений шанс у вигляді плюс-мінус легкої сітки.
    Elis
    online
      Elis, 17.02.2021 06:15
    +3
    Навіщо я це подивилась? Посередня гра двох крепкеньких середнячків, обох Еліна мала б проходити в 2-х сетах. Там лиш проти Серени в її нинішній формі є що грати, але точно не проти ось цих двох американок.
    Рівень гри на пізніх стадіях Шоломів, починаючи від минулорічного АО, мене надзвичайно засмучує. Серена, якщо вистачить сил, має забирати його.
    Elis
    online
      Elis, 17.02.2021 06:15
    +3
    Навіщо я це подивилась? Посередня гра двох крепкеньких середнячків, обох Еліна мала б проходити в 2-х сетах. Там лиш проти Серени в її нинішній формі є що грати, але точно не проти ось цих двох американок.
    Рівень гри на пізніх стадіях Шоломів, починаючи від минулорічного АО, мене надзвичайно засмучує. Серена, якщо вистачить сил, має забирати його.
    Elis
    online
      Elis, 17.02.2021 10:38
    +2
    captain2009, 17.02.2021 06:33
    Привіт, Еліс! "Мала б проходити" - не рахується. Щоб проходити середняків, треба концентруватися на тенісі, а не на чомусь\комусь іншому. Черговий втрачений шанс у вигляді плюс-мінус легкої сітки.
    Я читала, але не поділяю думку про Монфіса, як перешкоду до завоювання Шолома. Лиш у чоловічій голові могла зародитись така теорія, бо треба дуже не знати і не розуміти жіночу психологію)) Та і коли Еліна брала всі свої титули, то вже не була цнотлива)
    Про причини можна тільки фантазувати, а фантазувати - це завжди невдячна справа. Я більше бачу, шо коли Еліна в ненайкращій формі, завжди є обмежена кількість ігор, які вона може пройти (до 1/4), схоже, там далі відбувається емоційний/енергетичний спад, або яма, що не дає тримати концентрацію. Ось де працювати психологу.
    captain2009
    online
      captain2009, 17.02.2021 14:42
    +1
    Elis, 17.02.2021 14:18
    Проблема в тому, що це ми з вами хочемо, щоб Еліна досягла більшого. А Еліну може цілком влаштовувати таке життя, як у мене і у вас - ходити на роботу, добре заробляти, мати стосунки, хоббі (тік-ток), відпочивати. В неї молодість теж одна, Шолом їй найкращі роки не поверне. По-людськи її теж можна зрозуміти. Тим більше, що працює вона справді дуже багато. Але покласти на вівтар все - далеко не кожен так зможе. Та і з точки зору щасливого життя - чи варто?..
    Еліна і вболівальники - це як вічна трагедія, коли батьки хочуть онуків, а молода пара зовсім не поспішає заводити дітей)))) Врешті не можна задовольняти свої потреби за чийсь рахунок, це не чесно. А те, що не спимо вночі - то це ж наш вибір, не Елінин, правда?
    Я не дивлюся її вночі - сплю. Щодо того, що її влаштовує така ситуація - ок, це зрозуміло, але тоді вона - не топ-гравець, правда? Але ж вона сама їм назвалася. ніхто за язик не тягнув. І в професійний спорт також ніхто не тягнув, та й не вимагає, щоб вона продовжувала грати. Я вважаю, що треба бути чесною - якщо ти топ, то й прагнення мають бути топові, тобто перемога на ТВШ. А якщо ні, то перейди в середняки, і ніхто не буде сподіватися на великі досягнення. Я, швидше, хочу, щоб вона той ТВШ виграла, навіть, не для себе, а для України і діток-спортсменів, які тенісом займаються і для яких вона кумиром є. Щоб вона була для них прикладом, натхненням. А все інше - то її особиста справа, звичайно.
    Elis
    online
      Elis, 17.02.2021 14:18
    +1
    captain2009, 17.02.2021 11:14
    Звичайно, що ми - чоловіки, не спеціалізуємося на жіночий психології, але я все ж вважаю, що якщо б він не поїхав, а підтримав Світоліну, то їй було б набагато легше пройти далі. З його появою Світоліна змінилася як спортсменка не в кращу сторону, але це, звісно, моя особиста суб'єктивна думка. Мені дуже шкода, що маючи зараз величезні можливості вона зупинилася в своєму прогресі. Можливо, це її потолок, але чомусь здається, що вона може досягнути більшого.
    Проблема в тому, що це ми з вами хочемо, щоб Еліна досягла більшого. А Еліну може цілком влаштовувати таке життя, як у мене і у вас - ходити на роботу, добре заробляти, мати стосунки, хоббі (тік-ток), відпочивати. В неї молодість теж одна, Шолом їй найкращі роки не поверне. По-людськи її теж можна зрозуміти. Тим більше, що працює вона справді дуже багато. Але покласти на вівтар все - далеко не кожен так зможе. Та і з точки зору щасливого життя - чи варто?..
    Еліна і вболівальники - це як вічна трагедія, коли батьки хочуть онуків, а молода пара зовсім не поспішає заводити дітей)))) Врешті не можна задовольняти свої потреби за чийсь рахунок, це не чесно. А те, що не спимо вночі - то це ж наш вибір, не Елінин, правда?
    captain2009
    online
      captain2009, 17.02.2021 11:14
    0
    Elis, 17.02.2021 10:38
    Я читала, але не поділяю думку про Монфіса, як перешкоду до завоювання Шолома. Лиш у чоловічій голові могла зародитись така теорія, бо треба дуже не знати і не розуміти жіночу психологію)) Та і коли Еліна брала всі свої титули, то вже не була цнотлива)
    Про причини можна тільки фантазувати, а фантазувати - це завжди невдячна справа. Я більше бачу, шо коли Еліна в ненайкращій формі, завжди є обмежена кількість ігор, які вона може пройти (до 1/4), схоже, там далі відбувається емоційний/енергетичний спад, або яма, що не дає тримати концентрацію. Ось де працювати психологу.
    Звичайно, що ми - чоловіки, не спеціалізуємося на жіночий психології, але я все ж вважаю, що якщо б він не поїхав, а підтримав Світоліну, то їй було б набагато легше пройти далі. З його появою Світоліна змінилася як спортсменка не в кращу сторону, але це, звісно, моя особиста суб'єктивна думка. Мені дуже шкода, що маючи зараз величезні можливості вона зупинилася в своєму прогресі. Можливо, це її потолок, але чомусь здається, що вона може досягнути більшого.
    captain2009
    online
      captain2009, 17.02.2021 06:33
    0
    Elis, 17.02.2021 06:15
    Навіщо я це подивилась? Посередня гра двох крепкеньких середнячків, обох Еліна мала б проходити в 2-х сетах. Там лиш проти Серени в її нинішній формі є що грати, але точно не проти ось цих двох американок.
    Рівень гри на пізніх стадіях Шоломів, починаючи від минулорічного АО, мене надзвичайно засмучує. Серена, якщо вистачить сил, має забирати його.
    Привіт, Еліс! "Мала б проходити" - не рахується. Щоб проходити середняків, треба концентруватися на тенісі, а не на чомусь\комусь іншому. Черговий втрачений шанс у вигляді плюс-мінус легкої сітки.