Известна дата слушания в CAS по делу о матче Швейцария – Украина

Суд в Лозанне рассмотрит апелляцию УАФ

Известна дата слушания в CAS по делу о матче Швейцария – Украина
© УАФ

Украинская ассоциация футбола (УАФ) сообщила о том, что слушание по поводу апелляции УАФ на решение УЕФА присудить сборной Украины техническое поражение в матче Лиги наций со Швейцарией состоится 16 февраля.

Напомним, матч Швейцария – Украина должен был состояться 17 ноября, но был отменен из-за того, что швейцарские власти отправили всю сборную Украины на карантин.

УЕФА присудил Украине техническое поражение, которое УАФ теперь пытается обжаловать в Спортивном арбитражном суде Лозанны (CAS).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинская ассоциация футбола

(58 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.01.2021 16:05
    0
    Александр Науменко, 19.01.2021 15:32
    Тому павелки і не показують нам текст рІшення УЭФА
    https://www.uefa.com/insideuefa/disciplinary/updates/0263-10f07669c421-a1b7
    e2cc6859-1000--ab-switzerland-v-ukraine/
    шукайте на сайті УЄФА
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 19.01.2021 15:34
    0
    Александр Науменко, 19.01.2021 15:32
    Тому павелки і не показують нам текст рІшення УЭФА
    Перепрошую, цей текст на пост Володимира.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 19.01.2021 15:32
    0
    Микола Унгурян, 19.01.2021 15:07
    так не запрошений Порох, з огляду на карантин то запрошені лише члени Конгресу і по 1 людині можуть з собою привести, така типу узаконена корупція. Якщо Порох і купить в когось квиток, що швидше всього і буде, то це жодним чином не впливає на відношення США до України.
    Доречі, на плівках Дкеркача чути було відношення Байдена до Пороха і хто як до кого говорив. Так що сумніваюся що будуть якісь суттєві зміни в американській політиці щодо України.
    Тому павелки і не показують нам текст рІшення УЭФА
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.01.2021 15:09
    0
    навряд чи щось доведуть, і враховуючи що з березня починається відбір на ЧС-22, то навряд чи зможуть переграти
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.01.2021 15:07
    0
    Denmark1107, 18.01.2021 21:37
    Для того, щоб мати якусь вагу і авторитет перед тим-іншим, потрібно обирати президента(тів) будь якої галузі чи інституції Мудрого Фахівця, Профі своєї справи, а не чувака з прошарку СТО, АТБ, АО. Чому Україна з Польщею вибороли ЧЄ-2012, а не нічим не гірше дует Хорватія/Угорщина? А тому, що тоді Г.Суркіс був віце прем'єром УЄФА, і Його голос вирішував що завгодно. А Павелко, та його недалекоглядне оточення, не те що мають якусь там ледь-ледь напівповагу, - це звичайні умовні директора умовних магазинів, котрих з причини аби хтось "призначили" керувати атомною субмариною. І як аналог-порівняння, що на інавгурацію Джо Байдена през-зелебоб не запрошений, а Порошенко ледь не Найбажаніший Гість. Тому ти і маєш рацію, тільки гадаю, що не 70/30, а десь 85/15.
    так не запрошений Порох, з огляду на карантин то запрошені лише члени Конгресу і по 1 людині можуть з собою привести, така типу узаконена корупція. Якщо Порох і купить в когось квиток, що швидше всього і буде, то це жодним чином не впливає на відношення США до України.
    Доречі, на плівках Дкеркача чути було відношення Байдена до Пороха і хто як до кого говорив. Так що сумніваюся що будуть якісь суттєві зміни в американській політиці щодо України.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.01.2021 15:04
    0
    Denmark1107, 18.01.2021 23:03
    Тобто? Ти/Ви хочеш сказати, що Павелко був членом партії БПП, чи сьогоднішньої Партії ЄС? В ЄС цього чувачка точно немає.
    Перепрошую, але я про таку гіпер-новину вперше чую. Наскільки я знаю, то ця футбольна випадковість ПавелкА завжди був і є приХЕрником каsaпо-гнидних кодляків майбоха і оп-із-де-же.
    був, саме від БПП він дупутатствував 2014-19 роки. Правда до того ще й від БЮТ був дупутатом 2012-14 роки
    Те що він прихильний до ригівської сволоти, так то питання до лідерів БПП, що вони за бабки всяке гімно в список брали (але це, на жаль, давня українська народна традиція )
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 19.01.2021 13:49
    +1
    Читаю коменты и лишний убеждаюсь в полном негилизме и правовой неграмотности нашего народа.Ребята, у них , в Швейцарии люди живут по ЗАКОНАМ! Эту у нас в Украине все в плюют на всех и вся, привыкли решать любые вопросы через влиятельных друзей или за деньги, наши люди, и в футболе тоже, погрязли в коррупции, взятках, мошенничестве на всех уровнях...Павелка и его ОПГ не могут жить по другому, им даже в голову не приходит мысль, что где-то кто-то может жить по законам, всех меряют по мере своей распущенности, а она к них - зашкаливает.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.01.2021 11:35
    0
    У России забрали флаг и гимн на спортивных соревнованиях калибра ЧМ,
    У Беларуси проведение ЧМ по хоккею,
    У Украины место в Лиге Наций по футболу.
    И всё "товарищи" сидящие в Швейцарии.
    Все мы для них на одно лицо.
    dgurkis
      dgurkis, 19.01.2021 03:09
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Некуда нашим бабки куда девать? Богатые , блин, терпилы? Очередной раз мокнут мордой в деоьмо!
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 18.01.2021 23:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Игорь Келбас, 18.01.2021 20:12
    Ничего там не докажете...
    Молчал бы.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.01.2021 23:03
    -1
    Михаил Степанов, 18.01.2021 22:13
    Заради обїективності треба додати що оте Павелко є однопартійцем Порошенко. Як він їм став? За яку сумму? Хто вигодонабувач? І чи міг би Павелко стати головою ФФУ як би не був у партії влади?
    Тобто? Ти/Ви хочеш сказати, що Павелко був членом партії БПП, чи сьогоднішньої Партії ЄС? В ЄС цього чувачка точно немає.
    Перепрошую, але я про таку гіпер-новину вперше чую. Наскільки я знаю, то ця футбольна випадковість ПавелкА завжди був і є приХЕрником каsaпо-гнидних кодляків майбоха і оп-із-де-же.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 22:29
    0
    fifadinamo, 18.01.2021 22:24
    Суд Лозаны...против Швейцарии...
    Мне кажется проще в Берлине отсудить вывезеный с Украины чернозем во время войны
    а совки обратно не догадались победив вывести его по ж/д думаешь?
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 18.01.2021 22:24
    +4
    Суд Лозаны...против Швейцарии...
    Мне кажется проще в Берлине отсудить вывезеный с Украины чернозем во время войны
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 22:20
    +2
    DK1961, 18.01.2021 22:19
    Ну это же не за ахметку биться... павелки зато а Швейцарию прокатится, погулять от души. А на Украину ИМ нас. ..ть. Причем давно
    если глубоко капнуть, то ... может х с ним с тем турниром товарняков?
    DK1961
    online
      DK1961, 18.01.2021 22:19
    +1
    Ну это же не за ахметку биться... павелки зато а Швейцарию прокатится, погулять от души. А на Украину ИМ нас. ..ть. Причем давно
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 22:16
    +2
    Vladislav Pohily, 18.01.2021 21:19
    А ще смішніше, що забий Рамос хоч 1 з 2 пенальті й ми навіть з тех. поразкою залишились в еліті. Одним словом сценарій для Голлівуду.
    З іншого боку, ну й х з ними, нехай викинули штучно, але ж ми все одно туди пройдемо знов!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 22:15
    +2
    Denmark1107, 18.01.2021 21:37
    Для того, щоб мати якусь вагу і авторитет перед тим-іншим, потрібно обирати президента(тів) будь якої галузі чи інституції Мудрого Фахівця, Профі своєї справи, а не чувака з прошарку СТО, АТБ, АО. Чому Україна з Польщею вибороли ЧЄ-2012, а не нічим не гірше дует Хорватія/Угорщина? А тому, що тоді Г.Суркіс був віце прем'єром УЄФА, і Його голос вирішував що завгодно. А Павелко, та його недалекоглядне оточення, не те що мають якусь там ледь-ледь напівповагу, - це звичайні умовні директора умовних магазинів, котрих з причини аби хтось "призначили" керувати атомною субмариною. І як аналог-порівняння, що на інавгурацію Джо Байдена през-зелебоб не запрошений, а Порошенко ледь не Найбажаніший Гість. Тому ти і маєш рацію, тільки гадаю, що не 70/30, а десь 85/15.
    Нажаль саме так.
    Михаил Степанов
      Михаил Степанов, 18.01.2021 22:13
    +4
    Denmark1107, 18.01.2021 21:37
    Для того, щоб мати якусь вагу і авторитет перед тим-іншим, потрібно обирати президента(тів) будь якої галузі чи інституції Мудрого Фахівця, Профі своєї справи, а не чувака з прошарку СТО, АТБ, АО. Чому Україна з Польщею вибороли ЧЄ-2012, а не нічим не гірше дует Хорватія/Угорщина? А тому, що тоді Г.Суркіс був віце прем'єром УЄФА, і Його голос вирішував що завгодно. А Павелко, та його недалекоглядне оточення, не те що мають якусь там ледь-ледь напівповагу, - це звичайні умовні директора умовних магазинів, котрих з причини аби хтось "призначили" керувати атомною субмариною. І як аналог-порівняння, що на інавгурацію Джо Байдена през-зелебоб не запрошений, а Порошенко ледь не Найбажаніший Гість. Тому ти і маєш рацію, тільки гадаю, що не 70/30, а десь 85/15.
    Заради обїективності треба додати що оте Павелко є однопартійцем Порошенко. Як він їм став? За яку сумму? Хто вигодонабувач? І чи міг би Павелко стати головою ФФУ як би не був у партії влади?
    Penal
      Penal, 18.01.2021 21:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Чтобы понимать суть кассации, с интересом ждём в прессе предыдущее решение УЭФА....В чем проблема или это страшная тайна ?.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.01.2021 21:37
    +5
    Alex86 1, 18.01.2021 20:10
    7О/3О шо кинут нас через х, но ... хотелось бы верить в лучшее, а так парадокс что смогли уцелеть в такой группе и так взять и тупо пробросить
    Для того, щоб мати якусь вагу і авторитет перед тим-іншим, потрібно обирати президента(тів) будь якої галузі чи інституції Мудрого Фахівця, Профі своєї справи, а не чувака з прошарку СТО, АТБ, АО. Чому Україна з Польщею вибороли ЧЄ-2012, а не нічим не гірше дует Хорватія/Угорщина? А тому, що тоді Г.Суркіс був віце прем'єром УЄФА, і Його голос вирішував що завгодно. А Павелко, та його недалекоглядне оточення, не те що мають якусь там ледь-ледь напівповагу, - це звичайні умовні директора умовних магазинів, котрих з причини аби хтось "призначили" керувати атомною субмариною. І як аналог-порівняння, що на інавгурацію Джо Байдена през-зелебоб не запрошений, а Порошенко ледь не Найбажаніший Гість. Тому ти і маєш рацію, тільки гадаю, що не 70/30, а десь 85/15.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 20:10
    +12
    7О/3О шо кинут нас через х, но ... хотелось бы верить в лучшее, а так парадокс что смогли уцелеть в такой группе и так взять и тупо пробросить
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 18.01.2021 21:19
    +11
    Alex86 1, 18.01.2021 20:10
    7О/3О шо кинут нас через х, но ... хотелось бы верить в лучшее, а так парадокс что смогли уцелеть в такой группе и так взять и тупо пробросить
    А ще смішніше, що забий Рамос хоч 1 з 2 пенальті й ми навіть з тех. поразкою залишились в еліті. Одним словом сценарій для Голлівуду.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 18.01.2021 21:37
    +5
    Alex86 1, 18.01.2021 20:10
    7О/3О шо кинут нас через х, но ... хотелось бы верить в лучшее, а так парадокс что смогли уцелеть в такой группе и так взять и тупо пробросить
    Для того, щоб мати якусь вагу і авторитет перед тим-іншим, потрібно обирати президента(тів) будь якої галузі чи інституції Мудрого Фахівця, Профі своєї справи, а не чувака з прошарку СТО, АТБ, АО. Чому Україна з Польщею вибороли ЧЄ-2012, а не нічим не гірше дует Хорватія/Угорщина? А тому, що тоді Г.Суркіс був віце прем'єром УЄФА, і Його голос вирішував що завгодно. А Павелко, та його недалекоглядне оточення, не те що мають якусь там ледь-ледь напівповагу, - це звичайні умовні директора умовних магазинів, котрих з причини аби хтось "призначили" керувати атомною субмариною. І як аналог-порівняння, що на інавгурацію Джо Байдена през-зелебоб не запрошений, а Порошенко ледь не Найбажаніший Гість. Тому ти і маєш рацію, тільки гадаю, що не 70/30, а десь 85/15.
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 18.01.2021 22:24
    +4
    Суд Лозаны...против Швейцарии...
    Мне кажется проще в Берлине отсудить вывезеный с Украины чернозем во время войны
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 18.01.2021 22:13
    +4
    Denmark1107, 18.01.2021 21:37
    Для того, щоб мати якусь вагу і авторитет перед тим-іншим, потрібно обирати президента(тів) будь якої галузі чи інституції Мудрого Фахівця, Профі своєї справи, а не чувака з прошарку СТО, АТБ, АО. Чому Україна з Польщею вибороли ЧЄ-2012, а не нічим не гірше дует Хорватія/Угорщина? А тому, що тоді Г.Суркіс був віце прем'єром УЄФА, і Його голос вирішував що завгодно. А Павелко, та його недалекоглядне оточення, не те що мають якусь там ледь-ледь напівповагу, - це звичайні умовні директора умовних магазинів, котрих з причини аби хтось "призначили" керувати атомною субмариною. І як аналог-порівняння, що на інавгурацію Джо Байдена през-зелебоб не запрошений, а Порошенко ледь не Найбажаніший Гість. Тому ти і маєш рацію, тільки гадаю, що не 70/30, а десь 85/15.
    Заради обїективності треба додати що оте Павелко є однопартійцем Порошенко. Як він їм став? За яку сумму? Хто вигодонабувач? І чи міг би Павелко стати головою ФФУ як би не був у партії влади?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 22:20
    +2
    DK1961, 18.01.2021 22:19
    Ну это же не за ахметку биться... павелки зато а Швейцарию прокатится, погулять от души. А на Украину ИМ нас. ..ть. Причем давно
    если глубоко капнуть, то ... может х с ним с тем турниром товарняков?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 22:16
    +2
    Vladislav Pohily, 18.01.2021 21:19
    А ще смішніше, що забий Рамос хоч 1 з 2 пенальті й ми навіть з тех. поразкою залишились в еліті. Одним словом сценарій для Голлівуду.
    З іншого боку, ну й х з ними, нехай викинули штучно, але ж ми все одно туди пройдемо знов!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 22:15
    +2
    Denmark1107, 18.01.2021 21:37
    Для того, щоб мати якусь вагу і авторитет перед тим-іншим, потрібно обирати президента(тів) будь якої галузі чи інституції Мудрого Фахівця, Профі своєї справи, а не чувака з прошарку СТО, АТБ, АО. Чому Україна з Польщею вибороли ЧЄ-2012, а не нічим не гірше дует Хорватія/Угорщина? А тому, що тоді Г.Суркіс був віце прем'єром УЄФА, і Його голос вирішував що завгодно. А Павелко, та його недалекоглядне оточення, не те що мають якусь там ледь-ледь напівповагу, - це звичайні умовні директора умовних магазинів, котрих з причини аби хтось "призначили" керувати атомною субмариною. І як аналог-порівняння, що на інавгурацію Джо Байдена през-зелебоб не запрошений, а Порошенко ледь не Найбажаніший Гість. Тому ти і маєш рацію, тільки гадаю, що не 70/30, а десь 85/15.
    Нажаль саме так.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 18.01.2021 20:07
    +2
    С уваженьем , дата , подпись ,
    отвечайте , а не то -
    если вы не отзовётесь ,
    мы напишем в Спортлото ...
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 19.01.2021 13:49
    +1
    Читаю коменты и лишний убеждаюсь в полном негилизме и правовой неграмотности нашего народа.Ребята, у них , в Швейцарии люди живут по ЗАКОНАМ! Эту у нас в Украине все в плюют на всех и вся, привыкли решать любые вопросы через влиятельных друзей или за деньги, наши люди, и в футболе тоже, погрязли в коррупции, взятках, мошенничестве на всех уровнях...Павелка и его ОПГ не могут жить по другому, им даже в голову не приходит мысль, что где-то кто-то может жить по законам, всех меряют по мере своей распущенности, а она к них - зашкаливает.
    DK1961
    online
      DK1961, 18.01.2021 22:19
    +1
    Ну это же не за ахметку биться... павелки зато а Швейцарию прокатится, погулять от души. А на Украину ИМ нас. ..ть. Причем давно
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.01.2021 16:05
    0
    Александр Науменко, 19.01.2021 15:32
    Тому павелки і не показують нам текст рІшення УЭФА
    https://www.uefa.com/insideuefa/disciplinary/updates/0263-10f07669c421-a1b7
    e2cc6859-1000--ab-switzerland-v-ukraine/
    шукайте на сайті УЄФА
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 19.01.2021 15:34
    0
    Александр Науменко, 19.01.2021 15:32
    Тому павелки і не показують нам текст рІшення УЭФА
    Перепрошую, цей текст на пост Володимира.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 19.01.2021 15:32
    0
    Микола Унгурян, 19.01.2021 15:07
    так не запрошений Порох, з огляду на карантин то запрошені лише члени Конгресу і по 1 людині можуть з собою привести, така типу узаконена корупція. Якщо Порох і купить в когось квиток, що швидше всього і буде, то це жодним чином не впливає на відношення США до України.
    Доречі, на плівках Дкеркача чути було відношення Байдена до Пороха і хто як до кого говорив. Так що сумніваюся що будуть якісь суттєві зміни в американській політиці щодо України.
    Тому павелки і не показують нам текст рІшення УЭФА
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.01.2021 15:09
    0
    навряд чи щось доведуть, і враховуючи що з березня починається відбір на ЧС-22, то навряд чи зможуть переграти
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.01.2021 15:07
    0
    Denmark1107, 18.01.2021 21:37
    Для того, щоб мати якусь вагу і авторитет перед тим-іншим, потрібно обирати президента(тів) будь якої галузі чи інституції Мудрого Фахівця, Профі своєї справи, а не чувака з прошарку СТО, АТБ, АО. Чому Україна з Польщею вибороли ЧЄ-2012, а не нічим не гірше дует Хорватія/Угорщина? А тому, що тоді Г.Суркіс був віце прем'єром УЄФА, і Його голос вирішував що завгодно. А Павелко, та його недалекоглядне оточення, не те що мають якусь там ледь-ледь напівповагу, - це звичайні умовні директора умовних магазинів, котрих з причини аби хтось "призначили" керувати атомною субмариною. І як аналог-порівняння, що на інавгурацію Джо Байдена през-зелебоб не запрошений, а Порошенко ледь не Найбажаніший Гість. Тому ти і маєш рацію, тільки гадаю, що не 70/30, а десь 85/15.
    так не запрошений Порох, з огляду на карантин то запрошені лише члени Конгресу і по 1 людині можуть з собою привести, така типу узаконена корупція. Якщо Порох і купить в когось квиток, що швидше всього і буде, то це жодним чином не впливає на відношення США до України.
    Доречі, на плівках Дкеркача чути було відношення Байдена до Пороха і хто як до кого говорив. Так що сумніваюся що будуть якісь суттєві зміни в американській політиці щодо України.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 19.01.2021 15:04
    0
    Denmark1107, 18.01.2021 23:03
    Тобто? Ти/Ви хочеш сказати, що Павелко був членом партії БПП, чи сьогоднішньої Партії ЄС? В ЄС цього чувачка точно немає.
    Перепрошую, але я про таку гіпер-новину вперше чую. Наскільки я знаю, то ця футбольна випадковість ПавелкА завжди був і є приХЕрником каsaпо-гнидних кодляків майбоха і оп-із-де-же.
    був, саме від БПП він дупутатствував 2014-19 роки. Правда до того ще й від БЮТ був дупутатом 2012-14 роки
    Те що він прихильний до ригівської сволоти, так то питання до лідерів БПП, що вони за бабки всяке гімно в список брали (але це, на жаль, давня українська народна традиція )
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.01.2021 11:35
    0
    У России забрали флаг и гимн на спортивных соревнованиях калибра ЧМ,
    У Беларуси проведение ЧМ по хоккею,
    У Украины место в Лиге Наций по футболу.
    И всё "товарищи" сидящие в Швейцарии.
    Все мы для них на одно лицо.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 18.01.2021 23:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Игорь Келбас, 18.01.2021 20:12
    Ничего там не докажете...
    Молчал бы.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.01.2021 22:29
    0
    fifadinamo, 18.01.2021 22:24
    Суд Лозаны...против Швейцарии...
    Мне кажется проще в Берлине отсудить вывезеный с Украины чернозем во время войны
    а совки обратно не догадались победив вывести его по ж/д думаешь?