Борца, который бросал Усику вызов, уволили из Олимпийского колледжа

Богдан Грицай и его коллега Дмитрий Несвятипаска считают, что решение принято незаконно

Борца, который бросал Усику вызов, уволили из Олимпийского колледжа
© YouTube. Богдан Грицай

Украинских борцов вольного стиля Богдана Грицая и Дмитрия Несвятипаску уволили с должностей преподавателей олимпийского колледжа имени Ивана Поддубного в Киеве.
 
«Московские агенты всегда пытались влиять на мировоззрение молодого поколения через спорт и образование. К сожалению, реванш состоялся. Спасибо всем, кто был рядом и поддерживал! Борьба продолжается», – написал Несвятипаска в соцсетях.
 
Богдан Грицай известен тем, что вызвал Александра Усика на бой без правил после провокационного ролика от известного боксера. Усик вызов не принял.

 

Ми завжди робили свою роботу якісно і з повною віддачею.Тільки за 2019 рік до початку пандемії вихованці нашого...

Опубликовано Богданом Грицаем Вторник, 12 января 2021 г.
 

Сьогодні мене та Bohdan Hrytsai незаконно звільнили з Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Як і всі класичні...

Опубликовано Димой Несвятипаской Вторник, 12 января 2021 г.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook

(19 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    REALIST
    online
      REALIST, 13.01.2021 23:35
    -1
    Al Zolo, 13.01.2021 00:07
    Теперь Бодя после тупого хайпа будет Уса искать с дробовиком.... Недалекие люди недалеки во всем
    Хто ти таке, щоб їх оцінювати? Вони для України зробили (і в спорті, і в суспільному житті) в сто раз більше, ніж ти - диванний мокшебурят...
    Павел Павленко
      Павел Павленко, 13.01.2021 15:57
    +11
    Тримайтеся хлопці.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 13.01.2021 14:57
    +4
    Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 10:33
    З неба сам взяв?? Дурню, я до Зеленського вобше відношення немаю-тут гноблю вишивату, так як їй крити нема чим.. Ты читав свій маразм?? Так банально ще раз для яйцеголових-заруби собі на носі:держава в нас неформує ціноутворення, це або монополіста або місцева влада, а на місці автолюбителіа я вообще мовчав бы бо їхня борзота і вседозволенність на дорогах...
    Еще раз, для тупого зебилья.
    1) Это официальная статистика.
    2) Это все господряды, стало быть прямая коррупция в министерстве инфраструктуры.
    3) Господи, государство не формирует цены? А ты ничего не слышал о НКРЭ? О законе о регулировании тарифов? Законе о ценах и ценообразования? О государственной ценовой политике?
    Деб...л, за дороги общегосударственного подчинения и выше, за их ремонт платит КАЖДЫЙ из бюджета.
    Зебил, ты настолько туп, что даже неудобно за тебя
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 13.01.2021 12:39
    +6
    Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 02:12
    І от почитай трішечки хто насправді такий Льоша Гончаренко, тоді пиздякати будеш про проросійські сили:член партії Ригів, Майданівців називав фашистами, в Крыму просив Путіна ввести війська і називав ісконною територією Крим саме російським, невіриш-найди його інтерв'ю з Соколовою.. І хоч іноді думай мізками.. Вас головою пхаєш в правду, а ви далі слухаєте "канал чесних новин" і інші канали, що Порох викупив в Курченка, поки людей на Майдані розстрелювали(доречі теж факт))
    А Кива был в 2014 году патриотом, а сейчас в ОПэЗдэЖэ состоит. И что дальше?
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 13.01.2021 12:35
    +12
    Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 10:33
    З неба сам взяв?? Дурню, я до Зеленського вобше відношення немаю-тут гноблю вишивату, так як їй крити нема чим.. Ты читав свій маразм?? Так банально ще раз для яйцеголових-заруби собі на носі:держава в нас неформує ціноутворення, це або монополіста або місцева влада, а на місці автолюбителіа я вообще мовчав бы бо їхня борзота і вседозволенність на дорогах...
    Украинский язык с русскими буквами? Товарищ майор, Вы спалились
    Ас Милан Чемпіон
    online
      Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 10:33
    -9
    Сергей 1, 13.01.2021 07:55
    Все что нужно знать о зебилах и уровне коррупции сейчас. Стоимость одного километра дороги подорожала с приходом Зебила в 2,1 раза, при этом цена основного сырья - битума, подешевела на 40%. Т.е. коррупционная составляющая при зебилье увеличилась В ТРИ РАЗА. Все, занавес.
    З неба сам взяв?? Дурню, я до Зеленського вобше відношення немаю-тут гноблю вишивату, так як їй крити нема чим.. Ты читав свій маразм?? Так банально ще раз для яйцеголових-заруби собі на носі:держава в нас неформує ціноутворення, це або монополіста або місцева влада, а на місці автолюбителіа я вообще мовчав бы бо їхня борзота і вседозволенність на дорогах...
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 13.01.2021 07:55
    +9
    Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 01:55
    Емм, логіка.. А Порох уже типу не міліардер?? Тут питання в справах саме Пороха, а не в Зеленському і тд.. Те, що борець спонсорувався Порохом даже канал чесних новин казав.. А його брєд і наїзди як вчителя фізкультури просто сміхотворні)) про Пороха говорить ввод кума Путіна в двостороння групу по Донбасі, і його реформа судова, прокуратури, поліції.. За Закон лише Савченко він має сидіти-скільки вбивць, злочинців тепер випускають через те, що дибіл и сформували закон.. Так що дарма винуватиш тих, кого невлаштовує такий хреновенький президент як Порошенко(додамо його польоти як головнокомандуючого і вистачить
    Все что нужно знать о зебилах и уровне коррупции сейчас. Стоимость одного километра дороги подорожала с приходом Зебила в 2,1 раза, при этом цена основного сырья - битума, подешевела на 40%. Т.е. коррупционная составляющая при зебилье увеличилась В ТРИ РАЗА. Все, занавес.
    Ас Милан Чемпіон
    online
      Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 02:12
    -14
    vizuals, 13.01.2021 01:09
    Наголосували. Цим 73% ледве в вуха не кричали про реванш олігархату змішанного с промацковскими гнидами. Так ні, Пороха їм треба було прибрати за "розкрадання країни"
    І от почитай трішечки хто насправді такий Льоша Гончаренко, тоді пиздякати будеш про проросійські сили:член партії Ригів, Майданівців називав фашистами, в Крыму просив Путіна ввести війська і називав ісконною територією Крим саме російським, невіриш-найди його інтерв'ю з Соколовою.. І хоч іноді думай мізками.. Вас головою пхаєш в правду, а ви далі слухаєте "канал чесних новин" і інші канали, що Порох викупив в Курченка, поки людей на Майдані розстрелювали(доречі теж факт))
    Ас Милан Чемпіон
    online
      Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 02:03
    -16
    Andy Chak, 13.01.2021 01:03
    ватні коментатори тут як тут, мозгів, як у канарєйки сперми)))
    Андрюша, ты не родиш даного персонажа случайно?? З яких мізків ти вздумав ту херню шо написав?? Ну я тобі можу обґрунтувати за що їх насправді поперли і шо як викладач він немав права робити, порушивши пряму субординацію щей до Міністра, шось там гавкати, прикидаючись заслугами яких неіснує(ше дітей втянув в свої розбірки). Трішки почитай Кодекси і помізкуй на що два фрукта наговорил.. Тут не йде розмова про політику-тут про здоровый глузд і цивільне право.. Я більше скажу-в Європейських країнах борець уже затасканий в судах був бище за Усика, не те, шо за останній конфлікт.. Так як даний персонаж за власні слова невідповідає
    Ас Милан Чемпіон
    online
      Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 01:55
    -17
    vizuals, 13.01.2021 01:09
    Наголосували. Цим 73% ледве в вуха не кричали про реванш олігархату змішанного с промацковскими гнидами. Так ні, Пороха їм треба було прибрати за "розкрадання країни"
    Емм, логіка.. А Порох уже типу не міліардер?? Тут питання в справах саме Пороха, а не в Зеленському і тд.. Те, що борець спонсорувався Порохом даже канал чесних новин казав.. А його брєд і наїзди як вчителя фізкультури просто сміхотворні)) про Пороха говорить ввод кума Путіна в двостороння групу по Донбасі, і його реформа судова, прокуратури, поліції.. За Закон лише Савченко він має сидіти-скільки вбивць, злочинців тепер випускають через те, що дибіл и сформували закон.. Так що дарма винуватиш тих, кого невлаштовує такий хреновенький президент як Порошенко(додамо його польоти як головнокомандуючого і вистачить
    vizuals
    online
      vizuals, 13.01.2021 01:09
    +11
    Наголосували. Цим 73% ледве в вуха не кричали про реванш олігархату змішанного с промацковскими гнидами. Так ні, Пороха їм треба було прибрати за "розкрадання країни"
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.01.2021 01:03
    +22
    ватні коментатори тут як тут, мозгів, як у канарєйки сперми)))
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 13.01.2021 00:07
    -20
    Теперь Бодя после тупого хайпа будет Уса искать с дробовиком.... Недалекие люди недалеки во всем
    Ас Милан Чемпіон
    online
      Ас Милан Чемпіон, 12.01.2021 23:55
    -23
    Клоуни два)) ну просто собі багато дозволяли, скромнішим бути нада трішечки)) бо якшо послухати їх ролики можна за голову взятись)) да мы уже виховали чемпіона країни на ОІ їдемо ЧЄ виграли... І пофіг шо в віці 14-15років..але помпезності на робимо... Зразу видно спонсорів цього спектаклю
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 13.01.2021 01:03
    +22
    ватні коментатори тут як тут, мозгів, як у канарєйки сперми)))
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 13.01.2021 12:35
    +12
    Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 10:33
    З неба сам взяв?? Дурню, я до Зеленського вобше відношення немаю-тут гноблю вишивату, так як їй крити нема чим.. Ты читав свій маразм?? Так банально ще раз для яйцеголових-заруби собі на носі:держава в нас неформує ціноутворення, це або монополіста або місцева влада, а на місці автолюбителіа я вообще мовчав бы бо їхня борзота і вседозволенність на дорогах...
    Украинский язык с русскими буквами? Товарищ майор, Вы спалились
    Павел Павленко
      Павел Павленко, 13.01.2021 15:57
    +11
    Тримайтеся хлопці.
    vizuals
    online
      vizuals, 13.01.2021 01:09
    +11
    Наголосували. Цим 73% ледве в вуха не кричали про реванш олігархату змішанного с промацковскими гнидами. Так ні, Пороха їм треба було прибрати за "розкрадання країни"
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 13.01.2021 07:55
    +9
    Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 01:55
    Емм, логіка.. А Порох уже типу не міліардер?? Тут питання в справах саме Пороха, а не в Зеленському і тд.. Те, що борець спонсорувався Порохом даже канал чесних новин казав.. А його брєд і наїзди як вчителя фізкультури просто сміхотворні)) про Пороха говорить ввод кума Путіна в двостороння групу по Донбасі, і його реформа судова, прокуратури, поліції.. За Закон лише Савченко він має сидіти-скільки вбивць, злочинців тепер випускають через те, що дибіл и сформували закон.. Так що дарма винуватиш тих, кого невлаштовує такий хреновенький президент як Порошенко(додамо його польоти як головнокомандуючого і вистачить
    Все что нужно знать о зебилах и уровне коррупции сейчас. Стоимость одного километра дороги подорожала с приходом Зебила в 2,1 раза, при этом цена основного сырья - битума, подешевела на 40%. Т.е. коррупционная составляющая при зебилье увеличилась В ТРИ РАЗА. Все, занавес.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 13.01.2021 12:39
    +6
    Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 02:12
    І от почитай трішечки хто насправді такий Льоша Гончаренко, тоді пиздякати будеш про проросійські сили:член партії Ригів, Майданівців називав фашистами, в Крыму просив Путіна ввести війська і називав ісконною територією Крим саме російським, невіриш-найди його інтерв'ю з Соколовою.. І хоч іноді думай мізками.. Вас головою пхаєш в правду, а ви далі слухаєте "канал чесних новин" і інші канали, що Порох викупив в Курченка, поки людей на Майдані розстрелювали(доречі теж факт))
    А Кива был в 2014 году патриотом, а сейчас в ОПэЗдэЖэ состоит. И что дальше?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 13.01.2021 14:57
    +4
    Ас Милан Чемпіон, 13.01.2021 10:33
    З неба сам взяв?? Дурню, я до Зеленського вобше відношення немаю-тут гноблю вишивату, так як їй крити нема чим.. Ты читав свій маразм?? Так банально ще раз для яйцеголових-заруби собі на носі:держава в нас неформує ціноутворення, це або монополіста або місцева влада, а на місці автолюбителіа я вообще мовчав бы бо їхня борзота і вседозволенність на дорогах...
    Еще раз, для тупого зебилья.
    1) Это официальная статистика.
    2) Это все господряды, стало быть прямая коррупция в министерстве инфраструктуры.
    3) Господи, государство не формирует цены? А ты ничего не слышал о НКРЭ? О законе о регулировании тарифов? Законе о ценах и ценообразования? О государственной ценовой политике?
    Деб...л, за дороги общегосударственного подчинения и выше, за их ремонт платит КАЖДЫЙ из бюджета.
    Зебил, ты настолько туп, что даже неудобно за тебя