Абу-Даби. Костюк деклассировала Зиданшек на пути в четвертьфинал

Украинка отдала сопернице всего два гейма

Абу-Даби. Костюк деклассировала Зиданшек на пути в четвертьфинал
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

Третья ракетка Украины Марта Костюк (№99 WTA) продолжает побеждать на турнире WTA 500 в Абу-Даби.
 
В матче третьего круга 18-летняя украинка разобралась с Тамарой Зиданшек из Словении (№87 WTA).
 
Абу-Даби. Третий круг
Марта Костюк (Украина) – Тамара Зиданшек (Словения) – 6:1, 6:1

Сегодня у Марты получалось все или практически все. С самого начала она захватила инициативу, играла очень активно, постоянно осуществляя давление на соперницу. Зиданшек пыталась остро отвечать, но держать настолько высокий уровень у нее никак не получалось, тем более в защите Костюк отрабатывала не хуже, чем в атаке. Это еще и выливалось в частые невынужденные ошибки от словенки, которые лишь ускорили неизбежное.
 
Сценарий обоих сетов был практически одинаковым. На каждые два выигранных очка Мартой приходилось одно от Зиданшек. При таком раскладе украинка очень легко выигрывала практически все геймы. На своей подаче она ни разу не позволила сопернице даже дойти до брейкпоинта. Для матчей Костюк это что-то невообразимое, прогресс идет семимильными шагами.


 
Небольшие намеки на возможную интригу были в самой концовке, но лишь фрагментарно, когда Марта несколько раз ошиблась от волнения. В целом же сегодня Зиданшек получила мастер-класс, а мы надежду на большие победы, которые ждут Костюк в будущем. До потенциального реванша со Свитолиной осталось выиграть три матча на двоих. Посмотреть на это очень бы хотелось.
 
Отметим, что Марта впервые вышла в четвертьфинал на турнирах данной категории (ранее Premier).
 
В следующем раунде Костюк сразится против испанки Сары Соррибес Тормо (№66 WTA).
 
Также сегодня свой матч третьего круга проведет Элина Свитолина.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(30 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    A.V.
      A.V., 10.01.2021 15:06
    0
    Здається, Марта знову стає справжньою КОСТЮК. Принаймні, стержень повернувся. Спортивної злості хоч відбавляй, гра набула різноманітних кольорів. Словенку проїхала бульдозером, неначе грала наодинці. Молодчинка, одним словом. Вражаюче повернення до минулої форми. За наступний матч тепер взагалі не лячно. Дратиме, як Сидір козу... Чекаємо Світольку.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 10.01.2021 14:04
    0
    Stanislav Matusevych, 10.01.2021 12:52
    Знову, ясна річ, спав у такий час, і зараз у шоці від результату. Невже Марта, нарешті, на високому рівні провела весь матч? Добре, значить, прогрес є. Головне, щоб така вдала гра не призвела до шапкозакидацтва з Соррібес Тормо. Адже Марта тенісистка непрогнозована. Але молодець, оновлює свої рекорди. І має шанси вийти аж у півфінал.
    На рутрекері є запис по гарячим слідам
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.01.2021 13:58
    +6
    Sit Simurg, 10.01.2021 13:44
    )
    Как можно спать в 8:00 ..)
    Удачи Марте !
    Но, мой прогноз - титул возьмёт или Элина или Сакари ...
    Як можна не спати о 8.00?)) Ніколи не міг зрозуміти жайворонків)
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 13:55
    0
    Stanislav Matusevych, 10.01.2021 12:52
    Знову, ясна річ, спав у такий час, і зараз у шоці від результату. Невже Марта, нарешті, на високому рівні провела весь матч? Добре, значить, прогрес є. Головне, щоб така вдала гра не призвела до шапкозакидацтва з Соррібес Тормо. Адже Марта тенісистка непрогнозована. Але молодець, оновлює свої рекорди. І має шанси вийти аж у півфінал.
    На БТУ є нарізка на 8хв..там можна зрозуміти весь хід подій
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 10.01.2021 13:44
    -1
    Stanislav Matusevych, 10.01.2021 12:52
    Знову, ясна річ, спав у такий час, і зараз у шоці від результату. Невже Марта, нарешті, на високому рівні провела весь матч? Добре, значить, прогрес є. Головне, щоб така вдала гра не призвела до шапкозакидацтва з Соррібес Тормо. Адже Марта тенісистка непрогнозована. Але молодець, оновлює свої рекорди. І має шанси вийти аж у півфінал.
    )
    Как можно спать в 8:00 ..)
    Удачи Марте !
    Но, мой прогноз - титул возьмёт или Элина или Сакари ...
    alefteev77
      alefteev77, 10.01.2021 13:40
    -4
    Vlad Rasevski, 10.01.2021 09:08
    Марта потенциал- сумашедший, по таланту данные - минумум в первой пятёрке лучших теннисисток мира! Нужно в себя верить самой- это конечно - хороший психолог, думаю точно не мама!
    Тут є ціла секта ... яка постійно рекомендує Марті психолога От Світоліна знайшла і вже видно результати... правда поки лише в Tik Tok.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.01.2021 12:52
    +6
    Знову, ясна річ, спав у такий час, і зараз у шоці від результату. Невже Марта, нарешті, на високому рівні провела весь матч? Добре, значить, прогрес є. Головне, щоб така вдала гра не призвела до шапкозакидацтва з Соррібес Тормо. Адже Марта тенісистка непрогнозована. Але молодець, оновлює свої рекорди. І має шанси вийти аж у півфінал.
    vizuals
    online
      vizuals, 10.01.2021 12:18
    -1
    Так і до топ 10 дотопати можна
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 10.01.2021 11:23
    +2
    Sit Simurg, 10.01.2021 11:17
    Надеюсь !
    Если выиграет следующий матч у Тормо или Гасановой - будет №78 !
    Тормо
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 10.01.2021 11:17
    0
    Александр Науменко, 10.01.2021 10:23
    Є ТОП-90! Далі буде.
    Надеюсь !
    Если выиграет следующий матч у Тормо или Гасановой - будет №78 !
    fedd1979
    online
      fedd1979, 10.01.2021 10:51
    +20
    Vlad Rasevski, 10.01.2021 09:08
    Марта потенциал- сумашедший, по таланту данные - минумум в первой пятёрке лучших теннисисток мира! Нужно в себя верить самой- это конечно - хороший психолог, думаю точно не мама!
    Опа, апять двадцать пять. Хто вже тільки з наших не був "за потенціалом" і не тільки в 5-ці, але й першою... Скільки вже нашим вболівальником такої шапкозакидацької лабуди написано. Для цього тільки одну гру спокійно виграти. Марті багато чого ще потрібно набути, щоб бути в топах. Але хочеться вірити, що їй вдасться
    Sashamar
      Sashamar, 10.01.2021 10:50
    +6
    "Фантомас разбушевался"
    Дуже радий, що помилився стосовно фізичної форми Марти. І чвертьфінал, там скоріш за все буде Соррібес, їй цілком до снаги. Аби тільки голова не запаморочилась.
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:49
    -1
    kollekciy, 10.01.2021 10:41
    Я про це чув, та чикав їхньої зустрічі ще коли Марта прилетіла в Дубай.
    Хто робив останню фотку з інстаграм Адрееску так і навпаки-фото з пляжу((але з Б'янкою обережніше нада, бо вона по девочкам😉😎😆
    kollekciy
      kollekciy, 10.01.2021 10:41
    +4
    Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:20
    Марта ще з юніорів дружить як з Бадосою так і Адрееску, шей Новый рік разом відмічали...
    Я про це чув, та чикав їхньої зустрічі ще коли Марта прилетіла в Дубай.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 10.01.2021 10:38
    +7
    Дівчата,підтримуйте своїмі перемогами,Даяну,їй зараз дуже важко.Марті бажаю прорватися як можно глубже в першої сотні!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 10.01.2021 10:23
    +10
    Є ТОП-90! Далі буде.
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:22
    +9
    Молодчина, шикарна і впевнена гра
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:22
    +6
    sv_2000, 10.01.2021 09:06
    Молодчина Марта! Если не считать необъяснимого провала во втором сете прошлого матча, то уверенно вынесла двух разных по стилю соперниц. Интересно будет посмотреть нынешнюю Марту на фоне топа. Надеюсь, в полуфинале посмотрим
    П.С.
    Марте надо дополнительно выставиться своему тренеру по физио...Просто летает по корту!
    Ну Флокатіса топ фізіо і дуже багато займався з Мартою і Циципасом.. Марта просто додала в швидкості руху по корті
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:20
    +5
    kollekciy, 10.01.2021 09:27
    Бьянка з слабачками не тренується, Марта намагається тримати марку. Нарешті повертається та Марта яка лякала навіть Осаку. Марті можливо потрібно буде замінити "Легенду" Даяну.
    Марта ще з юніорів дружить як з Бадосою так і Адрееску, шей Новый рік разом відмічали...
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 10.01.2021 10:20
    +8
    Отлично, проходит соперниц выше себя рейтингом.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 10.01.2021 10:51
    +20
    Vlad Rasevski, 10.01.2021 09:08
    Марта потенциал- сумашедший, по таланту данные - минумум в первой пятёрке лучших теннисисток мира! Нужно в себя верить самой- это конечно - хороший психолог, думаю точно не мама!
    Опа, апять двадцать пять. Хто вже тільки з наших не був "за потенціалом" і не тільки в 5-ці, але й першою... Скільки вже нашим вболівальником такої шапкозакидацької лабуди написано. Для цього тільки одну гру спокійно виграти. Марті багато чого ще потрібно набути, щоб бути в топах. Але хочеться вірити, що їй вдасться
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.01.2021 09:45
    +17
    Літала по корту наче ластівка.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 10.01.2021 09:04
    +15
    молодець !
    axylinam
    online
      axylinam, 10.01.2021 09:04
    +15
    Просто отлично,аж не верится,что без валидола,вот так бы всегда,без особых нервов и истерик
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 10.01.2021 09:02
    +15
    Марта - умница, без нервов сегодня
    kollekciy
      kollekciy, 10.01.2021 09:27
    +14
    Бьянка з слабачками не тренується, Марта намагається тримати марку. Нарешті повертається та Марта яка лякала навіть Осаку. Марті можливо потрібно буде замінити "Легенду" Даяну.
    kollekciy
      kollekciy, 10.01.2021 09:10
    +13
    Марту з Перемогою. Сьогодні просто "Професор", навіть без криків та нервів вболівальників. Еліні можна вже хвилюватися трохи. Питання тільки що там за Гасанова така сильна.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.01.2021 09:06
    +13
    Молодчина Марта! Если не считать необъяснимого провала во втором сете прошлого матча, то уверенно вынесла двух разных по стилю соперниц. Интересно будет посмотреть нынешнюю Марту на фоне топа. Надеюсь, в полуфинале посмотрим
    П.С.
    Марте надо дополнительно выставиться своему тренеру по физио...Просто летает по корту!
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.01.2021 10:23
    +10
    Є ТОП-90! Далі буде.
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:22
    +9
    Молодчина, шикарна і впевнена гра
    Lex Aries
      Lex Aries, 10.01.2021 10:14
    +9
    kollekciy, 10.01.2021 09:27
    Бьянка з слабачками не тренується, Марта намагається тримати марку. Нарешті повертається та Марта яка лякала навіть Осаку. Марті можливо потрібно буде замінити "Легенду" Даяну.
    Марта - умничкка!!! А вот за Даяну обидно, так сдать за последний год, а теперь еще и допинг(
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 10.01.2021 10:20
    +8
    Отлично, проходит соперниц выше себя рейтингом.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 10.01.2021 10:38
    +7
    Дівчата,підтримуйте своїмі перемогами,Даяну,їй зараз дуже важко.Марті бажаю прорватися як можно глубже в першої сотні!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.01.2021 13:58
    +6
    Sit Simurg, 10.01.2021 13:44
    )
    Как можно спать в 8:00 ..)
    Удачи Марте !
    Но, мой прогноз - титул возьмёт или Элина или Сакари ...
    Як можна не спати о 8.00?)) Ніколи не міг зрозуміти жайворонків)
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.01.2021 12:52
    +6
    Знову, ясна річ, спав у такий час, і зараз у шоці від результату. Невже Марта, нарешті, на високому рівні провела весь матч? Добре, значить, прогрес є. Головне, щоб така вдала гра не призвела до шапкозакидацтва з Соррібес Тормо. Адже Марта тенісистка непрогнозована. Але молодець, оновлює свої рекорди. І має шанси вийти аж у півфінал.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 10.01.2021 10:50
    +6
    "Фантомас разбушевался"
    Дуже радий, що помилився стосовно фізичної форми Марти. І чвертьфінал, там скоріш за все буде Соррібес, їй цілком до снаги. Аби тільки голова не запаморочилась.
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:22
    +6
    sv_2000, 10.01.2021 09:06
    Молодчина Марта! Если не считать необъяснимого провала во втором сете прошлого матча, то уверенно вынесла двух разных по стилю соперниц. Интересно будет посмотреть нынешнюю Марту на фоне топа. Надеюсь, в полуфинале посмотрим
    П.С.
    Марте надо дополнительно выставиться своему тренеру по физио...Просто летает по корту!
    Ну Флокатіса топ фізіо і дуже багато займався з Мартою і Циципасом.. Марта просто додала в швидкості руху по корті
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:20
    +5
    kollekciy, 10.01.2021 09:27
    Бьянка з слабачками не тренується, Марта намагається тримати марку. Нарешті повертається та Марта яка лякала навіть Осаку. Марті можливо потрібно буде замінити "Легенду" Даяну.
    Марта ще з юніорів дружить як з Бадосою так і Адрееску, шей Новый рік разом відмічали...
    kollekciy
      kollekciy, 10.01.2021 10:41
    +4
    Ас Милан Чемпіон, 10.01.2021 10:20
    Марта ще з юніорів дружить як з Бадосою так і Адрееску, шей Новый рік разом відмічали...
    Я про це чув, та чикав їхньої зустрічі ще коли Марта прилетіла в Дубай.
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 10.01.2021 09:08
    +3
    Марта потенциал- сумашедший, по таланту данные - минумум в первой пятёрке лучших теннисисток мира! Нужно в себя верить самой- это конечно - хороший психолог, думаю точно не мама!