Элина Свитолина – Екатерина Александрова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча третьего круга на турнире в Абу-Даби

Элина Свитолина – Екатерина Александрова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

В воскресенье, 10 января, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) продолжит выступления на турнире WTA 500 в Абу-Даби.
 
26-летняя украинка, посеянная на турнире под вторым номером, в матче третьего круга сразится с Екатериной Александровой из России (№33 WTA), которой организаторы выдали 17-й номер посева. Встреча состоится на центральном корте последним запуском после поединка Кенин – Путинцева. Ориентировочное время начала встречи – 16:00 по Киеву.

Ранее девушки играли один раз, победила украинка (Ролан Гаррос-2020).
 
В следующем раунде победительница встречи сразится с Вероникой Кудерметовой из России (№46 WTA).

Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу трансляции

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(27 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Observ45
      Observ45, 10.01.2021 19:46
    -1
    ukrop45, 10.01.2021 18:47
    А що ви хотіли? Еля в своєму стилі! Головне, щоб вистачило сил на чергову мордорку, а в півфіналі, надіюсь, Марта
    Що би я хотів, щоб як Халепа після трохи невдалого 17 в 18-19 кардинально поліпшила і гру, і фізику, і психіку, а далі здобула шлеми. Еліні бпжаю того ж, хоча поки не бачу передумв.
    grifon
      grifon, 10.01.2021 19:39
    0
    Еліна the man
    Володимир Семигайло
      Володимир Семигайло, 10.01.2021 19:09
    +1
    Denmark1107, 10.01.2021 18:40
    Сподіваюсь, що на наступній, якийсь там балалаєчниці кудерметовій, Еля не почне НАМ нерви лупцювати.
    Є сумний досвід на кубку кремля.
    A.V.
      A.V., 10.01.2021 19:00
    +4
    Натужно, але ж, як приємно видрала мордорку. Наче в Донбасі грала. І кулеметом по Елінці били, і гранатометом пробували, і гаубиці вганяли, а результат на табло (Какацапському). До речі (без гумору) Світолька розбуває вже 19 із 21 кацапеняток, якщо не зраджує моя статистика (ну може + чи - 1). Так тримати, Елінко!!! Додай в наступному турі ще одного збитого ЛЬОТЧИКА для моєї статистики. Ти зможеш, вірю!!!
    Sit Simurg
      Sit Simurg, 10.01.2021 18:54
    0
    Stanislav Matusevych, 10.01.2021 18:38
    Ох, Еліно, де ж на тебе моральні сили брати? Навіщо такий трилер влаштовувати, коли перемогти потрібно було значно швидше? А завтра грати ще з однією точно такою за стилем мордоркою.
    100 % - .. тоже такое ..
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 10.01.2021 18:49
    +1
    Єлька-русафобка!!! ДавИ их блд...!!!
    ukrop45
      ukrop45, 10.01.2021 18:47
    +3
    А що ви хотіли? Еля в своєму стилі! Головне, щоб вистачило сил на чергову мордорку, а в півфіналі, надіюсь, Марта
    Observ45
      Observ45, 10.01.2021 18:45
    +1
    Всіх із перемогою, проте бачу минулорічні проблеми залишилися.
    Vladdal
      Vladdal, 10.01.2021 18:42
    +3
    Sashamar, 10.01.2021 15:49
    Дарма Еліну поставили останньою. Кенін зараз не в найкращій формі, тобто у Путінцевой був шанс. У будь-якому разі очікувався трілер. От краще вони б грали останніми, щоб Еліна не чекала.
    Дарма? Ось вам и трiлер
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 10.01.2021 18:42
    +3
    Stanislav Matusevych, 10.01.2021 18:38
    Ох, Еліно, де ж на тебе моральні сили брати? Навіщо такий трилер влаштовувати, коли перемогти потрібно було значно швидше? А завтра грати ще з однією точно такою за стилем мордоркою.
    треба радіти, бо зазвичай мми звикли що Еліна в подібній ситуації програє. Сьогодні проявила сильний характер!
    Elis
      Elis, 10.01.2021 18:40
    +5
    Denmark1107, 10.01.2021 18:38
    Ой, лишенько ледь-ледь виграти у суперниці, котру півтора сета обігрувала на одній нозі.
    Інколи Світоліна мені нагадує українського виборця, де наступний крок йому створить проблеми, він все рівно його робить.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 10.01.2021 18:40
    +10
    Сподіваюсь, що на наступній, якийсь там балалаєчниці кудерметовій, Еля не почне НАМ нерви лупцювати.
    Kanarejka
      Kanarejka, 10.01.2021 18:39
    +9
    Вона це зробила!!! Знову!!!!!!
    vv691
      vv691, 10.01.2021 18:39
    +8
    МОЛОДЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    vv691
      vv691, 10.01.2021 18:39
    +9
    МОЛОДЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 10.01.2021 18:39
    +11
    Неймовірна перемога, і що приємно над ким
    nordi
      nordi, 10.01.2021 18:39
    +10
    SevaCherkago, 10.01.2021 18:37
    Дааа... Подавитесь, хэйтеры!!! Я верил, бля!!!! Эля, спасибо за интригу
    ТТТТАААККК!!! Супер теніс, інтрига до останнього. Оце нерви в Елі. І да, давіться і мучайтесь від печії
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.01.2021 18:38
    +15
    Ох, Еліно, де ж на тебе моральні сили брати? Навіщо такий трилер влаштовувати, коли перемогти потрібно було значно швидше? А завтра грати ще з однією точно такою за стилем мордоркою.
    Сергей Чёрный
      Сергей Чёрный, 10.01.2021 18:38
    +12
    Вот это матч , просто дух захватывает
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 10.01.2021 18:38
    +11
    Я один трішечки нерванув???
    Kanarejka
      Kanarejka, 09.01.2021 22:53
    +18
    І наступна також може бути росіянка?! Боже, скільки їх там?! Понаїхало...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 10.01.2021 18:38
    +15
    Ох, Еліно, де ж на тебе моральні сили брати? Навіщо такий трилер влаштовувати, коли перемогти потрібно було значно швидше? А завтра грати ще з однією точно такою за стилем мордоркою.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 10.01.2021 18:38
    +13
    Ой, лишенько ледь-ледь виграти у суперниці, котру півтора сета обігрувала на одній нозі.
    Інколи Світоліна мені нагадує українського виборця, де наступний крок йому створить проблеми, він все рівно його робить.
    Сергей Чёрный
      Сергей Чёрный, 10.01.2021 18:38
    +12
    Вот это матч , просто дух захватывает
    Elis
      Elis, 10.01.2021 17:36
    +12
    Ну бо спочатку дозволила повернутись в гру, а потім дозволила грати першим номером і творити що забажає
    Надії, що після вчорашнього раллі росіянці банально сил не вистачить. Але для цього її треба ганяти по корту, а не самій бігати(( А то надто вольготно почувається, все на ракетку отримуючи.
    Віктор Савчук
      Віктор Савчук, 10.01.2021 18:39
    +11
    Неймовірна перемога, і що приємно над ким
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 10.01.2021 18:38
    +11
    Я один трішечки нерванув???
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 10.01.2021 18:40
    +10
    Сподіваюсь, що на наступній, якийсь там балалаєчниці кудерметовій, Еля не почне НАМ нерви лупцювати.
    nordi
      nordi, 10.01.2021 18:39
    +10
    SevaCherkago, 10.01.2021 18:37
    Дааа... Подавитесь, хэйтеры!!! Я верил, бля!!!! Эля, спасибо за интригу
    ТТТТАААККК!!! Супер теніс, інтрига до останнього. Оце нерви в Елі. І да, давіться і мучайтесь від печії
    Kanarejka
      Kanarejka, 10.01.2021 18:39
    +9
    Вона це зробила!!! Знову!!!!!!
    vv691
      vv691, 10.01.2021 18:39
    +9
    МОЛОДЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    sarra2008
      sarra2008, 10.01.2021 18:37
    +9
    Почала шикарно, потім перейшла на перекидання м'яча і загнала себе і насилу вигризла
    vv691
      vv691, 10.01.2021 18:39
    +8
    МОЛОДЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Elis
      Elis, 10.01.2021 18:38
    +8
    Афігєєєєть видала!!! Ну не молодчина, ні?!! Але такі американські гірки для вболівальників!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 10.01.2021 18:37
    +8
    есссссс
    DKTheBest2
      DKTheBest2, 10.01.2021 18:36
    +8
    Уф.Не Світоліна, а Валідоліна. 😀
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.01.2021 18:35
    +8
    видихаємо, слава богу!!!
    Elis
      Elis, 10.01.2021 18:34
    +8
    Молодець, бореться до кінця. Зубами вигризати тепер!!!
    SevaCherkago
      SevaCherkago, 10.01.2021 18:37
    +7
    Дааа... Подавитесь, хэйтеры!!! Я верил, бля!!!! Эля, спасибо за интригу
    Elis
      Elis, 10.01.2021 17:05
    +7
    Denmark1107, 10.01.2021 16:45
    Останнім часом Еліна ЗРОБИЛАСЬ, так би мовити, квитком на цвинтар лаптеногих тенісисток
    Минулий сезон всіх викинула на смітник, і в цьому - одну з'їла, тепер цю, дай Боже, поховає. І у наступному раунді вже к0лз0вертілка чекає. Ну чим Світоліна не Степан Андрійович Бандера для квазі недоробка, історичного непорозуміння???
    Пропоную не поспішати казати гоп. Спершу хай перестрибне. Не хочеться 3-ій сет, але щось Еля тепер не дуже добігає(