1933
0

Молодіжка - восьма в Європi

Молодіжна збірна України посіла восьме місце на першості Європи у Латвії

Підопічні Дениса Журавльова закінчили змагання на мінорній ноті, поступившись збірній Франції 78:96 у грі за 7-8 місця сьогодні.

На жаль, знову доводиться констатувати, що українці непогано розпочали поєдинок, проте зберегти концентрацію на протязі усього матчу їм виявилось не під силу. Наші хлопці на рівних змагалися зі своїми французькими однолітками на протязі першої половини зустрічі. Команди пішли на велику перерву за лише 5-очкової переваги Франції.

Наші суперники збільшили перевагу до 8 пунктів після трьох чвертей. Коли здавалося гра буде тримати у напрузі до самого закінчення, збірна Франції схилила шальки терезів на свою користь. Абдулайє Мбайе, що закінчив гру з 45 очками, закинув шість триочкових на протязі 4 хвилин, поховавши надії української дружини на позитивний результат. Сергій Гладир закінчив гру з 15 набраними очками. Вадим Норенко здобув 14 пунктів, Сергій Попов додав 12 балів до очкового здобутку збірної.