Тайлер. Костюк не отдала ни одного гейма сопернице в первом круге

Украинка ударно стартовала на турнире ITF в США

Тайлер. Костюк не отдала ни одного гейма сопернице в первом круге
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

Украинская теннисистка Марта Костюк (№104 WTA) уверенно стартовала на 80-тысячнике в Тайлере (Техас, США).

В матче первого круга 18-летняя украинка, посеянная под восьмым номером, разгромно обыграла Фернанду Контрерас Гомес из Мексики (№468 WTA).

Тайлер. Первый круг
Марта Костюк (Украина) – Фернанда Контрерас Гомес (Мексика) – 6:0, 6:0

Во втором круге Костюк сыграет против обладательницы уайлд-кард Кэти Волынец (№316 WTA) или Вероники Сепеде Роиг (№173 WTA).

Ранее выступления на турнире в Стамбуле завершила Катарина Завацкая.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 30.10.2020 23:36
    -1
    Andrey Kuzma, 30.10.2020 23:31
    Про поведінку на корті краще не треба. Репутація в неї вже гірше нікуди, краще б вона просто жбурляла ракетки.
    Ви про мед.таймаути?!) Це цирк,всі їх беруть. Передивіться епічний матч Соболенко з Тормо,білоруська тенісистка взяла коли горіла в суху. Це так,з останнього,а таких прикладів тьма!
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 30.10.2020 23:32
    0
    sv_2000, 30.10.2020 23:22
    Раньше я тоже считал Даяну более спокойной и целеустремлённой, чем Марта. Сейчас не уверен. Эмоции у неё, мне кажется, похлеще Мартыных. Просто держит она их в себе. Но внутри ураган. Не первый раз вижу, что достаточно малейшего фактора и игра её сыпется в хлам просто. Исторические метровые ауты, пелена в глазах, удары наотмашь.... У Марты, кстати, наоборот в этом плане замечаю прогресс. Она стала более стабильной и устойчивой.
    Мне кажется, ты путаешь психологическую устойчивость с эмоционально сетью... Это не одно и тоже.
    Тут згідний,психолог потрібен обом. Проте цирк на корті у виконанні Марти (нагадує Путінцеву і Остапенко) до вершин на корті не приведуть. Мені здається,що Даянина проблема, легше лікується! Якось так!)
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 30.10.2020 23:31
    -2
    Mazyr2412, 30.10.2020 23:09
    Не зрозумів питання? На рахунок досвіду будете сперечатися? Чи поведінку на корті(спокій) обговоримо?)
    Про поведінку на корті краще не треба. Репутація в неї вже гірше нікуди, краще б вона просто жбурляла ракетки.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 30.10.2020 23:26
    0
    Mazyr2412, 30.10.2020 23:19
    Тут згідний. А я прихильник більше гри Даяни, вона хоча вирізняється від основної маси жіночого туру. Марта поки не дуже, хоча в Америці грала сильно.
    Ну тут дело вкуса. Рад что мы пришли к согласию Даяна мне тоже очень нравится, очень надеюсь, что она научится управлять своей мощью. Тогда станет топом
    sv_2000
    online
      sv_2000, 30.10.2020 23:22
    -1
    Mazyr2412, 30.10.2020 23:09
    Не зрозумів питання? На рахунок досвіду будете сперечатися? Чи поведінку на корті(спокій) обговоримо?)
    Раньше я тоже считал Даяну более спокойной и целеустремлённой, чем Марта. Сейчас не уверен. Эмоции у неё, мне кажется, похлеще Мартыных. Просто держит она их в себе. Но внутри ураган. Не первый раз вижу, что достаточно малейшего фактора и игра её сыпется в хлам просто. Исторические метровые ауты, пелена в глазах, удары наотмашь.... У Марты, кстати, наоборот в этом плане замечаю прогресс. Она стала более стабильной и устойчивой.
    Мне кажется, ты путаешь психологическую устойчивость с эмоционально сетью... Это не одно и тоже.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 30.10.2020 23:19
    -2
    sv_2000, 30.10.2020 23:15
    Даяна чуть больше добилась, потому что чуть старше))) Но побольшому счету она ещё ничего не добилась серьёзного. И опыта тоже у неё нет серьёзного. Можно взять большую лупу и найти какие-то у неё преимущества, но это тоже будет не серьёзно)))
    И Марта и Даяна в начале своего пути.
    Мне импонирует больше Марта в силу её более разнообразного тенниса, но доказывать, что она прям сейчас сильнее Даяны я не буду))
    Тут згідний. А я прихильник більше гри Даяни, вона хоча вирізняється від основної маси жіночого туру. Марта поки не дуже, хоча в Америці грала сильно.
    NM16071
      NM16071, 30.10.2020 23:18
    +1
    Mazyr2412, 30.10.2020 23:09
    Не зрозумів питання? На рахунок досвіду будете сперечатися? Чи поведінку на корті(спокій) обговоримо?)
    Взагалі то тут стаття про Марту, чи не забагато тут Даяни?
    sv_2000
    online
      sv_2000, 30.10.2020 23:15
    +4
    Mazyr2412, 30.10.2020 22:57
    У Даяни є багато переваг над Мартою(досвід,подача, потужність, внутрішній спокій). Кого Марта обіграла з топ 20? Хоча сподіваюся, що Костюк дійде до рівня одеситки,а можливо й перевершить її.
    Даяна чуть больше добилась, потому что чуть старше))) Но побольшому счету она ещё ничего не добилась серьёзного. И опыта тоже у неё нет серьёзного. Можно взять большую лупу и найти какие-то у неё преимущества, но это тоже будет не серьёзно)))
    И Марта и Даяна в начале своего пути.
    Мне импонирует больше Марта в силу её более разнообразного тенниса, но доказывать, что она прям сейчас сильнее Даяны я не буду))
    kollekciy
      kollekciy, 30.10.2020 23:14
    +3
    Марту з перемогою. Треба ж було 4 гейми злити, щоб потім 3 забирати. Добре, що зібралася, бо ще 3-го сету не вистачало.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 30.10.2020 23:09
    -2
    fedd1979, 30.10.2020 23:06
    Досвід, внутрішній спокій... Якийсь сюр. Звідки??? Де?
    Не зрозумів питання? На рахунок досвіду будете сперечатися? Чи поведінку на корті(спокій) обговоримо?)
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 30.10.2020 23:09
    +3
    Дотиснула-таки, хоча з 4:1 у другому сеті отримати 4:5 було дуже неприємно. Адже сьогодні ж грати чвертьфінал. Із ким його грати, поки невідомо. Еррані з Дої пішли на третій сет, що не може не радувати.
    fedd1979
      fedd1979, 30.10.2020 23:06
    +1
    Mazyr2412, 30.10.2020 22:57
    У Даяни є багато переваг над Мартою(досвід,подача, потужність, внутрішній спокій). Кого Марта обіграла з топ 20? Хоча сподіваюся, що Костюк дійде до рівня одеситки,а можливо й перевершить її.
    Досвід, внутрішній спокій... Якийсь сюр. Звідки??? Де?
    vital
    online
      vital, 30.10.2020 23:05
    +2
    Марта з перемогою 6-2, 7-5!
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 30.10.2020 22:57
    -4
    kollekciy, 30.10.2020 22:40
    У Даяни є на разі один плюс перед Мартою. Це більш стабільніша подача на всіх турнірах. А, в Марти наче була зявилася подача на US open, та знову відразу пропала.
    У Даяни є багато переваг над Мартою(досвід,подача, потужність, внутрішній спокій). Кого Марта обіграла з топ 20? Хоча сподіваюся, що Костюк дійде до рівня одеситки,а можливо й перевершить її.
    vital
    online
      vital, 30.10.2020 22:56
    0
    Посипалася Марта: з рахунку 4-1 вже програла підряд 4 гейми. 4-5 і Ройс подає на сет. Мартін треба боротися, бо зайвий сет воно їй не треба
    olya403
      olya403, 30.10.2020 22:44
    -1
    Шкода, що Марта віддала свою при 4-2. Тепер треба ще поборотися в дргому, бо вже 4-4
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 30.10.2020 22:41
    0
    Чвертьфінали гратимуться сьогодні (вночі за нашим часом).
    Там трансляції вже будуть.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 30.10.2020 22:40
    0
    Дивлюся Роджерс -Таусон, бо корт, на якому грає Марта, без стріму.
    Вони грають через корт від центрального, але навіть звідти чути мартине «Мама», верески, і потім монологи суперниці Марти іспанською 😂
    kollekciy
      kollekciy, 30.10.2020 22:40
    -1
    Mazyr2412, 30.10.2020 22:18
    У Даяни вже є певний рівень (і вен непоганий). Якому,відверто слабкому, окрім Бренгл Даяна програла на харді за майже 2 роки?
    У Даяни є на разі один плюс перед Мартою. Це більш стабільніша подача на всіх турнірах. А, в Марти наче була зявилася подача на US open, та знову відразу пропала.
    kollekciy
      kollekciy, 30.10.2020 22:31
    0
    sv_2000, 30.10.2020 21:59
    Спасибо добріе люди, что открыли мне глаза на трансляции париматч. Но, блин, сейчас в теннисе 8 лив событий и только 2 из них без трансляций... И, конечно, же одна из них это Марта)))
    Американці ставлять на корти з камерами, ігри за участю хоч одної американки. Так було й в Мейконі. А, те що сталося вчора, можливо через неочікувану зміну корту, чи просто чудо.
    Sashamar
      Sashamar, 29.10.2020 22:23
    +15
    Ну тепер остаточно можна сказати, що Марта припинила клеїти дурня. Бо 46 хвилин це саме стільки, скільки повинна грати тенісистка рівня Костюк із суперницею з п'ятої сотні. Але на цьому легке життя закінчується. Волинець/Чепед ще нічого, та потім починається "потрійна система": Дої - Белліс по другому колу, а в фіналі Роджерс. Тож побажаємо удачі, а там вже як вийде.
    NM16071
      NM16071, 30.10.2020 09:55
    +10
    Mazyr2412, 30.10.2020 09:41
    Ви ж усі на Даяну гоните за атакуючу гру!)
    Гонимо не на атакуючу, а на бездумну атакуючу гру Даяни.
    kollekciy
      kollekciy, 29.10.2020 22:46
    +6
    Марту з перемогою. Випадково потрапив на трансляцію з її гри, хоча вона не планувалася. Нарешті отримав справжне задоволення від гри Марти.
    Марта грала просто супер, як на US open. Дуже агресивно атакуючи, добавила виходи до сітки, вінерси лягали прямо в лінію. Намагалася бити дуже сильно.
    Краще б Марта спробувала зіграти так з Белліс в фіналі (я про це писав перед тим фіналом), а Марта таки стала в захист та достоялась до проблем. Краще б програла атакуючи, а не так як вийшло.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 29.10.2020 22:31
    +6
    Добре, що швидко. Після фіналу Мейкона кращі матчі взагалі не затягувати поки що.
    На жаль, через запізнення графіку доведеться грати кілька матчів на день, можливо, вже завтра.
    І ще одне: на тенісних форумах кажуть, що корти у Тайлері дуже швидкі, що для Марти дуже добре. Аби вітер минув і погода далі стала кращою, бо зараз брр.
    vital
    online
      vital, 30.10.2020 08:43
    +5
    Рахунок зовсім не типовий для Марти. А вже зранку Марта перемогла і в парі, теж із однаковим рахунком 6-2, 6-2.
    Хвилює лише чи після судом у фіналі в неділю, це не занадто для Марти, виступати одночасно в обох розрядах. Так можна й до 3-х матчів на день догратися, зважаючи на примхи погоди.
    Здоров'я Марті і правильно з командою побудувати свою стратегію на турнір.
    kollekciy
      kollekciy, 29.10.2020 23:05
    +5
    Oleksandr Taktaiev, 29.10.2020 22:50
    Тут, можливо, справа в швидших кортах і свіжих силах.
    Де саме трансляцію знайшли?
    На Парі Матч випадково під іншою парою, включили Мартину гру. А офіційно, навіть на Парі Матч по Мартиній грі трансляції не планувалося та не було.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 30.10.2020 23:15
    +4
    Mazyr2412, 30.10.2020 22:57
    У Даяни є багато переваг над Мартою(досвід,подача, потужність, внутрішній спокій). Кого Марта обіграла з топ 20? Хоча сподіваюся, що Костюк дійде до рівня одеситки,а можливо й перевершить її.
    Даяна чуть больше добилась, потому что чуть старше))) Но побольшому счету она ещё ничего не добилась серьёзного. И опыта тоже у неё нет серьёзного. Можно взять большую лупу и найти какие-то у неё преимущества, но это тоже будет не серьёзно)))
    И Марта и Даяна в начале своего пути.
    Мне импонирует больше Марта в силу её более разнообразного тенниса, но доказывать, что она прям сейчас сильнее Даяны я не буду))
    kollekciy
      kollekciy, 29.10.2020 23:16
    +4
    Включив гру Паррі Д. (Fra) - Лі Е. (Usa). А там дивлюсь Марта грає.
    kollekciy
      kollekciy, 30.10.2020 23:14
    +3
    Марту з перемогою. Треба ж було 4 гейми злити, щоб потім 3 забирати. Добре, що зібралася, бо ще 3-го сету не вистачало.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 30.10.2020 23:09
    +3
    Дотиснула-таки, хоча з 4:1 у другому сеті отримати 4:5 було дуже неприємно. Адже сьогодні ж грати чвертьфінал. Із ким його грати, поки невідомо. Еррані з Дої пішли на третій сет, що не може не радувати.
    kollekciy
      kollekciy, 29.10.2020 22:54
    +3
    А, що до корту, мабуть правда кращий, бо в Мейконі корти були якісь повільніші за ґрунтові, всі Мартині вінерси витягували спокійно. А тут дійсно значно краще м’яч летить.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 29.10.2020 22:50
    +3
    kollekciy, 29.10.2020 22:46
    Марту з перемогою. Випадково потрапив на трансляцію з її гри, хоча вона не планувалася. Нарешті отримав справжне задоволення від гри Марти.
    Марта грала просто супер, як на US open. Дуже агресивно атакуючи, добавила виходи до сітки, вінерси лягали прямо в лінію. Намагалася бити дуже сильно.
    Краще б Марта спробувала зіграти так з Белліс в фіналі (я про це писав перед тим фіналом), а Марта таки стала в захист та достоялась до проблем. Краще б програла атакуючи, а не так як вийшло.
    Тут, можливо, справа в швидших кортах і свіжих силах.
    Де саме трансляцію знайшли?
    vital
    online
      vital, 30.10.2020 23:05
    +2
    Марта з перемогою 6-2, 7-5!
    sv_2000
    online
      sv_2000, 30.10.2020 22:06
    +2
    Mazyr2412, 30.10.2020 22:01
    Даяна,б ту Белліс винесла. Чи є сумніви?
    Нынешняя Даяна - это уравнение со всеми неизвестными. Так что фиг его знает))
    olya403
      olya403, 30.10.2020 21:02
    +2
    якщо хтось знайде трансляцію, киньте сюди, будь ласка
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 30.10.2020 20:58
    +2
    У парі суперниці допомогли Марті та знялися. Добре. Але головне - одиночка.
    kollekciy
      kollekciy, 29.10.2020 23:08
    +2
    Я, сам випадково, тільки з кінця першого сету дивився.
    Павел СН
      Павел СН, 29.10.2020 22:52
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    пiдкажiть,будь-ласка,де можна подивитись матч Марти?завчасно дякую
    NM16071
      NM16071, 30.10.2020 23:18
    +1
    Mazyr2412, 30.10.2020 23:09
    Не зрозумів питання? На рахунок досвіду будете сперечатися? Чи поведінку на корті(спокій) обговоримо?)
    Взагалі то тут стаття про Марту, чи не забагато тут Даяни?
    fedd1979
      fedd1979, 30.10.2020 23:06
    +1
    Mazyr2412, 30.10.2020 22:57
    У Даяни є багато переваг над Мартою(досвід,подача, потужність, внутрішній спокій). Кого Марта обіграла з топ 20? Хоча сподіваюся, що Костюк дійде до рівня одеситки,а можливо й перевершить її.
    Досвід, внутрішній спокій... Якийсь сюр. Звідки??? Де?