Где смотреть онлайн бой Александр Усик – Дерек Чисора

Рейтинговый бой пройдет вечером 31 октября в Лондоне

Где смотреть онлайн бой Александр Усик – Дерек Чисора
© Sky Sports

Большой вечер бокса с участием знаменитого украинского боксера состоится вечером 31 октября в Лондоне на «Уэмбли Арене».

В главном бою вечера в супертяжелом весе сойдутся экс-чемпион мира в крузервейте Александр Усик (17–0, 13 КО) и британский ветеран Дерек Чисора (32–9, 23 КО).

В прямом эфире поединок можно будет посмотреть на Sky Sports, DAZN, а в Украине – с помощью онлайн-сервиса MEGOGO. Начало трансляции запланировано на 20:00, а главный бой начнется около 23:00 по Киеву.

ВИДЕОТРАНСЛЯЦИЯ: MEGOGO

Все новости о бое Усик – Чисора будут доступны оперативно на Sport.ua.

См. также: Александр Усик – Дерек Чисора. Прогноз и анонс на бой

Файткард вечера бокса 31 октября в Лондоне

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(92 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 31.10.2020 23:51
    0
    Orko PS4Gaming, 31.10.2020 23:03
    Говорити одне, а показувати на ділі як це наші спортсмени і роблять це зовсім інші речі, вони знають що вони українці і це їхня робота доказувати, що вони з України, що вони і тим самим всі ми найкращі, найсильніші, щоб бачили і поважали всі інші Нас, а не рахуватися з нами як із другосортим шлаком, що наразі і спостерігпється
    Угу, Вусик це і доказує, що Крим то Крим, то не Україна. Ну і назрена таки прослявлятель потрібен, це покидьок.
    ВВВ
    online
      ВВВ, 31.10.2020 23:07
    +2
    Пидо....раси з Мегого зробили перегляд бою платним!Тобто мало бути підписаним на канал і платити місячну плату,окремо за бій треба сплатити додатково 44 грн. І це вони роблять знижку в 10%,благодійники,мля!!!
    Orko PS4Gaming
      Orko PS4Gaming, 31.10.2020 23:03
    -2
    Serhiy (Миколаїв), 31.10.2020 22:14
    Угу, Путін також каже що любить Україну. Усик так ж падлюка як і Пуйло.
    Говорити одне, а показувати на ділі як це наші спортсмени і роблять це зовсім інші речі, вони знають що вони українці і це їхня робота доказувати, що вони з України, що вони і тим самим всі ми найкращі, найсильніші, щоб бачили і поважали всі інші Нас, а не рахуватися з нами як із другосортим шлаком, що наразі і спостерігпється
    Сергей Смалий
      Сергей Смалий, 31.10.2020 22:59
    +4
    Авторы спорт юа, Вы почему не пишете, что можно посмотреть трансляцию на канале Белорусь 5 в шикарном состоянии, не покупайте трансляцию на мегого, лагает!
    Александр Холудеев
      Александр Холудеев, 31.10.2020 22:39
    +4
    Не покупайте трансляцию у мегого,она не работает нормально,выкинутые деньги на ветер
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 31.10.2020 22:14
    -2
    Orko PS4Gaming, 31.10.2020 21:47
    Оце в Україні люди повелися... Всі вболівають проти Українця, він на відмінно від вас, б'ється під Українським праром задля того щоб прославляти Україну, щоб у світі знали що ми сильна нація,щоб знали що є така країна яка виховує стравжніх чемпіонів, а ви...
    За кордоном про Україну, деякі країни(люди цих країн), не знають і думають що ми частина Росії це факт так як я живу далеченько від України. Тільки у спорті, зокрема у боксі, відомі ми тільки Кличками і Ломаченко з Усиком, а так для всіх інших країн ми просто країна нижчого класу і нам потрібні чемпіони такі як Лома(був) і зараз велика надія на Усика щоб він прославляв дальше нашу Україну виступаючи під нашим прапором, щоб увесь світ знав про нашу націю як найсильніша... Люди "роздупліться" і вболіваємо за Наших!!!!
    Угу, Путін також каже що любить Україну. Усик так ж падлюка як і Пуйло.
    kalabok100
      kalabok100, 31.10.2020 21:54
    0
    shamas11, 30.10.2020 20:37
    Охренеть,ни футбола,ни f1, ни бокс нельзя посмотреть на ТВ. Всё на каких-то платных сайтах. С...ки
    Зачем тебе спорт смотреть, смотри 4 политических канала на Т2))))
    Александр Марченко
      Александр Марченко, 31.10.2020 21:53
    -1
    andreypoltava234, 30.10.2020 20:55
    ну, всі Українці, звісно що, вболівають за Дерека Чисору......а моска..ня - за свого......на сайті багато буде за алєксандра, звісно що...ресурс московський...
    и я поддерживаю и знаю достаточно людей, которые будут ожидать досрочную победу Александра
    Orko PS4Gaming
      Orko PS4Gaming, 31.10.2020 21:47
    0
    Оце в Україні люди повелися... Всі вболівають проти Українця, він на відмінно від вас, б'ється під Українським праром задля того щоб прославляти Україну, щоб у світі знали що ми сильна нація,щоб знали що є така країна яка виховує стравжніх чемпіонів, а ви...
    За кордоном про Україну, деякі країни(люди цих країн), не знають і думають що ми частина Росії це факт так як я живу далеченько від України. Тільки у спорті, зокрема у боксі, відомі ми тільки Кличками і Ломаченко з Усиком, а так для всіх інших країн ми просто країна нижчого класу і нам потрібні чемпіони такі як Лома(був) і зараз велика надія на Усика щоб він прославляв дальше нашу Україну виступаючи під нашим прапором, щоб увесь світ знав про нашу націю як найсильніша... Люди "роздупліться" і вболіваємо за Наших!!!!
    oleksan751
      oleksan751, 31.10.2020 21:44
    -1
    JohnNeuman, 30.10.2020 20:46
    Украина цэ Европа
    Иди на Хууй, долбоейоб!
    R1d3r
    online
      R1d3r, 31.10.2020 21:05
    +1
    Бесплатная трансляция есть на livetv
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 31.10.2020 19:28
    +2
    Дерек, Васе так одиноко на скамье лузеров, отправь туда и его кума Сашу!
    sidor zalcman
    online
      sidor zalcman, 31.10.2020 19:14
    -2
    shef63, 31.10.2020 19:06
    А ти тут при чому? Було написано, що українці не підтримують усика. А з тебе такий українець, як з мого х...я молоток.
    Какие и где? Был опрос?))
    shef63
      shef63, 31.10.2020 19:06
    0
    генадий павленко, 31.10.2020 18:27
    за всех не расписывайся плз, я его поддерживаю.
    А ти тут при чому? Було написано, що українці не підтримують усика. А з тебе такий українець, як з мого х...я молоток.
    S t e p a n
    online
      S t e p a n , 31.10.2020 18:46
    +1
    генадий павленко, 31.10.2020 18:27
    за всех не расписывайся плз, я его поддерживаю.
    Ну если ты его поддерживаешь, ты автоматически поддерживаешь гундяева и прочих негодяяв, которых Ватусик в дупу целует..
    FACE_CONTROL
    online
      FACE_CONTROL, 31.10.2020 18:40
    -4
    генадий павленко, 31.10.2020 18:27
    за всех не расписывайся плз, я его поддерживаю.
    Не обращай на них внимания, на это стадо. Саня, удачи.
    генадий павленко
      генадий павленко, 31.10.2020 18:27
    -4
    andreypoltava234, 30.10.2020 20:55
    ну, всі Українці, звісно що, вболівають за Дерека Чисору......а моска..ня - за свого......на сайті багато буде за алєксандра, звісно що...ресурс московський...
    за всех не расписывайся плз, я его поддерживаю.
    генадий павленко
      генадий павленко, 31.10.2020 18:27
    -4
    andreypoltava234, 30.10.2020 20:55
    ну, всі Українці, звісно що, вболівають за Дерека Чисору......а моска..ня - за свого......на сайті багато буде за алєксандра, звісно що...ресурс московський...
    за всех не расписывайся плз, я его поддерживаю.
    DIiMax2
      DIiMax2, 31.10.2020 12:18
    +7
    трансляція на тільки на рос тв дякуємо робите все для своїх громадян
    Alexander Fandeev
      Alexander Fandeev, 31.10.2020 11:44
    +8
    Білорусь-5 та Рен-тв
    shamas11
      shamas11, 30.10.2020 20:37
    +19
    Охренеть,ни футбола,ни f1, ни бокс нельзя посмотреть на ТВ. Всё на каких-то платных сайтах. С...ки
    николай грива
      николай грива, 29.10.2020 20:37
    +14
    Это называется смотреть бокс в дупе - помешались уже совсем на бабосах наши бедные и нищие труженники это пропаганда спорта в стране дураков .
    Alexander Fandeev
      Alexander Fandeev, 31.10.2020 11:44
    +8
    Білорусь-5 та Рен-тв
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 30.10.2020 20:48
    +8
    Вперед ДЕРЕК
    DIiMax2
      DIiMax2, 31.10.2020 12:18
    +7
    трансляція на тільки на рос тв дякуємо робите все для своїх громадян
    Сергей Смалий
      Сергей Смалий, 31.10.2020 22:59
    +4
    Авторы спорт юа, Вы почему не пишете, что можно посмотреть трансляцию на канале Белорусь 5 в шикарном состоянии, не покупайте трансляцию на мегого, лагает!
    Александр Холудеев
      Александр Холудеев, 31.10.2020 22:39
    +4
    Не покупайте трансляцию у мегого,она не работает нормально,выкинутые деньги на ветер
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 30.10.2020 21:00
    +4
    николай грива, 29.10.2020 20:37
    Это называется смотреть бокс в дупе - помешались уже совсем на бабосах наши бедные и нищие труженники это пропаганда спорта в стране дураков .
    Вони зрівнюють те, що закордоном трансляції платні і так повинно бути у нас. Але давайте почнемо з того, що закордоном, в умовній Німеччині, Італії, Іспанії, зарплати інші. Там кг мяса 3-4 євро при середній зарплаті в 6-7 тис євро. Давайте почнемо з того, чи має змогу європеєць і поїсти і попити і одягнутись на свою зарплатню і оплатити усі свої інші радості (ннаприклад поїхати на море і оплатити цей же пакет тк безболісно) - Може. В Італії у пенсіонерів пенсії такі, що вони з їхніми цінами можуть спокійно жити 2 місяці та й ще доглядальниць собі брати, а у нас пенсіонер що? Тої пенсії навіть на оплату комуналки не вистачить, а вони ще й відкривають рот, що так є всюди і повинні усі платити за перегляд..
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 30.10.2020 23:12
    +3
    Mukola Puzh, 30.10.2020 21:00
    Вони зрівнюють те, що закордоном трансляції платні і так повинно бути у нас. Але давайте почнемо з того, що закордоном, в умовній Німеччині, Італії, Іспанії, зарплати інші. Там кг мяса 3-4 євро при середній зарплаті в 6-7 тис євро. Давайте почнемо з того, чи має змогу європеєць і поїсти і попити і одягнутись на свою зарплатню і оплатити усі свої інші радості (ннаприклад поїхати на море і оплатити цей же пакет тк безболісно) - Може. В Італії у пенсіонерів пенсії такі, що вони з їхніми цінами можуть спокійно жити 2 місяці та й ще доглядальниць собі брати, а у нас пенсіонер що? Тої пенсії навіть на оплату комуналки не вистачить, а вони ще й відкривають рот, що так є всюди і повинні усі платити за перегляд..
    Є одне велике але, яке на заході ніколи не зрозуміють. В скількох населених пунктах люди не зможуть подивитись через те, що в них банально немає інтернету? Більше половини це факт. Про що далі говорити? На заході зроблять трансляцію тільки в 8К бо це круто, хайпово й модно і пофіг, що пів країни , а може й більше не побачать? Ніколи. В нас на людей ложили скрізь, викручуйся як можеш, а потім тебе ще й в тюрму посадять.
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 30.10.2020 20:55
    +3
    ну, всі Українці, звісно що, вболівають за Дерека Чисору......а моска..ня - за свого......на сайті багато буде за алєксандра, звісно що...ресурс московський...
    ВВВ
    online
      ВВВ, 31.10.2020 23:07
    +2
    Пидо....раси з Мегого зробили перегляд бою платним!Тобто мало бути підписаним на канал і платити місячну плату,окремо за бій треба сплатити додатково 44 грн. І це вони роблять знижку в 10%,благодійники,мля!!!
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 31.10.2020 19:28
    +2
    Дерек, Васе так одиноко на скамье лузеров, отправь туда и его кума Сашу!
    R1d3r
    online
      R1d3r, 31.10.2020 21:05
    +1
    Бесплатная трансляция есть на livetv
    S t e p a n
    online
      S t e p a n , 31.10.2020 18:46
    +1
    генадий павленко, 31.10.2020 18:27
    за всех не расписывайся плз, я его поддерживаю.
    Ну если ты его поддерживаешь, ты автоматически поддерживаешь гундяева и прочих негодяяв, которых Ватусик в дупу целует..
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 31.10.2020 23:51
    0
    Orko PS4Gaming, 31.10.2020 23:03
    Говорити одне, а показувати на ділі як це наші спортсмени і роблять це зовсім інші речі, вони знають що вони українці і це їхня робота доказувати, що вони з України, що вони і тим самим всі ми найкращі, найсильніші, щоб бачили і поважали всі інші Нас, а не рахуватися з нами як із другосортим шлаком, що наразі і спостерігпється
    Угу, Вусик це і доказує, що Крим то Крим, то не Україна. Ну і назрена таки прослявлятель потрібен, це покидьок.
    kalabok100
      kalabok100, 31.10.2020 21:54
    0
    shamas11, 30.10.2020 20:37
    Охренеть,ни футбола,ни f1, ни бокс нельзя посмотреть на ТВ. Всё на каких-то платных сайтах. С...ки
    Зачем тебе спорт смотреть, смотри 4 политических канала на Т2))))
    Orko PS4Gaming
      Orko PS4Gaming, 31.10.2020 21:47
    0
    Оце в Україні люди повелися... Всі вболівають проти Українця, він на відмінно від вас, б'ється під Українським праром задля того щоб прославляти Україну, щоб у світі знали що ми сильна нація,щоб знали що є така країна яка виховує стравжніх чемпіонів, а ви...
    За кордоном про Україну, деякі країни(люди цих країн), не знають і думають що ми частина Росії це факт так як я живу далеченько від України. Тільки у спорті, зокрема у боксі, відомі ми тільки Кличками і Ломаченко з Усиком, а так для всіх інших країн ми просто країна нижчого класу і нам потрібні чемпіони такі як Лома(був) і зараз велика надія на Усика щоб він прославляв дальше нашу Україну виступаючи під нашим прапором, щоб увесь світ знав про нашу націю як найсильніша... Люди "роздупліться" і вболіваємо за Наших!!!!
    shef63
      shef63, 31.10.2020 19:06
    0
    генадий павленко, 31.10.2020 18:27
    за всех не расписывайся плз, я его поддерживаю.
    А ти тут при чому? Було написано, що українці не підтримують усика. А з тебе такий українець, як з мого х...я молоток.
    Cityzen83
      Cityzen83, 30.10.2020 23:04
    0