ОФИЦИАЛЬНО. Цецадзе подал в отставку с поста наставника Львова

«Львов» крайне неудачно начал сезон в УПЛ и набрал лишь 1 очко в 6 матчах

ОФИЦИАЛЬНО. Цецадзе подал в отставку с поста наставника Львова
© ПФК Львов. Георгий Цецадзе

Грузинский специалист Георгий Цецадзе подал в отставку с поста главного тренера ПФК «Львов».

Об этом наставник сообщил на пресс-конференции после поражения от «Днепра-1» (1:3):

«Сыграли очень плохую игру. Ничего не получалось, вы сами видели. Хочу извиниться перед болельщиками и подаю в отставку. Не буду работать во главе «Львов». Хочу поблагодарить всех и заявить, что ухожу».

ПФК «Львов» крайне неудачно начал сезон в УПЛ и набрал лишь 1 очко в 6 матчах. Команда замыкает турнирную таблицу чемпионата Украины.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — СК Днепр-1

(23 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 25.10.2020 07:54
    +1
    А новачки цього сезону кардинально відрізняються від новачків минулого! Статисти.
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 25.10.2020 06:09
    +6
    Синій лев вже не розповідає, що його улюблена команда феКал будується!!! Вся ця підла історія з Вересом, ще раз доказує, що карма є і вона б'є дуже боляче по тупому копитівському їблу! А на останок хочу запитати у колишнього крутого капітана Вереса, Борзенка:-Не соромно так лизать копиту, вже всі повтікали,, а ты ніяк языка не можеш ви сунуть!!!
    Chester_787
      Chester_787, 25.10.2020 04:47
    +3
    ого шкода(((( ТОП команда все не може собі тренера підібрати( треба негайно пройти очищення 2 лігою, і все буде ОК! де синяк?
    Kevko
    online
      Kevko, 25.10.2020 04:10
    +2
    Этому "клубу" возможно уже стоит завершить свое существование и сняться с чемпионата
    Андрей Саламаха
      Андрей Саламаха, 25.10.2020 00:04
    +6
    Ганьба фека "Львів" - "Лімо". Геть в аматорський футбол. Як "влізли" в професійний футбол, так з ганьбою треба і залишити його! Це не клуб, а ганьба!
    Porohokiller
      Porohokiller, 24.10.2020 23:29
    +2
    Треба знову привозити бразильців, з ними хоч 6 місце брали в УПЛ.
    savant
      savant, 24.10.2020 23:09
    +6
    пора уже всей этой "афёра" команде подавать в отставку с Украинского футбола...
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 24.10.2020 23:06
    +2
    dudigo78, 24.10.2020 22:56
    ну на фоні останніх товаришів, то Бабич був би топчиком. Але знаючи алогічні кроки керівництва цього клубу, то швидше за все буде якийсь албанець
    Хотілось б Жилмара бачити, людина реально в цьому котлі вже 4-ий рік вариться, він знає все про молодь, яка непогані результати доречі показує, на відміну від головної команди
    dudigo78
    online
      dudigo78, 24.10.2020 22:57
    +1
    Ростик Карпа, 24.10.2020 22:43
    Я думаю від цього буде залежити доля клубу, якщо візьмуть ще одного нонейма то на 95% клуб скотиться у першу лігу і далі просто ліквідується, потрібно таку людину ставити, яка вже багато років працює в клубі або має в Україні імя
    так і є
    dudigo78
    online
      dudigo78, 24.10.2020 22:56
    -1
    Аа Бб, 24.10.2020 22:48
    Бабич будет главным тренером.
    ну на фоні останніх товаришів, то Бабич був би топчиком. Але знаючи алогічні кроки керівництва цього клубу, то швидше за все буде якийсь албанець
    Аа Бб
      Аа Бб, 24.10.2020 22:48
    -1
    Бабич будет главным тренером.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 24.10.2020 22:43
    0
    dudigo78, 24.10.2020 22:37
    Цікаво чи керівництво далі буде шукати тренера з таких "футбольних" країн як грузія чи вірменія чи нарешті в них відкриються очі на українських спеціалістів?
    Я думаю від цього буде залежити доля клубу, якщо візьмуть ще одного нонейма то на 95% клуб скотиться у першу лігу і далі просто ліквідується, потрібно таку людину ставити, яка вже багато років працює в клубі або має в Україні імя
    dudigo78
    online
      dudigo78, 24.10.2020 22:37
    +8
    Цікаво чи керівництво далі буде шукати тренера з таких "футбольних" країн як грузія чи вірменія чи нарешті в них відкриються очі на українських спеціалістів?
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 24.10.2020 22:34
    +4
    BekXan, 24.10.2020 22:21
    Один вопрос в чём он топ и какой рейтинг топ тренера ?Это обычный физрук
    Коли призначили цього грузина, я подумав що краще б Агробізнес грав в УПЛ.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 24.10.2020 22:31
    0
    spqr-te, 24.10.2020 22:27
    Поступок, як би там не було.
    Ротаню варто повчитись
    10000%
    spqr-te
    online
      spqr-te, 24.10.2020 22:27
    +7
    Поступок, як би там не було.
    Ротаню варто повчитись
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 24.10.2020 22:22
    +7
    Олег Тимофеюк, 24.10.2020 22:11
    Эх, обидно, топ тренер.
    Можна на Каштру поміняти !!!
    BekXan
      BekXan, 24.10.2020 22:21
    +3
    Олег Тимофеюк, 24.10.2020 22:11
    Эх, обидно, топ тренер.
    Один вопрос в чём он топ и какой рейтинг топ тренера ?Это обычный физрук
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 24.10.2020 22:16
    +7
    Що він недовго буде у руля ясно стало ще тоді, коли він тільки очолив команду, пам'ятаю як він всім обіцяв, що Львів буде грати в атакуючий футбол аля Барселона....крім слів у цього тренера більше нічого немає... хоча часу мав багато для побудови своєї гриї... Далі команду думаю, що очолить Жилмар, ліцензія вже у нього є, що мішає???
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 24.10.2020 22:16
    +3
    Нарешті. Може хоть в когось цей недоклуб виграє.
    avtv5555
    online
      avtv5555, 24.10.2020 22:12
    +10
    Армянин был, грузин был, срочно нужен азейбарджанец. Украинских специалистов руководство непонятной команды игнорирует.
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 24.10.2020 22:09
    +10
    Молодец, у мужика есть яйца, хоть и не сразу, но есть. Некоторым нужно поучиться))))
    dudigo78
    online
      dudigo78, 24.10.2020 22:37
    +8
    Цікаво чи керівництво далі буде шукати тренера з таких "футбольних" країн як грузія чи вірменія чи нарешті в них відкриються очі на українських спеціалістів?
    spqr-te
    online
      spqr-te, 24.10.2020 22:27
    +7
    Поступок, як би там не було.
    Ротаню варто повчитись
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 24.10.2020 22:22
    +7
    Олег Тимофеюк, 24.10.2020 22:11
    Эх, обидно, топ тренер.
    Можна на Каштру поміняти !!!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 24.10.2020 22:16
    +7
    Що він недовго буде у руля ясно стало ще тоді, коли він тільки очолив команду, пам'ятаю як він всім обіцяв, що Львів буде грати в атакуючий футбол аля Барселона....крім слів у цього тренера більше нічого немає... хоча часу мав багато для побудови своєї гриї... Далі команду думаю, що очолить Жилмар, ліцензія вже у нього є, що мішає???
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 25.10.2020 06:09
    +6
    Синій лев вже не розповідає, що його улюблена команда феКал будується!!! Вся ця підла історія з Вересом, ще раз доказує, що карма є і вона б'є дуже боляче по тупому копитівському їблу! А на останок хочу запитати у колишнього крутого капітана Вереса, Борзенка:-Не соромно так лизать копиту, вже всі повтікали,, а ты ніяк языка не можеш ви сунуть!!!
    Андрей Саламаха
      Андрей Саламаха, 25.10.2020 00:04
    +6
    Ганьба фека "Львів" - "Лімо". Геть в аматорський футбол. Як "влізли" в професійний футбол, так з ганьбою треба і залишити його! Це не клуб, а ганьба!
    savant
      savant, 24.10.2020 23:09
    +6
    пора уже всей этой "афёра" команде подавать в отставку с Украинского футбола...
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 24.10.2020 22:11
    +6
    Я думаю там проблема не в тренере! Сколько их уже поменялось...
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 24.10.2020 22:34
    +4
    BekXan, 24.10.2020 22:21
    Один вопрос в чём он топ и какой рейтинг топ тренера ?Это обычный физрук
    Коли призначили цього грузина, я подумав що краще б Агробізнес грав в УПЛ.
    Chester_787
      Chester_787, 25.10.2020 04:47
    +3
    ого шкода(((( ТОП команда все не може собі тренера підібрати( треба негайно пройти очищення 2 лігою, і все буде ОК! де синяк?
    BekXan
      BekXan, 24.10.2020 22:21
    +3
    Олег Тимофеюк, 24.10.2020 22:11
    Эх, обидно, топ тренер.
    Один вопрос в чём он топ и какой рейтинг топ тренера ?Это обычный физрук
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 24.10.2020 22:16
    +3
    Нарешті. Може хоть в когось цей недоклуб виграє.
    Kevko
    online
      Kevko, 25.10.2020 04:10
    +2
    Этому "клубу" возможно уже стоит завершить свое существование и сняться с чемпионата
    Porohokiller
      Porohokiller, 24.10.2020 23:29
    +2
    Треба знову привозити бразильців, з ними хоч 6 місце брали в УПЛ.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 24.10.2020 23:06
    +2
    dudigo78, 24.10.2020 22:56
    ну на фоні останніх товаришів, то Бабич був би топчиком. Але знаючи алогічні кроки керівництва цього клубу, то швидше за все буде якийсь албанець
    Хотілось б Жилмара бачити, людина реально в цьому котлі вже 4-ий рік вариться, він знає все про молодь, яка непогані результати доречі показує, на відміну від головної команди
    vados1991
      vados1991, 24.10.2020 22:06
    +2
    Давно пора
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 25.10.2020 07:54
    +1
    А новачки цього сезону кардинально відрізняються від новачків минулого! Статисти.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 24.10.2020 22:57
    +1