19-летняя Ига Свёнтек выиграла Ролан Гаррос

Польская теннисистка обыграла в финале Софию Кенин из США

19-летняя Ига Свёнтек выиграла Ролан Гаррос
© Ролан Гаррос. Ига Свёнтек

19-летняя Ига Свёнтек из Польши (№53 WTA) обыграла 21-летнюю Софию Кенин из США (№6 WTA) в финале Открытого чемпионата Франции по теннису. 

Ролан Гаррос. Финал
Ига Свёнтек (Польша) – София Кенин (США) – 6:4, 6:1
 
Отметим, что это первый титул для Свёнтек в карьере, ранее она сыграла всего один финал на соревнованиях WTA International в Лугано. После победы на Ролан Гаррос она дебютирует в топ-20 рейтинга WTA, Кенин благодаря выходу в финал вернется на четвертую строчку.
 
Добавим, что впервые теннисистка из Польши стала победительницей турнира Большого Шлема.

На пути к трофею Свёнтек не проиграла ни одного сета в семи матчах. Последний раз на кортах Парижа это удавалось бельгийке Жюстин Энен в 2007-м году. 

Впервые с 2003 года в финале Ролан Гаррос сразились теннисистки, которые были не старше 21 года. Тогда в матче бельгиек 21-летняя Жюстин Энен переиграла 20-летнюю Ким Клийстерс.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(39 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 12.10.2020 19:47
    0
    alefteev77, 10.10.2020 17:48
    Можливо у нас буде "жіночий Надаль" на ґрунті - Іга Свьонтек.
    Вітаємо з України! Топ-рівень тенісу в 19 років.
    До речі, у Світоліної не було би жодного шансу про Свьонтек. Жодного.
    Тому Еліні нема чого сильно сумувати. Хіба що в 1/2 могла пройти.
    Світоліну треба заміж за мулата...
    alefteev77
      alefteev77, 11.10.2020 12:38
    0
    А це матч Халеп та Свьонтек в 2019 році - які суттєві зміни відбулись за один рік
    https://www.youtube.com/watch?v=dheLl2_BEsM
    alefteev77
      alefteev77, 11.10.2020 12:13
    0
    Тут чудовий огляд матчу з Халеп https://www.youtube.com/watch?v=EVFsFbD3VGE
    Блискучий теніс у виконанні Свьонтек.
    BekXan
      BekXan, 11.10.2020 00:32
    -2
    Свитолина тихонько закурила в сторонке.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 10.10.2020 22:42
    -4
    Анатолій Чорнобук, 10.10.2020 22:19
    Моє вітання Польщі та всім обиватєлям країни!
    Достатньо лизати дупу ляхам. Гайда футбол дивитися!
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 10.10.2020 22:19
    +1
    Моє вітання Польщі та всім обиватєлям країни!
    Yura Юрий
      Yura Юрий, 10.10.2020 22:02
    0
    Дмитрий Борщёв, 10.10.2020 21:49
    Молодец, первая победа на турнирах и сразу Шлем!
    Отлично под**нул Свитолину ;)
    Дмитрий Борщёв
      Дмитрий Борщёв, 10.10.2020 21:49
    +5
    Молодец, первая победа на турнирах и сразу Шлем!
    Denmark1107
      Denmark1107, 10.10.2020 20:53
    0
    VITASS, 10.10.2020 20:46
    матч не смотрел, но весь хайлайт сидел с открытым ртом. месси в теннисе, не иначе...у Свитолиной не было бы ни единого шанса. интересно будет за ней понаблюдать в дальнейшем

    Ну, ти і порівняв кабачкову ікру з зефіром Може, баскетбольний Леброн Джеймс у тенісі, котрий на всіх рівнях топіще.
    VITASS
      VITASS, 10.10.2020 20:46
    +2
    матч не смотрел, но весь хайлайт сидел с открытым ртом. месси в теннисе, не иначе...у Свитолиной не было бы ни единого шанса. интересно будет за ней понаблюдать в дальнейшем
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 10.10.2020 19:47
    +4
    Vlad Ltava, 10.10.2020 19:23
    Як це? Букви немає, але вона є??
    На самом деле там не "a", а "ą" - с хвостиком, которая читается как "он". Swiątek = Свёнтек
    R1d3r
      R1d3r, 10.10.2020 19:42
    +4
    Vlad Ltava, 10.10.2020 19:23
    Як це? Букви немає, але вона є??
    ą - а с огонеком(хвостиком) читается как он. Поэтому Swiątek = Свёнтек, Piątek = Пёнтек.
    Ukrop
      Ukrop, 10.10.2020 19:25
    +6
    При чем тут Элина? Это ваши ожидания. Или она вам чем-то обязана? Гордитесь,что она в топ 10 постоянно.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 10.10.2020 19:24
    +7
    Vlad Ltava, 10.10.2020 19:15
    Де в її прізвищі буква Н.
    Якщо сумніваєтеся, то можна на сайті WTA прослухати, як вона вимовляє своє прізвище
    https://www.wtatennis.com/players/326408/iga-swiatek
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 10.10.2020 19:23
    -4
    Stelios Komnin, 10.10.2020 17:46
    В польском языке там смягчение идет, потому буква "н" есть.
    Як це? Букви немає, але вона є??
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 10.10.2020 19:15
    -5
    alefteev77, 10.10.2020 18:26
    Тепер я розумію, як Сімона Халеп програла Свьонтек 6-1 6-2...
    Де в її прізвищі буква Н.
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 10.10.2020 19:06
    -3
    pike1, 10.10.2020 18:06
    Девчуля просто взяла и выиграла, а не то что наши вечно перспективные)
    У нас даже перспективных нет.
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 10.10.2020 18:56
    +2
    Stanislav Matusevych, 10.10.2020 18:11
    Може, звичайно. "Бий-біжи" може обіграти взагалі будь-кого, коли полетить. Тільки летить у них рази три на рік. Остапенко - то раз на 100 років буває, щоб летіло 7 ігор поспіль на Шоломі.
    Я трішки не про те.) Полячці,давали грати і атакувати. На цьому турнірі у неї не було жодної суперниці, щоб тримали її під пресингом ( за задньою лінією). У грі з умовною Ястремською чи Квітової це точно було б. А там як полетить,бо в обороні на цьому турнірі ( в неї летіло)у неї майже не можливо було виграти.
    R1d3r
      R1d3r, 10.10.2020 18:53
    -2
    Vytas Meskauskas, 10.10.2020 18:34
    Ига и Свитолина это уже разные уровни. И добилась Ига больше чем любительница только черная жизнь важна.
    Как там проебалты в теннисе?
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 10.10.2020 18:34
    -6
    Ига и Свитолина это уже разные уровни. И добилась Ига больше чем любительница только черная жизнь важна.
    pike1
      pike1, 10.10.2020 18:06
    +19
    Девчуля просто взяла и выиграла, а не то что наши вечно перспективные)
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 10.10.2020 17:40
    +15
    До питання необхідності хороших психологів для молодих тенісисток. Те, що Іга - великий талант. ніхто не сумнівався ще по юніорах. Але видати ще й неймовірну стабільність, нікому на Шоломі не віддавши більше 4-х геймів за сет, включно з найкращою грунтовою тенісисткою...
    Дивимося далі. У жінок молодь уже править бал, топи чоловіків поки ще тримаються.
    axylinam
      axylinam, 10.10.2020 17:41
    +13
    Молодчинка полька-отличный пример для Ястремской и Костюк и их окружения,как и что нужно делать чтобы добиться такого результата
    sv_2000
      sv_2000, 10.10.2020 17:38
    +13
    Очень круто играет Швентек. Теннис близок к идеальному. Рискну предположить, что это далеко не последний ее шлем.
    Нашим равняться. Прежде всего Марте, по стилю она к ней близко.
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 18:05
    +12
    Stelios Komnin, 10.10.2020 17:56
    Як можна порівнювати, що могло бути? У Еліни могла піти гра, а полячка почала б помилятися. Це не футбол. Тут завжди рівні шанси перед грою. В усіх.
    Іга Свьонтек винесла усіх в двох сетах.
    А ще додайте що вона грала в парі. І лише вчора вилетіла. Тобто фізично була в більшому виснаженні ніж суперники.
    Іга Свьонтек грає активно, віннери в неї такі що - кайф коли дивишся. За кожний м'яч боролась та витягувала. Фантастичні удари за задумом та виконанням.
    Давно я не отримував задоволення від перегляду жіночого тенісу.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 10.10.2020 17:45
    +12
    Молодець Швьонтек!
    Деякі писали, що їй зарано... Краще раніше, ніж ніколи!!!
    adidas777
      adidas777, 10.10.2020 18:12
    +11
    Браво Ига!
    Вот так рождаются новые звезды!!! А у нас всё в таких мучениях проходит, для наших подающих надежды молодых теннисисток.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 10.10.2020 18:11
    +9
    Mazyr2412, 10.10.2020 17:59
    Я би подивився на Святек проти Даяни. Саме "бий-біжи"(як ви назвали)і може її обіграти. Коли Кенін ризикувала на ,у Іги були великі проблеми.
    Може, звичайно. "Бий-біжи" може обіграти взагалі будь-кого, коли полетить. Тільки летить у них рази три на рік. Остапенко - то раз на 100 років буває, щоб летіло 7 ігор поспіль на Шоломі.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 10.10.2020 17:53
    +9
    Stelios Komnin, 10.10.2020 17:42
    Великий талант? Что ж вы так быстро ярлыки вешаете. А Анисимова, Бенчич, Остапенко...? Она выиграла один турнир. Даяна тоже талантом называлась. Будет хотя бы 2 года играть на уровне, а так...
    Усіх в одну купу. Анісімова з Остапенко - то бий-біжи, якщо пощастить, то десь можуть вистрілити. Даяна відноситься до них же, з тією різницею, що я поки не уявляю, як вона хоча б на рівні Мандаторі може до вирішальної гри доходити. Бенчіч - тенісистка граюча, але кришталева. Як і Андреєску. У Іги з фізикою ніби все гаразд, тому є всі підстави чекати від неї подальших звершень. Те, що вона до РГ нічого не показувала, є нормальним. У топових вчорашніх юніорів прорив по дорослим часто відбувається саме у вигляді вибуху.
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:48
    +9
    Можливо у нас буде "жіночий Надаль" на ґрунті - Іга Свьонтек.
    Вітаємо з України! Топ-рівень тенісу в 19 років.
    До речі, у Світоліної не було би жодного шансу про Свьонтек. Жодного.
    Тому Еліні нема чого сильно сумувати. Хіба що в 1/2 могла пройти.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 10.10.2020 17:46
    +8
    Vlad Ltava, 10.10.2020 17:38
    Молодець. Зірка однозначно, теніс неймовірно грамотний і збалансований - це не Даяна. Не розумію , де вони в прізвищі знайшли букву Н?
    В польском языке там смягчение идет, потому буква "н" есть.
    dudigo78
      dudigo78, 10.10.2020 17:41
    +8
    От вже і поляки виграли ТВШ. Латвія вже була.... На жаль нам залишається лише за цим всім спостерігати і надіятись, що колись і Україна буде на коні. Contra spem spero
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 10.10.2020 19:24
    +7
    Vlad Ltava, 10.10.2020 19:15
    Де в її прізвищі буква Н.
    Якщо сумніваєтеся, то можна на сайті WTA прослухати, як вона вимовляє своє прізвище
    https://www.wtatennis.com/players/326408/iga-swiatek
    Леонид Винников
      Леонид Винников, 10.10.2020 17:54
    +7
    umnuy2, 10.10.2020 17:37
    Мда
    вот где поучиться Даяне и Марте,а Свитолине уже не завоевать Большой Шлем
    dudigo78
      dudigo78, 10.10.2020 17:48
    +7
    Stelios Komnin, 10.10.2020 17:45
    Остапенко кроме Ролан Гаросс что-то выиграла? У Элины были хорошие турниры в Риме, Дубае, Стамбуле...
    Ну хороші турніри і виграш ТВШ це зовсім різні речі. Це вершина в тенісі, яка так і не підкорилась Еліні, і судячи зі всього вже і не підкориться. Але її і це влаштовує, тому ми тут безсилі. Друг тренер, який то і не зовсім тренер, це мабуть не те, що треба для великих перемог
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 10.10.2020 17:47
    +7
    Stelios Komnin, 10.10.2020 17:40
    Кто-то про Кенин писал и ее высокий уровень. Какой турнир, такой и финал. Не думаю, что поднимется высоко. Остапенко не даст соврать.
    Для юної дівчини може бути що завгодно. І травми, і зіркова хвороба. Але не порівнюйте тенісистку, яка ГРАЄ, з людиною, яка може тільки бити сильно і ще сильніше. Остапенко навряд чи щось ще виграє, а Свьонтек може стати однією з домінаторок жіночого тенісу. Шоломи у неї мають бути попереду. Це як в Осаки після ЮСО-2018. Постійно в режимі робота-вбивці вона грати не може, але вмінь вистачає, щоб поступово збирати колекцію Шоломів.
    dudigo78
      dudigo78, 10.10.2020 17:45
    +7
    Stelios Komnin, 10.10.2020 17:42
    Великий талант? Что ж вы так быстро ярлыки вешаете. А Анисимова, Бенчич, Остапенко...? Она выиграла один турнир. Даяна тоже талантом называлась. Будет хотя бы 2 года играть на уровне, а так...
    Ну тут на турнірі вона жоден матч не виграла на чужих помилках. По праву була на голову сильніша за решту. Побачимо як буде далі, але майже нема сумнівів, що в найближчі сезони, якщо не буде травм, вона постійно буде перебувати в топах
    Ukrop
      Ukrop, 10.10.2020 19:25
    +6
    При чем тут Элина? Это ваши ожидания. Или она вам чем-то обязана? Гордитесь,что она в топ 10 постоянно.
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 18:26
    +6
    Тепер я розумію, як Сімона Халеп програла Свьонтек 6-1 6-2...
    KirTheKing
      KirTheKing, 10.10.2020 18:16
    +6
    Святек в свои 19 показала очень зрелую игру. Как будто с другой планеты спустилась барышня и без напряга всех вынесла в одну калитку (в т.ч. Халеп) и с первого раза взяля Шлем..!!!