Ига Свёнтек – София Кенин. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию женского финала на Открытом чемпионате Франции по теннису

Ига Свёнтек – София Кенин. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Ролан Гаррос

В субботу, 10 октября, на Открытом чемпионате Франции по теннису состоится финальный поединок у женщин.
 
В матче за титул Ига Свёнтек из Польши (№53 WTA) сыграет против Софии Кенин из США (№6 WTA). Встреча начнется в 16:00 по Киеву.

 
Это будет первая встреча теннисисток.
 
Напомним, 21-летняя Кенин – действующая чемпионка Australian Open. 19-летняя Свёнтек – дебютирует в финалах турниров Grand Slam.
 
Впервые с 2003 года в финале Ролан Гаррос сразятся теннисистки, которые обе не старше 21 года. Тогда в матче бельгиек 21-летняя Жюстин Энен переиграла 20-летнюю Ким Клийстерс.

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

ПРИЗОВЫЕ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.10.2020 18:52
    +2
    Denmark1107, 10.10.2020 18:00
    Та зо ВИ кажете таке..? Не пам'ятаю хто, шкода, - так буквально декілька днів ПИСАЛИ-ПЕРЕПИСАЛИ, що на юнацькому рівні полька показувала жалюгідний теніс.
    Я ж написав, що саме за польку вболівав. Але, якщо брати загалом, то були тенісисти-вибухівки, ще з часів Піта Сампраса, котрі вистрелювали і зникали. Та хоча б австралійця Лейтона Х'юіта взяти, чи Багдатіса. Це з мужиків якщо.
    Шолом Уімблдона, це жалюгідний теніс?
    vv691
      vv691, 10.10.2020 18:26
    -1
    Александр Петухов, 10.10.2020 17:46
    Цікаво було б подивитись поєдинок Іги зі ще одним молодим даруванням Андреєску
    думаю невдовзі побачите андрееску на мій погляд сильніша і стабільніша
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 10.10.2020 18:10
    -3
    ну. шкода.....поразка представниці найкращої для України держави....перемога представниці однієї з найбільш недружніх (після рф і її сателітів)
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 10.10.2020 18:00
    0
    Александр Петухов, 10.10.2020 17:55
    А ти, друже, раніше її гру не бачив, якщо таке кажеш? Вона давно так грає, просто зараз додала ментально, і маємо результат.
    Та зо ВИ кажете таке..? Не пам'ятаю хто, шкода, - так буквально декілька днів ПИСАЛИ-ПЕРЕПИСАЛИ, що на юнацькому рівні полька показувала жалюгідний теніс.
    Я ж написав, що саме за польку вболівав. Але, якщо брати загалом, то були тенісисти-вибухівки, ще з часів Піта Сампраса, котрі вистрелювали і зникали. Та хоча б австралійця Лейтона Х'юіта взяти, чи Багдатіса. Це з мужиків якщо.
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 10.10.2020 17:55
    +4
    Denmark1107, 10.10.2020 17:49
    Так Іга Свьонтек, повір, друже, це скоріш за все єдиновибуховість, хоча і з приємним стилем гри. Хмм... Побачимо її рівень у наступних сезонах.
    А ти, друже, раніше її гру не бачив, якщо таке кажеш? Вона давно так грає, просто зараз додала ментально, і маємо результат.
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:54
    +1
    Denmark1107, 10.10.2020 17:49
    Так Іга Свьонтек, повір, друже, це скоріш за все єдиновибуховість, хоча і з приємним стилем гри. Хмм... Побачимо її рівень у наступних сезонах.
    Ой не думаю... якщо ніяких форс-мажорів думаю це нова зірка жіночого тенісу.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 10.10.2020 17:49
    0
    alefteev77, 10.10.2020 17:45
    Здивований, що Світоліну бачили в фіналі тенісні експерти в Україні.
    Їй далеко до Свьонтек.
    Так Іга Свьонтек, повір, друже, це скоріш за все єдиновибуховість, хоча і з приємним стилем гри. Хмм... Побачимо її рівень у наступних сезонах.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 10.10.2020 17:46
    +3
    Mazyr2412, 10.10.2020 17:25
    Ви любите поляків? Я маю великий досвід спілкування і з поляками і з росіянами. І вам чесно зізнаюся,з росіянами спілкування приємніше. Це не відміняє факту,що Пу...ін - пуйло!
    Зав'язуй, шановний, з цією нісенітницею На земній кулі гірше московита, впевнений, Боженько ще нації не винайшов. Одне вже те, що себе це непорозуміння не зрозуміло як і з чим ВІРНО індифікує. Мова спілкування - фейк, котрий без правильної назви. Назва нації - фейк. Історичні "герої" - фейк...
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 10.10.2020 17:46
    0
    Цікаво було б подивитись поєдинок Іги зі ще одним молодим даруванням Андреєску
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:45
    -3
    Здивований, що Світоліну бачили в фіналі тенісні експерти в Україні.
    Їй далеко до Свьонтек.
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:43
    +3
    Іга Свьонтек - ще й чудова, щира людина і симпатична дівчина, судячи з її промови. Ледве стримує сльози.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.10.2020 17:40
    +1
    От вже і поляки виграли ТВШ. Латвія вже була.... На жаль нам залишається лише за цим всім спостерігати і надіятись, що колись і Україна буде на коні. Contra spem spero
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.10.2020 17:40
    +5
    2-0 зайшло. Браво Інга!!! Давно не бачив такого домінування однієї над всіма. Сім разів по 2-0. Ще раз БРАВО!
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:40
    +4
    Можливо у нас буде "жіночий Надаль" на ґрунті - Іга Свьонтек.
    Вітаємо з України! Топ-рівень тенісу в 19 років.
    Frank Piter
      Frank Piter, 10.10.2020 17:37
    +1
    Короче, вата фсе
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:37
    +3
    До речі, у Світоліної не було би жодного шансу про Свьонтек. Жодного.
    Тому Еліні нема чого сильно сумувати. Хіба що в 1/2 могла пройти.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 10.10.2020 17:36
    +4
    Фантастика! Неймовірний рівень тенісу. Вже цікаво, що покаже Іга наступного сезону. Бо потенціал неймовірний.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 10.10.2020 17:35
    0
    От і все
    VoOne1983
      VoOne1983, 10.10.2020 17:33
    +4
    alefteev77, 10.10.2020 17:31
    Як же класно та круто грає Свьонтек. Кайфую!
    -
    Сподіваюсь українські дівчата візьмуть приклад.
    Просто краса!!!!
    Sashamar
    online
      Sashamar, 10.10.2020 17:32
    0
    Александр Петухов, 10.10.2020 17:18
    Кенін починає хитрити з медпаузою
    Облиште, в неї нога поїхала, ґрунт підступна штука. Але не допомогло, Ігу вже можна поздоровляти.
    Kanarejka
      Kanarejka, 10.10.2020 16:18
    +6
    За Ігу - найпереконливіша тенісистка за останні два тижні!! А Кенін жирнувато буде 2 шоломи за рік!
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.10.2020 17:40
    +5
    2-0 зайшло. Браво Інга!!! Давно не бачив такого домінування однієї над всіма. Сім разів по 2-0. Ще раз БРАВО!
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 10.10.2020 17:55
    +4
    Denmark1107, 10.10.2020 17:49
    Так Іга Свьонтек, повір, друже, це скоріш за все єдиновибуховість, хоча і з приємним стилем гри. Хмм... Побачимо її рівень у наступних сезонах.
    А ти, друже, раніше її гру не бачив, якщо таке кажеш? Вона давно так грає, просто зараз додала ментально, і маємо результат.
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:40
    +4
    Можливо у нас буде "жіночий Надаль" на ґрунті - Іга Свьонтек.
    Вітаємо з України! Топ-рівень тенісу в 19 років.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 10.10.2020 17:36
    +4
    Фантастика! Неймовірний рівень тенісу. Вже цікаво, що покаже Іга наступного сезону. Бо потенціал неймовірний.
    VoOne1983
      VoOne1983, 10.10.2020 17:33
    +4
    alefteev77, 10.10.2020 17:31
    Як же класно та круто грає Свьонтек. Кайфую!
    -
    Сподіваюсь українські дівчата візьмуть приклад.
    Просто краса!!!!
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:28
    +4
    Mazyr2412, 10.10.2020 17:25
    Ви любите поляків? Я маю великий досвід спілкування і з поляками і з росіянами. І вам чесно зізнаюся,з росіянами спілкування приємніше. Це не відміняє факту,що Пу...ін - пуйло!
    Поляки - це справжні європейці.
    Росіяни - в більшості, зухвалі та зверхні азіати. Можливо люди в Пітері більш-менш адекватні.
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 10.10.2020 17:02
    +4
    Mazyr2412, 10.10.2020 16:42
    А для Іги не жирно? Нічого серйозного не показувала,і відразу шлем? Тут деякі, вже 3 роки в десятці,купа титулів- і ніразу в фіналі не бували. Не справедливо!)
    Проблеми «деяких», які так і не змогли.
    А Іга змогла! Без жодних лаврів і очікувани, просто весь турнір послідовно зіграла в зірковий теніс, диктуючи свою гру, а не підлаштовуючись під чиюсь.
    Вона яскравий талант і, на відміну від її сьогоднішньої суперниці, не має російського коріння.
    Тому тут однозначно за полячку.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 10.10.2020 17:46
    +3
    Mazyr2412, 10.10.2020 17:25
    Ви любите поляків? Я маю великий досвід спілкування і з поляками і з росіянами. І вам чесно зізнаюся,з росіянами спілкування приємніше. Це не відміняє факту,що Пу...ін - пуйло!
    Зав'язуй, шановний, з цією нісенітницею На земній кулі гірше московита, впевнений, Боженько ще нації не винайшов. Одне вже те, що себе це непорозуміння не зрозуміло як і з чим ВІРНО індифікує. Мова спілкування - фейк, котрий без правильної назви. Назва нації - фейк. Історичні "герої" - фейк...
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:43
    +3
    Іга Свьонтек - ще й чудова, щира людина і симпатична дівчина, судячи з її промови. Ледве стримує сльози.
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:37
    +3
    До речі, у Світоліної не було би жодного шансу про Свьонтек. Жодного.
    Тому Еліні нема чого сильно сумувати. Хіба що в 1/2 могла пройти.
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:31
    +3
    Як же класно та круто грає Свьонтек. Кайфую!
    -
    Сподіваюсь українські дівчата візьмуть приклад.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 10.10.2020 17:18
    +3
    Тактический МТО, вся в папашу, семейка русских читеров с Брайтон-Бич
    Sashamar
    online
      Sashamar, 10.10.2020 17:02
    +3
    Є сет, але ще нічого не вирішено. Сонька з тих, хто не ламається
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.10.2020 18:52
    +2
    Denmark1107, 10.10.2020 18:00
    Та зо ВИ кажете таке..? Не пам'ятаю хто, шкода, - так буквально декілька днів ПИСАЛИ-ПЕРЕПИСАЛИ, що на юнацькому рівні полька показувала жалюгідний теніс.
    Я ж написав, що саме за польку вболівав. Але, якщо брати загалом, то були тенісисти-вибухівки, ще з часів Піта Сампраса, котрі вистрелювали і зникали. Та хоча б австралійця Лейтона Х'юіта взяти, чи Багдатіса. Це з мужиків якщо.
    Шолом Уімблдона, це жалюгідний теніс?
    VoOne1983
      VoOne1983, 10.10.2020 17:29
    +2
    Доречі Іга в інтерв‘ю розказала, цього року вперше мала справжню відпустку після того як екзамени поздавала. Причому не на Балі чи Мальдівах, а на півночі Польщі і в компанії з тренером і СПОРТИВНИМ ПСИХОЛОГОМ!!!! От вам і результат
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 10.10.2020 17:18
    +2
    Кенін починає хитрити з медпаузою
    Kanarejka
      Kanarejka, 10.10.2020 17:05
    +2
    Mazyr2412, 10.10.2020 16:42
    А для Іги не жирно? Нічого серйозного не показувала,і відразу шлем? Тут деякі, вже 3 роки в десятці,купа титулів- і ніразу в фіналі не бували. Не справедливо!)
    Ну до чого тут купа титулів? Справедливість? Хіба по цим критеріям роздають шоломи??? Круто дівчина на цей момент грає, чому б і ні. Я ж не пропоную її на 1 місце в рейтингу. Ну і ще один нюанс - чисто інтуїтивно не люблю Кенін
    alefteev77
      alefteev77, 10.10.2020 17:54
    +1
    Denmark1107, 10.10.2020 17:49
    Так Іга Свьонтек, повір, друже, це скоріш за все єдиновибуховість, хоча і з приємним стилем гри. Хмм... Побачимо її рівень у наступних сезонах.
    Ой не думаю... якщо ніяких форс-мажорів думаю це нова зірка жіночого тенісу.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.10.2020 17:40
    +1
    От вже і поляки виграли ТВШ. Латвія вже була.... На жаль нам залишається лише за цим всім спостерігати і надіятись, що колись і Україна буде на коні. Contra spem spero