Тим ХЕНМАН: «Свитолиной будет сложно пережить это поражение»

Известный в прошлом теннисист считает, что Элина будет разочарована упущенной возможностью

Тим ХЕНМАН: «Свитолиной будет сложно пережить это поражение»
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

Экс-четвертая ракетка мира в одиночном разряде Тим Хенман в эфире канала Eurosport заявил, что Элине Свитолиной будет непросто забыть поражение от Нади Подороски в 1/4 финала Ролан Гаррос.
 
«Думаю, Элине будет сложно пережить это. Она имеет гораздо более высокий рейтинг, и это была прекрасная возможность. Я думаю, что во время разбора матча она также должна отдать должное своей сопернице - Подороска выглядела очень хорошо на грунте, она не боялась забегать под бэкхенд и играть форхендом. Когда Свитолина в ближайшие несколько дней будет думать об этом матче, то будет очень разочарована тем, что не она воспользоваться сложившейся возможностью.
 
Не думаю, что Элина Свитолина слишком прямолинейная, но это привычная тема для разговоров. У нее были возможности на турнирах Большого шлема, но ей действительно нужно попытаться добиться прорыва. Вы посмотрите, что случилось с Домиником Тимом, он был в схожей ситуации и ждал до Открытого чемпионата США - вы ждете чего-то подобного с Элиной Свитолиной. Но когда она проигрывает на последних этапах ТБШ, проблема только усугубляется», – сказал Хенман.

Напомним, это был третий четвертьфинал украинки на Ролан Гаррос. Ранее она проиграла обе встречи данного раунда (Ане Иванович в 2015-м и Симоне Халеп в 2017-м). 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(27 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 07.10.2020 21:43
    +1
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 07.10.2020 21:34
    Отаманша звільняй Бетлса і разом з Монфісом почиайте задля Себе. задля вболівальників ПАХАТИ !!! Вам удвох під силу півищити особистий рівень тенісу! Отаманша ми віримо в тебе! Будьмо! +10 -15 ейсів щоматча!
    Атаманша! Увольняй Бетлса и вместе с Монфисом начинайте ради себя, ради болельщиков пахать!! Вам двоим под силу повысить уровень твоего тениса! Мы верим в тебя, не расслабляйся! +10 - 15 ейсов в каждом матче!!! Хай шастить!
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 07.10.2020 21:34
    +1
    Отаманша звільняй Бетлса і разом з Монфісом почиайте задля Себе. задля вболівальників ПАХАТИ !!! Вам удвох під силу півищити особистий рівень тенісу! Отаманша ми віримо в тебе! Будьмо! +10 -15 ейсів щоматча!
    palpal
      palpal, 07.10.2020 21:00
    0
    polesse2000, 07.10.2020 17:40
    Хотелось бы услышать саму Свитолину, почему она постоянно накидывает в центр на ракетку соперниц. ПОСТОЯННО - это ей так Бетлз рекомендует играть ?
    Вся техника, тактика и стратегия Свитолиной из-за позорно скудного технического арсенала и некоторых других специфических нюансов ( это не индульгенция-антропометрия ) - это возвращать от фонов и из забегов мячи до ошибки соперника. Из центра ввиду геометрии корта и сетки углы разводки значительно меньше, мячи доставать-бегать можно сильно меньше, Свитолина очень вынослива, и бобик вовсю и везде старается. но все же не бэтмен и не терминатор, поэтому сознательно или подсознательно большие углы не задает.
    polesse2000
      polesse2000, 07.10.2020 17:40
    -1
    Хотелось бы услышать саму Свитолину, почему она постоянно накидывает в центр на ракетку соперниц. ПОСТОЯННО - это ей так Бетлз рекомендует играть ?
    captain2009
      captain2009, 07.10.2020 16:44
    +4
    Kanarejka, 07.10.2020 13:46
    Доба пройшла, а ком і досі в горлі.. Сподіваюсь, Еліні так же хреново зараз. Дивлюсь матч Петри і розумію, наскільки убогий теніс вчора видала Еля
    Квітова поки що дуже непогана грала, я взагалі після всіх наших вболіваю за неї. Зараз дивлюся Коллінз - Кенін і також можу відмитити, що це зовсім інший тенніс, ніж той, що показала вчора "топ-гравець". Не виходить один варіант - дівчата намагаються перестроїтися, знайти інше продовження гри, але не здаються. Бажаю Петрі нарешті за ці довги рокі перемогти на ще одному ТВШ.
    Kanarejka
      Kanarejka, 07.10.2020 13:46
    +4
    Доба пройшла, а ком і досі в горлі.. Сподіваюсь, Еліні так же хреново зараз. Дивлюсь матч Петри і розумію, наскільки убогий теніс вчора видала Еля
    никовіліст
    online
      никовіліст, 07.10.2020 13:02
    +6
    Таки тренера трема міняти. Перед вчорашнім матчем Еліна звичайно могла розслабитися й не готуватися й не налаштовуватися, як на Гарсію, тому що в неї такий менталітет. Але Бетлз мав рвати жили, вивчити гру Подороски, задавити Елю вказівками й не давати розлаблюватися до самого кінця турніру. Тягати її на корт й відпрацьовувати гру конкретно під Подороску. Й Монфіс мав посприяти йому - бо Еля нікуди не дінеться, а трофей потрібно було брати обов'язково, через "не хочу". Хіба що сама Світоліна прямо заборорняла Бетлзу морочити їй голову, відмовлялась від тренувань й тактичних аналізів. А тепер маємо таку дупу... Й не тільки Еліна, а й всі ми...
    vital
    online
      vital, 07.10.2020 09:41
    +3
    Ekvato, 07.10.2020 00:37
    Світоліна-наше все! У нас є Костюк, яка мене порадувала в США, Даяна, яка добре грала минулого року, але Еліна-наша єдина справжня надія на українське ім'я у залі тенісної слави на Великих шоломах. Вона залишається у топ 10 останні 3 роки, вона уже дуже багато разів грала у чвертьфіналах і двічі у півфіналах шоломів. По всім сумарним показникам, по стабільності і просто по-людськи вона заслужила хоча би на 1 шолом. Бо Возняцкі з шоломом, Остапенко, Барті, Кенін, Стівенс мають перемоги на мейджорах, але вони точно не сильніші за Еліну, якщо брати на довгій дистанції. На жаль, щоб виграти мейджор мало бути стабільною по сезону. Можна програти 15 матчів з 20 до мейджора, але виграти 7 з 7 тут і ти уже у залі слави(як, наприклад, Остапенко або Стівенс). Мені шкода Еліну. Вона велика трудівниця і велика молодчинка, що не маючи фізичних параметрів, як сучасні подаванші, не маючи вродженого таланту, як та ж Осака або Квітова, вона досягла всього наполегливістю. Але цього на шоломі замало. Треба мати удачу і щоб суперник не провів ідеальну гру, як наприклад, Халеп у півфіналі Уімблдона, і щоб супернику не везло з сітками і лініями, як наприклад, Серені на US open. Але, головна проблема Еліни, що у моменти, коли, здається і Боженько дає шанс на загальний успіх у неї включається тумблер. Так сталося і з Халеп 3 роки тому на Ролан Гаросі за гейм до перемоги у 2 сетах, і з Мертенс в Австралії 2018, і, нажаль, сьогодні. Це не була ідеальна непереможна гра Подороски. Це була добротна гра, але не фантастична. От другий сет Вондроусової проти Елі - це була фантастика, гра Халеп у півфіналі та фіналі Уімблдона 2019 року - це була фантастика, гра Елі на підсумковому 2018 - це була фантастика. А сьогодні, як 3 роки тому на Ролан Гаросі проти Халеп Еліна програла собі через відсутність стійкої психології переможця мейджора. Що з цим робити - не знаю. Чи треба психолога? Напевно, так. Чи треба нового тренера? Напевно, так. Бо з Беттлсом комфортно, але для виграша мейджора цього замало. А от чи треба це Еліні? Не знаю. Я б на її місці вже давно зламався, розуміючи, що за рівнем гри при певному збігу обставин мінімум 1 шолом вона заслужила, бо хто їх тільки за останні роки не брав, а за рівнем гри більш-менш стабільна хіба одна Осака. Я би взагалі плюнув на ці всі проміжні турніри, яких вона уже 15 виграла і цілеспрямовано готувався до виграша хоча б 1 шолому, щоб віддати всі сили, так як це було на підсумковому у 2018 р. і, можливо, піти з теніса, досягши Олімпа. Доводити ще щось на проміжних етапах не потрібно.Потрібна перемога на Мейджорі. Бо інакше про неї забудуть через пару років. Ця плеяда молодих тенісисток приходить таке враження, щоб засвітитися, як метеор на одному з 4 турнірів Великого Шолому і безслідно зникнути зате маючи титул. І вони за ці 7 матчів показують позамежний теніс, зливаючися у першому-другому колі через рік. Зате потім всі кричать Андреєску, Остапенко, Кенін - чемпіонки. А Еліна, маючи стабільно хороший рівень часто провалює його в одному з цих 7 матчів і ніякне отримає заслуженого.
    Шансів залишилося мало, можливо 1-2 роки, далі молоде покоління і фізіологічний спад. Тримаймо за Елю кулаки. Аби тільки їй самій ше хотілося отримати від гри максимальний результат і може наступного разу вдасться. До речі, Ліверпуль 30 років не міг виграти Чемпіонат Англії, при цьому двічі чи тричі за цей період вигравши Лігу Чемпіонів. Торога може бути тернистою, але головне мати сили дойти до мети
    На жаль, гра Еліни є одноманітною захисною, направленою здебільшого не на атаку, а на повернення м'яча і очікування помилки від суперниці. Тому матчі Еліни пересічним нейтральним вболівальникам зінших країн дивитися не цікаво. З цієї причини Еля ніколи не грає в прайм-тайм, хіба коли їй протистоїть господарка кортів, тоді бувають винятки. Тому й з рекламних контрактів із ТОП-10 в неї найменші фінансові бонуси.
    Я не є з хейтерів Елі, і кожного разу вірю що нарешті на черговому мейджорі вона нарешті здобуде тут титул. Але за теперішнього рівня гри це просто не реально, щоб у 7-ох її суперниць поспіль не полетіло і Еля всіх таким чином обіграла.
    Еліні треба зробити вагомий крок вперед у своїй грі, як це зробила Халеп після 3-х програних фіналів. Але, вочевидь, Елю все влаштовує те що є навколо неї: Беттлз, Монфіс, комфорт, постійні спільні відео, чи просто відео на популярному ресурсі. Дуже сумніваюся, що вона здатна відмовитися від благ сучасного комфортного життя і пахати, як проклята, щодня годинами в залах і на кортах із новим хорошим тренером, щоб відповідати вимогам, необхідним для виграшу шолому. Успіхи на Підсумкових турнірах частково зумовлені сезонною втомою інших суперниць, які виклались на більш вагомих турнірах.Дуже не хочеться, щоб Еля деградувала до виграшу лише інтернешнелів, як Монтерей, Страсбург. Інших перемог за останні 2 роки після Підсумкового-2018 в Елі просто не було.
    Сподіваюся, що в майбутньому в Елі все вийде, якще не як у Халеп, то хоча б як у Возняки, яка виграла свій шлем наприкінці кар'єри, швидше за збігом обставин.
    AleksMih
      AleksMih, 07.10.2020 02:33
    -6
    Мысли хорошие, позитивные, а вот знания плохие. Если уж до змісту, то украинка уже дважды шлем выигрывала, надеюсь в гугле еще не забанили ?
    Ekvato
      Ekvato, 07.10.2020 02:10
    +6
    AleksMih, 07.10.2020 01:14
    Чукча не читатель, чукча писатель ? Что за бред про зал теннисной славы за один мейджор ? Кафельников , к примеру, с четырьмя шлемами , олимпийским золотом и кубком Дэвиса ждал включения в него 16 лет после завершения карьеры
    "Зал тенісної слави" мається на увазі не Міжнародний зал тенісної слави, а визнання Еліни як дійсно великого гравця, єдиного представника України, якому вдалося завоювати шолом. Бо яким би ти хорошем гравцем не був, а завоювання шолому для твого визнання є обов'язкове. Я дуже хочу, щоб Мартіна Навратілова виявилася не права на рахунок Елі, але віри в це все менше. Мої думки не мусять Вам подобатися, але і Ви придираєтеся до літер, а не до змісту
    AleksMih
      AleksMih, 07.10.2020 01:14
    -4
    Чукча не читатель, чукча писатель ? Что за бред про зал теннисной славы за один мейджор ? Кафельников , к примеру, с четырьмя шлемами , олимпийским золотом и кубком Дэвиса ждал включения в него 16 лет после завершения карьеры
    Ekvato
      Ekvato, 07.10.2020 00:37
    +15
    Світоліна-наше все! У нас є Костюк, яка мене порадувала в США, Даяна, яка добре грала минулого року, але Еліна-наша єдина справжня надія на українське ім'я у залі тенісної слави на Великих шоломах. Вона залишається у топ 10 останні 3 роки, вона уже дуже багато разів грала у чвертьфіналах і двічі у півфіналах шоломів. По всім сумарним показникам, по стабільності і просто по-людськи вона заслужила хоча би на 1 шолом. Бо Возняцкі з шоломом, Остапенко, Барті, Кенін, Стівенс мають перемоги на мейджорах, але вони точно не сильніші за Еліну, якщо брати на довгій дистанції. На жаль, щоб виграти мейджор мало бути стабільною по сезону. Можна програти 15 матчів з 20 до мейджора, але виграти 7 з 7 тут і ти уже у залі слави(як, наприклад, Остапенко або Стівенс). Мені шкода Еліну. Вона велика трудівниця і велика молодчинка, що не маючи фізичних параметрів, як сучасні подаванші, не маючи вродженого таланту, як та ж Осака або Квітова, вона досягла всього наполегливістю. Але цього на шоломі замало. Треба мати удачу і щоб суперник не провів ідеальну гру, як наприклад, Халеп у півфіналі Уімблдона, і щоб супернику не везло з сітками і лініями, як наприклад, Серені на US open. Але, головна проблема Еліни, що у моменти, коли, здається і Боженько дає шанс на загальний успіх у неї включається тумблер. Так сталося і з Халеп 3 роки тому на Ролан Гаросі за гейм до перемоги у 2 сетах, і з Мертенс в Австралії 2018, і, нажаль, сьогодні. Це не була ідеальна непереможна гра Подороски. Це була добротна гра, але не фантастична. От другий сет Вондроусової проти Елі - це була фантастика, гра Халеп у півфіналі та фіналі Уімблдона 2019 року - це була фантастика, гра Елі на підсумковому 2018 - це була фантастика. А сьогодні, як 3 роки тому на Ролан Гаросі проти Халеп Еліна програла собі через відсутність стійкої психології переможця мейджора. Що з цим робити - не знаю. Чи треба психолога? Напевно, так. Чи треба нового тренера? Напевно, так. Бо з Беттлсом комфортно, але для виграша мейджора цього замало. А от чи треба це Еліні? Не знаю. Я б на її місці вже давно зламався, розуміючи, що за рівнем гри при певному збігу обставин мінімум 1 шолом вона заслужила, бо хто їх тільки за останні роки не брав, а за рівнем гри більш-менш стабільна хіба одна Осака. Я би взагалі плюнув на ці всі проміжні турніри, яких вона уже 15 виграла і цілеспрямовано готувався до виграша хоча б 1 шолому, щоб віддати всі сили, так як це було на підсумковому у 2018 р. і, можливо, піти з теніса, досягши Олімпа. Доводити ще щось на проміжних етапах не потрібно.Потрібна перемога на Мейджорі. Бо інакше про неї забудуть через пару років. Ця плеяда молодих тенісисток приходить таке враження, щоб засвітитися, як метеор на одному з 4 турнірів Великого Шолому і безслідно зникнути зате маючи титул. І вони за ці 7 матчів показують позамежний теніс, зливаючися у першому-другому колі через рік. Зате потім всі кричать Андреєску, Остапенко, Кенін - чемпіонки. А Еліна, маючи стабільно хороший рівень часто провалює його в одному з цих 7 матчів і ніякне отримає заслуженого.
    Шансів залишилося мало, можливо 1-2 роки, далі молоде покоління і фізіологічний спад. Тримаймо за Елю кулаки. Аби тільки їй самій ше хотілося отримати від гри максимальний результат і може наступного разу вдасться. До речі, Ліверпуль 30 років не міг виграти Чемпіонат Англії, при цьому двічі чи тричі за цей період вигравши Лігу Чемпіонів. Торога може бути тернистою, але головне мати сили дойти до мети
    Ekvato
      Ekvato, 07.10.2020 00:37
    +15
    Світоліна-наше все! У нас є Костюк, яка мене порадувала в США, Даяна, яка добре грала минулого року, але Еліна-наша єдина справжня надія на українське ім'я у залі тенісної слави на Великих шоломах. Вона залишається у топ 10 останні 3 роки, вона уже дуже багато разів грала у чвертьфіналах і двічі у півфіналах шоломів. По всім сумарним показникам, по стабільності і просто по-людськи вона заслужила хоча би на 1 шолом. Бо Возняцкі з шоломом, Остапенко, Барті, Кенін, Стівенс мають перемоги на мейджорах, але вони точно не сильніші за Еліну, якщо брати на довгій дистанції. На жаль, щоб виграти мейджор мало бути стабільною по сезону. Можна програти 15 матчів з 20 до мейджора, але виграти 7 з 7 тут і ти уже у залі слави(як, наприклад, Остапенко або Стівенс). Мені шкода Еліну. Вона велика трудівниця і велика молодчинка, що не маючи фізичних параметрів, як сучасні подаванші, не маючи вродженого таланту, як та ж Осака або Квітова, вона досягла всього наполегливістю. Але цього на шоломі замало. Треба мати удачу і щоб суперник не провів ідеальну гру, як наприклад, Халеп у півфіналі Уімблдона, і щоб супернику не везло з сітками і лініями, як наприклад, Серені на US open. Але, головна проблема Еліни, що у моменти, коли, здається і Боженько дає шанс на загальний успіх у неї включається тумблер. Так сталося і з Халеп 3 роки тому на Ролан Гаросі за гейм до перемоги у 2 сетах, і з Мертенс в Австралії 2018, і, нажаль, сьогодні. Це не була ідеальна непереможна гра Подороски. Це була добротна гра, але не фантастична. От другий сет Вондроусової проти Елі - це була фантастика, гра Халеп у півфіналі та фіналі Уімблдона 2019 року - це була фантастика, гра Елі на підсумковому 2018 - це була фантастика. А сьогодні, як 3 роки тому на Ролан Гаросі проти Халеп Еліна програла собі через відсутність стійкої психології переможця мейджора. Що з цим робити - не знаю. Чи треба психолога? Напевно, так. Чи треба нового тренера? Напевно, так. Бо з Беттлсом комфортно, але для виграша мейджора цього замало. А от чи треба це Еліні? Не знаю. Я б на її місці вже давно зламався, розуміючи, що за рівнем гри при певному збігу обставин мінімум 1 шолом вона заслужила, бо хто їх тільки за останні роки не брав, а за рівнем гри більш-менш стабільна хіба одна Осака. Я би взагалі плюнув на ці всі проміжні турніри, яких вона уже 15 виграла і цілеспрямовано готувався до виграша хоча б 1 шолому, щоб віддати всі сили, так як це було на підсумковому у 2018 р. і, можливо, піти з теніса, досягши Олімпа. Доводити ще щось на проміжних етапах не потрібно.Потрібна перемога на Мейджорі. Бо інакше про неї забудуть через пару років. Ця плеяда молодих тенісисток приходить таке враження, щоб засвітитися, як метеор на одному з 4 турнірів Великого Шолому і безслідно зникнути зате маючи титул. І вони за ці 7 матчів показують позамежний теніс, зливаючися у першому-другому колі через рік. Зате потім всі кричать Андреєску, Остапенко, Кенін - чемпіонки. А Еліна, маючи стабільно хороший рівень часто провалює його в одному з цих 7 матчів і ніякне отримає заслуженого.
    Шансів залишилося мало, можливо 1-2 роки, далі молоде покоління і фізіологічний спад. Тримаймо за Елю кулаки. Аби тільки їй самій ше хотілося отримати від гри максимальний результат і може наступного разу вдасться. До речі, Ліверпуль 30 років не міг виграти Чемпіонат Англії, при цьому двічі чи тричі за цей період вигравши Лігу Чемпіонів. Торога може бути тернистою, але головне мати сили дойти до мети
    никовіліст
    online
      никовіліст, 07.10.2020 13:02
    +6
    Таки тренера трема міняти. Перед вчорашнім матчем Еліна звичайно могла розслабитися й не готуватися й не налаштовуватися, як на Гарсію, тому що в неї такий менталітет. Але Бетлз мав рвати жили, вивчити гру Подороски, задавити Елю вказівками й не давати розлаблюватися до самого кінця турніру. Тягати її на корт й відпрацьовувати гру конкретно під Подороску. Й Монфіс мав посприяти йому - бо Еля нікуди не дінеться, а трофей потрібно було брати обов'язково, через "не хочу". Хіба що сама Світоліна прямо заборорняла Бетлзу морочити їй голову, відмовлялась від тренувань й тактичних аналізів. А тепер маємо таку дупу... Й не тільки Еліна, а й всі ми...
    Ekvato
      Ekvato, 07.10.2020 02:10
    +6
    AleksMih, 07.10.2020 01:14
    Чукча не читатель, чукча писатель ? Что за бред про зал теннисной славы за один мейджор ? Кафельников , к примеру, с четырьмя шлемами , олимпийским золотом и кубком Дэвиса ждал включения в него 16 лет после завершения карьеры
    "Зал тенісної слави" мається на увазі не Міжнародний зал тенісної слави, а визнання Еліни як дійсно великого гравця, єдиного представника України, якому вдалося завоювати шолом. Бо яким би ти хорошем гравцем не був, а завоювання шолому для твого визнання є обов'язкове. Я дуже хочу, щоб Мартіна Навратілова виявилася не права на рахунок Елі, але віри в це все менше. Мої думки не мусять Вам подобатися, але і Ви придираєтеся до літер, а не до змісту
    captain2009
      captain2009, 07.10.2020 16:44
    +4
    Kanarejka, 07.10.2020 13:46
    Доба пройшла, а ком і досі в горлі.. Сподіваюсь, Еліні так же хреново зараз. Дивлюсь матч Петри і розумію, наскільки убогий теніс вчора видала Еля
    Квітова поки що дуже непогана грала, я взагалі після всіх наших вболіваю за неї. Зараз дивлюся Коллінз - Кенін і також можу відмитити, що це зовсім інший тенніс, ніж той, що показала вчора "топ-гравець". Не виходить один варіант - дівчата намагаються перестроїтися, знайти інше продовження гри, але не здаються. Бажаю Петрі нарешті за ці довги рокі перемогти на ще одному ТВШ.
    Kanarejka
      Kanarejka, 07.10.2020 13:46
    +4
    Доба пройшла, а ком і досі в горлі.. Сподіваюсь, Еліні так же хреново зараз. Дивлюсь матч Петри і розумію, наскільки убогий теніс вчора видала Еля
    vital
    online
      vital, 07.10.2020 09:41
    +3
    Ekvato, 07.10.2020 00:37
    Світоліна-наше все! У нас є Костюк, яка мене порадувала в США, Даяна, яка добре грала минулого року, але Еліна-наша єдина справжня надія на українське ім'я у залі тенісної слави на Великих шоломах. Вона залишається у топ 10 останні 3 роки, вона уже дуже багато разів грала у чвертьфіналах і двічі у півфіналах шоломів. По всім сумарним показникам, по стабільності і просто по-людськи вона заслужила хоча би на 1 шолом. Бо Возняцкі з шоломом, Остапенко, Барті, Кенін, Стівенс мають перемоги на мейджорах, але вони точно не сильніші за Еліну, якщо брати на довгій дистанції. На жаль, щоб виграти мейджор мало бути стабільною по сезону. Можна програти 15 матчів з 20 до мейджора, але виграти 7 з 7 тут і ти уже у залі слави(як, наприклад, Остапенко або Стівенс). Мені шкода Еліну. Вона велика трудівниця і велика молодчинка, що не маючи фізичних параметрів, як сучасні подаванші, не маючи вродженого таланту, як та ж Осака або Квітова, вона досягла всього наполегливістю. Але цього на шоломі замало. Треба мати удачу і щоб суперник не провів ідеальну гру, як наприклад, Халеп у півфіналі Уімблдона, і щоб супернику не везло з сітками і лініями, як наприклад, Серені на US open. Але, головна проблема Еліни, що у моменти, коли, здається і Боженько дає шанс на загальний успіх у неї включається тумблер. Так сталося і з Халеп 3 роки тому на Ролан Гаросі за гейм до перемоги у 2 сетах, і з Мертенс в Австралії 2018, і, нажаль, сьогодні. Це не була ідеальна непереможна гра Подороски. Це була добротна гра, але не фантастична. От другий сет Вондроусової проти Елі - це була фантастика, гра Халеп у півфіналі та фіналі Уімблдона 2019 року - це була фантастика, гра Елі на підсумковому 2018 - це була фантастика. А сьогодні, як 3 роки тому на Ролан Гаросі проти Халеп Еліна програла собі через відсутність стійкої психології переможця мейджора. Що з цим робити - не знаю. Чи треба психолога? Напевно, так. Чи треба нового тренера? Напевно, так. Бо з Беттлсом комфортно, але для виграша мейджора цього замало. А от чи треба це Еліні? Не знаю. Я б на її місці вже давно зламався, розуміючи, що за рівнем гри при певному збігу обставин мінімум 1 шолом вона заслужила, бо хто їх тільки за останні роки не брав, а за рівнем гри більш-менш стабільна хіба одна Осака. Я би взагалі плюнув на ці всі проміжні турніри, яких вона уже 15 виграла і цілеспрямовано готувався до виграша хоча б 1 шолому, щоб віддати всі сили, так як це було на підсумковому у 2018 р. і, можливо, піти з теніса, досягши Олімпа. Доводити ще щось на проміжних етапах не потрібно.Потрібна перемога на Мейджорі. Бо інакше про неї забудуть через пару років. Ця плеяда молодих тенісисток приходить таке враження, щоб засвітитися, як метеор на одному з 4 турнірів Великого Шолому і безслідно зникнути зате маючи титул. І вони за ці 7 матчів показують позамежний теніс, зливаючися у першому-другому колі через рік. Зате потім всі кричать Андреєску, Остапенко, Кенін - чемпіонки. А Еліна, маючи стабільно хороший рівень часто провалює його в одному з цих 7 матчів і ніякне отримає заслуженого.
    Шансів залишилося мало, можливо 1-2 роки, далі молоде покоління і фізіологічний спад. Тримаймо за Елю кулаки. Аби тільки їй самій ше хотілося отримати від гри максимальний результат і може наступного разу вдасться. До речі, Ліверпуль 30 років не міг виграти Чемпіонат Англії, при цьому двічі чи тричі за цей період вигравши Лігу Чемпіонів. Торога може бути тернистою, але головне мати сили дойти до мети
    На жаль, гра Еліни є одноманітною захисною, направленою здебільшого не на атаку, а на повернення м'яча і очікування помилки від суперниці. Тому матчі Еліни пересічним нейтральним вболівальникам зінших країн дивитися не цікаво. З цієї причини Еля ніколи не грає в прайм-тайм, хіба коли їй протистоїть господарка кортів, тоді бувають винятки. Тому й з рекламних контрактів із ТОП-10 в неї найменші фінансові бонуси.
    Я не є з хейтерів Елі, і кожного разу вірю що нарешті на черговому мейджорі вона нарешті здобуде тут титул. Але за теперішнього рівня гри це просто не реально, щоб у 7-ох її суперниць поспіль не полетіло і Еля всіх таким чином обіграла.
    Еліні треба зробити вагомий крок вперед у своїй грі, як це зробила Халеп після 3-х програних фіналів. Але, вочевидь, Елю все влаштовує те що є навколо неї: Беттлз, Монфіс, комфорт, постійні спільні відео, чи просто відео на популярному ресурсі. Дуже сумніваюся, що вона здатна відмовитися від благ сучасного комфортного життя і пахати, як проклята, щодня годинами в залах і на кортах із новим хорошим тренером, щоб відповідати вимогам, необхідним для виграшу шолому. Успіхи на Підсумкових турнірах частково зумовлені сезонною втомою інших суперниць, які виклались на більш вагомих турнірах.Дуже не хочеться, щоб Еля деградувала до виграшу лише інтернешнелів, як Монтерей, Страсбург. Інших перемог за останні 2 роки після Підсумкового-2018 в Елі просто не було.
    Сподіваюся, що в майбутньому в Елі все вийде, якще не як у Халеп, то хоча б як у Возняки, яка виграла свій шлем наприкінці кар'єри, швидше за збігом обставин.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 07.10.2020 21:43
    +1
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 07.10.2020 21:34
    Отаманша звільняй Бетлса і разом з Монфісом почиайте задля Себе. задля вболівальників ПАХАТИ !!! Вам удвох під силу півищити особистий рівень тенісу! Отаманша ми віримо в тебе! Будьмо! +10 -15 ейсів щоматча!
    Атаманша! Увольняй Бетлса и вместе с Монфисом начинайте ради себя, ради болельщиков пахать!! Вам двоим под силу повысить уровень твоего тениса! Мы верим в тебя, не расслабляйся! +10 - 15 ейсов в каждом матче!!! Хай шастить!
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 07.10.2020 21:34
    +1
    Отаманша звільняй Бетлса і разом з Монфісом почиайте задля Себе. задля вболівальників ПАХАТИ !!! Вам удвох під силу півищити особистий рівень тенісу! Отаманша ми віримо в тебе! Будьмо! +10 -15 ейсів щоматча!
    palpal
      palpal, 07.10.2020 21:00
    0
    polesse2000, 07.10.2020 17:40
    Хотелось бы услышать саму Свитолину, почему она постоянно накидывает в центр на ракетку соперниц. ПОСТОЯННО - это ей так Бетлз рекомендует играть ?
    Вся техника, тактика и стратегия Свитолиной из-за позорно скудного технического арсенала и некоторых других специфических нюансов ( это не индульгенция-антропометрия ) - это возвращать от фонов и из забегов мячи до ошибки соперника. Из центра ввиду геометрии корта и сетки углы разводки значительно меньше, мячи доставать-бегать можно сильно меньше, Свитолина очень вынослива, и бобик вовсю и везде старается. но все же не бэтмен и не терминатор, поэтому сознательно или подсознательно большие углы не задает.